Bütün Ürünlerde Geçerli 30 TL Atasun Optik İndirim Kodu!

Kod tüm güneş gözlüklerinde 30 TL indirim sağlar.

30 TL Atasun İndirim Kodu

Tüm güneş gözlüklerinde geçerli Atasun hediye çeki!

30 TL Atasun Optik Hediye Çeki

Atasun Optik e-mağazasına üye olan herkese ilk alışverişte geçerli 30...Devamı

Atasun Optik e-mağazasına üye olan herkese ilk alışverişte geçerli 30 TL hediye! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

Atasun Optik Çocuk Kulübü

Atasun Optik Çocuk Kulübü
Aktif Et
Belirsiz

%25 Atasun Optik Lacoste İndirimi

Lacoste'un spor şıklığını net %25 indirimle Atasun Optik'le yakala!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Atasun Optik İndirim Kodu

Atasun Optik İndirim Kodu ile ilgili detaylara tabiki girecek ve sizleri bu konuda bilgilendirip imkânlardan faydalanmanızı sağlayacağız. Ancak gözlük sektörünün önde gelen markası konumundaki Atasun Optik ‘ten bahsetmeden direkt olarak konuya geçiş yapmak bütünlüğü bozacaktır. Dahası ortada bir kampanya varsa kampanyanın organizatörü hakkında bilgi vermekte doğru stratejidir.

Atasun Optik bir Türk firması değil. Dünya çapında faaliyette olan Grand Vision markasının Türkiye iştiraki olarak kuruldu.  Peki GrandVision nasıl bir firma?  Hali hazırda 44 ülkede 7.000 ‘i aşkın şubesi ve 37.000 ’den fazla personeli bulunuyor.  Dünya çağında optik sektörünün önde gelen şirketlerinden biri. Atasun Optik markası ile Türkiye ‘de de 53 ilimizde 264 ‘ü aşkın satış noktası ile gözlük sektörünün ilk akla gelen firmalarından biri konumunda. Sektörel bazda pazar alanında oldukça aktif.

Optik sektörünün ülkemizde en fazla tercih edilen ve en çok güvenilen mağazalardan biri haline gelmeyi başarmış olan Atasun Optik sunmakta olduğu kaliteli hizmet ve ürün yelpazesindeki çeşitlilik ile diğer pek çok markaya göre her zaman ön planda kalmaktadır. Sık sık piyasaya sürdüğü kampanyaları, indirimleri, hediye çekleri ve promosyonları ile de müşterilerinin sevgisini kazanan Atasun Optik; bununla birlikte Atasun Optik Aktif İndirim Kodu avantajları ile de tüketicilerin bütçesini düşünüyor.

Atasun Optik İndirim Kodu sayesinde müşteriler alışverişlerini net indirimler ile çok daha ucuza getirebilme imkanına kavuşuyorlar. Gözlük ihtiyaçlarınız için pek çok kampanyanın ve indirim kodunun olduğu bu dönemde Atasun Optik’ten alışveriş yapmak için mükemmel bir fırsat. Eğer indirim kodu avantajlarını değerlendirmek ve bu fırsattan yararlanmak isterseniz kuponburada.com web sitemizi ziyaret edebilir, en güncel kodlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Atasun Optik İndirim Kodu Nasıl Bulunur?

Atasun Optik indirim kuponlarını kuponburada.com web sitemiz üzerinden en güncel hali ile bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Google’da sayfamızı aratmak ve siteye giriş yaptıktan sonra ise Atasun Optik mağaza sayfasını ziyaret etmek. Atasun Optik sayfasına girdiğiniz anda size sepette indirim sağlayacak olan çeşitli kodlar ve kampanyalar karşınıza çıkacaktır. Vakit kaybetmeden bu avantajlı fiyatlardan yararlanın.

Atasun Optik İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Atasun Optik İndirim Kuponu kullanmak oldukça basit birkaç işlemi gerektirmektedir;

 • com web sitemize girişinizi yaptıktan sonra Atasun Optik mağaza sayfasına yönelin ve karşınıza çıkacak olan indirim kodlarının koşullarını dikkatli bir şekilde okuyun,
 • Alışverişiniz için en uygun olan indirim kodunu seçtikten sonra kuponun sağ kısmında yer almakta olan “Kodu Aç” sekmesine tıklayarak kodu aktif hale getirin,
 • Kodunuzu aktif hale getirdikten sonra kodun yer aldığı sayfa otomatik olarak açılacaktır. İndirim kodunun hemen altında yer alan “Kopyala” sekmesine tıklayarak kodu mobil cihazınızın hafızasına kaydedin,
 • Kopyala işleminizin ardından sistem zaten sizi Atasun Optik online alışveriş sitesine götürecektir. Burada alışverişinizi gerçekleştirdikten, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme aşamasına geçebilirsiniz,
 • Peki, Atasun Optik indirim kodunun nereye girilmesi gerekiyor? Atasun Optik indirim kodunuzu ödeme aşamasında zaten göreceksiniz. Kutucuk içinde “İndirim Kodu” yazılı bölmeye kupon kodunuzuyapıştırmanız yeterli olacaktır.
 • Kodu girmenizin ardından zaten sepette yazan tutarın otomatik olarak düştüğünü göreceksiniz.

