gratis kart nasıl alınır nasıl kullanılır

Onu, Türkiyenin Kişisel Bakım Marketi sloganı ile tanıyoruz. Evet Gratis markasından söz ediyoruz. Ülkemizin kozmetik sektörleri arasında adı ilk sıralarda geçiyor.  Biz bu gün Gratis ’in müşterilerine sunduğu farklı bir kolaylıktan Gratis Kart konusundan bahsediyor olacağız. Gratis Kart Almak paralı mı, Gratis kart nasıl alınır nasıl kullanılır, Gratis kart geçici aktivasyon kodu nedir gibi ve benzeri olarak zihinize takılan tüm soruların cevabını öğreniyor olacaksınız.

Şunu özellikle belirtelim, Gratis, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda bütün ihtiyaçlarımızı en uygun fiyatlar ile karşılayabileceğiniz ideal bir marka. Gratis Kampanyaları ve periyodik Gratis İndirimleri ‘nden yararlanabilmek, daha sonrakiler açısından anında haberdar olabilmek için yapmamız gereken en önemli şey hemen bir Gratis Kart Sahibi Olmak.  Peki ama Gratis Kart Nasıl Alınır Nasıl Kullanılır Şimdi detaylara inelim.

Gratis Kart Nedir

Konuyu derinlemesine incelemek için tanımını bilmek gerekiyor. Dolayısı ile  önce Gratis Kart Nedir sorusunu cevaplandırmak esas olandır.  Gratis Kart; Gratis markası tarafından müşterilerine daha hesaplı alışveriş yapmaları, indirim ve kampanyalardan faydalanabilmeleri için sunduğu Gratis alışverişlerini sevdiren karttır.

Gratis karta sahip olan tüketiciler, internet sitesi üzerinden veya herhangi bir mağazasından yaptıkları alışverişlerde özel indirimlerden yararlanabilmektedirler. Bir Gratis mağazasında, aldığınız ürünleri kasadan geçirirken Gratis kartınızı gösterdiğiniz zaman, kasiyer kart numaranızı sisteme okutur. Böylece ürünleri daha ucuza satın alma, mevcut kampanyalardan faydalanma gibi imkânlar elde edersiniz.

Gratis Kart Nasıl Alınır

Gratis kart iki aşamalı bir süreç sonunda alınır ve kullanılmaya başlar. Bu süreçler;

1 – ) Ön Kayıt

2 – ) Gratis Kart Aktivasyonu

Gratis Kart Ön Kayıt

İlk yapmanız gereken şey; GRATIS KAYIT yazarak 7889’a ücretsiz bir SMS göndermek olacaktır. Ön kaydınızı bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu SMS’i göndermenizin ardından telefonunuza bir link gelecek. Bu linke tıklayarak yada gratis.com adresine giderek bilgilerinizi girmenizin ardından telefon numaranız ile beraber artık Gratis Kart kullanmaya başlayabilirsiniz. Gratis Kartı, markanın bütün mağazalarında kullanabilir; her türlü indirim ve kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Gratis Kart Nasıl Aktivasyon Yapılır

Gratis kartınızı aktive etmek için izlemeniz gereken yol;

  • GRATIS KAYIT yazarak 7889 ‘a SMS göndermek,
  • Size gönderilecek olan bağlantıya tıklamak ya da gratiskart.gratis.com.tr adresine giderek aktivasyon kodunu ve telefon numaranızı yazarak giriş yapmak,
  • Karşınıza gelecek olan sayfaya talep edilen bilgileri eksiksiz girmek ve onaylamak.

Hepsi bu. Sonrasında Gratis Kartınızı keyifle kullanabilirsiniz.

Gratis Kartın Faydaları

  • Size özel olarak birtakım indirimler ve kampanyalar uygulanmaktadır.
  • Puan toplayabilir ve bir başka gratis alışverişinizde bu puanları TL şeklinde harcayabilirsiniz.
  • Gratiskartı kullanan müşterilere özel indirim kampanyaları, 1 alana 1 bedava şeklinde promosyon fırsatları sunulur.
  • Mesaj ya da mail gibi yollar ile indirim veya pek çok kampanyadan ilk siz haberdar olursunuz.
  • Sürpriz bir şekilde sunulan avantajlar ve çeşitli hediyelerle karşılaşırsınız.

Gratis İndirim Kodunuzu Alın

Gratis Kart keyfinin yanı sıra aynı zamanda Kuponburada.com sitemizden Gratis İndirim Kodu ‘da alabilirsiniz. Böylece daha fazla indirim kazanarak Gratis alışverişlerinizi keyifli bir karnaval havasında yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem her zamanki gibi çok basit. Sitemizden mağazalar sayfasından Gratis ‘i bulmak ve tıklamak. Karşınızda Gratis İndirim Kodları.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

“Gratis Kart Nasıl Alınır? Nasıl Kullanılır?” Hakıkında10 yorum

blank
Nursima

Peki bunu mağazadanmı albiliyoruz sadece sms gönderdikten sonra mesela evdeysen sana yolluyolar mı cevap verirseniz sevinirim

blank
Kuponburada

Merhaba,
gratis kart online olarak istendiğinde kargolanmıyor fakat online alışverişlerinizde anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
Mağazaya gittiğinizde ise kartı temin edebilirsiniz.

blank
Büşra Arslan

internet üzerinden gratis kart formunu yaptım gratis kartım var fakar elimde değil yani internet üzerinde elimde böyle bir kart yok evet internetten alışveriş yaptığımda indirimlerden yararlanabiliyorum fakat mağazasına gittiğimde nasıl yararlanacağım?

blank
Kuponburada

Merhaba,
Gratis kartınızın kayıtlı olduğu telefon numarasını söylemeniz yeterli

blank
Melda Ezgin

Merhaba benim elimde Gratis kartım var onunla online alışveriş nasıl yapabilirim?

blank
Hesna

Ben gratis uygulamasindan gratis kart aldim magazada kartin numarasini vererek alisveris yapabilirmiyim?

blank
Fatmanur TÜRKER

benim de aklimda ayni şekilde soru var??

blank
Merve

Merhaba, ben online olarak kartımı çıkarttım. Peki kart ile olan indirimler sadece online mı oluyor yoksa mağzadada geçerli mi inidirimler?

blank
Bahar

Gratis kartını daha yeni aldım alacagim seylerde indirim saglar mi

blank
Deniz Karacan

Bu ilmek ilmek detaylı yazılmış bilgiler için teşekkürler arkadaşlar. Şimdi Gratis kart almak için tarif ettiğiniz gibi bende yaptım bunları. Umarım düşündüğüm gibi olur. Heyecanlıyım. Sadece benim yoktu benimde olucak artık. Hepimize hayırlı olsun diyorum. Deniz Karacan

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*