İdefix’te Yüzde 50 Aralık İndirimleri Devam Ediyor

İdefix’te Yüzde 50 Aralık İndirimleri Devam Ediyor. Haklısınız oldukça sevindirici bir haber.   Türkiye’nin kitap, hobi, elektronik ve eğlence mağazalarından bir tanesi olan İdefix, yıllardır Türkiye’nin en sevilen internet mağazalarından bir tanesi olarak hizmet sunmaktadır. Her kesime hitap etmeyi başaran; çocuğundan yetişkinine herkesin aradığı eğlence, elektronik, kitap, hobi ve kırtasiye ürünlerini bulabileceği bir mağaza olan İdefix; kampanyaları ile de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Her ay düzenlediği indirimlerle tüketicilerin ilgisini çekmeyi başaran İdefix online alışveriş sitesi, Aralık ayında da dev indirim ve kampanyalarla müşterilerini bekliyor. Yılbaşına adım adım yaklaştığımız yılın son günlerinde, sevdiklerinize birbirinden güzel hediyeler almanız için İdefix %50’ye varan indirimler düzenliyor. Pek çok kategoride Aralık ayı kampanyası düzenleyen İdefix’i vakit kaybetmeden ziyaret edin.

İdefix İndirim Kodunuzu Unutmayın

Bu kampanya günlerinin yanı sıra, indirim kodu avantajlarından yararlanabileceğinizi de unutmayın. İdefix indirim kodları sepette sizlere ekstra indirimler sağladığı gibi çeşitli kampanyalardan faydalanmanıza da yardımcı olmaktadır. Kuponburada.com web sitemiz üzerinden güncel olarak ulaşabileceğiniz bütün İdefix İndirim Kodları ‘nı, ücretsiz bir şekilde kullanabilmektesiniz. Ayrıca İdefix online alışveriş sitesinden de indirim kodlarını görüntüleyebilirsiniz. Ödeme aşamasından kupon kodu için ayrılmış olan kutucuğa seçtiğiniz indirim kodunu yapıştırmanız yeterli olacaktır.

İdefix Aralık ayı için de dev bir kampanya sunuyor. Yılbaşında hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmek için İdefix online alışveriş sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

İdefix’in %50’ye varan dev indirim fırsatlarından bazıları ise aşağıda yer aldığı gibidir;

  • İdefix’in En Çok Satan Kitaplarında %50 İndirim Fırsatı Mağazada Sizleri Bekliyor

İdefix online alışveriş sitesinde, kitap severler tarafından en çok satın alınan ve ilgi gören kitapları şimdi sepette %50’ye varan indirim avantajıyla. JoséSaramago, J.K Rowling, George Orwell, PauloCoelho, Gülseren Budayıcıoğlu, AminMaalouf, Zülfü Livaneli, AntonPavloviç Çehov, Victor Hugo, Dostoyevski, İskender Pala ve Albert Camus gibi dev yazarların klasiklerine, şimdi İdefix’ten %50 indirimle sahip olabilirsiniz. Acele edin ve Aralık ayı indirimleri sona ermeden alışverişinizi yapın.

  • Felsefe, Edebiyat, Çocuk, Araştırma – Tarih, Kişisel Gelişim Kitaplarında Ve Romanlarda %50 İndirim Avantajı Kitap Severler İçin Kaçırılmayacak Bir Kampanya

İdefix’in felsefe, edebiyat, roman, çocuk, araştırma ve tarih, kişisel gelişim kategorilerinde yer almakta olan bütün kitaplarında %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor. Bütün kategorilerinde kampanya düzenleyen İdefix, kitap severleri online alışveriş sitesine bekliyor.

  • Oyun Ve Oyuncak Ürünlerinde Büyük Kampanya İdefix’te Sizleri Bekliyor

Yalnızca kitaplarda değil oyun ve oyuncak kategorisinde de büyük bir kampanya düzenleyen İdefix; sepette %50’ye varan indirimler düzenliyor. Bebek, erkek ve kız çocuğu oyuncakları kategorisinde binlerce ürününde indirimler hazırlayan İdefix ayrıca müşterilerine; kutu oyunları (scrabble, monopoly, tabu, kim bilir? Vb.) puzzlelar, akıllı oyuncaklar, birleştir oyna, boyama ürünleri kategorilerinde de %50’ye varan indirim ve ücretsiz kargo fırsatı sunuyor.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*