9 Güncel Koton Kampanyası

9 Güncel Koton Kampanyası  şu sıralar hâla yoğun olarak devam ediyor. Türkiye’nin moda öncülerinden bir tanesi olarak yıllardır hizmet veren Koton; tüketicilerine yenilikçi, özgün ve şık bir koleksiyon ve bol çeşit bir üretim modeli sunuyor. Kadın, erkek, çocuk, jeans, aksesuar ve parfüm kategorilerinde binlerce ürün sunan Koton, geniş ürün yelpazesi ile her kesimin ihtiyacına cevap vermek için yoğun bir çaba harcıyor.

Düzenli bir şekilde sunduğu indirimler ve fırsatlar vasıtası ile müşterilerinin bütçesine uygun satış çalışmalarıda yapan Koton, yine birbirinden avantajlı kampanyaları alışveriş severler ile buluşturmaya devam ediyor. Birbirinden farklı oranlarda 9 Güncel Koton Kampanyası için beklemeksizin hemen harekete geçip indirimli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Koton İndirim Kodu İle Ekstra İndirim Elde Edin

9 Güncel Koton Kampanyası  kuşkusuz oldukça ilgi çekici ve işe yarayacak bir etkinlik. Katılım gösterip beğendiğiniz birçok ürünü indirimli olarak alabileceksiniz. Ancak sürekli hatırlattığımız bir unsuru tekrarlamakta fayda var. Bu unsur Koton İndirim Kodu. Zaten  9 Güncel Koton Kampanyası  etkinliğinden faydalanacaksınız. Fakat bu etklinlik sırasında yapacağınız alışverişler öncesinde alacağınız Koton İndirim Kodu ile harici olarak yeni ve ekstra indirimler elde ediyor olacaksınız. İndirim üstüne indirim. Tabiki çok güzel. Böyle bir imkân varken neden kullanmayasınız?

Şimdi gelelim 9 Güncel Koton Kampanyası  ‘na. Bunları madde madde detaylı olarak açıklamak karnaval havasındaki kampanyalar hakkında detaylı bilgi edinmek adına iyi olacak. Böylece hangi kampanya ile neler elde edeceksiniz öğrenerek daha bilinçli alışveriş yapmanız mümkün olabilecek. Peki o halde buyrun işte 9 Güncel Koton Kampanyası  ;

9 Güncel Koton Kampanyası 

1 – Metlıfe Kampanyası

9 Güncel Koton Kampanyası   kapsamında 30 Kasım 2020 tarihine kadar sürecek olan Koton Kampanyası, bütün ürünler için geçerli %10 indirim fırsatı sağlamaktadır. Kampanya Koton online alışveriş sitesi ve Koton Mobil Uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için Koton online alışveriş sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi yapmadan kampanyadan yararlanamamaktasınız. Kampanyadan faydalanabilmek için sepetim sayfasında yer alan ‘’Promosyon Kodu’’ kısmına aldığınız Metlife Kodu ‘nu girmeniz yeterli olacaktır.

2 – Axess Mobil Kampanyası

30 Kasım 2020 tarihine yararlanabileceğiniz bu kampanya da yine bütün Koton ürünlerinde geçerli olacak sizlere sepette net %10 indirim avantajı sağlayacaktır. Koton web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerli olan kampanyada siteye üyelik yaptırmanız şarttır. Sepet sayfasında bulunan ‘’Promosyon Kodu’’ bölümüne Axess Mobil’den almış olduğunuz indirim kodunu girmeniz gerekmektedir.

3 – Axess Kart Kampanyası

Diğer Koton kampanyaları gibi Koton Axess Kart Kampanyası ‘da 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerliliğini koruyacaktır. Kampanya, alt limit olmadan ve vade farksız peşin fiyatına 6 aya varan taksit avantajını sizlere sunmaktadır. Kampanyaya Axess, Wings, Free, Bank’O Card Axess ve Ticari Kartlar ile bu kartların ek ve sanal kartları da dahildir.

4 – Paraf Kart Kampanyası

30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olacak olan Paraf Kart Koton Kampanyası; Paraf POS’larından Paraf ile gerçekleştireceğiniz bütün harcamalarınızda alt limit olmadan ve vade farksız, peşin fiyatına toplam 6 aya varan taksit imkanını sunmaktadır. Parafree, Parafly, Paraf KOBİ, Paraf Esnaf, Paraf Business, Paraf Eczacı KOBİ, Sanal ve Ek kartlar kampanyaya dahil edilmiştir.

5 – World Kart Kampanyası

100 TL ve üzeri bütün harcamalarınızda ek 2 taksit kampanyası Koton’da sizleri bekliyor. Kampanyada ek taksitler ile beraber maksimum 18 taksit uygulama imkânı sunulmaktadır.

6 – Maksimum Kart Kampanyası

1 ve 30 Kasım 2020 tarihinde geçerli olacak olan Koton Maksimum Kart Kampanyası; giyim, giyim aksesuarı ve ayakkabı ürünlerinde sizleri bekliyor olacak. Kampanyada, tek seferde yapacağınız 100 TL ve üstünde 2 ve 6 taksit arası alışverişlerinizde ilave 2 taksit şansı sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanabilmek için vakit kaybetmeden Koton mağazalarını ziyaret edin.

7 – Cardfinans Kart Kampanyası

1 ve 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanyada; giyim, ayakkabı, aksesuar ve gözlük ürünlerinde; CardFinans kredi kartları ile gerçekleştirilecek olan 100TL ve 30.000TL ve 2 ila 10 arası taksit alışverişlerinde +2 taksit kampanyası ve HSBC Advantage kredi kartınız ile yapacağınız bütün 100TL ve üzeri 2 ila 10 arası taksitlialışverişlerinizde +2 taksit kampanyası Koton’da sizleri bekliyor.

8 – Advantage Kart Kampanyası

1 ve 30 Kasım 2020 tarihleri arasında ayakkabı, giyim, aksesuar ve optik ürünlerinde geçerli olarak sunulan; HSBC Advantage kredi kartları ile gerçekleştirilecek olan 100TL ve üzerindeki 2 – 10 taksitli alışverişlerinizde +2 taksit kampanyası sizleri bekliyor.

9 – Ziraat Bankası Kampanyası

30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olarak sunulan kampanya; Koton mağazalarından Ziraat Bank Kart ile gerçekleştirilecek 100 TL ve üzerindeki bütün harcamalarda ek 2 taksit fırsatını sunmaktadır. Kampanya kontenjan ve stoklar ile sınırlıdır.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*