mavi indirim kodu

Mavi İndirim Kodu 2021 yılının tüm güncel haliyle Kuponburada.com ‘da hizmetinizde. En başta bu bildiriyi yapalım.  Zira yılların en eski markalarndan bir olan Mavi ürünleri son derece fazla ilgi görüyor. Peki neden? Çünkü Mavi ürünleri hem kaliteli hem aynı zamanda oldukça şık görünümleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca markanın özel tutkunlarınıda göz ardı etmemek gerek. Bütün bu kitle artık internetten alışveriş yapıyor. Haliyle ile indirim isteği doğuyor. Bu taleplere binaen sunulan Mavi İndirim Kodu adeta kapış kapış giden bir unsur.

Çok iyi bir gelişme. Ancak önemli olan Mavi İndirim Kodu Nasıl Alınır?  konusu. Zira çoğu insan İndirim kodu ile alışveriş yapma gibi bir imkân olduğunu bilmiyor. Dolayısı ile indirim beklesede çoğu zaman bu isteği karşılıksız kalabiliyor. İnternet alışverişleri konusunda tecrübeli olmayanlar indirim kodu gibi bir unsurdan zaman zaman haberdar oluyor. Ancak bu defa dediğimiz gibi nasıl alınacağı bilmediği için uzak duruyor.

Zira insan bilmediği konunun düşmanıdır. Karışık gelir. Uzak durur. İşte bu makale özelde Mavi markası tutkunları genelde ise indirim kodu ile alışveriş yapma konusuna yabancı olanlar için hazırlandı.  Bu güne kadar Mavi İndirim Kodu hiç kullanmadıysanız sorun değil. Bu sürecin sonunda indirim kodu almayı öğreneceksiniz. Şimdi her zamanki gibi bir sıralama üzerinden gidelim. Ve önce markamız hakkında kısada olsa bilgi vererek başlayalım.

Mavi Hakkında

Mavi Sait Akarlılar tarafından 1991 ‘de İstanbul’da kurulan bir firma. yıllardır Türkiye ‘de faaliyette olan bir Türk markası. Dahası bir aile şirketi. 1996 yılına kadar büyüme kaydeden firma bu tarihte artık Türkiye’de pazar lideri konumuna yükseldi.  Öyle ki özel mavi tutkunları bile oluşmaya başladı. İlerleyen zaman içinde Almanya, Amerika ve Kanada pazarlarına giriş yaptı.  Perfect Fit modeli tarzında bir jean üretimi yaptı. Bu girişim son derece ilgi çekmeye başladı. Çünkü marka tutkunlarının kalite anlayışına hitap eden modeller üretiyordu. Üstelik bu sadece Türkiye için değil global olarak Dünya çapında böyle. Şunuda belirtelim. Dünya çapındaki satışlarında sektörel pazar payı % 58 ‘le ilk sıralarda.Yani son derece ilgi çekici bir marka konumunda.

Dedik ya geçen süre zarfında Mavi ‘nin kendine özel marka tutkunları oluşmaya başladı diye. Hatta bu kitle Mavi kot pantolon haricinde başka model pantolon giymemeye bile başladılar.  Hatta özellikle çorabını bile Mavi ‘den satın alan Mavi tutkunları çok büyük bir muhabbet ve ürün sevgisi yöneltti markaya. Bu aslında çok ciddi bir bağımlılık ve özel bir marka farkındalığı. Bu işin öncüleri ise daha çok modayı ve tarz kot pantolon akımını takip eden yetişkin genç bireyler oldu. Mutlaka sizinde böyle tanıdıklarınız vardır. Onların gözünde Mavi son derece kaliteli ve başarılı bir marka. Birde şimdilerde sunduğu Mavi İndirim Kodu eklenince işin tuzu biberi oldu. Bu ilginin daha çok artmasında tetikleyici bir etken oldu.

Yıl 2021. Mavi artık dünya çapında çok bilinen ve tanınan bir marka konumunda. Üstelik Dünyanın en saygın ve prestijli moda merkezlerinde kendi özel perakende ağı var. Hatta Zalando.com, Amazon, Nordstrom, Bloomingdale’s, Peek&Cloppenburg, Simons, Zappos.com, ve David Jones gibi dünya çapında ünlü global mağazalarda ve online platformlarda bile satılıyor. Şunu vurgulayalım yakın dönem satışlarının %58 oranındaki büyük kısmı bu perakende satış kanallarından gelmekte.

Mavi ürünlerinin toptan satış kanalları sadece %29 oranı elde ederken buna karşın %13 ’lük büyük  bir e-ticaret satış oranı mevcut. Mavi markasının dünya genelinde 4.060 ‘yi aşkın personeli bulunuyor. Türkiye başta olmak üzere Almanya, Kanada, Amerika, Rusya ve Avustralya’nında dahil olduğu  33 ülkede faaliyette. Bütün bu ülkelerde 439 ‘dan fazla Mavi shop 4.500 ‘den fazla farklı noktada tüketicilere hizmet veriyor. Dünya ‘nın gözde markalarından olan Mavi ‘nin son dönemlerde düzenlemiş olduğu yaygın kampanyalarda oldukça dikkat çekici. Özellikle konumuz olan Mavi İndirim Kodu gibi etkinlikler tutkunların gündeminde. Şimdi bizde bu konuya geçiş yapıp bakalım Mavi İndirim Kodu Nasıl Alınıyor?

5 Adımda Mavi İndirim Kodu Şöyle Alınır?

Hemen cevap verelim. Mavi İndirim Kodu Kuponburada.com web sitemizde bu makale ile belirttiğimiz adımlar ile alınır. Bu cevabın açılımını yapalım. Mavi İndirim Kodu Almak için yapmanız gerekenler şunlar;

1 – Kuponburada.com web sitemize giriş yapın.

2 – Üst menüden Mavi mağaza sayfasına geçiş yapın.

3 – Açılan sayfada Mavi İndirim Kodu ve Kampanyaları göreceksiniz.

4 – İstediğiniz birine Kodu Aç yada Aktif Et butonu ile tıklayın.

5 – Açıklamaları mutlaka okuyup kodunuzu kopyalayın.

İşte bu kadar. 5 adımda Mavi İndirim Kodu  aldınız. Zor olmadığınıda bizzat deneyimleyerek öğrenmiş oldunuz. Şunu özellikle belirtelim.  Açılan penceredeki şartları mutlaka okuyun. Çünkü bu açıklamalar kodun hangi tür alışverişlerde kullanılacağı hangi kategori için indirim sağladığı gibi detaylar yer alıyor. Buna uygun hareket ettiğinizde sorunsuz olarak Mavi İndirim Kodu kullanıp indirimli alışveriş keyfi yaşayabileceksiniz.

Mavi İndirim ve Kampanyalar 2021

Mavi 2021 Yılı İndirimleri şu an yoğun olarak gündemde. Ayrıca son derece çekici kampanyaları bulunuyor. Bunları ana başlıklar halinde şöyle listeleyelim;

    • Mavi Anında 200 TL İndirim Kampanyası
    • Mavi Kadın Jean İndirimi
    • Mavi İlkbahar İndirimleri
    • Mavi Outlet İndirimleri
    • Mavi Çorap ve Boxer İndirimleri

Bütün bu ve benzeri kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için Kuponburada.com web sitemizi düzenli olarak takip etmeyi unutmayın. Böylece sürprizlerden, Güncel İndirim Kodları ve kampanyalardan haberdar olabileceksiniz.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*