Çiçek Sepeti VAR VAR İndirimleri – %70’e Varan İndirim

Çiçek Sepetinde VAR VAR indirimleri! Tüm ürünlerde %70'e varan indirimler...Devamı

Çiçek Sepetinde VAR VAR indirimleri! Tüm ürünlerde %70’e varan indirimler ile aradığın her şey Çiçek Sepetinde VAR VAR! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

Çiçek Sepeti Mobil Uygulaması – Android – %70’e varan İndirim

Çiçek Sepeti Android mobil uygulaması ile alışverişlerinizde %70'e varan indirimlerden...Devamı

Çiçek Sepeti Android mobil uygulaması ile alışverişlerinizde %70’e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz! Playstore’den Çiçek Sepeti mobil uygulamasını indirin, fırsatlardan anlık haberdar olun, aynı gün teslim çiçek siparişi ve tüm hediye ürünlerinde “ücretsiz kargo” avantajlarının tadını çıkarın! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

%70 ÇiçekSepeti İndirim Kampanyası

Evde alışveriş keyfi %70'e varan indirimlerle ÇiçekSepeti'nde!
Aktif Et
Belirsiz

Çiçek Sepeti Mobil Uygulaması – iOS – %70’e varan İndirim

Çiçek Sepeti iOS mobil uygulamasını kullanarak siparişlerinizi %70'e varan indirimlerle...Devamı

Çiçek Sepeti iOS mobil uygulamasını kullanarak siparişlerinizi %70’e varan indirimlerle verebilirsiniz! Apple Store’den Çiçek Sepeti mobil uygulamasını indirin, aynı gün teslim çiçek siparişi ve tüm hediye ürünlerinde “ücretsiz kargo” avantajlarının tadını çıkarın ve bütün fırsatlardan anlık haberdar olun! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

Ofis&Kırtasiye Ürünleri Uygun Fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde Var Var!

Kampanyalı ürünleri keşfetmek için tık tık!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Çiçek Sepeti İndirim Kodu

Çiçek Sepeti İndirim Kodu, Çiçek Sepeti alışverişlerinizi daha ucuza yapmanızı sağlar. Çiçek Sepeti, yaptığı kampanyalara ek olarak indirim kodu paylaşan bir markadır. 2006 yılında kurulan ciceksepeti.com ilk olarak Çiçek satışı ile hizmet vermeye başladı. Ardından yoğun bir büyüme politikası uyguladı.

Süreç sonunda yüzlerce farklı kategorisi oluşmuştu.  Artık son derece zengin ürün çeşitliliği ile devam ediyor yoluna. Çiçek Sepeti bugün Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biridir. Çiçek Sepetinden alışveriş yapmayı düşünüyorsanız iyi fikir. Zira güncel kampanyaları ve indirim kodları ile alışverişlerinizi daha ucuza getirebilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nedir?

Çiçek Sepeti İndirim kodu, Çiçek Sepeti alışverişlerinizi belli bir oran ya da tutarda ucuzlatmaya yarayan kod dizilimidir.  Çiçek Sepeti İndirim kuponu,  genelde Çiçek Sepeti ile işbirliği içindeki siteler tarafından paylaşılır. Tıpkı sitemiz kuponburada.com gibi. İndirim kodu kullanarak alışveriş yapmak istiyorsanız tebrikler.

Ancak indirim kodu kurallarını detaylıca incelemelisiniz. Unutmayın, her bir indirim kodunun kullanım alanı farklıdır.  Hepsinin ayrı ayrı geçerlilik tarihi ve alt-üst harcama limiti vardır. Bu kurallar genelde indirim kodunun hemen altında, açıklama bölümünde bulunur.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Bulunur?

Bu işlem son derece kolaydır.  Çiçek Sepeti İndirim Kodu gibi kelimelerle Google aramaları yaparak kodlara ulaşmanız mümkün.  Ancak daha kısa yöntemlerde mevcut. Örneğin kuponburada.com  web sitemizden Çiçek Sepeti mağaza sayfasına ulaşmak gibi.

