Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları

Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları ile Çiçek Sepeti yeniden gündemde. Bu tabiki şaşırtıcı değil. Zira Çiçek Sepeti bu tür kampanyaları periyodik zamanlarda sürekli olarak yapıyor. Dahası kampanya haricinde de tıpkı genel bir kampanya havası varmış gibi devasa indirimler yapmaya devam ediyor. Bir taraftan kampanyalar, diğer taraftan günlere yayılan indirimler Çiçek Sepeti müşterileri için oldukça keyifli alışverişler yaşanmasına vesile oluyor.

Ancak tabiki keyiflendiren haberler bununla sınırlı değil. Türkiyenin online çiçek ve hediyelik ürünler sitesi Çiçek Sepeti aynı zamanda kuponburada.com  web sitemizle işbirliği içinde Çiçek Sepeti İndirim Kodu ‘da dağıtıyor. İndirim Kodlarının Faydaları ‘nı biliyorsunuz. Çiçek Sepeti İndirim Kodu konusuna konumuzun ilerleyen satırlarında tekrar geleceğiz. Şimdi öncelikle Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları hakkında detaylandırma yapalım; 

Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları

Çiçek Sepeti hali hazırda güncel olarak 3 adet kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları isimleri ile şöyle; Mobilde Kazandıran Kampanya, Türk Telekom ve Akbank Kampanyası. Şimdi bu kampanyaları gerek şartları gerekse kapsamı konusunda detaylı olarak inceleyelim;

Mobilde Kazandıran Kampanya

Kampanya Kapsamı : ciceksepeti.com web sitesinden  yapılacak belli bir miktar alışveriş tutarı doğrultusunda Çiçek Sepeti Mobil Uygulaması üzerinde kullanılabilecek hediye çekleri kazanılacak. Dolayısı ile kapsam itibari ile hediye kullanımından faydalanabilmek için mobil uygulamayı indirmiş olmanız gerekiyor.

Kampanya Hediyeleri : Çiçek Sepeti web sitesinden alışveriş yapacak kullanıcılar kampanya süreci içinde ciceksepeti.com ‘dan 40 TL altı çiçek ve bonnyfood siparişi verirse 10 TL hediye çeki kazanacak  Verecekleri 40 TL ve üstü çiçek ve bonnyfood siparişinde ise kazanacakları hediye çeki miktarı 15 TL olacak. Tabi kazandıkları hediye çeklerini sadece mobil uygulama üzerinden sonraki zamanlarda verecekleri siparişlerde kullanabilecekler.

Kampanya Şartları :

 • Hediye kazanımı için alışveriş mutlaka ciceksepeti.com web sitesi üzerinden yapılmalı.
 • Kazanılan hediyeler sadece mobil uygulamada kullanılabilir.
 • Alışverişler çiçek ve bonnyfood ürün kategorilerinde yapılmalıdır.
 • Kampanyadan bir kullanıcı sadece bir defa faydalanabilir.
 • Yine aynı şekilde müşteri bir alışverişinde en fazla sadece 1 hediye çeki kazanır.
 • Sepetinde çoklı ürün olan kullanıcıların kazanacağı hediye çeki tutarı en yüksek fiyatlı ürün baz alınarak belirlenecektir.
 • Hediye çekleri 90 gün süre ile kullanılabilir.
 • Hediye çeki tanımlama işlemi verilen siparişlerin panelde “teslim edildi” durumuna gelmesi ile işleme konulacak ayrıca SMS bildirimi yapılacaktır.
 • Üye olmayan kullanıcıların çekleri üye olunca tanımlanacaktır.
 • Alışveriş ve çek ücretlerine ayrıca KDV dahildir.
 • Çiçek Sepeti dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Türk Telekom Kampanyası :

Kampanya Kapsamı :  Türk Telekom Bi’ Dünya Fırsat mobil uygulaması vasıtası ile anlaşmalı markaların özel kampanyalarını ve her sektörde uygulanan indirimleri takip edebileceğiniz, aynı zamanda beğendiğiniz kampanya ve etkinliklerin indirimlerinden uygulama kanalı ile ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz belirtiliyor. Söz konusu kampanya Türk Telekom mobil uygulaması vasıtası ile yada kısa mesajla Çiçek Sepeti ‘nden indirimli ürün alabilmek için sunulan fırsat kodu isimli indirim kodlarını kapsıyor.

