8 Güncel D&R Kampanyası

Kitap Kategorisinde 8 Güncel D&R Kampanyası  ile kitap severler ciddi anlamda sevinecek.  Zira D&R online alışveriş sitesinde Aralık Ayı Kitap Kampanyaları başlamış durumda. Kitap severleri memnun ve mutlu edecek birbirinden özel kampanyalar ve indirimler dr.com ’da sizleri bekliyor olacak.  Biliyorsunuz ülkemizde sanat, eğlence ve kitap dünyasını en başarılı şekilde sunan mağazalardan bir tanesi olan D&R; pek çok kategoride binlerce ürün sunmaktadır. Yıllardır Türkiye’nin en beğenilen mağazalarından olmayı başaran D&R, ayrıca her ay hazırladığı kampanyalarla da tüketicilerin ilgisini çekmektedir.

Alışverişlerinizde D&R İndirim Kodu Kullanımı

Türkiye ‘nin en ünlü kitap sitelerinden biri olan D&R  ‘de yapacağınız alışverişler öncesi D&R İndirim Kodu imkânlarından faydalanması unutmayın. Böylece daha fazla ekstra indirim kazanacak belki daha çok kitap alarak keyfinizi ikiye katlayacaksınız.

Kitap kategorisinde aralık ayı için hazırladığı aktif 8 kampanya ise aşağıda yer aldığı gibidir, acele edin ve kampanyalar sona ermeden faydalanın

8 Güncel D&R Kampanyası

1 – Soğuk Kış Günlerinde En Sevdiğiniz Kitaplarda %60’a Varan İndirim; Yeni çıkan kitaplarda, kitap setlerinde, çocuk kitap setlerinde, en çok satanlarda ve ders-sınav kitaplarında %30, %40, %50 ve %60’a varan indirimler D&R online alışveriş sitesinde sizleri bekliyor.

2 – Ayın Yayınevinde %40’a Varan İndirimler; D&R’da ayın yayınevi seçilmiş olan Epsilon Yayın Grubu, Nemesis Kitap, Okuyan Us, Kafka, Nora, Uçan Fil ve Nemesis Çocuk yayınevlerinin kitaplarında %40’ varan indirimler sizleri bekliyor. Kitap severler için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu kampanyadan faydalanmayı unutmayın.

3 – Haftanın Yayınevinde %40 İndirim; Haftanın yayınevi seçilen April Yayıncılık kitaplarında sepette %40 indirim fırsatı D&R online alışveriş sitesinde sizleri bekliyor.

4 – Haftanın Yayınevi Martı Yayınları’nda İndirim; Haftanın yayınevi seçilmiş olan Martı Yayınları, %40 indirim avantajı ile kitap severleri bekliyor.

5 – Birbirinden Özel Fiyatlı Kitaplar; Roman-edebiyat ve çocuk kitaplarında büyük fırsat D&R online alışveriş sitesinde sizleri bekliyor. Seçili yayınevlerinin kitaplarını 5,90 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilme imkanına sahipsiniz. Ayrıca D&R alışveriş sitesinden kampanya dahilinde en fazla satılan kitapları da görüntüleyebilmektesiniz. Acele edin ve bu dev kampanyayı kaçırmayın.

6 – Haftanın Yayınevi Destek Yayınları’nda İndirim; Destek Yayınları kitaplarına sepette %35 indirim ile D&R online alışveriş sitesinden sahip olabilirsiniz. Kampanya dolayısıyla kitapların tükenme ihtimali çok yüksek olduğu için bir an önce siteyi ziyaret etmenizi ve alışverişinize başlamanızı tavsiye ederiz.

7 – İndigo Kitap Yayınevi Klasiklerinde Sepette %45 İndirim Avantajı Sizleri Bekliyor;İndigo Kitap Yayınevi’nin kitap setleri şu an %35 indirimle D&R’da. Genç Werther’in Acıları, İnsan Neyle Yaşar, Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu, DorianGray’in Portresi, Dava, Dönüşüm, Beyaz Diş ve daha pek çok klasiğin içerisinde yer aldığı bu dev kampanyayı sakın kaçırmayın.

8 – Bilgi Klasikleri %40 İndirimle D&R’da; Bilgi Yayınevi’nin hazırladığı klasikler kampanyası kitap severlere %40 indirim sunuyor. Ömer Seyfettin, Anton Çehov, Hüseyin Rahmi Gürpınar, Stefan Zweig, Franz Kafka, Namık Kemal, Halid Ziya Uşaklıgil ve daha pek çok ünlü yazarın kitaplarının yer almakta olduğu bu kampanyadan bütün kitap severler faydalanmalı. Kampanya sona ermeden siteyi ziyaret edin ve kitap alışverişlerinizi yapın.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*