Burada sizi çok sayıda farklı kod karşılayacak. Firmanın doğrudan dağıttığı kodlara ulaşmak için ciceksepeti.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Böylece güncel Çiçek Sepeti İndirim Kuponları hakkında bilgi ediniyor olacaksınız.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Çiçek Sepeti indirim kodu alma işleminin birkaç farklı yöntemi var. Bu yöntemleri aşağıda madde madde açıklayalım;

  • kuponburada.com web sitemize giriş yapın. Arama kısmına “Çiçek Sepeti” yazın. Sonrasında Çiçek Sepeti mağaza sayfasına girin.
  • Çiçek Sepeti mağaza sayfasında aktif olan kampanyalar ve indirim kodları listelenir. Burada sizin için en uygun olan indirim kodunu seçerek aşağıdaki görselde gözüktüğü gibi “Kodu aç” butonuna tıklayın.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Alma

  • Açılan sayfada karşınıza indirim kodu çıkacak. Buradaki kopyala butonunu kullanarak indirim kodunu kopyalayabilirsiniz. Aşağıdaki görselde de görebilirsiniz:

Çiçek Sepeti İndirim Kodu-Kodu Kopyalama

Artık indirim kodunuzu aldınız. Kodunuz indirim için kullanılmaya hazır. Peki, Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl kullanılır? Bir sonraki başlıkta bunu açıklayalım;

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl kullanılır?

Çiçek Sepeti indirim kodunu aldık, kullanıma hazırız. Çiçek Sepetinden satın alacağınız ürünleri belirleyip, sepete ekleyin. Ardından ödeme için “Sepetim” sayfasına geçin.  Burada indirim kodunuzu kullanacağınız alanı göreceksiniz. Aşağıda görselde ok ile gösterilen “indirim kodu kullan” butonuna tıklayın.
blank
Sitemizden aldığınız indirim kodunu buraya yapıştırın.  Hemen ardından kullan butonuna tıklayın. İndirim kodunda bir sorun yok ise alışveriş tutarınız otomatik düşecektir. Çiçek Sepeti İndirim kodu çalışmıyor ise “Kampanya kodu bulunamadı” şeklinde uyarı verir.

Çiçek Sepeti indirim kodu nereye giriliyor?

Çiçek Sepeti indirim kodu, Çiçek Sepeti > Sepetim sayfasında “indirim kodu kullan” butonuna tıklayınca açılan alana giriliyor. Mobil uygulama ve web sitesinde aynı alanda yer alan indirim kodu kısmı kolayca bulunabilir. Eğer bulamazsanız bir üstteki maddede yer alan görselleri incelerek kolayca bulabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Ne Kadar İndirim Sağlıyor?

Çiçek Sepeti indirim kodunun sağladığı indirim tutarı/oranı koda ve kampanyaya göre değişkenlik gösteriyor. Bazı kodlar %10, –  %20 sepet tutarı üzerinden indirim sağlar. Bazı kodlar ise net 20 TL, – 50 TL gibi indirimler sağlayacaktır. Alışveriş tutarınıza göre sizin için hangi indirim kodunun uygun olduğunu belirleyip tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Hangi Ürünlerde Geçerli?

Çiçek Sepeti İndirim kodu hangi ürünlerde geçerli? Sorusunun net bir yanıtı yok. Bu sorunun yanıtı indirim kodunun detayına, kurallarına göre değişiklik gösterir. Çiçek Sepeti bir indirim kodu paylaştığında bu genellikle site genelinde geçerli olur.

Fakat kimi zaman kategori bazlı, ürün bazlı, marka bazlı indirim kodu da olabiliyor. Bu yüzden hangi ürün ya da kategoride geçerli olduğunu indirim kodunu aldığınız yerden mutlaka öğrenin.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Çalışmıyor, Ne yapmalıyım?

Çiçek Sepeti İndirim kodunu girdiniz ve “kampanya kodu bulunamadı” hatası aldınız. Bu demek oluyor ki Çiçek Sepeti indirim kodu çalışmıyor. Peki, ne yapabilirsiniz? Aşağıdaki maddeleri tek tek kontrol edin:

 • İndirim kodunu aldığınız yerdeki kuralları ve detayları tekrar gözden geçirin. Örneğin geçerli olduğu kategori ile alışveriş yaptığınız kategori farklı olabilir. Ya da sepet tutarınız az/fazla olabilir. Kuralları detaylıca okumakta fayda var.
 • İndirim kodunun geçerlilik tarihini kontrol edin. Kullanım süresi dolmuş olabilir.
 • Çiçek Sepeti indirim kodu kimi zaman sınırlı sayıda olur. Kullandığınız indirim kodunun, limiti dolmuş olabilir.
 • Eğer tüm bunlara rağmen hala çözüm bulamadıysanız önce sakin olun. Çiçek Sepeti indirim kodunun, aktif bir indirim kodu olduğundan eminseniz Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Durumu açıklayın, sizlere en hızlı şekilde yardımcı olacaklardır.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu 2021

