İnstreet Mobil Uygulamanın 8 Özelliği

İnstreet Mobil Uygulamanın 8 Özelliği  listemize geçmeden önce firma hakkında bilgi vermek yerinde bir davranış olacak. Spor giyim, aksesuar ve ayakkabı sektöründe öncü mağazalardan bir tanesi olan Instreet, yıllardır müşterilerine en kaliteli ve en şık ürünleri en uygun fiyata sunmaya çalışmaktadır. Dünyaca ünlü markaların en trend giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerini tüketicilere sunan Instreet, online alışverişte de üyelerini memnun etmek için çok büyük bir çaba harcamaktadır.

Instreet, yalnızca online alışveriş sitesinde değil, müşterilerinin Instreet mobil uygulamasından da rahat, kolay ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için çalışmalar yürütmektedir. Sizler Instreet mobil uygulamasını telefonlarınıza indirerek kolay bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilir; Instreet mobil uygulaması için özel olarak hazırlanmakta olan kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

AppStore ve Google Play üzerinden kolaylıkla indirebileceğiniz mobil uygulama ile dünyaca ünlü spor markalarına en hızlı ulaşımı sağlayabilir, bu markaların düzenlemekte olduğu kampanya, indirim ve promosyonlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. İşte Instreet mobil uygulamasının sunduğu 8 önemli özellik;

İnstreet Mobil Uygulamanın 8 Özelliği

   • Üye ol ve anında 25 TL kazan; Instreet mobil uygulaması indirip üye olan herkese 25 TL değerindeki indirim kuponu hediye. Dilediğiniz markadan dilediğiniz kategoride alışveriş yapabilir ve yalnızca Instreet mobil uygulamasına üye olarak bu ürünleri 25 TL’lik indirim ile satın alabilirsiniz.
   • Güvenli alışveriş; Alışverişlerinizi çok daha güvenli bir şekilde yapabilir, kredi kartı ya da banka kartı ile rahatlıkla alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.
   • Hızlı arama;Instreet online alışveriş sitesi ile kıyaslandığı zaman mobil uygulama ile aramakta olduğunuz ürünleri çok daha rahat ve çok daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Hızlı arama özelliği sayesinde alışverişinizi çok daha kısa bir süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.
   • 60 gün içerisinde iade imkânı; Instreet mobil uygulamasının sunmakta olduğu bir başka avantajlı özellik; iade sürecini 60 güne kadar çıkarmasıdır. Instreet mobil uygulaması, eğer beğenmediğiniz bir ürün olursa, 60 güne kadar iade edebilme imkanını sizlere sunmaktadır.
   • Mobil uygulamaya özel olarak hazırlanan sürprizler; Alışverişlerinde Instreet mobil uygulamasını tercih etmekte olan kullanıcılara özel olarak sürprizler düzenleyen Instreet ayrıca; çoğu kampanyayı ve indirimi yalnızca mobil uygulama kullanıcılarına özel olarak hazırlamaktadır.
   • İndirim habercisi;Instreet tarafından düzenlenecek olan kampanya ve indirimlerden ilk olarak mobil uygulama kullanıcıları haberdar edilmektedir. Bu sayede indirime giren ürünler tükenmeden önce istediklerinizi satın alabilme şansına da sahip olmuş olursunuz.
   • Hızlı alışveriş; Instreet mobil uygulaması ile alışverişlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapma şansına sahip olursunuz. Aradığınız ürünleri bulmada, ödeme aşamasında, filtrelemede işlemlerinizi online alışveriş mağazasına göre çok daha hızlı tamamlayabilirsiniz.
   • Stok habercisi;Instreet mobil uygulamasının avantajlı bir başka özelliği ise; stok habercisi olmasıdır. Mağazaların stokları ile ilgili kullanıcılarını haberdar eden uygulama, alışverişlerinizi planlamanız, satın alacağınız ürünlere karar vermeniz açısından büyük bir öneme sahiptir.

İnstreet İndirim Kodu

İnstreet  ile ilgili tüm işlemlerinizde faydalanabileceğiniz bir İnstreet İndirim Kodu imkanınız olduğunuda sakın unutmayın. İndirim kodunuz size mevcut özellik, kampanya ve indirimlere ek olarak yepyeni ekstra indirimleri elde etmenizide sağlıyor olacak.

Keyifli alışverişler diliyoruz.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*