Atasun Optik Ücretsiz Kargo Kodu

Atasun Optik web sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz bütün alışverişlerde herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir.

Atasun Optik indirim kodunu kullanamıyorum?

Atasun Optik indirim kuponu kampanyasından yararlanamıyorsanız, bunun için halletmeniz gereken bazı sorunlar olabilir;

 • Bunlardan ilki, sepetteki ürünlerinizin toplam tutarı seçmiş olduğunuz indirim kodunun gerektirdiği ücret limitini karşılamıyor olabilir. Atasun optik indirim kodundan faydalanabilmek için ilk olarak belli bir tutarda alışveriş yapmanız gerektiğiniz unutmayın. Bu tutar indirim koduna göre değişiklik göstermektedir. Sepetinize birkaç ürün daha ekleyerek bu sorunu çözebilirsiniz.
 • Bir diğeri, indirim kodunun kullanım süresi dolmuş olabilir. İndirim kodları piyasaya belirli tarihler içerisinde kullanılabilmeleri için sürülmektedir. İndirim kodunuzu seçerken ne zaman son bulacağını da mutlaka kontrol edin.
 • Son olarak, indirim kodunuz sepetinizde yer alan ürünleri kapsamıyor olabilir. İndirim kodları her zaman mağazadaki bütün ürünleri kapsayan bir kampanya dahilinde olmayabilir. Bazı indirim kuponları sadece belli ürünler için çıkarılmaktadır. İndirim kodunuzu seçerken mutlaka koşullarını da okuyun.

Atasun Optik kampanyalar ile indirim kodları birleştirilebilir mi?

Hayır, AtasunOptik’tenmevcut olan bir kampanya dahilinde satın alacağınız üründe indirim kodukullanmanız mümkün değildir. İndirim kodlarını kampanya haricinde kullanabilme imkânınız bulunmaktadır.

Popüler Atasun Optik İndirim Kodları ve Kampanyalar

 • Atasun Optik web sitesinin tümürünleri için geçerliolan 30 TL’lik Atasun Optik İndirim Kodu kazanma fırsatını yakalayın; bu indirim kodu bütün güneş gözlüklerinde 30 TL indirim kazanmanızı sağlıyor.
 • 30 TL’lik Atasun Optik Hediye Çeki sizleri bekliyor; Atasun Optik web sitesine üye olmuş olan herkese ilk alışverişlerinde geçerli olan 30 TL hediye çeki kazanma fırsatı
 • %25Atasun Optik Lacoste ürünlerinde indirim kazanma şansı yakalayın; Lacoste’un birbirinden güzel spor şık ürünlerinde net %25 indirim ile alışverişlerinizi gerçekleştirin.

Atasun Plus Nedir?

Atasun Plus, AtasunOptik’in üyelerine özel olarak indirimler, sürprizler ve hediyeler hazırlayan bir uygulamasıdır. Atasun Plus üyelerini tanır, ihtiyaçlarını bilir ve gerekli zamanlarda kişiye özel olarak indirimler sunar; diğer pek çok markada fırsatlar hazırlar, üyelerin doğum günleri için birbirinden özel hediyeler sunar ve sürprizler yapar.

Atasun Optik ödeme yöntemleri, Atasun Optik kapıda ödeme var mı?

Atasun Optik web sitesi üzerindenvermek istediğiniz bütün siparişlerinizde kredi kartı kullanarak tek çekim veya taksitle ve debit (banka kartı) ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Eğer isterseniz ödemenizi havale/EFT ile de yapma imkânınız bulunmaktadır. Ancak ne yazık ki Atasun Optik kapıda ödeme hizmeti sunmamaktadır.

