Boyner’de %50 + %30 İndirim – Sneakerlarda Geçerli

Sneakerlarda %50'ye varan indirimlere ek + %30 indirim ile alışveriş...Devamı

Sneakerlarda %50’ye varan indirimlere ek + %30 indirim ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu kod Boyner’in Sneaker kategorisinde geçerlidir. Kısalt

Boyner %40 İndirim Kodu – Outlet Fırsatları

Boyner'den Outlet fırsatları! Seri Sonu ürünlerde %70'e varan indirimlere ek...Devamı

Boyner’den Outlet fırsatları! Seri Sonu ürünlerde %70’e varan indirimlere ek %40 indirim sağlayan kod ile alışverişinizi ucuzlatabilirsiniz. Kısalt

Boyner %30 İndirim Kodu

Boyner'de 20binden fazla üründe geçerli sonbahar indirimlerine ek sepette geçerli...Devamı

Boyner’de 20binden fazla üründe geçerli sonbahar indirimlerine ek sepette geçerli %30 net indirim sağlayan kod! Kısalt

75 TL Boyner İndirim Kodu

Bahar'da eksiklerini tamamla 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 75 TL...Devamı

Bahar’da eksiklerini tamamla 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 75 TL indirim fırsatı! Kısalt

100 TL Boyner Sneaker İndirim Kodu

Boyner sneaker week özel tüm spor ayakkabılarında 400 TL ve...Devamı

Boyner sneaker week özel tüm spor ayakkabılarında 400 TL ve üzeri alışverişine 100 TL indirim kazandıran kupon kodu! Kısalt

Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Boyner İndirim Kodu

Boyner mağazalarında ya da Boyner online alışveriş sitesinde ya belirli bazı markaların ürünlerinde geçerli ya da daha genel bir kampanya dahilinde geçerli olan pek çok Boyner Aktif İndirim Kodu fırsatlarını oldukça sık bir şekilde görebilirsiniz. Bu  Boyner İndirim Kodu  avantajları genel olarak sepet aşamasında müşterilere birbirinden muhteşem indirimler sağlarken, bazen de 2 al 1 öde ya da bir alana ikincisi ücretsiz gibi fırsatlar da sağlamaktadır. Bütün bu indirim kodlarını güncel bir şekilde kuponburada.com web adresimiz üzerinden görüntüleyebilir, istediğiniz herhangi bir Boyner İndirim Kuponu  ‘nu alışverişlerinizin ödeme aşamasında kullanabilirsiniz. Kuponburarada.com üzerinden seçmiş oluğunuz bütün indirim kodlarına ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Boyner İndirim Kodu Nasıl Bulunur?

Boyner Aktif İndirim Kodu   web sitemiz üzerinden güncel olarak bulunabilir ve ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Tek yapmanız gereken  sitemiz üzerinden Boyner mağaza sayfasını ziyaret etmektir. Yeni kampanya ve indirim kodlarından anında haberdar olmak isterseniz,  kuponburada.com  sosyal medya hesaplarını da takip etmenizi öneririz.

Boyner İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Boyner indirim kodu kullanabilmek için oldukça basit bir işlem uygulamanız gerekmektedir;

  • Sitemizdeki Boyner mağaza sayfasına giderekalışverişiniz için en uygun olan kodu seçerek ve “Kodu Aç” sekmesine tıklayın.
  • Ekranda karşınıza gelecek olan kodu cihazınıza kaydetmek için “Kopyala” seçeneğine tıklayın ve ardından Boyner web sitesine alışverişinizi yapmak için giriş yapın.
  • Seçmiş olduğunuz indirim kodunun geçerli olduğu ürünlerdenistediğinizi sepetinize ekleyin.
  • Sağ üst kısımda yer almakta olan “Sepetim” sekmesine tıklayın ve alışveriş sepetinizi açın.
  • Hemen aşağı kısımda yazmakta olan “İndirim Kuponu” bölmesini göreceksiniz. Buraya tıklayın ve sitemizden kopyaladığınız kodu o karşınıza gelecek olan o kutuya yapıştırın.
  • Sepetinizdeki tutarın otomatik bir şekilde düştüğünü göreceksiniz.

Boyner Ücretsiz Kargo Kodu

Boyner mağazasının şu an aktif olarak sunduğu bir ücretsiz kargo kodu fırsatı bulunmamaktadır. Bedava kargo kampanyası piyasaya sürüldüğü anda haberdar olmak istiyorsanız kuponburada.com web sitemizi mutlaka takipte kalın.

