Çiçek Sepeti Mobil Uygulaması – Android – %70’e varan İndirim

Çiçek Sepeti Android mobil uygulaması ile alışverişlerinizde %70'e varan indirimlerden...Devamı

Çiçek Sepeti Android mobil uygulaması ile alışverişlerinizde %70’e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz! Playstore’den Çiçek Sepeti mobil uygulamasını indirin, fırsatlardan anlık haberdar olun, aynı gün teslim çiçek siparişi ve tüm hediye ürünlerinde “ücretsiz kargo” avantajlarının tadını çıkarın! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

%70 ÇiçekSepeti İndirim Kampanyası

Evde alışveriş keyfi %70'e varan indirimlerle ÇiçekSepeti'nde!
Aktif Et
Belirsiz

Çiçek Sepeti Mobil Uygulaması – iOS – %70’e varan İndirim

Çiçek Sepeti iOS mobil uygulamasını kullanarak siparişlerinizi %70'e varan indirimlerle...Devamı

Çiçek Sepeti iOS mobil uygulamasını kullanarak siparişlerinizi %70’e varan indirimlerle verebilirsiniz! Apple Store’den Çiçek Sepeti mobil uygulamasını indirin, aynı gün teslim çiçek siparişi ve tüm hediye ürünlerinde “ücretsiz kargo” avantajlarının tadını çıkarın ve bütün fırsatlardan anlık haberdar olun! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

Ofis&Kırtasiye Ürünleri Uygun Fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde Var Var!

Kampanyalı ürünleri keşfetmek için tık tık!
Aktif Et
Belirsiz

%40 ÇiçekSepeti İndirim Kampanyası

Anne&Bebek hediyelerinde %40'a varan indirimler ÇiçekSepeti'nde VAR! VAR!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Çiçek Sepeti İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Çiçek Sepeti indirim kodu hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşmak için buradayız. ‘Dünyanın en büyük hediye şirketi olmak’ vizyonuna sahip Çiçek Sepeti en kolay ve her bütçeye uygun şekilde çiçek göndermeyi sağlamak için kurulmuştur. Sadede çiçek değil çeşitli hediyeleri de ürün portföyüne ekleyerek hitap ettiği kitleyi zaman içerisinde genişletmiştir ve Türkiye’de online çiçek ve hediye ticaretinin lideri haline gelmiştir. Sevdiklerine farklı bir hediye göndermek isteyen müşteriler için ‘yenilebilir çiçek (BonnyFood)’ temasıyla da fark yaratmıştır. Çiçek görünümlü kek, kurabiye, çikolata ve meyve buketleri ile hem göze hem damağa hitap eden ürünler müşteriler tarafından oldukça ilgi görmektedir.

Çiçek Sepeti çiçek ve hediyelik eşya satışının yanı sıra internet sitesinde ‘faydalı bilgiler’ başlığı altında çiçek bakımı, çiçek eşliğinde notlar, çiçek anlamları, bonnyfood saklama koşulları gibi pek çok bilgiye de yer vermektedir.

Çiçek Sepeti Sipariş

Çiçek Sepeti Sipariş işlemi için öncelikle beğenilen ürünün sayfasına girilerek hangi semte/mahalleye gönderileceği yazılmalıdır. Ardından tarih ve hangi saatte teslim edilmesi isteniyorsa onlar da doldurularak satın alma işlemine geçilir.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu varsa indirim kodu kullan seçeneğine yazılmalıdır.

Alıcının adı soyadı ve açık adresi girilerek fatura bilgisi sekmesine geçilir. Burada da gönderen kişinin bilgileri girilir ve ödeme işlemine geçilir. Son olarak ödemesi yapılan ürüne dilerseniz mesaj kartı yazabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Online alışveriş sitesinde yer alan sipariş takibi sekmesinden ürün takip edilebilir.

Alıcı kişi adreste yok ise alıcıya ulaştırabilecek kişilerin isim ve imzası alınarak teslim edilir ve kimin teslim aldığı göndericiye sms ve mail yoluyla iletilir.

