Airbnb İndirim Kodu %5

Airbnb üzerinden yapacağınız ilk rezervasyonu %5 indirimli ucuzlatabilirsiniz. İndirim kodunu...Devamı

Airbnb üzerinden yapacağınız ilk rezervasyonu %5 indirimli ucuzlatabilirsiniz. İndirim kodunu kullanın ve konaklamanızı %5 ucuza getirin. Kısalt

Airbnb İndirim Kodu 400 TL

Airbnb'den yapacağınız konaklamalarda 400 TL'ye varan indirimler. Rezervasyonunuzu yapın, 400...Devamı

Airbnb’den yapacağınız konaklamalarda 400 TL’ye varan indirimler. Rezervasyonunuzu yapın, 400 TL’ye varan indirim kodları Airbnb sitesinde karşınıza çıkacak. Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

Airbnb İndirim Kodu 50 TL

175 TL ve üzeri Airbnb ve rezervasyonlarınızda geçerli 50 TL...Devamı

175 TL ve üzeri Airbnb ve rezervasyonlarınızda geçerli 50 TL indirim kodu. Kodu Airbnb sayfasında görebilirsiniz. Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

Airbnb İlk Üyelik İndirimleri

Airbnb üzerinden yapacağınız ilk rezervasyonda çeşitli ve değişken oranlarda indirimler...Devamı

Airbnb üzerinden yapacağınız ilk rezervasyonda çeşitli ve değişken oranlarda indirimler var. Bu indirimlerden faydalanmak için Airbnb üyesi olun! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Airbnb indirim kodu

Airbnb, 2008 senesinde kurulmuş, ev paylaşımı üzerine kurulu konaklama sistemidir. Şu an milyonlarca kişiye ev sahipliği yapmakta olan Airbnb ile seyahat severlerin mekânlarını kaydedebileceği ve dünyanın her tarafından eşi benzeri olmayan konaklama rezervasyonları yapabileceği ücretsiz uygulamadır. Ücretsiz bir şekilde Airbnb hesabı oluşturarak, sizler de sitede yayınlanan kiralık ev seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte, airbnb sık sık indirim kuponları ve çeşitli kampanyalar sunan bir uygulamadır. Eğer Airbnb aktif indirim kodu fırsatlarından yararlanmak isterseniz, kuponburada.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Airbnb indirim kodu 2021 ile konaklama ücretinizi çok daha uygun fiyatlara getirebilirsiniz.

Airbnb indirim kodunu nerden bulabilirim?

Airbnb indirim kuponu, kuponburada.com web adresimiz üzerinden bulunabilmektedir. Sürekli güncellenmekte olan indirim kodları ile herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir; ayrıca indirim kodu için ücret ödemenize de gerek yoktur. Bununla birlikte dilerseniz airbnb web sitesi üzerinden de bu indirim kuponlarına ulaşabilme şansına sahipsiniz.

Airbnb indirim kodu nasıl kullanılmaktadır?

Airbnb indirim kodu 2021 ile ilgili en çok merak edilen konu ise elbette kodun nasıl kullanılacağıdır. İndirim kodunu sorunsuz bir şekilde kullanmak için aşağıda sizlere adım adım aktarılmış olan işlemleri uygulamanız yeterli olacaktır;

 • İlk olarak airbnb web sitesinden konaklamayı istediğiniz kiralık evi seçin; tarihi ve kişi sayısını belirtin ve sonra rezervasyon yap butonuna tıklayın ve ödeme sayfasına geçiş yapın.
 • Bu sayfada seçmiş olduğunuz evin açıklamalarını, ücretini ve eğer bulunuyorsa indirim kampanyalarını göreceksiniz. Toplam fiyatın hemen yan tarafında ise küçük bir kutu bulunuyor olacak; indirim kodunu bu kutuya girmeniz gerekmektedir.
 • com web sitemize giriş yapın ve airbnb.com.tr adresinin bütün indirim kodlarını ve kampanyalarını inceleyin.
 • İçlerinden sizin için uygun olanını seçtikten sonra kupon kodunu göster seçeneğine tıklayın. Karşınızda açılacak ekranda kupon kodu yazıyor olacak.
 • Bu kodu kopyalayın ve Airbnb adresine dönün. Ödeme sayfasında yer alan indirim kodu kutucuğuna odu yapıştırın ve uygulayın.
 • Kodu Airbnb web sitesinin ödeme aşamasındaki “Bir kupon kullanın” yazan yere girmeniz gerekmektedir ve Airbnb web sitesinin yazdığı gibi kodu uygulamaya dikkat edin.
 • Böylece eğer seçmiş olduğunuz kod alışverişiniz için geçerliyse satın almış olduğunuz ürünün ya da ürünlerin fiyatları o kodun açıklamasında belirtilmiş olan miktar kadar düşecektir.