Boyner indirim kodunu neden kullanamıyorum?

Eğer Boyner indirim kodu avantajından yararlanamıyor, ödeme aşamasında kupon kodunu girdiğiniz halde sistem hata veriyorsa bunun birkaç sebebi olabilir;

  • Seçtiğiniz indirim kodunun sepetinizdeki ürünler ile uyumlu olup olmadığından emin olun. Bunun için kampanya kodunun şartlarını mutlaka okumanız gerekmektedir. Eğer kod ve ürün uyumlu değilse, indirim kodunuz çalışmaz.
  • Sepetinizde yer alan ürünlerin tutarı, indirim kodunuzun talep ettiği ücret limitinde olmayabilir. Sepetinize birkaç ürün daha ekleyerek bu sorunu çözebilirsiniz.
  • Seçmiş olduğunuz indirim kodunun kullanım süresi dolmuş olabilir. İndirim kodunu seçerken mutlaka geçerlilik tarihlerini de kontrol edin.

Boyner kampanyalar ile indirim kodları birleştirilebilir mi?

Hayır, Boyner İndirim Kodu herhangi bir Boyner kampanyası ile birleştirilemez. Boyner indirim kodlarını kampanyalardan bağımsız olarak kullanabilmektesiniz.

Popüler Boyner İndirim Kodları ve Kampanyalar

 • Mutfak ürünlerinde %10 Boyner İndirim Kodu kazanma şansı; Boyner mağazasından mutfak ürünlerinde yapacağınız alışverişlerde %10 indirim kazanma şansına sahipsiniz.
 • Aydınlatma ürünlerinde %20 İndirim sağlayan Kod; Boyner mağazalarından yapacağınız Aydınlatma ürünleri alışverişlerinizde sepette %20 indirim kazanabilirsiniz.
 • %20 İndirim Kodu kazanma fırsatı; Boyner online alışveriş sitesindeki seçili ürünlerde geçerli olan ve sepette %20 indirim sağlayan kod sizleri bekliyor.
 • %25 İndirim Kodu; Mevcut olarak sunulan indirimlere ek olarak %25 indirim sağlayan kod sizleri bekliyor.
 • Boyner İpekyol ürünlerinde %30 İndirim Kodu; Boynerİpekyol ürünlerinde geçerli olan 1. ürüne %20 indirim, 2. ürüne %30 indirim sağlayan kupon kodu kazanma fırsatı.

Boyner ödeme yöntemleri, Boyner’de kapıda ödeme var mı?

Boyner online alışveriş sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz bütün alışverişlerde; Kredi ve Banka kartı, BKM Express, Boyner GiftCardkullanabilmektesiniz. Bunların yanı sıra Boyner’in kapıda nakit ödeme hizmeti de mevcuttur;

 • Kapıda ödeme yöntemini seçen müşterilerödemelerini yalnızca nakit olarak yapılabilir
 • Kapıda ödeme hizmetinden yararlanmak için sepet limitinin 500 TL olarak belirlenmiştir, bunun üzerinde birtutarda alışveriş yaptıysanız kapıda ödeme yönteminden yararlanamazsınız.
 • Hopi kullanılan alışverişlerde kapıda ödeme yöntemisunulmamaktadır.
 • Kapıda ödeme yönteminin hizmetücreti ise 6,99 TL’dir. İade durumunda bu ücretin iadesi yapılmamaktadır.

Boyner Tıkla Gel Nedir?

Boyner Tıkla Gel;  Boyner online alışveriş sitesi üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri ücretsiz bir şekilde bir Boyner ya da YKM mağazasından teslim alma şansını müşterilere sunan bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanabilmek için sepette yer alanbütün ürünlerde Tıkla Gel logosunun olmasıbeklenmektedir.Vermiş olduğunuz ürün siparişlerinimağazalardaki Müşteri ilişkileri noktasından size verilen sipariş numarası ve teslimat esnasında telefonunuza gönderilecek olan kısa kod ile teslim alabilmektesiniz.

Tıkla Gel siparişleri de tıpkı adresinize vermiş olduğunuz ürün siparişleri gibi Boyner mağazalarında ve depolarda hazırlanıp teslim almayı talep ettiğiniz Boyner ya da YKM mağazasına kargo ile gönderilmektedir. Ürününüz mağazaya ulaştığı zamansize bir mail ve SMS gönderilmektedir. Bu bilgilendirmeninardından 7 gün içinde ürünü,seçtiğinizmağazaya giderek teslim alabilmektesiniz. Eğer ürününüzü 7 gün içinde teslim almazsanız, satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılır ve ücretiniz de iade edilir.