Çiçek Sepeti Kargo ve Teslimat

Çiçek Sepeti Kargo anlaşmalı firmalar Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo firmalarıdır. Tüm Türkiye için ücretsiz kargo hizmeti vermektedir. Her firmada olduğu gibi ürün tedarik edilmişse cumartesi 12:00’a kadar teslim yapılır, pazar günü ise teslim yapılmamaktadır.

Kargodaki sipariş ‘hazırlanıyor’ konumunda ise sipariş iptali gerçekleştirilebilir aksi halde sipariş iptali mümkün değildir.

Çiçek Sepeti İptal ve İade

Elinize kargoyla ulaşmayan çiçek ve Bonnyfood ürünleri için Çiçek Sepeti sitesinden bize ulaşın sayfasındaki çağrı merkezi, e-mail ya da canlı destek kanallarını kullanarak talebinizi iletebilirsiniz. Kargolu gönderiler için ise siteden iade kodu alınması gerekmektedir. Bu koda sipariş takip bölümündeki ‘ürünü iade et’ adımını seçerek ulaşabilirsiniz. Çiçek Sepeti Online alışveriş sitesinden alınan ürünlerin iade ve değişim işlemi için gereken iade kodu ürün müşterinin eline ulaştıktan sonraki 14 gün içerisinde alınabilir. İade kodu alındıktan sonra ise ürün iadesini 7 gün içerisinde gerçekleştirmek gereklidir.

İade edilecek ürünün tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve sevk irsaliyesiyle beraber ürünün teslim edildiği kargo şirketine iade kodunu ileterek ücretsiz gönderebilirsiniz. İade kodu ile gönderilmeyen ürünler için gönderi ücreti, gönderen kişi tarafından ödenir.

Sipariş iptal talebi için Çiçek Sepeti sitesinden bize ulaşın sayfasındaki çağrı merkezi, e-mail ya da canlı destek kanallarını kullanabilirsiniz. Sipariş henüz hazırlanma aşamasında veya kargoya verildiyse elinize ulaşmadan iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Ürün kargodan 1-3 iş günü içerisinde döner ve döndüğü zaman para iadesi gerçekleştirilir.

Çiçek Sepeti İletişim

Çiçek Sepeti İletişim için müşterilerin pek çok seçeneği mevcuttur. Bunlardan biri Çiçek Sepeti sitesinde yer alan müşteri hizmetlerine mesaj seçeneğidir. destek@mail.ciceksepeti.com adresine e-posta yoluyla mesaj göndererek müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 00 79’dur. Çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz Çiçek Sepeti Mobil uygulamadan da sipariş detaylarınıza ulaşabilir, yardım alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kupon Burada’da Çiçek Sepeti indirim kuponu güncel olarak her zaman bulunabilir. kuponburada.com’da yer alan Çiçek Sepeti kupon kodu 2020 senesi için geçerlidir. Üstelik Çiçek Sepeti indirim kodu bedava olarak hiçbir ödeme yapılmadan alınmaktadır. Çiçek Sepeti indirim kodu nasıl kullanılır görmek için aşağıda sizin için sıraladığımız adımları uygulayın.

  1. kuponburada.com’a girin veÇiçek Sepeti indirim koduseçeneklerini inceleyerek size en uygun indirim kodunu seçin. Almak istediğiniz Çiçek Sepeti indirim kodu altında yer alan ”Kodu Aç” butonuna basın.
  2. Sayfada açılan Çiçek Sepeti indirim kodu kutusunun sağ tarafında bulunan ”Kopyala” bölümüne tıklayarak kodu kopyalayın. Daha sonra daha aşağıda yer alan kırmızı seçeneğe tıklayarak Çiçek Sepeti sayfasına gidin.
  3. Açılan Çiçek Sepeti sayfasında seçtiğinizÇiçek Sepeti kupon koduuyumlu ürünleri sepetinize ekleyin.
  4. Daha sonra sipariş özetinin altında bulunan “Kampanya Kodu” kısmına gidin. kuponburada.com sitesinden kopyaladığınız Çiçek Sepeti indirim kuponu bu kutuya yapıştırılır. Yapıştırdıktan sonra  enter tuşuna basın. Çiçek Sepeti indirim kuponu sepet tutarına yansıyacaktır. Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çiçek Sepeti İndirim Kuponu Kaç Alışverişte Kullanılabilir?