Çiçek Sepeti Markasının Tarihçesi

Çiçek Sepeti online bir şekilde hediye ve çiçek gönderim hizmetini tüketicilere sunmakta olan bir şirkettir. Ülkemizdeki online alışveriş sektörüne yepyeni bir bakış açısı katmak, en çabuk ve en kolay şekilde ürünlerin gönderiminin gerçekleştirilmesini sağlamak amacı ile 2006 senesinde  tarafından kurulmuş olan Cicek Sepeti  çiçek ve yenilebilir çiçek kategorilerinin yanında yıllar geçtikçe genişleyerek bünyesine; elektronik, ev ve yaşam, kişisel bakım ve kozmetik, moda, spor ve outdoor, hobi,takı ve aksesuar ve süpermarket gibi birbirinden farklı kategorileri de eklemiş, bu kategoriler içerisinde ise binlerce ürünü müşterilerine sunmaya başlamıştır.

Kurulduğu yıldan bu tarafa ülkemizin en fazla tercih edilen online alışveriş sitelerinin başında gelmektedir.   250’nin üzerinde çalışana sahip olan Çiçek Sepeti; bunun yanı sıra 4000’in üzerinde de bayi ağına sahiptir.Oldukça geniş bir ekip ileçalışmalarını uzun yıllardır sürdürmekte olan ÇiçekSepeti, bir teknoloji şirketi olarak gün geçtikçe kendisini daha da fazla gelişmeye ve online alışveriş tecrübesini en iyi şekilde sunmaya  çabalamaktadır.

2011 Yılında Yatırım Yolculuğu

2011 senesinde, Amazon.com ve Avrupalı Venture Capitalisimli şirketi Humming Bird yatırımlarını almış ve bünyesine katmış olan dev marka ÇiçekSepeti, ülkemizde sahip olduğu bubaşarı hikâyesini dünya çağındada LolaFloramarkası ile en başta Meksika olmak üzere daha pek çok farklı ülkede faaliyetini sürdürmektedir. Dünya genelinde hizmetini en iyi şekilde sürdüren Çiçek Sepeti, kurulmuş olduğu ilk günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutmuştur.

Günümüzde CicekSepeti online alışveriş sitesi internete erişimi olan dünyadaki herhangi bir yerinden verilmiş olan bir çiçek siparişini, ülkemizin her yerine aynı gün içerisinde teslim edebilme imkanına ulaşmıştır.

Çiçek Sepeti Markasının Çalışma Modeli

Çiçek Sepeti markasınınçalışma modeli, dünyada buna benzer işler yapmakta olan şirketler ile kıyaslandığı zamanbiraz daha farklılık göstermektedir. ABD’deInterflora, Almanya’da ise Blume isimli şirketlere bakıldığı zaman 2000 sipariş edilmiş olan çiçekleri bir kargo kutusu içinde ve bir adet lojistik firması aracılığı iletüketicilerinegöndermekteyken,Çiçek Sepeti ülkemizdeki lokal çiçekçiler ileinternet ve mobil sistemleri üzerinden onlar ile entegre bir şekilde çalışmaya dikkat etmektedir.

Çiçek Sepeti’nin tedarik etmekte olduğu vazolar, kurdeleler ve diğer bütün aksesuarlar, Çiçek Sepeti’ninlojistiği ileülkemizdeki anlaşmalı olduğu tüm çiçekçilere ulaştırılmaktadır. Ve bu sayede de müşteriye gönderilmekte olan bütün ürünlerin belirli bir standardının olması sağlanmaktadır. Çiçek siparişlerinde ise 1-800-Flowers ve Blume 2000’in kullanmakta olduğu gibi kargo firmaları kullanılmadığından dolayı, aynı gün içerisinde teslimat yapılabilmesimümkün hale gelmektedir. İçerisinde bulunduğu sektörde rakiplerini her anlamda geride bırakmayı başaran Çiçek Sepeti, ağını genişletmeye ve yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da adından oldukça sık bir şekilde söz ettirmeye devam etmektedir.

Çiçek Sepeti İndirim Kodları

Çiçek Sepeti alışveriş planlaması yapıyorsanız tavsiyemiz mutlaka sitemizden Çiçek Sepeti İndirim Kodu alarak satın alım işlemine başlamanız. Böylece her bir alışverişinizde eğer varsa mevcut indirimlerin haricinde ekstra indirimler elde etmiş olacak alış verişlerinizi daha ucuza getirmenin keyfini yaşayacaksınız. Ayrıca sitemizi mutlaka takip listenize eklemeyi ve yeni kampanyalardan etkinliklerden haberdar olmak için sürekli takip etmeyi unutmayın.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*