Airbnb indirim kodunu kullanamıyorum, neden?

Airbnb indirim kodunu kullanırken hata ile karşılaşıyorsanız, bunun nedeni aşağıdakilerden herhangi biri olabilir;

 • Seçilen indirim kuponu kodunun kullanım tarihinin zamanı dolmuş olabilir. İndirim kodunun güncel olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
 • Seçilen indirim kodu, sitede yapılan alışveriş ile uyumlu olmayabilir. Mutlaka indirim kodunun kullanım şartlarına dikkat edin.
 • Seçilen indirim kodunun bir alt limiti bulunuyor olabilir. Yaptığınız alışverişin tutarının, indirim kodunun alt limitini karşılıyor olduğundan emin olun.

Güncel Airbnb indirim kodları ve kampanyaları

 • Bütün Dünya Genelinde konaklamalarınızda %8 İndirim fırsatı kazanmak için bu kampanyayı kaçırmayın. Hemen airbnb web sitesini ziyaret edin.
 • 400 TL değerinde Airbnb İndirim kuponu fırsatı; Zaman kaybetmeden Airbnb web sitesine üye olun ve konaklama yerleri için 400 TL değerinde indirim kampanyasından yararlanın!
 • 50 TL değerinde Airbnb İndirim kuponu fırsatı; Şimdi Airbnb web sitesine üye olun ve 175 TL ve üzerindeki rezervasyonlarınızda geçerli olan 50 TL indirim fırsatı kazanın!
 • Airbnb Çevrim İçi rezervasyonlarınız 8 TL’den Başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor; Çevrim için deneyimlerin ücretleri şu an yalnızca 8 TL’den başlıyor! Bu kampanyayı sakın kaçırmayın.

Airbnb hangi ödeme seçeneklerini kabul ediyor?

Ödeme hesabınızın yer almakta olduğu ülkeye bağlı bir şekilde farklı ödeme seçenekleri sizlere sunulmaktadır. Başlıca kredi ve banka kartlarının yanı sıra bazı ödeme yöntemleri sadece belli ülkelerde geçerli olarak sunulmaktadır.

Sizler için hangi ödeme seçeneklerinin kullanılabilir olduğunu, ödeme sayfasında yer alan rezervasyon talebini henüz göndermeden önce gösterilmektedir. Ülkenizin seçimini yapmanızın ardından bütün ödeme bilgileri karşınıza gelecektir.

Pek çok ülkede kullanılabilmekte olan ödeme yöntemleri ise aşağıdaki gibidir;

 • Belirli kredi ve ön ödemeli kredi kartları (Visa, MasterCard, Amex, JCB) ve bunun yanında kredi kartı olarak işlem görmekte olan banka kartları,
 • Apple Pay,
 • Google Pay,
 • PayPal

Sunulan ödeme yöntemleri arasında yer almaktadır.

Airbnb Rezervasyon iptal politikası

Kayıtların tüm iptal bilgilerini kayıt sayfasının üst bölümünde ve ödemenizi gerçekleştirmeden önceki rezervasyon işlemi esnasında görüntüleyebilmektesiniz. Eğer rezervasyonu iptal ederseniz, para iadeleri ev sahibinin sunmakta olduğu iptal politikasına ve rezervasyonu ne zaman iptal ettiğinize bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Rezervasyonunuzu yapmanızın ardından istediğiniz zaman Seyahatler sayfasında politika ve iptal seçeneklerinizi görüntüleyebilmektesiniz;

 • Seyahatler bölümüne giriş yapın ve iptal etmeyi talep ettiğiniz seyahati bulun,
 • Seyahat bilgilerini göster seçeneğine basın,
 • Aşağı doğru inin ve geçerli iptal politikanızı görüntüleyin.

Ev sahipleri 28 günden daha kısa bir süre içim konaklama rezervasyonu yapanlar için iptal politikası belirlemektedirler. Uzun süreli bir iptal politikası, 28 gün ya da daha fazla sürmekte olan bütün konaklamalara uygulanabilmektedir.

Airbnb Rezervasyon değişim politikası

Seyahatiniz başladıysa ve rezervasyonunuzun süresini değiştirmek istiyorsanız, ev sahibinize onaylaması için bir değişiklik talebi gönderebilirsiniz.