Çiçek Sepeti indirim kodu 2021 yılında da paylaşılmaya devam ediyor. Çiçek Sepeti 2006 yılında başladığı internetten Çiçek satışı hizmetini 2021 yılında daha çok hızlandırmış gibi.  Çiçek satış markası olarak ortaya çıkan Çiçek Sepeti artık daha kapsamlı bir firma. 2021 yılına gelindiğinde çok çeşitli kategorilerde birbirinden farklı ürünlerin satışının yapıldığı bir e-ticaret sitesi haline geldi. Güncel Çiçek sepeti indirim kodu almak için kuponburada.com adresini ziyaret edip, indirim kodu alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Forum

Çiçek Sepeti indirim kodu forum, Çiçek Sepetinin zaman zaman forumlarda paylaştığı indirim kodu modeli. Bu indirim kodu çok nadir olarak verilir. Forum kullanıcılarının kullanması için paylaşılır. Çiçek Sepetinin şu an aktif olarak forum indirim kodu yok. Çiçek Sepeti İndirim kodu Forum aktif olduğunda sitemizde görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Ücretsiz Kargo Kodu

Çiçek Sepeti ücretsiz kargo kodu: “VARKARGO” Şu an kullanılabilir. Bu indirim kodunu kullanarak Çiçek Sepetinden yapacağınız alışverişlerinizi ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz.

Bu kodu kullanmadan da ücretsiz kargo fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Çiçek Sepeti mağazaya, satıcıya göre ve alışveriş tutarına göre ücretsiz kargo imkânı sunuyor.

Çiçek Sepeti 15 TL İndirim Kodu

Çiçek Sepeti 15 TL İndirim kodu, Çiçek sepeti alışverişinizi 15 TL ucuzlatır. Çiçek Sepeti 15 TL indirim kodu: “VARVAR15”’dir. Bu kodu kullanarak 200 TL ve üzeri alışverişinizi 15 TL ucuzlatın. Bu indirim kodu sınırlı sayıdadır.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Türk Telekom

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Türk Telekom kampanyası ile Türk Telekom müşterileri Çiçek Sepetinden yapacağı alışverişlerini %15 ucuzlatma imkânı buluyor.

 • Türk Telekom Evde İnternet, Ev Telefonu ve Mobil Müşterileri bu kampanyadan faydalanabilir.
 • Çiçek Sepeti ile Türk Telekom arasındaki bu ortak kampanya 10 Mart – 10 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Çiçek Sepeti rozetli ürünlerde geçerlidir.

Çiçek Sepeti Turk Telekom indirim kodunu nasıl alacağınızı aşağıdaki başlıkta açıklıyor olacağız.

Çiçek Sepeti Türk Telekom İndirim Kodu

Çiçek Sepeti Türk Telekom indirim kodu alma işleminin 2 farklı yöntemi var. Birincisi: SMS atmak. İkincisi: “Türk Telekom online işlemler” uygulamasında “Bana özel” kısmından.

Türk Telekom Çiçek Sepeti İndirim Kodu SMS atarak öğrenme

6262 numarasına “CICEKSEPETI” yazın. Bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak SMS gönderin. İndirim kodu mesaj olarak size gelecektir. Bu SMS Türk Telekom müşterileri için 40,75 krş, Turkcell müşterileri için 80 krş, Vodafone müşterileri için 40 krş üzerinden ücretlendirilir.

Türk Telekom Çiçek Sepeti İndirim Kodu Mobil Uygulama ile öğrenme

Türk Telekom online işlemler mobil uygulamasından Çiçek Sepeti indirim kodunu ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

Türk Telekom online işlemler mobil uygulamasına girdikten sonra “Bana Özel” menüsünden ücretsiz olarak kodunuzu almanız mümkün.

