Gittigidiyor İndirim Kodu

Gittigidiyor İndirim Kodu her kesimden insanın en çok sevdiği kodlardan biri. Bunu net olarak biliyoruz. Zira Gittigidiyor son derece geniş, kapsamlı ve zengin fonksiyonlu bir web sitesi. Kuruluş hikayeside diğer markalardan farklı. Ancak tabiki temelde benzerlikler var. Tolga Kabataş, Serkan Borançılı ve Burak Divanlıoğlu Gittigidiyor ‘un kurucu kadrosu. Başlangıçta 40 bin dolarla başlıyorlar. Bu Gittigidiyor ‘un kuruluş sermayesi.

Şirket sürekli büyüme kaydediyor. Ve dünya çapında yatırımcıların dikkatini çekmeye başlıyor haliyle. Bu sırada teklifler geliyor. Görüşmeler başlıyor. Ve sürecin sonunda Gittigidiyor bir Ebay ortaklığı haline bürünüyor. Son derece yoğun ve başarılı bir serüven. Gittigidiyor 3 arkadaşın ciddi paralar kazanmasına vesile olurken son aşamada Ebay ortaklığı ile bu kazanç zirve yapıyor. Şimdi onlar çok zengin birer yatırımcı. Getir.com gibi Timsah.com gibi projelerde yeniden karşımıza çıkıyorlar.

Gittigidiyor ‘a tekrar dönelim. Şirket milyonlarca kayıtlı kullanıcısı ile günümüzde aylık 40 milyon ziyaret hacmine sahip. Oldukça devasa bir yapı. Bir mağaza açıp ticaret yaparak para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda alışveriş yapmak için ideal bir global AVM formatında.  İhtiyacınız olan bir çok ürünü çok iyi fiyatlara bulabilmeniz mümkün. İşte bu aşamada devreye birde Gittigidiyor İndirim Kodu girince tabiki keyiflere diyecek olmaz. Peki nasıl alınır? Evet Gittigidiyor İndirim Kodundan bahsediyoruz. Gittigidiyor İndirim Kodu Nasıl Alınır? Sorunsuz olarak nasıl kullanılır. Şimdi buyrun asıl konumuz olan bu kilit noktaları açıklayalım;

Gittigidiyor İndirim Kodu ve Kullanımı

Gittigidiyor İndirim Kodu son derece faydalı bir imkân. Devasa bir siteden indirimli alışveriş yapmanıza vesile oluyor. Her iki taraf içinde oldukça iyi bir uygulama. Müşteriler ve mağaza satıcıları ile birlikte Gittigidiyor içinde çok kazançlı. Kullanıcılar indirim elde ediyor. Gittigidiyor ‘da yepyeni müşteriler kazanıyor. Satışlarını çok daha fazla artırıyor. Aynı zamanda marka bilinirliği için bundan etkin bir şekilde faydalanıyor. Zira marka bilinirliği çok önemli. Çok yönlü faydası olan Gittigidiyor İndirim Kodu Nasıl Alınır?  bir fikriniz varmı? Biz bu soruyu şu şekilde cevaplayalım;

5 Adımda Gittigidiyor İndirim Kodu Almak

1 – Öncelikle sitemize yani kuponburada.com ‘a giriş yapın.

2 – Üst menüden Mağazalar sekmesine tıklayın ve Gittigidiyor sayfasına geçin.

3 – Açılan sayfada çok sayıda Gittigidiyor İndirim Kodu göreceksiniz. İnceleyin

4 – İnceleyip beğendiğiniz kodun Kodu Aç butonuna tıklayın.

5 – Açılan pencerede kodunuz ve açıklamaları olacak. Kodu kopyalayın.

5 aşamalı süreç bu kadar basit. Kopyaladığınız kodu  Gittigidiyor.com ‘da indirimli alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Nasıl kullanacaksınız? Öyle ya, kodu aldınız ancak kullanmayı bilmiyorsanız kodun size ne faydası olacak? Üzülmeyin. Şimdiye kadar İndirim Kodu ile alışveriş yapmadıysanız bilmemeniz son derece normal. Ancak problem yok. Makalemizde bu konuyuda birazdan anlatıyor olacağız. Peki o halde başlayalım;

Gittigidiyor İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İşte çok merak edilen ikinci konu. Özellikle konuyu bilmeyen arkadaşlar için bu aşamada çok önemli. Gittigidiyor İndirim Kodu aldınız. Tamam. Fakat bu konu aynı zamanda Gittigidiyor ‘da kullanarak indirim alabilmeniz gerekiyor. Ki süreci başarı ile tamamlamış olabilesiniz.

Zor değil merak etmeyin. Gittgidiyor İndirim Kodu kullanarak indirimli alışveriş yapabilmek için bir dizi aşamadan geçmeniz gerekiyor. Tıpkı kodu alırken yapmanız gerekenler gibi. Tamam artık konuya gelelim Gittigidiyor İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?  sorusunu tekrar tekrar soruyor olabilirsiniz. O halde şu şekilde detaylı cevaplandıralım;

5 Adımda Gittigidiyor İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

1 –  Sitemizden aldığınız Gittigidiyor İndirim Kodu ile Gittigidiyor.com ‘a girin.

2 –  Gittigidiyor ‘da kayıtlı beğendiğiniz ürünlerden sepetinize ekleyin.

3-  Siparişiniz tamamsa Sepete Git butonuna tıklayıp Sepet sayfasına geçin.

4 – Ödeme Yap butonu altında yer alan İndirim Kuponu Kullan sekmesine tıklayın.

5 – Gittigidiyor İndirim Kodunuzu buraya yapıştırın ve  “Uygula” butonuna tıklayın.

Bütün işlem bu kadar. Uygula butonu ile birlikte indirim kodunuz hemen devreye girer.  İndirim oranı toplam fiyatttan düşer. Ve nihayi düşük fiyat sayfaya yansır. Böylece istediğiniz ürünün fiyatı sizin için daha makul bir seviyeye gerilemiştir. İşte indirimli alışveriş yapmak budur. Eğer İndirim Kuponu kullanma işlemini ilk defa bu makalemizle yapıyorsanız heyecanlanmayın. Zira olası hatalar ortaya çıkabilir. Bu durumda doğru yapabilmek için bu makaleyi tekrar okuyarak adım adım yeniden yapın. Yavaş yavaş daha çok indirim kodunu sorunsuz kullanabildiğinizi göreceksiniz.

Yeri gelmişken destek olması açısından şunuda belirtelim. Aşağıdaki görselden Gittigidiyor İndirim Kodu  hangi alana eklenecek net olarak görebilirsiniz.

kod alani

Aldığınız kodu boş alana yapıştırıp Uygula butonuna tıklayarak işlemi bitiriyorsunuz.

Bizi Düzenli Olarak Takip Edin

Bu sürekli olarak hatırlattığımız önemli bir konu. Bizi düzenli olarak takip ederseniz bunun faydalarını göreceksiniz. Tıpkı Gittigidiyor İndirim Kodu konusunda olduğu gibi. Böylece tüm markaların güncel indirim kodları, kampanya ve etkinlik haberleri hakkında anında bilgi sahibi olacaksınız. Aldığınız güncel haber ve bilgilerle daha indirimli ve bütçe dostu alışverişler yapmanız mümkün olacaktır.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*