Arçelik’ten Yeni Yıl Hediyesi Küçük Ev Aletleri Kampanyası

Arçelik’ten Yeni Yıl Hediyesi Küçük Ev Aletleri Kampanyası  ‘nı duymadıysanız bu yazımızla artık haberdar oldunuz.  Amacımız sizlerin tüm kampanya ve indirimlerden haberdar olmasını ve faydalanmasını sağlamak. Ülkemizin yanı sıra bir dünya markası haline gelmiş olan Arçelik, sunduğu kaliteli, güvenilir ve şık tasarımlı elektronik ve teknoloji ürünleri ile müşterilerin gözde markalarından bir tanesidir. Beyaz eşya, ankastre, telefon, televizyon, bilgisayar, yazıcı, küçük ev aletleri ve hijyen – aksesuar kategorilerinde binlerce ürün sunmakta olan Arçelik; hazırladığı kampanyaları ve indirimlerle de müşterilerin ilgisini kazanmaktadır.

Arçelik İndirim Kodu Almayı Unutmayın

Arçelik Küçük Ev Aletleri Kampanyası ‘ndan faydalanırken aynı zamanda ekstra indirimlerden faydalanmayıda unutmayın. Birbirinden farklı ve avantajlı kampanyaların yanı sıra indirim kodu fırsatlarıyla da adından söz ettiren Arçelik, Arçelik indirim kodu ile müşterilerine sepette ekstra indirimler sağlamakta ve fırsatlarla dolu sürprizler sunmaktadır. En güncel Arçelik indirim kodu fırsatlarına kuponburada.com web adresimiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Arçelik’in yeni yıl için sunmakta olduğu dev kampanyaya ise şu an Arçelik online alışveriş sitesi üzerinden ulaşabilmektesiniz.

Arçelik Yeni Yıl Kampanyası

Arçelik muhteşem bir yeni yıl sürprizi ile müşterilerini karşılıyor. Beyaz Eşya,kombi ve Televizyonlardan herhangi bir tanesinialanlara 449 TL değerinde bir küçük ev aletiArçelik’ten müşterilerine hediye. Arçelik’in bu dev kampanyası;

  • 7 Aralık ve 11 Aralık,
  • 14 Aralık ve 18 Aralık,
  • 21 Aralık ve 25 Aralık,
  • 28 Aralık ve 31 Aralık tarihleri arasında hem Arçelik yetkili satıcılarında hem de Arçelik online alışveriş sitesinde geçerli olacaktır.

Kampanya ile ilgili bilmeniz gereken detaylar ise;

  • Kampanya dahilinde; bütün seçili televizyon, klima, Kombi, Ankastre ve Beyaz Eşya (Soğutucu, Dondurucu,Fırın vb.) ürünleri ile birlikte seçili olan KEA (Kişisel Bakım ürünleri ve Su Sebilleri hariç olmak üzere) ürünlerinden bir tanesini alan tüketicilereödeme aşamasında anında 449 TL indirim uygulanacaktır.
  • İndirimden yararlanabilmek için satın almak istediğiniz küçük ev aletinin de sepete eklenmesi gerekmektedir.
  • Kampanyaya 2.000 TL ve altı tutarda olan ürünler dahil edilmemektedir.
  • Kampanya yalnızca bireysel satışlar için geçerli olarak sunulmaktadır. Ticari alımlarda kampanya iptal edilmektedir.
  • Arçelik’in sunmakta olduğu bu yeni yıl kampanyası stoklar ile sınırlıdır. Bundan dolayı acele etmenizi ve bu büyük indirimden hemen faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*