Türk Telekom Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom aracılığı ile Çiçek Sepetinde geçerli olan indirim kodunu aldık. Sıra geldi kullanmaya. Son derece basit.  Çiçek Sepetinde normal bir indirim kodunu kullandığınız gibi kullanabilirsiniz. Sepetim sayfasında “İndirim kodu kullan” butonuna tıklayıp, indirim kodunu girin. Ardından uygula butonuna tıklayın. Aşağıdaki görselde göründüğü gibi indirimimiz aktif oluyor.
blank

Vodafone Çiçek Sepeti İndirim Kodu

Vodafone ile Çiçek Sepeti arasında şu an aktif olan ve kullanabileceğiniz bir kampanya yok.  Dolayısı ile Vodafone Çiçek Sepeti İndirim Kodu mevcut değil.  Tekrar yürürlükte olması durumunda yazımızın bu kısmında ve diğer içeriklerimizde yer alacaktır.

Turkcell Çiçek Sepeti İndirim Kodu

Turkcell ve Çiçek Sepetinin ortak olarak verdiği bir indirim kodu şu an aktif olarak bulunmuyor. Aynı şekilde Turkcell Çiçek Sepeti İndirim Kodu tekrar uygulamada olduğunda bir duyuru ile bilgilendirileceksiniz.

Zubizu Çiçek Sepeti %15 İndirim Kodu

Çiçek Sepeti rozetli ürünlerde yapacağınız alışverişlerde Zubizu aracılığı ile %15 indirim sağlayan Çiçek Sepeti indirim kodu kazanabilirsiniz.. Zubizu mobil uygulamasından alacağınız indirim kodu ile alışverişinizi %15 oranında ucuzlatabilirsiniz.

Yapmanız gereken Zubizu mobil uygulamasına girip, Çiçek Sepeti kampanyasına ulaşmak. Sayfa açıldığında “kampanyaya katıl” butonuna tıklayın.

Ardından Zubizu mobil uygulamasında “bana özel” kısmına gelerek %15 indirim sağlayacak indirim kodunu alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Akbank İndirim Kodu

Çiçek Sepeti ve Akbank ortaklığında yapılan kampanya 5-25 Mart tarihleri arasında geçerlidir. Bu indirim kodu sayesinde Çiçek Sepeti Rozetli ürünleri %15 indirimli alabilirsiniz. Bu kampanya için indirim kodunu Akbank uygulamasından ve Axess mobil uygulamasından alabilirsiniz. Bu kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.

Çiçek Sepeti İndirim Kuponu Kaç Alışverişte Kullanılabilir?

Çiçek Sepeti indirim kodunu bir siparişte en fazla 1 kez kullanabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Mobil Uygulama İndirimleri

Çiçek Sepeti ilk açıldığı zaman çiçek satan bir web sitesiydi. Şimdi gelinen noktada Türkiye’nin en çok kullanılan e-ticaret sitelerinden biri. Çeşitli ürünlerinin yanı sıra sunduğu teknolojik altyapı ile kullanıcı deneyimini üst düzeyde yaşatıyor.

Çiçek Sepeti web sitesi ciceksepeti.com, Çiçek Sepetinin Android ve İOS uygulamalarının linkleri ise şöyle:

Çiçek Sepeti web sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden milyonlarca ürüne bir tık ile ulaşabilirsiniz. Çiçek Sepeti güvencesi ile birçok satıcının en uygun fiyatlar ile satışa sunduğu ürünleri satın alabilirsiniz.  Ya da Çiçek Sepeti kişiye özel ürünler ile sevdiklerinize özel günlerde, doğum günlerinde hediyeler yapabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Video Card Uygulaması Nedir? Siparişe Video Card Nasıl Eklenir?

iOS veya Android işletim sistemine sahip telefonunuzdaki mobil uygulamadan sipariş verip ödemesini yaptınız diyelim. Siparişin düştüğü bayi video card gönderimi için uygunsa, ödeme işlemi bittikten sonra video card gönderim seçeneği de karşınıza çıkacaktır. Gerekli yönergeleri takip ettiğiniz zaman siparişinize video card ekleme imkânı elde edebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Öğretmenler Günü İndirimleri

Çiçek Sepeti öğretmenler gününe özel ürünler ve indirimler sunuyor. Öğretmeninizin hediyesini Çiçek Sepetinden alabilirsiniz. Üstelik kişiye özel hediyelerin yanı sıra oldukça uygun fiyatlarla. Ülkemizde 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Günü Çiçek Sepetinde indirimlerin bol bol olduğu bir gündür.

