Boyner Yaz İndirimleri

Bilindiği üzere covid 19 sebebiyle tüm dünya ile birlikte Türkiye geneli olarak bizlerde bütün işlerimiz gibi alışverişlerimizide her zamankinden daha fazla yoğunlukla evden yapıyoruz. Tabiki bu arada markaların düzenlediği yoğun indirimlerle, kampanyalarla karşılaşmak herkes için sevindirici oluyor. Zira indirim ve kampanya yeni müşteri kazanmak için en etkili çözümlerden biri.

İnternet üzerinden satış yapan markalarda bunun farkına vardıkları için birbirleriyle yarış halinde indirim ve kampanyalar düzenliyor, mevcut müşterilerini elde tutmaya gayret göstermekle birlikte yeni müşterilerde kazanmaya çalışıyorlar. Markalar arasındaki bu yoğun rekabet ortamıda tüketicilerin işine yarıyor. Birbirinden farklı ve çekici İndirim kampanyaları düzenleyen bu markalardan biride Boyner. Hemen hatırlatalım Boyner Yaz İndirimleri başladı bile.

Boyner ‘in online alışveriş sitesi boyner.com.tr ye giriş yaptığınızda sizi birçok kategoride değişik kampanya ve indirimler karşılıyor. Bunlardan bazılarını fikir edinebilmeniz için burada belirtelim. Örneğin  Yaz alışverişinin tam zamanı kampanyası kapsamında 300 TL ve üzeri alışverişlerde sepette %30 indirim var. Bu oldukça güzel bir kampanya.  Yine aynı şekilde Seri sonu fırsatı kampanyası kapsamında yeni eklenen ürünlerde dahil sepette %30 indirim söz konusu. Kaçırılacak gibi değil.

Ekstra İndirim İçin Boyner İndirim Kodları

Elbette indirim ve kampanyalar bunlarla sınırlı değil. Ev tekstilinde %70 e kadar çıkan indirimlerde oldukça işinize yarayacak.  Ayrıca Versace seçili ürünlerde %60 a varan indirimlerde var.  Tabi sadece giyim değil Mutfak ürünlerinde de %70 e varan indirimler var Boyner ‘de. Bu arada çocuklarda göz ardı edilip unutulmamış.  Çocukların renkli ve eğlenceli dünyasına keşif zamanı sloganı ile 150 ve üzeri alışverişlerde %30 indirim

Ancak şunu belirtelim burada belirttiklerimiz sadece baştada vurguladığımız gibi fikir edinmeniz açısından bir bilgilendirme. Boyner ‘in web sitesine girdiğiniz vakit çok daha fazla kampanya ve indirimle karşılaşacaksınız. Bu aşamada her zaman hatırlattığımız çok önemli bir noktayı özellikle tekrar vurgulayalım. 

Diğer markalar gibi Boyner İndirim Kodları ‘da sitemizde mevcut. Alışveriş için Boyner web sitesine uğramadan önce sitemizden Boyner İndirim Kodu almanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Neden?. Zira kuponburada.com web sitemizden alacağınız Boyner İndirim Kodu vasıtası ile Boyner ‘den alacağınız her üründe markanın verdiği indirime ek yeni bir indirim kazanmış olacaksınız. 

Unutmayın kuponburada.com ‘u sürekli takip etmek bundan sonraki tüm alışverişlerinizi indirimli yapabilme keyfini yaşamak demek. 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

“2020 Boyner Yaz İndirimleri Başladı” Hakıkında2 yorum

blank
Enver Selim Yılmaz

Boynerde Yaz indirimi başladımı?. Aslında siteye girince yaz alışverişinin tam zamanı demişler ama bu doğrumu acaba. Fiyatlar daha düşermi yoksa bu yazdıkları fiyatlar güncel yaz indirimi fiyatlarımı.Onlarada yazdım ama henüz cevap gelmedi.Rica etsem doğru bi açıklama yapabilirmisiniz?. Tabi vaktiniz varsa. Çünkü kafa karışıklığı oldu bizde. Geçen yılda aynı durumu yaşamıştık. Biz yaz indirimi başladı diye siteye yüklendik oradan yaptık alışverişi 1 hafta içinde yaz indirimi diye yeni bişey yaptılar aldığımız kıyafetleri yarı yarıya fiyatla sattılar. Aslında biçoğu yaptı bunu. Bu yüzden artık daha dikkatli olmaya çalışıyorum onun için sordum. Açıklama yaparsanız gönderirseniz çok sevinicez. İyi günler.

blank
Kuponburada

Merhabalar, Boyner markasıda dahil olmak üzere onlarca marka bugünlerde Yaz indirim kampanyalarını başlatmış durumdalar. Size en uygun kampanya ve indirim kodlarını öğrenmek için Sitemizin sol üstünde bulunan Mağazalar butonuna tıklayarak kendinize en uygun markadaki indirimleri bulabilir ve alışverişinizi daha ucuza hale getirebilirsiniz. Bunun dışında boynere benzer site olarak, Trendyol indirim kodları, Defacto indirim kodları ve Mavi indirim kodları sayfalarımıza bakarak kendinize en hesaplı indirim kodu ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*