Koton İndirim

2021 Koton İndirim Günleri ne zaman diye merak eden takipçilerimize müjde. Koton %70 ‘e varan indirimlerle Koton İndirim Günlerini başlattı. Peki 2021 Koton İndirim Günleri ne zaman başladı? Hemen belirtelim. Şu anda bu indirimlerin tamda ortasındayız. Yani başladı. Bu haberi takipçilerimiz herkesten önce öğrenmiş oluyor. Dolayısı ile en baştan belirtelim Kuponburada.com web sitemizi mutlaka takip listenize alın. Çünkü indirim kodu kullanmak ve indirimli alışveriş yapmak oldukça iyi bir tasarruf yöntemi.

Koton Outlet İndirimleri 2021

Koton Outlet ürünlerinde kadın – erkek – kız çocuk ve erkek çocuk olmak üzere herkes için oldukça cazip indirimler söz konusu. Koton outlet kategorisindeki tüm ürünlerde %40 , %50 ve %60 şeklinde değişen oranlarda oldukça keyifli indirimler uygulanıyor. Örneğin, Skirtly Yours Styled by Melis Ağazat şeklinde Yazılı Baskılı Tişört %55 indirimle 39,99 TL den 17,99 TL ye düşmüş. Oldukça iyi fiyatlar. Katılım gösterip bu indirimlerden faydalanmak için koton web sitesine gidip Outlet sayfasını açabilirsiniz.

Koton İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Koton İndirim Kodu almak çok kolay bir dizi aşamadan ibaret. Daha iyi anlaşılması için adım adım ilerleyerek anlatmak daha uygun olacak. O halde bu soruya şöyle cevap verelim;

Koton İndirim Kodu 5 aşamada alınır. Şöyle ki;

1 – Başarılı sitemiz Kuponburada.com ‘a giriş yapın

2 – Şuradan > Koton mağaza sayfasına ulaşın

3 – Koton İndirim Kodları karşınızda. Seçim Yapın ve tıklayın.

4 – Açılan penceredeki kodunuzu kopyalayıp alın.

5 – Yine aynı penceredeki açıklamaları okuyun.

Hepsi bu kadar. Koton mağaza sayfasında sadece Koton İndirim Kuponu değil aynı zamanda size özel indirimli bağlantılarıda göreceksiniz. Aktif Et butonuna tıkladığınızda indirimli sayfa sizin için açılacaktır. Sayfayı kapatmadan üye olabilirsiniz. Yada üyeliğiniz varsa giriş yapıp hemen alışveriş işlemlerinizi başlatın. Tüm fiyatlar size özel indirimli olarak ekrana yansıyacak indirimli alışverişin keyfini çıkarabileceksiniz.

Koton Kampanyaları

Koton özellikle kredi kartları ilişkili kampanyalar konusunda bir adım önde gidiyor. Aşağıda söz konusu Koton Kampanyaları ve detayları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

» Koton Axess Kart Kampanyası

30 Haziran 2021 tarihine kadar Koton mağazaları ve Koton web sitesinde Axess karta özel alt limitsiz, ayrıca vade farksız olmak üzere 6 aya varan taksit fırsatı sunulmaktadır. Zaman oldukça geniş tutulmuş. Bu son derece iyi. Bu tarihe kadar faydalanma imkânınız var.

Detaylara gelince. Axess, Wings, Free, Bank’O Card Axess, ticari kartlar ve bu kartların ek kartları olan sanal kartlarıda kampanyaya dahildir. Ancak hemen hatırlatalım. Bank’O Card Axess kart ile en fazla sadece 4 taksit yapılabilmektedir.

Biliyorsunuz yasal mevzuat gereği, mal ya da hizmet alımı sonrası belli meblağda bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi ya da ödemenin ertelendiği zamanlarda dâhil olmak kaydı ile kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile birlikte aynı zamanda nakit çekimlerinde taksitlendirme süreci değiştirildi. Buna göre bireysel kredi kartları için taksitlendirme 12 ayı, kurumsal ya da ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemiyor.