Çiçek Sepeti Babalar Günü İndirim Kodu

Baba demek evin direği, çınar demek. Babalarımız bizleri yetiştiren, bizler için çabalayan iki önemli insandan biri. Babalar günü 20 Haziran. 20 Haziran’da babalar gününü güzel bir hediye ile kutlamak çok iyi düşünce. Hediye konusunda Çiçek Sepetini tercih ederseniz yerinde bir karar vermiş olacaksınız. Kişiye özel birçok ürün, babalara uygun birçok hediye görmeniz mümkün. Babalar gününe özel ürünleri görüntülemek için: https://www.ciceksepeti.com/babalar-gunu-hediyeleri  adresini incelemelsiniz.

Çiçek Sepeti Anneler Günü İndirimleri

Annelerimiz çok değerli, çok önemli! Anneler günü demek ufak bir hediyeyle belki büyük bir sürpriz ile annemizi mutlu etmek! Bazı hediyeler vardır, fiyatından daha öte, görünüşünden daha öte değer taşır. Annelerimize aldığımız her hediye böyle olmalı.

Her şeyden önce manevi değeri yüksek olmalı. Çiçek Sepeti ürünlerinde aradığımız manevi duyguları bulmak çok kolay. Yıllar geçse de annemizin unutamayacağı kişiye özel, maneviyat yüklü hediyeler Anneler gününde Çiçek Sepetinde! Çiçek Sepeti Anneler gününde indirimler ve ciddi kampanyalar yapıyor.

Anneler gününde indirim kullanarak uygun fiyatlar ile Çiçek Sepetinden hediye alabilirsiniz. Unutmayın anneler günü 9 Mayıs. Çiçek Sepetinden annenize özel alacağınız hediyeyi yoğunluktan etkilenmemek adına 1-2 gün önceden sipariş etmeyi unutmayın!

blank

Çiçek Sepeti Sevgililer Günü İndirim Kodu

Sevgilimiz bu dünyadaki en değerlimiz. En özel gün 14 Şubat geldi, çattı. Peki, ne hediye alacağız? Onu hem şaşırtıp, hem de müthiş mutlu edecek bir hediyeye ihtiyacımız var. Ne alabiliriz, neye çok şaşırır? Merak etmeyin aklınıza takılan bu soruların yanıtı çok basit. Çiçek Sepetinde Sevgililer gününe özel yüzlerce ürün var.

Sevgilinize en özel hissettirecek, duygu yoğunluğunu artıracak kişiye özel hediyeler Çiçek Sepetinde! Bu ürünler arasında o kadar çok seçenek var ki, Çiçek Sepetinden hediye seçerken birden fazla hediye almak biled isteyebilirsiniz. Çiçek Sepetinden sevgilinize hediye alırken oldukça uygun fiyatlarla karşılaşacaksınız.

Çiçek Sepeti 14 Şubat’a özel birçok üründe %40’a indirim sunuyor. Çiçek Sepeti sayesinde sevgilinizi mutlu ederken cebiniz üzülmez. Üstelik indirimlere ek indirim kodu da kullanırsanız alışverişiniz neredeyse bedavaya gelir! 14 Şubat Sevgililer gününde Aktif Çiçek Sepeti indirim kodu olması durumunda sayfamızda sizler için paylaşacağız.

Çiçek Sepeti Yılbaşı Hediyesi İndirim Kodu 2022

Yılbaşında ailemize, sevdiklerimize hediyeler almak onları mutlu etmek paha biçilmez bir his. Bu dönemde alışveriş yaparken bütçeyi çokta aşmadan uygun hediyeler tercih edebiliriz. Kimi zaman kişiye özel, kimi zaman çok daha büyük ve özel bir hediye almak mümkün.

Yılbaşı günleri biraz daha normal, kişiye özel hediyelerin tercih edildiği bir dönem. Bu dönemde Çiçek Sepeti başta olmak üzere birçok marka çok ciddi kampanyalar yapıyor. Çiçek Sepetinde yılbaşı hediyesi almak isterseniz birkaç gün önceden sipariş vermeyi unutmayın ve alışverişinizde mutlaka Çiçek Sepeti İndirim Kodu kullanın.