Boyner Sports ve Outlet mağazaları dışında Boyner ve YKM mağazalarındanTıkla Gel teslimatları gerçekleştirilmektedir. Ödeme aşamasına geldiğiniz zaman adres seçim kısmında “Mağazadan Teslim Almak İstiyorum” seçeneğini işaretlerseniz,karşınıza gelecek olan arama alanında mağaza isminden veya şehir isminden teslim almayı istediğiniz mağazayı belirleyebilme şansına sahipsiniz.

Ürünü teslim almanızın ardından dilerseniz kabinlerde deneyebilir ve memnun kalmazsanız anında mağazdan değişim ya da iade işlemi yapabilirsiniz.

Boyner GiftCard nedir?

Boyner GiftCard; bütün Boyner ve YKM Mağazaları’nda geçerliliği bulunan, Boyner’in tüm ürünlerinde, indirimlerinde ve kampanyalarında kullanabileceğiniz bir Boyner hizmetidir. Ancak Boyner GiftCard, Hediye çeki ve ürün hediyesi fırsatlarında kullanılamamaktadır.

Kartın kullanım süresi 2 yıl olarak belirlenmiştir. 30 TL ve üzerinde istediğiniz miktarda yükleme yapabilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz tüm bakiyeler farklı alışverişler içerisinde parça parça şekilde kullanılabilmektedir. Bakiye bittiği takdirde yeniden yükleme yapma durumu yoktur.

Boyner Hediye Çeki Nedir?

Boyner Hediye Çeki de tıpkı Boyner GiftCard gibi müşterilerin hizmetine sunulmuş oldukça avantajlı bir uygulamadır. Bütün ürünlerin son fiyatları üzerinden geçerlidir.

Boyner Hediye Çekini de bütün indirim ve kampanyalarda kullanabilme imkanına sahipsiniz. Hediye Çeki hizmetinden, Outlet ve BSSD mağazalarıdışındaki bütün Boyner ve YKM mağazalarında yararlanabilmektesiniz. Belirli bir kullanım süresi bulunmamaktadır. 10, 25, 50 VE 100 TL şeklinde faydalanabilmektesiniz.

Boyner iade ve değişim şartları, ücretsiz kargo ile iade

 • Boyner web sitesi üzerinden satın almış olduğunuz bütün ürünleri Boyner ve YKM mağazalarından iade edilebilmekte ya da bir başka ürünle değiştirilebilmektedir.
 • Değişim işlemi için hem ürün hem de irsaliyesi ile beraber herhangi bir Boyner ya da YKM mağazasına gidebilir, 30 gün içerisinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer ürünü iade etmek isterseniz de yine aynı şekilde Boyner ve YKM mağazalarından ya da Boyner online alışveriş sitesi üzerinden iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ürün hiçbir şekilde kullanılmamış ve tekrar satılabilir durumda ise, siparişinizi teslim almış olduğunuz tarihten başlayarak 30 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz.
 • Mobil Web ya da Boyner online alışveriş sitesi üzerinden “Siparişlerim” sekmesine girerek “Sipariş Detayı” kısmında iade etmeyi talep ettiğiniz ürünü seçerek “Kolay İade” butonunactıklamanız gerekmektedir.Bu işlemlerin ardından iade nedeninizi de seçerek kolay iade isteğiniziBoyner’e yollayabilirsiniz.
 • Karşınıza çıkacak olan kolay iade kodu ve fatura ileberaber iade paketini Boyner Depo’ya teslim etmek istediğinizi Yurtiçi kargoya belirterek teslim etmeniz halindegönderiminizücretsiz olacaktır.
 • İade olarak gönderdiğinizürünlerin mutlaka yeniden satın alınabilir özellikte olması, tıpkı size ulaştırıldığı zamanki gibi zarar görmemiş bir haldepaketlenmiş olması ve iade işlemlerinin 30 gün içerisinde yapılmış olması büyük önem arz etmektedir.
 • Ürünü kargo firmasına teslim etmenizin ardından Siparişlerim sekmesine giderek iadenizinne durumda olduğunugörüntüleyebilmektesiniz. Ürün Boyner’eulaştığı zamangereken kontroller yapılacak ve ardından iade işlemleri başlatılacaktır. İade tutarı bankanıza geçildiği zaman SMS ile size bilgilendirme yapılacaktır.
 • Eğer ürününüzün ödemesini online olarak ve kredi ya da banka kartı üzerinden gerçekleştirdiyseniz, ücret iadesi de ödeme için kullanmış olduğunuzkartınıza yapılacaktır. İade işlemleri, ürünün mağazaya teslim edilmesini takip eden 24 saat içerisinde onaylanır.Ancak bankalardaki süreç ve uygulamalar değişiklik gösterdiğinden bu işlemlerin son bulması 2 ila 4 günü bulmaktadır.
 • Boyner online alışveriş sitesi üzerinden satın almış olduğunuz bir ürünü hangi ürün ile değiştirmek istiyorsanız, ürünün stok durumunu kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Stok durumunu ise “Hangi mağazada var” sekmesinden görüntüleyebilmektesiniz. İnternetten değişim işlemlerigerçekleştirilememektedir.