Bir değişiklik isteği göndermek için:

 • Geziler’e gidin ve değiştirmek istediğiniz geziyi Yaklaşan sekmesi altında bulun
 • Daha fazla gezi planı göster seçeneğine tıklayın veya dokunun
 • Genel bakıştan Ayrıntıları göster’e tıklayın veya dokunun
 • Aşağı kaydırın ve Rezervasyonu değiştir’i seçin
 • Rezervasyonu değiştir kutusunda İleri’ye tıklayın veya dokunun
 • Konaklamanızın tarihlerini değiştirin ve Devam’a tıklayın veya dokunun
 • Yeni ayrıntıları kontrol edin ve İstek gönder’e tıklayın veya dokunun

Ev sahibiniz değişiklik talebini kabul ederse, rezervasyonunuz güncellenecek ve gerektiği şekilde ücretlendirilecek veya iade edilecektir. Ev sahibiniz listeleme fiyatını değiştirdiyse, yeni toplamınız bu değişikliği yansıtacaktır.

Airbnb sık sorulan sorular

Airbnb hesabı nasıl oluşturulmaktadır?
Henüz bir Airbnb hesabı açmadıysanız airbnb web adresine giriş yapın ve Kaydol seçeneğine tıklayın.

Bir hesap edinebilmeniz için e-mail adresiniz, telefon numaranız, Facebook veya bir Google hesabınız ya da Apple kimliğinizin olması gerekmektedir. Bunlardan herhangi biriyle siteye kayıt olabilirsiniz. Kayıt yaptırmak ve bir Airbnb hesabı açmak tamamen ücretsizdir.

Kayıt yaptırmanızın ardından rezervasyonunuzu yapmadan önce hesabınızı mutlaka tamamlayın.

Bir misafir olarak rezervasyon durumunu kontrol edebilir miyim? Rezervasyon durumunu nasıl kontrol ederim?
Misafir olarak rezervasyonunuzun durumunu kontrol edebilme imkanına sahipsiniz. Rezervadyon durumunuzu mesajlaşma gelen kutusu üzerinden ya da Seyahatler sayfası üzerinden Daha fazla seyahat planı göster seçeneğine tıklamanızın ardından Ayrıntıları göster seçeneğine tıklayarak kontrol edebilme şansına sahipsiniz.

Giriş ile ilgili bütün detayları ev sahibi ile nasıl koordine edebilirim?
Misafirler ve ev sahipleri giriş, anahtar teslim ve çıkış ile alakalı bütün detayları yalnızca kendi aralarında görüşmeli ve çözüme kavuşturmalıdırlar. Standart herhangi bir çevrim içi giriş ya da çıkış işlemi, politikası yer almamaktadır.

Seyahatimin giriş bilgilerine ulaşabilir miyim? Nasıl ulaşabilirim?
Giriş bilgilerinizi girişinizden sadece 3 gün önce görüntüleyebilme imkanına sahipsiniz;

Siteden giriş bilgilerinizi bulun;

 • Seyahatler sayfasına giriş yapın, sonrasında Yaklaşan sekmesi altında yer almakta olan Daha fazla seyahat planı göster seçeneğine tıklayın,
 • Ayrıntıları göster seçeneğine tıklayın,
 • Giriş ile alakalı bütün talimatları seyahat planı sayfasında yer almakta olan Giriş ve çıkış altında görüntüleyebilmektesiniz.

Airbnb web sitesinin hizmet ücreti nedir?

Airbnb web adresini işler bir durumda tutabilmek ve 7 gün 24 saat boyunca müşteri desteği gibi ürün ve hizmetlerin maliyetlerini karşılayabilmek adına onaylanan her rezervasyondan bir hizmet ücreti tahsil edilmektedir.

Neden sadece Airbnb üzerinden ödeme işlemi gerçekleştirilmeli ve iletişim kurulmalı?

Airbnb üzerinden ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ve iletişim kurmanız Airbnb Hizmet Şartları, Ödeme Hizmeti Şartları, iptal ve iade politikaları, Ev Sahibi Garantisi, Ev Sahibi Koruma Sigortası ve daha pek çok güvenlik önlemi kapsamında korunmanızı sağlayabilmek amacıyla zorunludur. Bunun yanı sıra kayıtlı olan yerin adresi, seyahat planı, giriş bilgileri ve diğer daha pek çok faydalı olan bilgiler gibi önemli rezervasyon detayları kolay bir şekilde bulabilme ve bu bilgilere başvurabilme imkanına da sahip oluyorsunuz. Rezervasyonunuz ve bununla birlikte ödeme işleminiz eğer doğrudan Airbnb üzerinden yapılmazsa, bu ayrıcalıklardan faydalanma imkanı sizleri sunulamaz.