Çiçek Sepeti Black Friday Kampanyası 2021 (Çiçek Sepeti Efsane Cuma 2021)

Efsane Cuma demek indirim demek! Efsane Cuma demek neredeyse bedavaya alışveriş yapmak demek! Her yıl tüm dünyada büyük indirimler ile karşılanan Black Friday ülkemizde de büyük bir indirim şölenine sahne oluyor. İhtiyaçları gidermek ve alışveriş yapmak için mükemmel bir dönem olan Efsane Cuma’nın 2021 yılında 26 Kasımda başlayıp indirimlerin Kasım sonuna kadar sürmesi bekleniyor.

Bu dönemde elektronikten giyime ne ihtiyacınız varsa hepsini çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Çiçek Sepeti markası Efsane Cuma’da indirim yapan markalardan biri. Çiçek Sepeti Giyimden elektroniğe, market alışverişinden kozmetiğe her ürünün olduğu bir e-ticaret sitesi. Black Friday günlerinde de tüm ürünlerinde ciddi ucuzluk sunuyor.

Kampanyalar Black Friday günlerinde Çiçek Sepetinde. Ayrıca Çiçek Sepeti Efsane Cuma indirimlerinden faydalanırken alışverişlerinizi daha da ucuza getirmek için indirim kodu kullanabilirsiniz. Çiçek Sepeti Güncel indirim kodu için sitemiz kuponburada.com’u ziyaret edin. Unutmayın, indirim kodu kullanılmayan her alışveriş biraz pahalıdır!

Çiçek Sepeti Kampanya Günleri Var Var İndirimleri

Çiçek Sepeti Var Var İndirimleri ayın belli günlerinde Çiçek Sepetinin yaptığı bir kampanyadır. Bu kampanya ile birçok ürüne çok uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Çiçek Sepetinin çiçek satışı ile başlayan serüveni artık kocaman bir marka haline geldi. Market alışverişten tutunda elektronik ürünlerin tüm çeşitlerine kadar aklınıza ne geliyorsa artık Çiçek Sepetinde Var Var!

Bu ürünlerde Çiçek Sepetinde varken ve herkes Çiçek Sepetini çiçek satışı yapan bir marka sanıyorken daha iyi bir duyuru şekli olabilir mi? Tabii ki, Çiçek Sepetinde Var Var! Var Var indirim günlerinde Çiçek Sepetinden alışveriş yapabilir, uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı gidebilirsiniz. İndirimlere ek indirim kodu kullanarak Çiçek Sepeti alışverişlerinizde paranız cebinize kalsın.

Çiçek Sepeti Kampanyalı Ürünler

Çiçek Sepeti kampanyaları ürünler günlük hatta saatlik olarak değişiyor. Birçok üründe çok ciddi kampanyalar yapan Çiçek Sepeti bu ürünler web sitesinde ve mobil uygulamasında sergiliyor. Süpermarket ürünleri başta olmak üzere, çiçeklerde ve kişiye özel ürünlerde Çiçek Sepetinde kampanyalı ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşmak için belirli aralıklar ile çiçek sepeti web sitesi ya da mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Rozetli Ürünler

Çiçek Sepeti rozetli ürünler, özel seçilmiş indirimli Çiçek Sepeti ürünleridir. Bu ürünler seçilirken, hediyelik ve kişiye özel ürünler baz alınmıştır. Bu ürünleri incelemek için >> https://www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Bu ürünlerde geçerli birçok aktif Çiçek Sepeti indirim kuponu var. Bu indirim kodlarını kullanarak Çiçek Sepeti rozetli ürünleri %15 daha ucuza alabilirsiniz. Bu indirim kodlarına sitemizin en üst kısmından ulaşabilirsiniz. Ya da yazımızın üst kısmında yer alan kısımları tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Çiçek Sepeti Kişiye Özel Ürünler

Çiçek Sepeti kişiye özel ürünler genellikle sevgiliye, anneye, babaya alınan özel hediyelerde tercih ediliyor. Kişiye özel ürünler, Çiçeklerden tutunda, çikolatalara, tablolara çok geniş bir yelpaze. Çiçek Sepetinde de kişiye özel denince akla ne geliyorsa tüm çeşitler yer alıyor. Çiçek Sepeti kişiye özel ürünleri detaylı incelemek isterseniz şu linki ziyaret edebilirsiniz: https://www.ciceksepeti.com/tum-urunler?df=2007217

Çiçek Sepeti Markası Hakkında

Çiçek Sepeti 2006 yılında şu anki sahibi Emre Aydın tarafından kuruldu. Emre Aydın sektördeki örneklerinden farklı olarak Çiçek Sepetini farklı bir konuma yerleştirdi. Avrupa ve Amerika’daki Çiçek Sepeti örneklerine bakıldığında kargo ile sonraki günler teslimat seçeneği var.