Söz konusu süre bireysel kredi kartları vasıtası ile yapılan; yurt dışı yolculukları konusunda havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay olarak belirlenmiş. Bununla birlikte video kamera ürünleri, ses sistemleri yada bedeli 3.500 TL’nin üzerinde olan televizyon gibi ürünlerde ise süred 4 ay. Bir diğer taraftan tablet alımlarında, vakıf ve derneklere gönderilen ödemelerde ya da altın ürünlerine ilişkin kuyumculuk harcamalarında bu süred 6 ay.

Axess Kart Sağlık Ürünleri 

Peki sağlık ürünlerinde durum nedir diye sorabilirsiniz. Sağlık ürünü konusunda söz konusu süre 9 ay olarak sabitlenmiş. 12 aylık süre belirlenen ürün ya da ödemeler ise şunlar;  Vergi ödemeleri, eğitimle ilgili özel harcamalar, bedeli 3.500 TL’ye kadar çıkan televizyon ve görüntü sistemleri alımları, mobilya, elektrikli eşya örneğin, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli ev ürünleri gibi ürün alımlarında, bilgisayar tablet alımı, nakliye, sağlık ve sosyal hizmetler alanında yapılan ödemeler.

Ayrıca yurt içi yolculuklarda havayolları, her türlü seyahat acenteleri ödemeleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay üzerinden sınırlandırılmış. Bu bilgiler son derece önem arzeden konular. Çünkü taksitli ürün almak için gittiğiniz mağazada beğendiğiniz ürün grubunun istediğiniz taksit ayarlamasını yapamadığını görebilirsiniz.

Altın Ürünlerinde Taksit Yok

Ayrıca şunuda belirtelim. Bireysel kredi kartınızla yapacağınız basılı ve külçe altın alımı konusunda buna dair kuyumculuk, doğrudan pazarlama ya da telekomünikasyon harcamalarınızda taksit uygulanmıyor. Ayrıca yine aynı şekilde yurt dışında yaptığınız tüm harcamalar, yemek, gıda, alkol, yakıt alımı, kozmetik ürünler ve ofis malzemeside aynı kategoriye giriyor. Tabi sadece bu kadarla sınırlı değil.  Size verilen herhangi bir markanın hediye kartı ya da hediye çeki ve benzeri dijital hizmetler içermeyen ürünlerin alımlarında da taksit uygulaması yok.

» Koton Paraf Kart Kampanyası

Koton Paraf Kart Kampanyası çerçevesinde 1 Mart 2021  ve 30 Haziran 2021 tarihleri dahilinde Paraf POS cihazlarında Paraf kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizde Peşin Fiyatına 6 Aya Varan Taksit imkânı sunuluyor. Üstelik alt limitsiz ve vade farksız. Kampanya dahilindeki kartlar şöyle, Parafree, Parafly, Paraf KOBİ, Paraf Esnaf, Paraf Eczacı KOBİ, Paraf Business, Sanal kartlarla birlikte Ek kartlarda bu kampanyaya dahil.

Ancak önemli bir detayı belirtelim. İade yada iptal işlemleri için Paraf Para kullanımında kampanya geçerli olmuyor. Ve kampanyadan sadece Paraf kart sahipleri faydalanabiliyor.

Web Sitemizi Düzenli Olarak Takip Edin

Kuponburada.com olarak ülkemiz çapında hemen hemen çok sayıda marka ile indirim kodu ve kuponlar konusunda işbirliği halindeyiz. Bu şu demek. Bizi takip ettiğiniz takdirde markaların indirim kodları ile ilgili yada düzenlenen kampanyalar konusunda hızlıca bilgi alabileceksiniz. Ayrıca sunduğumuz Güncel İndirim Kodları vasıtası ile düzenli olarak indirimli alışveriş yapma imkânınız var. Sitemizi takip edin indirim ve kampanyalardan sizde faydalanın.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*