Ücretsiz Kargo + Sigorta

Ücretsiz Kargo + Sigorta. Alt limit yok!
Aktif Et
Belirsiz

1000 TL Altı Atasay Ürünleri

Atasay'da 1000₺ altı ürünleri incelemek için tıkla!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Atasay İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Mücevherat denildiği zaman akıllara gelen ilk markalardan birisi; Atasay’dır. Atasay özellikle pırlanta noktasında yapmış olduğu tasarımlarla dikkat çekmeyi başarmıştır ve birçok kişinin hayallerini süsleyen tasarımlara sahiptir. Firma üzerinden bir takı almak istediğiniz zaman ise normal fiyatından daha uygun fiyatlara almak isteyebilirsiniz. Bu noktada indirim kodlarını değerlendirme yoluna gidebilirsiniz. Atasay indirim kodu noktasında birbirinden farklı indirim kodları sitemizde sizlere sunulur ve alacağınız takı için en uygun olanını değerlendirebilme imkanına sahip olursunuz. Atasay firmasının genel özellikleri ise şu şekildedir:

  • Farklı tasarımlara sahip takılar: Bakıldığı zaman genellikle aynı tasarımlara sahip takılar görebilirsiniz. Fakat Atasay markası her zaman farklı tasarımlara sahip olan takıları sizlere sunmaya özen gösterdiği için markadan bir takı alma noktasında sorun yaşamadığınız gibi almış olduğunuz takılar tam olarak hayal ettiğiniz gibi olacaktır.
  • Orijinal pırlanta garantisi: Pırlantanın gerçek olup olmadığını anlamak uzmanlık gerektiren bir noktadır. Fakat Atasay sunmuş olduğu pırlantaları orjinallik garantisiyle sunmakta olduğu için aldığınız süreç içerisinde pırlanta sertifikalı bir şekilde sizlere verilir ve rahatlıkla kullanabilme imkanına sahip olursunuz.
  • Güvenilirlik: Gerek internetten alışveriş gerekse mağazalardan alışveriş sırasında sizlere güvenilir bir şekilde hizmet veren Atasay, bu şekilde hizmet vermekte olduğu için almak istediğiniz ürünleri rahatlıkla alabilmenizi sağlar. Sizlere ürünler hakkında bütün içerik bilgileri verilmektedir.
  • Kampanyalar: Normalde takı alanında indirim yaparak kampanya düzenleme yoluna giden çok az firma bulunur. Fakat Atasay bu alanda öncü diyebileceğimiz firmalardan birisi olduğu için birbirinden farklı markaları sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Atasay’dan alışveriş noktasında bu imkanlara sahip olduğunuz için her zaman ilk tercih edeceğiniz markalardan olacaktır. Atasay indirim kuponu sayesinde ise markanın sizlere sunmuş olduğu indirimlerden faydalanabilir ve bütün imkanları en iyi şekilde değerlendirebilme imkanına sahip olursunuz. Bu şekilde indirimlerden sonra bir problem olmadığını ve kodlarla bütçenize daha uygun alışveriş yapabildiğinizi görebilirsiniz.

Atasay İndirim Günleri

Markaların bazıları çeşitli günlerde indirim yapma yoluna gidebilmektedir. Bu yüzden takı almak istediğiniz zaman indirim günlerini takip ederek sizlere sunulan takıları alma yoluna gidebilirsiniz. Atasay indirim günleri incelendiği zaman markanın genel olarak özel günlerden önce indirim yapma yoluna gitmekte olduğu görülebilmektedir. Marka indirim günleri sayesinde gerek kendisine takı almak isteyen gerekse sevdiklerine hediye almak isteyen kişilere bu imkanları sunabilmektedir.

Atasay’dan takı alacağınız sırada eğer indirim günlerine denk gelmediyseniz indirim kodu kullanarak alışveriş yapma yoluna gidebilirsiniz. Atasay indirim kodu olarak sitemizde sizlere birbirinden farklı kodları bir arada sunuyoruz. Bu kodlar arasından sizin için uygun olan ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kodu tercih ederek indirimlerden de faydalanabilme imkanına sahip olursunuz.

