9 Güncel Teknosa Kampanyası

9 Güncel Teknosa Kampanyası  oldukça ilgi çekici bir kampanya karnavalı gibi.  Hatta  Teknosa ‘yı son zamanlarda  oldukça faal ve hareketli görüyoruz. Sunduğu teknolojik ve elektronik ürün çeşitliliği ve hizmetleri ile; müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan, tedarikçiler ile kurmakta olduğu ilişkilerini daima geliştiren, yeniliklere açık bir firma olarak uzun süredir ülkemizde hizmet vermektedir. Yaygın satış kanalı ile müşterilerin her zaman ulaşabileceği bir konumda olan Teknosa, sunduğu garanti hizmeti ile de müşterilerin güvenini kazanmıştır.

Bu sektörün lider ismi olarak ülkemizin dijitalleşme sürecinde ve yaptığı atak ile tüketicilerin teknolojiye erişimlerini çok daha kolay bir hale getirmiştir. Teknosa, oldukça uzun bir süredir toplumun hem kültürel hem sosyal yaşamına katkı sağlamak ve hem de teknoloji konusunda çok daha bilinçli bir neslin yetişmesine yardımcı olmak amacıyla eğitim, bilim, spor ve sanat alanlarında pek çok projede teknoloji tedarikçi firması olarak da yer almış ve almaya da devam etmektedir.

Teknosa İndirim Kodları İmkânı

Bütün bunlarla birlikte kampanyaları ve indirimler ile de tüketicilerinin bütçesine katkı sağlamakta olan Teknosa, sık sık fırsat günleri düzenlemektedir. Örneğin şimdi incelediğimiz  9 Güncel Teknosa Kampanyası Son günlerin ilgiyle takip edilen indirim kodu kampanyalarını da sıklıkla tüketiciler ile buluşturan Teknosa’nın, Teknosa İndirim Kodu fırsatlarına kuponburada.com web sitemiz üzerinden ya da Teknosa online alışveriş sitesinden ulaşabilir; ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şu anda da aktif olan Teknosa kampanyaları mevcut ve sizler için derledik. İşte Güncel 9 Teknosa Kampanyası ve indirimleri;

9 Güncel Teknosa Kampanyası

  • Teknosa Ek Garanti İndirimi Fırsatı

Teknosa’dan SamsungGalaxy A31 akıllı telefon alışverişinizde 1 yıl boyunca geçerli olacak olan ek garanti sepette 149 TL avantajı sizleri bekliyor. Bu garanti fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

  • Teknosa Spotıfy Kampanyası

Teknosa mağazalarından ya da Teknosa online alışveriş sitesinden yapacağınız 200 TL ve üzeri harcamanızda, Spotify Premium’u ücretsiz bir şekilde 3 ay boyunca deneme imkanına sahip olabilirsiniz. Kaçırılmaması gereken bu fırsattan faydalanmak için acele edin.

  • Teknosa Youtube Premıum Üyelik Paketi Kampanyası

Youtube Premium izlemenin keyfini Samsung Galaxy ile çıkarın.14 Şubat 2020 ve 05 Mart 2021 tarihleri arasında Teknosa’dan Samsung Galaxy S20, S20+, S20 Ultra ve Galaxy Z Flip satın alıp etkinleştirirseniz, 4 aya kadar Youtube Premium üyelik paketi kazanabilirsiniz.

  • Teknosa Nespresso Kampanyası

Kahve severler için harika fırsat Teknosa’da. 31 Aralık 2020 tarihine kadar Nespresso marka kahve makinası satın alırsanız, yanında 10 kutu kahve hediye kampanyası Teknosa’da sizlerle.

  • Çiçek Sepetinde Rozetli Ürünlerde %15’e Varan İndirim Kampanyası

31 Aralık 2020 tarihine kadar Teknosa online alışveriş sitesinden 2500 TL’ye kadar yapacağınız harcamalarda, çiçeksepeti.com’da yer alan rozetli ürünlerde %15 indirim kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Kampanyada kullanacağınız kupon kodunuz alışverişinizi yaptıktan sonra sizlere iletilecektir.Çiçeksepeti online alışveriş sitesinden indirimli alışveriş yapabilmek için bu fırsatı kaçırmayın.

  • Teknosa’dan Yapacağınız Alışverişte Viabonte %15 İndirim Kampanyası

31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak olan kampanyada; Teknosa online alışveriş sitesi üzerinden yapacağınız 2500 TL ve üzeri harcamalarınızda, Viabonte.com ürünlerinin tamamında geçerli olan %15 indirim kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Kampanya kodu sizlere SMS yoluyla iletilecektir. Viabonte ürünlerinde geçerli olan bu fırsatı kaçırmayın.

  • Preo Marka Cep Telefonu Aksesuarı Fırsatı: İkincisi Yarı Fiyatına

Teknosa’dan yapacağınız Preo marka cep telefonu aksesuarı alışverişinizde, ikincisi sepette %50 indirim ile sizleri bekliyor.

  • Teknosa Vidoport Kampanyası

Marka ya da model fark etmeksizin, Teknosa’dan yapacağınız Notebook alışverişinizde Vidoport.com sitesinde 3 ay boyunca ücretsiz Office eğitimi kazanma şansı sizleri bekliyor. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olarak müşterilere sunulan bu avantaj, yalnızca Teknosa mağazaları için geçerlidir. Zaman kaybetmeden bu kampanyayı değerlendirin.

  • Eski Cihazınızı Teknosa ‘ya Getirin, Yenisini İndirimli Alın

Şimdi eski bir teknoloji ürününüzü Teknosa mağazasına götürün ve istediğiniz yeni teknoloji ürüne indirimli fiyatlar ile sahip olma şansını yakalayın. Hala çalışıyor durumda olan eski telefon ya da tabletlerini Teknosa mağazasına götüren müşteriler, mağazadan satın almak istedikleri ürünü dev indirimlerle alabilirler. İndirim tutarı ise getirilmiş olan eski cihazın markası, modeli ve hasar durumu doğrultusunda değişiklik gösterecektir. Teknosa online alışveriş sitesi üzerinden yayınlanan listede hangi markalarda ne kadar indirim uygulanacağına göz atabilirsiniz.

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*