Atasun Optik iade ve değişim şartları, ücretsiz kargo ile iade

Atasun Optik iade ve değişim işlemlerinin koşulları aşağıdaki gibidir;

 • Satın Almış olduğunuz herhangi bir ürünü kargodan teslim aldığınız günden başlayarak 7 gün içerisindebütünAtasun Optik mağazalarına iade edebilme imkanına sahipsiniz. 30 gün içerisinde ise değişim yapabilme hakkınızmevcuttur.
 • Online olarak iade işleminiz gerçekleştirmek istiyorsanız da www.atasunoptik.com.tr/iade-gonderi bağlantısına giriş yaparak e-posta adresinizi, sipariş numaranızı ve ürünü ne için iade ettiğinizibildirerekiade koşullarıkapsamındasiparişlerinizi teslim aldığınız günden başlayarak 14 gün içerisinde iade edebilmektesiniz.
 • Bu durumda sizden, geri göndermeyi istediğiniz ürünlerde kargo onay kodu kullandığınız takdirde herhangi bir “kargo ücreti” talep edilmeyecektir.
 • İade etmeyi istediğiniz ürüne ait olan faturanın, eğer verildiyse hediye promosyonlu ya da kampanyalı ürünlerin de aynı anda aynı paket içerisinde iade edilmesi gerekmektedir.
 • Eğer ürününüzü değiştirmek istiyorsanız; değişim işlemlerinizi siparişinizi teslim almış olduğunuz günden başlayarak 30 gün içerisinde herhangi bir Atasun Optik mağazasına giderekyapabilirsiniz.
 • Online bir şekilde ürün değişimi şu an için mümkün değildir. Online işlem yapmak isterseniz yalnızca 14 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirebilmektesiniz.

Atasun Optik internet alışverişi mağazadan iade edilebilir mi?

Evet, satın almış olduğunuz bir Atasun Optik ürününü, herhangi bir Atasun Optik mağazasına giderek iade edebilme hakkına sahipsiniz. Yanınızda mutlaka faturanızın olması koşuluyla mağaza yetkilileri size yardımcı olacaklardır.

Atasun Optik Efsane Cuma indirimleri (Black Friday)

Yılın en büyük kampanyalarının ve indirimlerinin düzenlendiği Black Friday indirim günlerinde elbette Atasun Optik markasının da müşterileri için sunduğu birbirinden muhteşem fırsatları sizleri bekliyor. Atasun Optik geçtiğimiz yıl Black Friday24-26 Kasım indirim günlerinde; Lacoste, Vogue, Guess, Nike, Carrera gibi dünyaca ünlü markaların güneş gözlüklerinde büyük kampanyalar hazırlamış; %25 mevcut olan indirimlere ek olarak bir de sepette %25 indirim fırsatı sunmuştu. 2020’de de yine benzer kampanyalar ile Black Friday indirim günlerine damga vurması bekleniyor. Yapacağınız tek şey, Black Friday’ de  Atasun Optik online alışveriş sitesini mutlaka ziyaret etmek.

 

–Atasun Optik Sık Sorulan Sorular–

Atasun Optik web sitesine herhangi bir ücret ödemeden üye olabilme imkanına sahipsiniz. Üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için sitede sağ üst kısımdayer almakta olan Üye Girişi / Yeni Üyelik sekmesine tıkladığınız zaman karşınıza gelecek sayfada Yeni Üyelik altında sizden talep edilen bütün bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır. Eğer isterseniz Facebook hesabınız üzerinden de yalnızca bir tıkla üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Evet, üyelik bilgilerinizi; Hesabım sekmesi üzerinden Üyelik Bilgilerim sayfasına giderek “Bilgileri Güncelle” seçeneğine tıkladıktan sonra istediğiniz değişiklikleri yaparak güncelleyebilmektesiniz.
Web sitesinin üst köşesindeki “Üye Giriş” sekmesine girin ve ardından “Şifremi Unuttum” seçeneğine tıklayın. Gelecek olan sayfada e-mail adresiniz ve güvenlik kodunu girmeniz gerekmektedir. Ardından Gönder seçeneğine tıkladığınız takdirde yeni şifrenizi e-mail adresinize otomatik olarak yollanacaktır.
Atasun Optik web sitesi üzerinden ve mobil uygulamadan verilen bütün siparişlerde kargo bedavadır.
Eğer verdiğiniz siparişten vazgeçerseniz ürünü kargodan teslim almamanız veya teslim aldıysanız da "İade Talebi Gönder" sekmesine giderek iade talebi oluşturmanızı ve ürünü iade adresimize göndermeniz gerekir.
Atasun Optik müşteri hizmetleri ile irtibata geçme isterseniz; Whatsapp destek hattından +90 850 360 0890 ve 444 67 85 numaralı telefon numarasından iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra web sitesindeki İletişim Formunu doldurarak da yine müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkilileri mümkün olan en kısa süre içerisinde e-mail ile mesajınıza cevap verecektir.