Kapıda Ödeme İade;

 • Eğer siparişinizin ödemesini kapıda ödeme yöntemi ile yaptıysanız; Kolay iade kodunu alarak ya da mağazalar üzerinden iade edebilme imkanına sahipsiniz. Kolay iade konu oluşturduğunuz sırada IBAN ve ad-soy ad bilgilerinizi kesinlikle hiçbir eksik olmadan ve doğru bir şekildegirmeniz büyük önem taşımaktadır. İade,girmiş olduğunuz bu IBAN hesabına yapılmaktadır.

Boyner internet alışverişi mağazadan iade edilebilir mi?

Boyner online alışveriş sitesi üzerinden satınalmış olduğunuz bütün ürünleri, tutar iadesi isteğiniz doğrultusunda, herhangi bir Boyner ve YKM mağazasına giderek iade edebilmektesiniz. İade işleminegeçmeden önce sizlere iki adet seçenek sunulmaktadır;

 • İadeyi bir alışveriş kuponuna çevirebilir ve bu kuponu başkaherhangi bir alışverişinizde kullanabilirsiniz.
 • İadenin ödeme türüne göre karta iadesini isteyebilirsiniz.

Boyner Efsane Cuma indirimleri (Black Friday)

Tüm dünyanın dört gözle beklediği Black Friday indirim günlerine kampanyaları ile imzasını atan Boyner, bu yıl da şahane indirimler ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pek çok markayı dev indirimler ile bir araya getiren mağaza, Black Friday indirim günlerinde; binlerce üründe geçerli olan %25’e, %30’a varan indirimler, dev kampanyalar, hediye kartları ve 75 TL indirim kodu avantajları sunuyor.

–Boyner Sık Sorulan Sorular–

Boyner web sitesine üye olduğunuz takdirde bütün yenilikler, avantajlar, promosyonlar ve kampanyalardan ilk olarak siz haberdar olabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşterilere özel olarak sunulan alışveriş olanaklarından yararlanabilir ve vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizi "Hesabım" sekmesine girerek rahatlıkla takip edebilirsiniz.
Üye olmasanız da Boyner web sitesi üzerinden istediğiniz şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz bütün ürünleri sepete attıktan sonra "Üye olmadan satın al" bölümünü işaretleyerek, e-posta adresinizi de ilgili alana yazarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Üye olmadan vermiş olduğunuz siparişlerin takibini yapmak isterseniz; web sayfasının en alt kısmında yer almakta olan "Yardım" seçeneğinin altındaki "Sipariş takibi" bölümüne tıklayarak e-posta adresiniz ve sipariş numaranız ile ürünlerinizin güncel olarak ne durumda olduğunu görebilirsiniz.  
Hesabınıza giriş yapmanızın ardından sağ üst bölümdebulunan isim bilgisine tıkladığınız zaman "Hesabım" sekmesi sizi karşılayacaktır. Bu sekmede istediğiniz şekilde bilgi güncellemeleri yapabilmektesiniz. E-posta adresi değişikliği ne yazık ki yapılamamaktadır.  
Boyner Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek isterseniz Çağrı Merkezinin 444 29 67 numaralı telefonunu arayarak 09:00-22:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz. Çağrı merkezinin yanı sıra Boyner web sitesindeki İletişim Formunu doldurarak veya info@boyner.com.tr  e-posta adresine mail göndererek de Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz.