2020 Sezon Sonu İndirimleri

2020 Sezon Sonu İndirimleri tüm yoğunluğu ile devam ediyor. Giyimden, mutfak malzemelerine, gıdadan, teknolojiye birçok kategoride şu sıralar oldukça fazla indirim var. Takip etmenizde oldukça büyük fayda olacaktır. Mediamarkt Depoları Boşaltıyoruz Kampanyası ile 13 – 19  Mart 2020 tarihleri arasında indirim günleri düzenliyor.  Ayrıca yine Mediamarkt ‘ta kasada ve sepette indirim şeklinde özel seçeneklerle sunulan kampanyalı ürünlerdeki indirimlerde ilginizi çekebilir.


Koton %50 Sezon Sonu İndirimleri

Koton ‘da yeni sezon ürünleri dahil tüm ürünlerde %50 net indirim kampanyası devam ediyor.  Mavi ise Seçili sezon ürünlerinde %50 indirim sloganıyla başlatmış sezon sonu indirim kampanyasını. Yine aynı zamanda ayakkabıda da %40 indirim var.  Mudo “herşey indirimde” sloganı ile dahil olmuş sezon sonu indirim furyasına. Mutfaktan, dekorasyon ürünlerine, aydınlatmadan, ev tekstiline kadar birçok kategori ve üründe %25 net indirim var.

3 Gün 3 Gece Fırsatları

Mudo ‘daki indirimler bununla sınırlı değil. Sezon ortası indirimi adı altında erkek ve kadın kıyafet, ayakkabı çeşitlerinde indirim uyguluyor. Ayrıca mobilya harici tüm alışverişlerde 150 TL üzeri için kargo ücretsiz. Ayrıca unutmadan, Media Markt farklı bir konsept ile daha giriş yapmış indirim kampanyalarına. 3 gün 3 gece fırsatları adı ile başlayan indirimlerde 17 – 19 mart 2020 tarihleri arasında seçili ürünlerde sepette internete özel  %20 ye varan indirimler dün itibariyle başladı.

Boyner Sezon Sonu İndirimleri

Boyner sezon sonu indirimleri kapsamında oldukça fazla çeşitlilik var. Bu güne özel olarak seçili ürünlerde sepette %25 indirim uygulaması için ayrıca boyner.com.tr nin verdiği bir indirim kodu var. Bu çok güzel. Neden?. Şimdi kuponburada.com sitemizden hemen Boyner İndirim Kodları sayfasına


Dilediğiniz bir Boyner İndirim Kodu için “kodu aç” butonunu tıklayıp kodunuzu alın ve boyner.com.tr sitesine gidin.

Burada hemen ana sayfada sizi karşılayan sepette %25 indirim kampanyasına katılın. Ancak dikkat edin kampanya görselinde bir indirim kodu var alın onuda alışverişiniz esnasında önce o kodu ardından kuponburada.com sitemizden aldığınız boyner indirim kodunu sisteme tanımlayıp çok iyi bir indirim keyfi yaşayabilirsiniz.

Ayrıca Boyner 3 Al 2 Öde Kampanyası uygulamasından da faydalanmayı unutmayın.

Modanisa Sezon Sonu İndirimleri Oldukça Hareketli

1 Milyondan Fazla Üründe uygulanan indirimler, ücretsiz kargo, kapıda ödeme gibi imkânlarla oldukça çekici bir kampanya süreci çok işinize yarayacak. Ayrıca 150 TL üzeri alışverişlerde sepette ödeme esnasında anında 20 TL indirim ve tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo. Birde kuponburada.com ‘dan  alacağınız Modanisa İndirim Kodu ile Modanisa İndirim Kampanyası sizin için daha ucuza gelecek.

Ayrıca Bahar Festivali sloganıyla seçili ürünlerde %40 indirim yine Modanisa İndirim Kampanyalarından birisi olacak karşımıza çıkıyor.

Ayakkabı Dünyası Sezon Sonu İndirimleri Mutlaka İncelenmeli

Ayakkabı Dünyası internete özel tüm ürünlerde anında indirim kampanyası düzenliyor. Buna göre ayrıca 300 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL anında indirim, 450 ve üzeri alıverişlerde 75 TL ve 750 TL ve üzeri alışverişlerde 125 TL anında indirim uygulanıyor. Bu kampanya tümü ürünlerde 31 Mart 2020 tarihi saat 23:59 ‘a kadar geçerli bilginiz olsun.

Migros Sanal Market 50 TL İndirim Kampanyası

Migros sanal market migros.com.tr ‘de Gördüğünüze İnanın sloganı ile başlatılan kampanya kapsamında Money Kart ile yapılan her 60 TL’lik alışverişte geçerli olmak üzere sepette çok iyi indirimler var. Kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Sonraki sezon sonu indirim kampanyaları hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz. Sitemizi takipte kalmayı sakın unutmayın. Zira şu sıralar yeni ve harika indirimler sizleri bekliyor olacak.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*