Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları

Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları  ile Çiçek Sepeti yeniden gündemde.  2021 yılında yenilenen kampanyalarla. Aslında her zaman gündemde. Zira konu Türkiye ‘nin bir ucundan diğerine hediye göndermek olunca akla hemen Çiçek Sepeti geliyor. Hediyeleşmek toplumsal bir özelliğimiz. Hediye gönderim kanalımız Çiçek Sepeti olunca gündemde kalmaya devam ediyor. Bu tabiki şaşırtıcı değil. Zira Çiçek Sepeti bu işi iyi yapıyor. 

Gündem kalmasının tek sebebi tabiki bu değil. Baştada belirttiğimiz gibi Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları son derece renkli. İlgi çekici ve ekonomik. Çiçek Sepeti bu tür kampanyaları periyodik zamanlarda sürekli olarak yapmakta. Dahası kampanya haricinde de tıpkı genel bir kampanya havası varmış gibi devasa indirimler yapmaya devam ediyor. Bir taraftan kampanyalar, diğer taraftan günlere yayılan indirimler Çiçek Sepeti müşterileri için yine oldukça keyifli alışverişler yaşanmasına vesile olacak gibi.

Ancak tabiki keyiflendiren haberler sadece bununla sınırlı değil. Türkiyenin online çiçek ve hediyelik ürünler sitesi Çiçek Sepeti, Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları haricinde aynı zamanda indirim koduda dağıtıyor. Evet yanlış duymadınız. kuponburada.com  web sitemizle işbirliği içinde Çiçek Sepeti İndirim Kodu ‘da alabilirsiniz.

İndirim Kodlarının Faydaları ‘nı biliyorsunuz. İndirim Kodu Ne İşe Yarar artık farkındasınız. Çiçek Sepeti İndirim Kuponu konusuna konumuzun ilerleyen satırlarında tekrar geleceğiz. Şimdi öncelikle Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları hakkında detaylı bilgilendirme yapalım;

Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları 2021

Çiçek Sepeti hali hazırda güncel olarak çok sayıda kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları kapsamında birkaçının isimlerini belirtelim. Ardından detaylara geçelim. İsimler şöyle; 

  • Çiçek Sepeti Mobilde Kazandıran Kampanya
  • Çiçek Sepeti Zubizu Kampanyası
  • Çiçek Sepeti Akbank Kampanyası
  • Çiçek Sepeti Sodexo Kart Kampanyası
  • Çiçek Sepeti Castro Club Kampanyası
  • Çiçek Sepeti Türk Telekom Kampanyası

Şimdi bu kampanyaları gerek şartları gerekse kapsamı konusunda detaylı olarak inceleyelim;

Mobilde Kazandıran Kampanya

Kampanya Kapsamı :

ciceksepeti.com web sitesinden  yapılacak belli bir miktar alışveriş tutarı doğrultusunda Çiçek Sepeti Mobil Uygulaması üzerinde kullanılabilecek hediye çekleri kazanılacak. Dolayısı ile kapsam itibari ile hediye kullanımından faydalanabilmek için mobil uygulamayı indirmiş olmanız gerekiyor.

Kampanya Hediyeleri :

Çiçek Sepeti web sitesinden alışveriş yapacak kullanıcılar kampanya süreci içinde ciceksepeti.com ‘dan 40 TL altı çiçek ve bonnyfood siparişi verirse 10 TL hediye çeki kazanacak  Verecekleri 40 TL ve üstü çiçek ve bonnyfood siparişinde ise kazanacakları hediye çeki miktarı 15 TL olacak. Tabi kazandıkları hediye çeklerini sadece mobil uygulama üzerinden sonraki zamanlarda verecekleri siparişlerde kullanabilecekler.

Kampanya Şartları :

  • Hediye kazanımı için alışveriş mutlaka ciceksepeti.com web sitesi üzerinden yapılmalı.
  • Kazanılan hediyeler sadece mobil uygulamada kullanılabilir.
  • Alışverişler çiçek ve bonnyfood ürün kategorilerinde yapılmalıdır.
  • Kampanyadan bir kullanıcı sadece bir defa faydalanabilir.
  • Yine aynı şekilde müşteri bir alışverişinde en fazla sadece 1 hediye çeki kazanır.
  • Sepetinde çoklı ürün olan kullanıcıların kazanacağı hediye çeki tutarı en yüksek fiyatlı ürün baz alınarak belirlenecektir.
  • Hediye çekleri 90 gün süre ile kullanılabilir.
  • Hediye çeki tanımlama işlemi verilen siparişlerin panelde “teslim edildi” durumuna gelmesi ile işleme konulacak ayrıca SMS bildirimi yapılacaktır.
  • Üye olmayan kullanıcıların çekleri üye olunca tanımlanacaktır.
  • Alışveriş ve çek ücretlerine ayrıca KDV dahildir.
  • Çiçek Sepeti dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Türk Telekom Çiçek Sepeti Kampanyası :

telekom

Kampanya Kapsamı :  

Türk Telekom Bi’ Dünya Fırsat mobil uygulaması vasıtası ile anlaşmalı markaların özel kampanyalarını ve her sektörde uygulanan indirimleri takip edebileceğiniz, aynı zamanda beğendiğiniz kampanya ve etkinliklerin indirimlerinden uygulama kanalı ile ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz belirtiliyor. Söz konusu kampanya Türk Telekom mobil uygulaması vasıtası ile yada kısa mesajla Çiçek Sepeti ‘nden indirimli ürün alabilmek için sunulan fırsat kodu isimli indirim kodlarını kapsıyor.