Atasay İndirim Çadırı

Atasay’ın indirimli ürün almak isteyen müşterilerine sunmuş olduğu bir diğer imkan ise; indirim çadırından alışveriş yapmaktır. Fakat bu indirim çadırı da sürekli sunulmaz ve indirim çadırının da belirli süreleri vardır. Aynı zamanda her şehirde veya her ilçede bu çadırların olmadığı görülebilmektedir. Atasay indirim çadırı belirli dönemlerde kurulduğunda çadıra bakarak indirimleri takip edebilirsiniz.

Özellikle bulunduğu konumda çadır kurulmayan veya bu çadır günlerini kaçıran kişiler indirimlerden nasıl faydalanabileceklerini merak etmektedir. Atasay indirim kodu kullanılması noktasında indirim kodu kullanma yoluna gidecek olan kişiler sitemizdeki kodları kullanabilir ve kendilerine sunulan bütün imkanlardan faydalanabilme imkanına sahip olur.

Atasay İndirim Katalogu

Bir markanın sizlere sunduğu indirimleri değerlendireceğiniz noktada indirimleri katalog üzerinden inceleme yoluna giderek de değerlendirebilme imkanınız bulunmaktadır. Bu evrede Atasay her ay düzenli olarak indirimlerini yayımlar ve siz de hangi ürünlerin o ay indirime girdiğini takip edebilirsiniz. Fakat almak istediğiniz takının indirime girmeme ihtimali bulunabilmektedir. Bu noktada takıyı almak istiyorsanız belirtmiş olduğumuz gibi indirime girmesini beklemeden indirim çeki sayesinde alabilirsiniz. Atasay indirim çeki arayışında olan kişiler çek olarak sunmuş olduğumuz indirim kodlarını kullanabilir ve bu şekilde indirimlerden faydalanabilmektedir. İndirimler sizlere her zaman en iyi şekilde sunulur ve sonrasında bir problem yaşama ihtimaliniz kalmadığını görebilirsiniz.

Atasay Kampanyaları

Bir mücevheri uygun fiyata almak herkes için son derece mutlu edici ve dikkat çekici bir durum olacaktır. Bu noktada mücevher firmaları genel itibariyle indirimler düzenlemediği için insanlar da almak istediği mücevherleri alacağı sırada indirimli olarak alamayabiliyor. Fakat Atasay marka olarak her zaman dikkat çekici bir marka olduğu için müşterilerine en iyi şekilde hizmet verir ve müşterilerinin imkanlardan indirimli olarak faydalanmasını sağlar. Atasay kampanyaları bazen çok ciddi farklar meydana getirebilmektedir. Bu yüzden alışverişleriniz sırasında markanın kampanyalarını takip ederek mücevher ihtiyaçlarınız giderebilir veya bu dönemlerde sevdiğiniz kişilere hediye alma yoluna gidebilirsiniz. Atasay sizlere bu imkanı da sunmakta olan markalar arasında yer alıyor.

Atasay İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Atasay’dan online alışveriş sitesi üzerinden yapacağınız alışverişleriniz sırasında indirim kodu kullanmak isteyebilirsiniz. Peki, Atasay indirim kodu nasıl kullanılır? Alışverişlerinizde indirim kodu kullanmak istediğiniz takdirde bu indirim kodunu en iyi şekilde kullanabilmek için sitemizden takip etmeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Eğer sitemizde mevcut olan kodlardan birisi sizlerin kullanımı için uygun durumdaysa kodda yer alan kampanyayı göster butonuna tıklamanız gerekir.
  • Kampanyayı göster seçeneğine tıkladıktan sonra ise kupon açılacaktır ve kodu kopyala yazısı yer alacaktır. Bu kodu kopyala butonuna tıklamanız gerekir.
  • Kodu kopyala butonuyla beraber Mağazaya git butonu da aktif hale gelmektedir. Bu butona da tıklayarak alışveriş sepetinize gidebilir ve kodu kullanabilirsiniz.

Belirtmiş olduğumuz bu adımları takip etmiş olduğunuz takdirde siteden yapacağınız takı alışverişleriniz noktasında Atasay indirim kodu kullanabilir ve alışverişlerinizi daha karlı yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz. Atasay’da yapılan alışverişlerin hepsinde sizlere bu indirimler en iyi şekilde sunulabilmektedir. İndirim kodundan yana da bir sorun yaşamazsınız.

Atasay İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Atasay’da İki Ayrı İndirim Kuponu Aynı Anda Kullanabilir Miyim?