Black Friday Ne Zaman Hangi Markalar İndirim Yapacak?

Black Friday Ne Zaman Hangi Markalar İndirim Yapacak?  Bunu detaylı olarak belirtiyor olacağız. Ancak bir farklılığa özellikle dikkatleri çekmek istiyoruz. Oldukça hareketli bir zaman dilimine şahitlik ediyoruz.  Aynı zamanda çok ciddi ve köklü değişimler gözlemleniyor. Alışveriş noktasında da durum aynı. Son zamanlarda neredeyse her ay çok büyük indirimlerin yapıldığını görmeye başladık. Fakat böylesine dev kampanyalar ve indirimlerin yarıştığı indirim günlerine rağmen Black Friday İndirimleri zamanında yapılan indirimlerin yeri hala farklı. Efsane Cuma İndirim Günleri geldiği zaman markaların her biri indirim yapabilmek için resmen bir yarış haline giriyorlar.

Şurası bir gerçek ki zaman geçtikçe ihtiyaçlarımız daha da fazla çeşitlendi ve artış göstermeye başladı. Aslında sanki pek çok şeye ihtiyacımız varmış gibi düşünüyoruz desek daha doğru olur. Bu doğrultuda da istediğimiz, ihtiyaç duyduğumuz ürünleri indirim dönemlerinde almak çok daha avantajlı bir hale gelmeye başladı. Bunu farkeden markalar ve online alışveriş siteleri özellikle son birkaç yıldır yılın her döneminde bizleri indirimler ile buluşturuyor.

Ancak Black Friday indirim günleri markalar için çok daha yoğun ve hızlı geçmeye devam ediyor. Müşteriler bu indirim gününde kendilerini dev kampanyaların, birbirinden muhteşem indirimlerin arasında kaybediyor. Black Friday döneminde hemen hemen her marka ve online alışveriş sitesi kendi indirim ve kampanyalarını müşterilerine sunuyor; işte bu ünlü markalardan bazıları.

Trendyol Black Friday İndirimleri

Black Friday Ne Zaman Hangi Markalar İndirim Yapacak?    derken bu konunun önde gelen markasının yine trendyol olduğunu görüyoruz. Trendyol şu anda en çok ziyaret edilen online alışveriş sitelerinden bir tanesi. Bünyesinde birçok markayı barındırıyor. Yaptığı kampanyalar ve Trendyol İndirim Kodu imkânları sayesinde müşterilerin ilgisini çekebilmeyi başarıyor. Black Friday indirim günlerinde debu dönemi fazlasıyla uzatarak, müşterilerin indirimli alışverişin keyfini sonuna kadar çıkarmalarına yardımcı oluyor.Black Friday’e özel olarak indirimler 25 – 29 Kasım arasında düzenlenecek ve onlarca kategori içerisindeki binlerce üründe karşımıza çıkacak. İşte Trendyol indirimlerinin uygulanacağı kategorilerden bazıları;

  • Elektronikte ürünlerinde büyük indirim imkânları
  • Ev ürünlerinde net %50 indirim
  • Süpermarkette imkân ürünleri
  • Trendyolmilla ikinci üründe sepette %50’ye varan indirimler
  • Trendyolmillaürünlerinde sepette %25’e varan indirimler
  • Trendyolmanürünlerinde net %25 indirim
  • Anne ve bebek ürünlerinde avantajlı fiyatlar
  • Saatler ürünlerinde %25 indirim
  • Parfüm ürünlerinde sepette net %25 indirim
  • Çok satan ürünlerde indirimler
  • En yüksek puana sahip olan ürünlerde imkânlar

Hepsiburada Black Friday İndirimleri

İndirimleri ile ses getiren bir başka online alışveriş sitesi ise Hepsiburada. Hepsiburada İndirim Kodu avantajları ile de öne çıkmayı başaran Hepsiburada, Black Friday indirimlerine 25 Kasım’dan önce başlamaya karar verdi; 30 Kasım’a kadar sürdürmeyi planladığı indirimler ile müşterilerini karşılamaya başladı. Bilgisayarlardan giyime, elektronik ürünlerden aksesuarlara, ayakkabılardan kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine, pek çok kategoride %50’ye varan indirimler ile alışveriş yapabilmeniz mümkün.

AliExpress Black Friday İndirimleri

Çin’in en büyük online alışveriş sitesi olarak hizmetlerini sunan Aliexpress, Türkiye’ye de gönderim yapmaya devam ediyor. Black fridayindirim günlerinde 4 Aralık tarihine kadar fazlasıyla büyük bir indirim kampanyası düzenlemeye hazırlanıyor. Sepette %70’e varan indirim imkânları ilesizleri bekliyor. Aliexpress İndirim Kodu imkânlarından yararlanmayı da sakın unutmayın.

Amazon Black Friday İndirimleri

Dünya çapında online alışveriş denildiği zaman akla ilk gelen internet sitesi olan Amazon,ülkemizde de satışlarını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Efsane Cuma indirimleri için müşterilerine büyük kampanyalar düzenliyor. Bu yıl 26 – 30 Kasım arası düzenleyeceği Black Friday indirim günlerinde pek çok ürününde %70’e varan indirimler mevcut. Ayrıca Amazon İndirim Kodu imkânınız olduğunu özellikle hatırlatalım.

GittiGidiyor Black Friday İndirimleri

Türkiye’nin en sevilen bir başka online alışveriş sitesi olan GittiGidiyor, her yıl olduğu gibi bu yıl da Black Friday indirimleri ile gündeme geleceğe benziyor. Sepette %80’e varan indirimlerle Black Friday indirim günlerine merhaba diyecek olan GittiGidiyor, kampanya hazırlıklarına başlamış durumda. Gittigidiyor İndirim Kodu imkânlarını da kuponburada.com web sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Alışverişler Öncesi İndirim Kodu Almayı Unutmayın

Black Friday Ne Zaman Hangi Markalar İndirim Yapacak?    konumuzu her zamanki uyarımızla bitirelim.    Black Friday yada bir diğer ifadeyle Efsane Cuma İndirim Günleri için alışeriş listeniz hazırlandı. Heyecanla bekliyorsunuz. Ancak her zaman özellikle vurguluyoruz herhangi bir indirime katılırken aynı zamanda daha çok indirim elde edebilmek için o markaya ait indirim kodunuda mutlaka alın. Zira unutmayın alacağınız harici İndirim Kodu daha fazla indirim kazanmanızı sağlayacak. Madem böyle bir imkân var o halde sonuna kadar kullanmak ve bütçenizi maksimum derecede rahatlatmak esas olandır.

Bol indirimli keyifli alışverişler diliyoruz.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*