Kampanya Hediyeleri : 

10 Mart 2021 – 10 Nisan 2021 tarihleri arasındaki bu kampanya kapsamında Ciceksepeti.com rozetli ürünlerinde yapılacak tüm alışverişlerde geçerli %15 indirim uygulanacaktır.

Kampanyaya Katılım :

Kampanya ya katılım sağlayabilmek ve faydalanabilmek için, Mobil Online İşlemler >> Bana Özel menüsüne geçiş yapıp burada Fırsat Kodu Al butonuna tıklamanız gerekiyor.  Bir diğer metod cep telefonunuzdan CICEKSEPETI yazıp boşluk bırakarak TCKN kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

Diğer Kampanya Şartları :

  • Kampanyadan sadece Türk Telekom bireysel müşterileri yararlanabilir.
  • Kampanya, başka kampanya ya da etkinlik ve ya indirim kuponuyla birleştirilemez.
  • Şifreler tek kullanımlık olduğu için iptal ya da iade durumlarında indirim söz konusu olmayacaktır. 

Akbank Çiçek Sepeti Kampanyası

akbank

Kampanya Kapsamı :  

5 Mart 2021 – 25 Mark 2021 tarihleri arasında Akbank Mobil müşterilerine özel ciceksepeti.com rozetli ürünlerinde %15 indirim uygulanacaktır. İndirimin geçerli olabilmesi için ciceksepeti.com sipariş ekranındaki “İndirim Kodu” alanına indirim şifrenizi mutlaka yazmanız gerekiyor.  

Kampanya Şartları :

  • Şifresiz işlemlerde indirim söz konusu olmayacaktır.
  • Kampanyadan her müşteri en fazla bir defaya mahsus faydalanabilir.
  • Kampanya sadece ciceksepeti.com ‘un rozetli ürünlerinde geçerli olacaktır.
  • Kampanya başka firma ya da markalarla yapılan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  • Aynı şekilde bir ürün için iki farklı kampanyanın birleştirilmesi söz konusu değildir.
  • Zaman zaman oluşan yoğunluk sebebiyle siparişlerin mutlaka önceden verilmesi gerekiyor.
  • Kampanya Çiçek Sepeti markasının Türkiye genelinde hizmet sunduğu tüm iller için geçerlidir.
 •  

İndirim Kapsamındaki Bazı Kampanyalar

» Çiçek Sepeti Koton % 70 İndirim Kampanyası

Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları, indirim kapsamındaki kampanyalarla devam ediyor. Biliyorsunuz Koton ürünleri Çiçek Sepeti bünyesinde de satışa sunuluyor. Üstelik % 70 ‘e varan indirimlerle. Var var indirimleri kapsamına dahil olan Koton indirimleri son derece renkli geçiyor. Binlerce indirimli ürünün bulunduğu Çiçek Sepeti Koton sayfasını açtığınızda devasa indirimler gelecek karşınıza.

» Akıllı Saat ve Bilekliklerde % 50 İndirim Kampanyası

Başta Apple Watch, Galaxy Watch S3 – S4,Xiaomi Mi Band 4,Huawei GT2 gibi dikkat çeken ürünler yer alıyor. Dikkat çekici özellikleriyle dünya ünlü akıllı saat ve bileklik markaları % 50 ‘yi aşan indirimlerle sizleri bekliyor.

» Güneş Gözlüklerinde % 70 İndirim Kampanyası

Ray-Ban Clubmaster, Luis Polo, Vogue Vo Kadın Güneş Gözlükleri, Hawk Hw Unisex Güneş Gözlüğü ve daha fazlası. Tamamı % 70 ve üzeri indirimlerle satışta. Üstelik kargo ücreti yok.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu İle Daha Çok İndirim

Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları dahilindeki birbirinden ilgi çekici kampanyaları okudunuz. Ancak süprizler bu kadar değil. Çiçek Sepetinin şirketlerle işbirlikleri içinde düzenlediği birbirinden güzel kampanyalar kuşkusuz kullanıcılarını ve yeni müşterileri ciddi anlamda sevindirecek. Ancak makalemizin en başında da belirttiğimiz gibi bütün bunlara ek olarak daha fazla ekstra indirim için Çiçek Sepeti – kuponburada.com işbirliği kapsamında Çiçek Sepeti İndirim Kodu alarak mevcut indirimli alışveriş keyfinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Alınır? Çok basit. Yapmanız gereken işlemler sırası ile şöyle;

  • Kuponburada.com web sitemizin üst menü alanına çıkın. 
  • Mağazalar linkine tıklayın
  • Açılan alfabetik düzenlenmiş sayfadan Çiçek Sepeti mağaza sayfasını açın
  • İşte karşınızda birbirinden farklı oranda Çiçek Sepeti İndirim Kuponu.
  • Kodu Aç ya da Aktif Et butonuna tıklayıp kodunuzu alabilirsiniz. 

Hepsi bu. Dilediğiniz gibi kullanabilir daha düşük fiyatlı satım alımlar gerçekleştirebilirsiniz.  Ancak aldığınız indirim kodunun şart ve açıklamalarını mutlaka okuyunuz. Bu arada Güncel Çiçek Sepeti Kampanyaları ve benzeri etkinliklerden haberdar olmak size iyi gelecek. Dolayısı ile markaların Güncel İndirim Kodları ‘na anında ulaşmak için web sitemizi sıkı bir şekilde takip etmeyi unutmayın.

Keyifli alışverişler diliyoruz.

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*