indirim kodu nedir nereden alınır

İndirim Kodu hakkında tüm detayları anlatıyor olacağız. İnternetten alışveriş yapmak kuşkusuz günümüz teknolojisi vasıtası ile hayatımıza girdi. Bu son derece muhteşem bir kolaylık. Tabiki faydaları asla göz ardı edilemez. Günümüzde online ticaretle tanışmayan kalmamıştır diye düsünüyoruz. Sizde yüzlerce e – ticaret sitesi arasından herhangi birinden alışveriş yaptınız.

Dahası en az bir defa mutlaka beğendiğiniz ürünü internetten satın aldınız. Bu gayet doğal. Istediğiniz ürünün evden hiç çıkmadan kapınıza kadar gelmesi çok keyifli. Bunun gibi konforlu kolaylığı yaşamamak tabiki zekice bir tutum olmayacaktır. Ancak vurgulamak istediğimiz asıl konu bu değil. Asıl konu indirimli alışveriş yöntemleri geliştirmek.

Örneğin çok beğendiğiniz herhangi bir ürünü olabilecek en ucuz fiyattan satın almak gibi. Bunun için birçok sitede karşılaştırma yapma gibi bir fikir uyguladınız mı?. Eğer sürekli olarak bütün alışverişlerinizi internet üzerinden yapiyorsaniz böyle bir kıstas uygulamış olabilirsiniz. Zira siz artık deneyimli bir müşteri konumundasınız. Çok büyük ihtimalle aynı ürünü satan diğer internet siteleri arasında fiyat karşılaştırması yapıp en uygun fiyatı sunan siteden alışverişinizi yapıyorsunuz. Son derece zekice.

Ucuz Alışverişin Yolu İndirim Kodu

Tamam. Şimdi size bundan daha etkili bir yol oldugunu söylesek. Üstelik istediğiniz bir ürünü daha ucuza alabileceksiniz. Hayır bu bir şaka değil. Alışverişleriniz esnasında İndirim kodu yada indirim kuponu  kavramlari ile tanıştınız mı?. Belki İndirim Kodu konusunun sadece adını duydunuz ancak iş hayatının yoğunluğu arasında unuttunuz. Ne oldugunu sorgulamaya vakit bulamadınız. Peki aslında hayatınıza ekstra bir kolaylık olarak giren indirim kodu nedir? hiç merak ettiniz mi?

Merakınızı gidermek için şöyle belirtelim; alışveriş yapan kisinin özel bir teklif veya indirimden yararlanmasına imkân tanıyan bir kod ya da harf ve ya sayı dizisi olarak tanımlanan bu kodlar aslında kupon kodları olarak da bilinir. Her hangi bir ürünü indirimli olarak satın almanızı sağlar. İndirim Kodları, markaların müşterileri için alışverişi artırmak amaçlıdır. Daha çok kisinin istedigi ürüne kolayca ulasmasini saglamayıda hedefler. Bu özelliklerle sunulan bir çeşit hediye gibi düşünülebilir aslında.  Ancak çok iyi bir uygulama oldugu açık. Zira yoğun oranda tercih ediliyor.

İndirim Kodu Nasıl Kullanılıyor?

İndirim Kuponu yada İndirim Kodu aslında İngilizceden dilimize çevrilmistir. Ürün satın alımı sırasında uygulanan finansal  indirim yada indirim amacıyla kullanılabilecek bir tür kod diziliminden ibarettir.  Sizin için üretilen ve seçtiginiz ürüne uygulanan bu kodu alip bilgisayarınıza kopyalıyorsunuz. Daha sonra ilgili markanın web sitesinden yapacaginiz alışveriş sırasında açılan indirim kodu kutucuğuna girişini yapıyorsunuz.  Ve harika bir sonuçla karşılaşıyorsunuz.  Örnegin, 150 TL lik ürününün uyguladığınız indirim sonucu sizin için 100 TL ye düşmesi gibi.

İndirim Kodları Kaç Şekilde Sunulur

İndirim kodları insanlara 2 şekilde sunulur. Bunları şöyle açıklayabiliriz;

» Yüzde Oranli Indirim Kodu :  Bu tür indirim kodları  yüzde oranlı indirim formatı ile indirim sunar. Örnğgin % 10, % 20 hatta % 50 gibi.  Sitemizde herhangi bir markanin indirimleri arasinda dolaşırken bu tip bir indirim modelini diğerleri arasinda mutlaka farketmişsinizdir.  Yüzde oranli indirim kodu ile beğendiğiniz ürünü görünen fiyatının çok altında satın alabilmeniz tabiki çok sevindirici olacak.

» Sabit Türk Lirasi Indirim Kodu :  Bu formattaki indirim şekli mşsterilere satın alma işlemlerinde belirli tutarda bir indirim sağlayan sabit fiyatlı kod dizilimleridir. Örneğin herhangi bir satın alma işleminde 10 TL indirim sağlayan marka bu formatı kullanmış olacaktır.  Satın almak istediğiniz normalde 50 TL ise alacağınız 10 TL lik indirim kodu ile bu fiyat 40 TL ye düşecektir.

İndirim Kodu Nereden Alınır?

İndirim kodu kuponburada.com web sitemizden alınabilir. Bu uygulamaya günümüz teknoloji çağında artık web siteleri vasıtası ile ulaşmak çok kolay.  Kuponburada.com web sitemiz size bu kolayligi sunuyor.  Web sitemizden sizlere hayatınızı son derece kolaylaştıracak bir konfor sağlıyoruz. Nasıl?.  İndirim Kodları ile tabiki. Kısaca  alışverişten zevk almanızı sağlayacak indirim kodları sunuyoruz.

Sitemizi incelediğinizde birçok markanın farklı formatlardaki indirim kodlarını gözlemleyebileceksiniz. Dahası bunlar arasından dilediğinizi seçerek indirimli alışverişin keyfini çikarabilirsiniz.  Unutmayin elde ettiğiniz her indirim kodu benzersiz ve size özel.  Ayrıca aldiginiz kupon kodu sadece bir kez kullanılmak üzere size sunulur.

Bizi Düzenli Olarak Takip Edin

Markaların İndirim Kodları  takip edilerek alışverişler sürekli olarak çok ucuza getirilebilir. Bu artık çok kolay. Yapmaniz gereken tek şey kuponburada.com web sitemizi sürekli takip etmek. Zira sizin için sürekli sürprizlerimiz olacak. Özellikle 2021 yılı sürprizleri sizleri son derece heyecanlandıran gelişmeler. Haberdar olmak için bizi takipte kalın.

 

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

“İndirim Kodu Nedir Nereden Alınır?” Hakıkında3 yorum

blank
Sema

Yes

blank
Sema

İyi bir uygulama

blank
Sema

Çok iyi bir uygulama herhalde herkese faydalı olacaktır ben yeni öğrendim

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*