Çiçek Sepetinde bu durum farklı. Çiçek sepeti yerel Çiçekçiler ile anlaşıp, onlara ürün tedarik edip, standartı koruyarak aynı gün teslim ediyor. Bunu neredeyse Türkiye’nin birçok bölgesinde başarmış olan Çiçek Sepetinin yatırımcıları ve ortakları arasında Hummingbird Ventures ve Amazon ‘da var.

Çiçek Sepeti yoluna çiçek ve hediyelik eşya başta olmak üzere bir e-ticaret markası olarak devam ediyor. Aradığınız her ürünü artık Çiçek Sepetinde bulabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Ödeme Seçenekleri

Çiçek Sepetinden yaptığınız alışverişleri havale/EFT ve kredi kartı ile online ödeyebilirsiniz. Çiçek sepetinden yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme yapamazsınız. Çiçek Sepetinden yapacağınız alışverişlerde güven konusunda aklınızda hiçbir soru olmasın. Çiçek Sepeti tamamen güvenli bir web sitesi ve mobil uygulamasına sahiptir.

Çiçek Sepeti Yurtdışı Markası

2006 yılında kurulan Çiçek Sepeti başarısının ardından Avrupa’ya ve Amerika’ya açıldı. LolaFlora marka adıyla İspanya, Meksika ve Kolombiya’da hizmet veren LolaFlora markası Çiçek Sepetinin yurtdışı markasıdır.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti müşteri hizmetlerine aşağıdaki bilgiler ile ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0850 222 0079

Whatsapp Hattı: 0850 222 0079

Mail: cicekbilgi@ciceksepeti.com

Çiçek Sepetinden yaptığınız alışverişleri yukarıda yer alan adresler aracılığı ile sorgulayabilir, bilgi alabilirsiniz. Çiçek Sepeti müşteri memnuniyetini ön planda tutan çok üst düzey bir markadır. Bu yüzden yaşadığınız en ufak sorunda bile Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çiçek Sepeti İade ve eğişim Süreçleri

Çiçek Sepetinden alışveriş yaptık ve herhangi bir nedenden dolayı iade veya değişim etmek istiyoruz. Bu noktada yapmamız gereken çok basit. Aldığımız ürün kişiye özel bir ürün ise iade edemeyiz. Üstünde adımız yazıyorsa üründe herhangi bir kusur yoksa maalesef bu mümkün değil.

Fakat kişiye özel bir ürün değil ise rahatlıkla dilediğimiz gibi 14 gün içerisinde talep oluşturmamız durumunda iade edebilirsiniz. Çiçek Sepeti bu noktada müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir markadır.

