2020 Defacto Kış Festivali Başladı

2020 Defacto Kış Festivali Başladı diyerek sevineceğiniz bir haber paylaşalım hemen. Defacto’nun birbirinden şık yeni sezon kış ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için mükemmel bir kampanya topluluğu sizleri bekliyor. 2020 Defacto kış festivali ile birlikte yeni sezon ürünlerinde çeşitli kampanyalar ve indirimler sunan Defacto; kadın, erkek, çocuk ve genç, bebek, ayakkabı ve aksesuar ürünlerinde sepette %50’ye varan indirim sağlıyor.

Kurulduğu günden bu tarafa her zaman en şık ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sunmakta olan Defacto, sık sık düzenlediği bu indirim günleri ile de tüketicilerin gözde mağazalarından bir tanesi olmayı başarmış durumda. Siz de Defacto’nun yepyeni kış giyim ve aksesuar ürünlerine uygun fiyatlardan sahip olmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden Defacto online alışveriş sitesini ziyaret edin.

İşte Defacto 2020 Kış Festivali indirimleri

  • Kadın Yeni Sezon Montlarda İndirim; Defacto’nun yeni sezon kadın mont ve kaban ürünlerinde sepette %40’a varan indirim sizleri bekliyor. Bu soğuk kış günlerinde sizi sıcak tutacak kaliteli ve şık montlar Defacto online alışveriş sitesinde en uygun fiyatlarla.
  • Çocuk Dış Giyim;Defacto çocuk dış giyim ürünlerinde sepette %40’a varan indirim fırsatları online alışveriş sitesinde sizleri bekliyor. Kampanya sona ermeden siteyi ziyaret edin ve çocuğunuz için alışverişinizi en uygun fiyatlarla yapın.
  • Erkek Eşofman Takımlarında %20’ye varan indirim;Defacto yeni sezon erkek eşofman takımlarında sepette %20 indirim avantajı sizleri bekliyor.
  • Defacto Botlarda Büyük İndirim; Birbirinden şık ve sıcak tutan botlarda %50’ye varan indirim Defacto online alışveriş sitesinde. Çocuk, kadın ve erkek kategorilerindeki bot ürünleri birbirinden uygun fiyatlarla.
  • Maskelerde ikincisi %50 indirimle; Baskılı ve yıkanabilir maskelerde ikinci alımlarda %50 indirim avantajı Defacto online alışveriş sitesinde sizi bekliyor. Yüz koruyucu siperlikler de kampanya dahilinde.
  • Çanta ve Cüzdanlar %30’a Varan İndirimlerle;Defacto’nun yeni sezon çanta ve cüzdanları sepette %30’a varan indirimlerle Defacto’da sizleri bekliyor. Birbirinden şık kadın, erkek ve çocuk çanta ve cüzdanlarından en uygun fiyata satın almak için Defacto online alışveriş sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*