D&R İndirim Kodu

D&R İndirim Kodu vasıtası ile verimli bir alışveriş etkinliği yaşayacağınız ve her zamanki gibi kitap severlerin yoğun ilgisiyle karşılaşması beklenen D&R Kitap Fuarı İndirimleri başladı. D&R ‘nin Kitap fuarında yaptığı indirimler ek olarak dağıttığı birçok D&R indirim kodu ile kitap alışverişleriniz daha keyifli geçecek.

Türkiye’nin en büyük kitap fuarlarından biri olan Tüyap Kitap Fuarı hem İstanbul’da hem de İzmir’de pandemi nedeniyle ertelendi. Kitapseverler için şölen gibi geçen Tüyap kitap fuarları bu sene olmadığı için kitap severler çok üzgün. Fakat D&R’ın geleneksel hale getirdiği kitap fuarı bu sene çok özel indirimlerle geldi! Şimdi D&R kitap fuarının detaylarından bahsedelim.

D&R Kitap Fuarı ne zaman?

D&R Kitap fuarı 1-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu süre boyunca istediğiniz gibi faydalanabilir, satın alımlarınızı ekstra indirimlerle destekleyebilirsiniz. Her zaman belirttiğimiz gibi D&R İndirim Kodu almayı asla unutmayın. İndirimli alışveriş yapmak varken bütçenizi yormanın hiç gereği yok.

D&R Kitap fuarında hangi ürünler indirimli?

D&R’da %30’dan başlayan %60’a varan indirimler var. Kitap fuarına özel şekilde gerçekleşen indirimlerde yayınevi özelinde indirimler yapılmış. Hangi yayınevinde, hangi kitapta ne kadar indirim var, incelemek için D&R Kitap web sitesinin Fuar Sayfasını şuradan > D&R Kitap Fuarı inceleyebilirsiniz.

D&R kitap fuarında geçerli indirim kodları

D&R kitap fuarında geçerli indirim kodları da paylaştı. D&R güncel indirim kodları ‘na Kuponburada.com sitemizden ve D&R mağazası web sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu kodların sağladığı indirimler kısaca şöyle:

  • 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 10 TL indirim sağlayan kod,
  • 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 15 TL indirim sağlayan kod,
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 20 TL indirim sağlayan kod,
  • 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 25 TL indirim sağlayan kod,
  • 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 30 TL indirim sağlayan kod,
  • 350 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 35 TL indirim sağlayan kod.

D&R Kitap Fuarında dikkat çeken indirimli kitaplar

Çok satanlar kategorisinde yer alan kitaplarda %30 indirim sunan D&R’ın çok satanlar kategorisinde dikkat çeken kitaplar:

  • Şeker Portakalı, Sevme Kusurları, Körlük, Otomatik Portakal, Hayvan Çiftliği, Simyacı gibi alanında kült olmuş kitaplarda var. Dahası bu ve benzeri kitaplar müthiş indirimlerle geliyor.
  • Yeni çıkan kitaplar kategorisinde %30 indirim var.
  • Set halinde satılan kitaplarda da %30 indirim var. Örneğin normal fiyatı 120 TL olan Otostopçunun Galaksi Rehberi 78 TL. Daha bir çok set kitaplarda gözle görülür indirimler var.

D&R alışverişinizi tamamlamadan önce mutlaka kuponburada.com üzerinden D&R mağazasını ziyaret edin. Unutmayın İndirim kodları ile alışverişinizi daha ucuza getirebilir, paranızın cebinizde kalmasını sağlayarak maksimum tasarruf elde edebilirsiniz. D&R indirim kodlarını incelemek ve her alışverişiniz için yeni D&R İndirim Kodu almak üzere şuradan > DR Mağaza Sayfası nı ziyaret edebilirsiniz.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*