7 Aktif Arçelik Kampanyaları

7 Aktif Arçelik Kampanyaları ‘ndan haberiniz varmı?. Yoğun iş hayatı içindeyseniz olması pek mümkün değil. Merak etmeyin biz defaylı olarak her zamanki gibi bütün bilgileri size sağlıyor olacağız. Büyük ihtimalle sizin yada komşularınızdan birinin veya herhangi bir akrabanızın beyaz eşyaları arçeliktir. Bu büyük bir olasılık. Zira Arçelik yıllardır oldukça kaliteli üretimi ile çoğunluğun beğenisini elde etti. Kaliteli ilgiyide getirecektir kuşkusuz.

1955 senesinde kurulmuş ve o zamandan beri kendisini geliştirerek bir dünya markası olmayı başarmış olan Arçelik; her zaman müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı görev edinmiş, kaliteli ürünler sunabilen hem ekonomik hem de kaliteli ve güvenilir ürünler geliştirebilen, üretebilen ve satış sonrasında da hizmet veren bir marka.

Bununla birlikte tüketicileri ile buluşturduğu indirim kodu imkânları ve çeşitli kampanyaları ile de dikkatleri sık sık üzerine çekmektedir. Arçelik Aktif İndirim Kodu avantajlarından yararlanmak için kuponburada.com web sitemizi düzenli bir şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır.

Arçelik İndirim Kodu İmkânı

Arçelik İndirim Kodu imkânları güncel olarak sayfamızda yayınlanmaktadır. Arçelik İndirim Kuponu kullanarak sepetinizde kullanabileceğiniz fazladan ekstra indirimler kazanabileceğiniz gibi pek çok kampanyadan da yararlanabilme imkanına kavuşabilirsiniz.  Dolayısı ile hiç beklemeksizin kuponburada.com web sitemizin markalar sayfasından Arçelik markasını bularak indirim kodlarınızı temin etmeye başlayın.

Bunun yanı sıra Arçelik’in tüketicilerinin bütçesini düşünerek dönem dönem sunmakta olduğu kampanyalar da kaçırılmaması gereken fırsatlardır. İşte küçük ev aletleri, beyaz eşya ve daha pek çok kategoride sunduğu güncel kampanyalardan bazıları. Ki bunları sizin için 7 madde halinde sitemize ekledik.

7 Aktif Arçelik Kampanyaları

1 – Ücretsiz Arçelik Evlere Servis Hizmeti

Arçelik;küçük ev aletleri ve elektrikli süpürge ürünlerinde bir sorun yaşamanız durumunda, çözümü evinize kadar getiriyor. 0850 210 0 888 numaralı telefonu tuşlayarak servis yetkilileri ile irtibata geçebilir ve uzman ekipten evinize gelmelerini talep edebilirsiniz.Garanti kapsamında yer alanürünlerde eve servis hizmeti ücretsiz.

2 – Süpürge Alışverişlerinizde Aksesuar Kitleri 50 TL İndirimli

Arçelik süpürge ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde 50 TL indirimle Aksesuar Kiti sahibi olabilirsiniz. Kampanya sona ermeden Arçelik online alışveriş sitesine mutlaka ziyaret edin.

3 – Bulaşık Makinelerinde Kasım Ayına Özel 550 TL İndirim

Bulaşık makinası alışverişinizde550 TL’ye varan indirim imkânlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya Kasım ayı boyunca devam edecektir. Kampanya ücretleri ise bireysel satışlar için sunulmuş olupbireysel satışdışındaki ticari amaçlı olan bütün satışlar iptal olacaktır.

4 – Kuzine Fırın Alana 2.411 TL Değerinde Davlumbaz Hediye

Arçelik kuzine fırın ürünlerinden alan herkese 2.411 TL değerinde davlumbaz hediye avantajını kaçırmayın. CK 110 S ya da CK 110 K kuzine fırınlarından alan tüketicilere 2.411 TL’lik P 912 S davlumbaz hediye edilecektir. Kampanya30 Kasım 2020 tarihine kadargeçerli olacaktır. Bu kampanyanın fiyatları bireysel satışlar için sunulmaktadır; ticari amaçla satın alınan ürünlerde kampanya geçersiz olacaktır.

5 – 3 Programlı Beyaz Bulaşık Makinelerinde İndirimli Fiyatlar

6333 3 programlı olan bulaşık makinesi ürünlerinde 2.199 TL kampanyalı fiyatı ile müşterilerine sunulmaktadır. Arçelik’in bu kampanyası da Kasım ayı boyunca geçerli olacak ve 30 Kasım tarihinde sona erecektir.

6 – Yeni No-Frost Buzdolaplarında Özel Fiyatlar

Arçelik’in yeni No-Frost buzdolabı ürünlerinden satın almak için fırsat bu fırsat. 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olacak olan bu kampanyadan yararlanmak ve birbirinden özel fiyatları incelemek için Arçelik online alışveriş sitesine ziyaret etmeyi unutmayın.

7 – Led Ekranlı Solo Fırınlar İndirimli Fiyatlarla

      • LED Ekranda Kontrol,
      • 4 gözlü gazlı ocak,
      • 6 İşlev: Alt ve üstısıtma sistemi, fandesteği ile alt- üstısıtma sistemi, hızlıönısıtma sistemi, fandesteği ileküçükızgarası, buharlıtemizlemeişlevi

Arçelik’in sunduğu bu özel kampanya da 1 ve 30 Kasım tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır. Kampanya süresi dolmadan mutlaka Arçelik online alışveriş sitesini ziyaret edin.

Arçelik İndirim Kodunuzu Unutmayın

Evet yukarıda da yazdığımız gibi Arçelik 7 adet oldukça ilgi çekici kampanya düzenliyor. Ancak bir haberimiz var. Arçelik İndirim Kodu alarak elde edeceğiniz fazladan indirimle bu kampanyayı daha keyifli hale getirebilirsiniz.  Hemen şimdi kuponburada.com web sitemizin üst menü alanından mağazalar sayfası > Arçelik sayfasına giderek indirim kodunuzu alın ve alışverişlerinizi elinizdeki kod yanınızdayken yapın.

Ayrıca her zaman söylediğimiz gibi markaların uyguladığı kampanya, indirim ve etkinliklerden hızlıca haberdar olabilmek için sitemizi mutlaka sıkı takip altında bulundurun.  Böylece aslında indirim kodu ile alışveriş yapmayı bir alışveriş taktiği haline getirebilir her defasında daha ucuz satın alımlar yaparak keyiflenebilirsiniz.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*