Çiçek Sepeti Sık Sorulan Sorular

Çiçek Sepeti kişisel bilgilerin güvenliğini en üst düzeyde tutmaktadır. Ödeme süreci son bulana kadar gerçekleşmekte olan bütün tüm işlemler 3. kişilerin erişimini engellemek için SSL sertifikası ile korunmaktadır.
Websitesi veya mobil uygulaması üzerinden, ”Sipariş Takibi” sekmesinden takibinizi yapabilirsiniz.
Kredi, banka kartı veya havale/EFT aracılığı ile siparişlerinizin ödemesini yapabilmektesiniz.
Şubelerin merkezi yerlere sağladığı teslimatlar için yol ücreti talep edilmemektedir, diğer bölgelere ise uzaklıkla orantılı olarak ek bir yol ücreti istenmektedir.
Evet. İspanya, Meksika ve Kolombiya’ya siparişleri için lolaflora.com isimli web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Kart ile verilmiş olan siparişlerde işlem onaylandığı zaman bankanıza geri ödeme yapılmaktadır.
Kozmetik, gıda ve yönetmeliğin kısıtlama getirmiş olduğu bazı ürünler dışında, ödeme aşamasında kart bilgilerin girdiğiniz zaman taksit imkanları karşınıza çıkacaktır.
Daha hazırlık aşamasına geçmeyen siparişleriniz için Sipariş Takip sekmesinde iptal işleminizi yapabilirsiniz. Eğer ürün kargoya verildiyse, ürünü teslim almadan geri gönderebilmektesiniz.
Şubelerin dağıtım alanı içinde yer alan adreslere yol ücreti talep edilmemektedir.
Siparişinizin faturası irsaliye ile müşterilere iletilmektedir. İrsaliyeniz, siparişin bulunduğu paketin içerisinde size ulaştırılmaktadır.
Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız; ürün kargo aracılığıyla size ulaştıysa siparişinizi teslim almadan kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını talep edin. Siparişi teslim aldıktan sonra fark edilen bir hasar halinde, size ürünü gönderen kargoşubesi ile vakit kaybetmeden iletişime geçin ve “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamalarını talep edin.
Çiçek Sepeti’nin anlaşmalı olduğu kargo şirketleri Türkiye’nin hemen her yerine ürün teslimleri yapmaktadırlar. Bulunduğunuz konumda kargo şubesi bulunmuyorsa, orası “mobil bölge” olarakdeğerlendirilecek ve haftanın yalnızca belirli günlerinde gecikmeli bile olsa ürün teslimatı yapılacaktır.
Seçilen il/ ilçe, çiçek Sepeti dağıtım alanında yer almıyor ya da o bölgede yer alan stokta seçili ürün tükenmiş olabilmektedir.
Çiçek Sepeti kamu kurumlarına ve özel kurum ve kuruluşlara teslimat yapmaktadır. Teslimat eğer alıcıya yapılamazsa imza ile danışma ve benzeri kurumsal noktalara teslimat gerçekleştirilebilir.
Türkiye’nin bütün illerine gönderim yapılmaktadır. Ancak anlık bir şekilde gönderim yapılan iller değişebilir.
Eğer ürün bir kargolu ürünse, kargo firmaları resmi günlerde tatil olduğu için teslimat yapılmamaktadır. Siparişin sepete eklenmesinin ardından kargo teslim tarihini kontrol etme imkanına sahipsiniz. Ürün kargosuz ise her gün teslimat yapılmaktadır.
Ürün “kargoya verildiyse” maalesef sipariş iptal edilememektedir.
Çiçek Sepeti kargo bütün Türkiye için ücretsizdir.
Çiçek ürünlerinin teslimatı aynı gün anlaşmalı çiçek bayileri aracılığı ile yapılmaktadır. Bonnyfood ve Bonnygift gönderimlerinde ve belli tasarım çiçeklerinde Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo ile çalışılmaktadır.
 • Ürün kargo ile ulaştırılmadıysa çiçek ve bonnyfood ürünlerinde, Bize Ulaşın sayfasındaki iletişim kanalları üzerinden talebinizi iletin.
 • Kargo ile gönderilen ürünler için siteden iade kodu almanız gerekir.
 • İade kodunu almak için sipariş takip bölümüne veya hesabım sayfasına giriş yapıp siparişlerim sekmesinden “Ürünü İade Et” seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
 • İade edilecek ürünü, içerisindeki bütün aksesuarları, orijinal kutusu ve faturası ile beraber ürünü size teslim eden kargo şirketiyle ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.
 • İade kodunu ise ürünü teslim almış olduğunuz günden itibaren 14 gün içerisindealabilirsiniz.
 • İade kodu alındıktan sonra ürün iadesinin 7 gün içerisinde yapılması gerekmektedir.
 • İade koduyla gönderilmeyen bütün ürünlerin iadelerinin kargo ücretini müşteriler ödemelidir.
 • Ürünü iade etseniz bile daha sonra sizden iade kodu istenebilir; bu nedenle iade kodunu bir süre saklayın.
 • İade ya da İptal işlemlerinin geri ödemesi ne zaman yapılmaktadır?
Kart ile verilmiş olan bütün siparişlerde iptal/iade işleminiz onaylandığı an bankaya geri ödemesi yapılır.
Hayır, iade kodu oluşturarak ürünleri ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.
Tek kullanımlık olan ürünler, hijyen içeren ürünler, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kişiye özel hazırlanmakta olan ürünler iade edilememektedir.