Kampanya Hediyeleri : Kampanyaya katılıp yararlanmak için Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması kanalı ile Fırsat Kodu Al butonunu tıklayıp indirim kodu alabileceğiniz gibi aynı şekilde cep telefonunuzdan CICEK yazıp ir boşluk bırakıp TCKN yazdıktan sonra 6262 ’ye mesaj göndererekte indirim kodu alabilirsiniz.

Kampanya Şartları :

 • İndirim kodları tek kullanımlıktır.
 • Kodlar ciceksepeti.com alışverişi sırasında “İndirim Kodu Kullan” kutucuğuna girilir.
 • İlgili indirimli ürünlere  https://www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler sayfasından ulaşılabilir
 • Bu kampanya diğer kampanya yada indirimlerle birleştirilemez.
 • Bu kampanya 1 ekim 2020 – 15 kasım 2020 tarihlerinde geçerlidir.

Akbank Chip-Para Kampanyası

Kampanya Kapsamı :  ciceksepeti.com ’dan 12 Ekim 2020 – 26 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacak 150 TL ve üzeri harcamaya 15 TL chip-para kazanma sürecini kapsamaktadır.

Kampanyaya katılım sağlamak için, Axess Mobilden, ilk harcamadan hemen önce “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız gerekiyor. Üye profil bölümünüzde size özel “Kampanyalarınız” alanında bu kampanyanın görünür olmasıyla birlikte katılım sağlamış olacaksınız. Sunulan Chip-Para hediyenizin kartınıza yüklenebilmesi için kampanya koşullarının gerçeklemesi gerekiyor. Bu süreç tamamlanınca Chip Paralarınız kartınıza anında yüklenecektir.

Onları tüm Axess üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde kullanılabilirsiniz. Dahası  kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, istediğiniz seviyeye geldiklerini düşündüğünüzde dilediğiniz zaman aklınıza ne varsa chip-paralarınızla alabilirsiniz.

Kampanya Şartları :

 • Kayıtsız kart sahiplerinin yaptığı harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmez.
 • Kazanılan ödül tutarı harcama yapılan karta yüklenecektir.
 • Wings, Axess, Free, Neo, Akbank kart, ticari kartlar ve bunlara bağlı ek kartlar dahası sanal kartlar dahil hepsi kampanyaya dahildir.
 • Yukarıdakiler haricinde bulunan Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Sanal POS işlemleri kampanyaya dahildir.
 • Her müşteri bir defada en fazla 15 TL chip-para kazanabilecektir.
 • Kullanılan chip para kart ekstresine borç olarak yansıtılacaktır.
 • Çiçek Sepeti ve Akbank kampanyayı istedikleri zaman durdurma, şartlarında değişiklik yapma haklarını saklı tutar.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu İle Daha Çok İndirim

Çiçek Sepetinin şirketlerle işbirlikleri içinde düzenlediği birbirinden güzel kampanyalar kuşkusuz kullanıcılarını ve yeni müşterileri ciddi anlamda sevindirecek. Ancak makalemizin en başında da belirttiğimiz gibi bütün bunlara ek olarak daha fazla ekstra indirim için Çiçek Sepeti – kuponburada.com işbirliği kapsamında Çiçek Sepeti İndirim Kodları alarak mevcut indirimli alışveriş keyfinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Yapmanız gereken işlem çok basit. Kuponburada.com web sitemizin üst menü alanından > mağazalar linkine tıklayın > açılan alfabetik düzenlenmiş sayfadan > Çiçek Sepeti mağaza sayfasını tıklayın > işte karşınızda birbirinden farklı oranda Çiçek Sepeti İndirim Kodu. Dilediğiniz gibi kullanabilir daha düşük fiyatlı satım alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada bu ve benzeri kampanyalardan haberdar olmak, markaların Güncel İndirim Kodları ‘na anında ulaşmak için web sitemizi sıkı bir şekilde takip etmeyi unutmayın.

Keyifli alışverişler diliyoruz.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
Efsane Cuma İndirimleri Trendyol'da başladı! %70'e Varan İndirimlere Ek İndirim Kodları İçinTIKLAYIN
+