Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi

Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi  27 Kasım 2020 Cuma günü başlıyor.  Kaliteli bir alışveriş hazırlığı yapmanız için sizlere günler önceden bu bilgiyide aktarmanın keyfini yaşıyoruz. Altınyıldız markası Cuma günü, trikodan gömleğe, montlardan pantolonlara 10 farklı kategoride değişik oranlarda indirimlerle karşımıza çıkacak.  Konunun detaylarına geçmeden önce indirim etkinliğini düzenleyen Altınyıldız hakkında bazı bilgiler aktarmak yerinde bir davranış olacak.

Altınyıldız oldukça eski ve kaliteli bir marka. Kaliteli kumaşı, tasarımındaki incelik ve müşterilerine sunduğu başarılı hizmet anlayışı ile sektörde adından sürekli bahsedilen bir firma konumuna yükseldi. Altınyıldız Takım Elbise Modelleri, gömlek çeşitleri ve birbirinden şık aksesuarlar ile üretmiş olduğu tüm ürünlerde aslında Türkiye’nin şıklığını ve modernliğini temsil etmektedir.

Altınyıldız hakkında kısa bir kuruluş anekdotu paylaşalım, Firma aslında BR Mağazacılık adıyla 2011 yılında Boyner Grup ve Ran Konfeksiyon’un birleşimi ile kuruldu.   Yani Boyner Holding ‘e ait bir markadan bahsediyoruz.  Sürekli kaliteli bir çizgide devam eden marka günümzüde artık, erkek giyim sektöründe kaliteli  vizyonuyla öne çıkan 3 marka üretti.  İşte Altınyıldız Classics ‘te bu markalardan biri. Diğer markalara gelince onlarıda tanıyorsunuz. Bunlar Beymen ve Business markaları.

En üst düzeyde işçiliği ile her zaman güncelliğini ve kalitesini korumayı sürdüren Altınyıldız, sık sık düzenlediği Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi gibi kampanya ve indirim günleriyle de oldukça yüksek oranda ilgi çekmektedir. Özellikle son dönemlerde markaların adeta birer indirim ve kampanya yarışı haline getirdiği ve sık sık düzenledikleri indirim günlerinde alışveriş yapmak, Altınyıldız’da daha keyifli hale geldi.

Altınyıldız İndirim Kodları Önemli

Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi kapsamında firmadan yapılan açıklamaya göre, 27 Kasım Cuma günü kabandan paltoya, kazaktan sweatshirt’e pantolondan şık takım elbise modellerine kadar bir çok ürün, % 70’e varan indirimin yanında ayrıca sepette ödeme sırasında yüzde 15 indirim imkânı ile sunuluyor olacak. Dahası kargo gönderimlerininde ücretsiz olacağı indirim etkinliğinden faydalanmak için altinyildizclassics.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Fakat tüm bu indirimlerin haricinde ekstra bir indirim daha kazanmak için mutlaka Altınyıldız İndirim Kodu ‘da almayı unutmayın. Bunun detaylarını ve önemini makalenin sonunda açıklıyor olacağız.

Bütün bu detayları belirttikten sonra artık Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi  maddelerine geçebiliriz;

Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi

1 –  Triko çeşitleri 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor; toplam 110 ürüne sahip olan bu kategoride birbirinden güzel trikolar yalnızca 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla.

2 – Gömlek çeşitleri 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa hazır; Altınyıldız’ın birbirinden kaliteli gömleklerine 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

3 – Montlar 199,99 TL’den başlayan fiyatlarla geliyor; Kış aylarına giriş yaptığımız şu günlerde ihtiyacınız olan montu Altınyıldız’dan satın almak için fırsat bu fırsat.

4 – Sweatshirt çeşitleri 69,99 TL’den başlayan fiyatlarla hizmetinizde; Altınyıldız’ın birbirinden zevkli sweatshirt’leri yalnızca 69,99 TL’den başlayan fiyatlarla.

5 – Pantolonlar 74,99 TL’den başlayan fiyatlarla alışveriş tutkunlarını bekliyor; Jean, Kanvas, Slim Fit pantolonlar 79,99 TL’den başlayan fiyatlarla Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi kapsamında Altınyıldız’da.

6 – Altınyıldız ayakkabı modellerinde %70’e varan indirim; Altınyıldız’da birbirinden zevkli ayakkabı çeşitlerinde yine Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi kapsamında sepette %70’e varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

7­ – Business Edition kategorisinde %70’e varan indirim avantajları; Altınyıldız Business Edition kategorisinde birbirinden şık takım elbiselerde sepette %70’e varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.

8 – Erkek ceket modellerinde %45’e varan indirimler alıcılarını bekliyor; Altınyıldız ceket kategorisinde birbirinden şık ve yeni sezon ceketlerde %45’e varan indirim fırsatı.

9 – Palto ve Kabanlar 349,99 TL’den başlayan fiyatlarla sezona hazır; Yeni sezon palto ve kaban ürünleri 349,99 TL’den başlayan fiyatlarla Altınyıldız’da.

10 – Soğuk havaların favorisi dış giyim modellerinde %70’e varan indirimler;  son maddemiz ve Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi  konusunun son indirim konusu olarak alışveriş severleri bekliyor.

Yukarıdaki bu devasa indirimler  Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi  kapsamında sizleri bekliyor olacak. Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi tekrar hatırlatalım markanın web sitesine gitmeden önce sitemizden Altınyıldız İndirim Kuponu ‘da mutlaka almanızı şiddetle öneriyoruz. Zira alacağınız indirim kodu size mevcut indirimlerin haricinde ekstra indirim sunuyor olacak.

Bizi Düzenli Olarak Takip Edin

Altınyıldız Classics 10 Farklı Cuma İndirimi  konusundaki bilgilendirme konusunu sonlandırırken makalelerimizin sonunda artık geleneksel bir hale gelen ve her zaman tekrarladığımız bir noktayı tekrar vurgulamak istiyoruz. Zira sizler açısından çok önemli.  Gerek Altınyıldız Classics gerekse diğer bütün markalar açısından kampanya, indirim ve diğer etkinliklerle alakalı gelişmeleri hemen öğrenip katılabilmek istiyorsanız kuponburada.com internet sitemizi mutlaka düzenli ve sürekli  bir şekilde takip ediyor olmanız gerçekten çok önemli.  Zira bu şekilde kampanya ve indirimler konusunda anında bilgi alabilecek ve sorunsuz olarak katılım gösterebileceksiniz. Amacımız siz değerli okuyucularımızın markaların kampanya ve indirimlerden en çok faydayı elde etmeniz aynı zamanda her bir alışverişinizi olabilecek en fazla indirimli şekilde yapabilmeniz.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*