%25 Divarese İndirim Kodu

Outlet bot ve çizme koleksiyonunda %25 indirim!

150 TL Divarese İndirim Kodu – Axess

Axess’e özel 1 - 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Divarese.com.tr'de...Devamı

Axess’e özel 1 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Divarese.com.tr’de 500 TL ve üzeri yaz sezonu alışverişinize 150 TL indirim bu kodda! Kısalt

%40 + %20 Divarese İndirim Kodu

Yeni Sezon kadın çantalarda NET %40 indirime EK olarak sepette...Devamı

Yeni Sezon kadın çantalarda NET %40 indirime EK olarak sepette %20 indirim! Kısalt

%70 Divarese İndirim Kampanyası

Seçili Outlet ürünleri NET %70 indirimli!
Aktif Et
Belirsiz

%86 Divarese Büyük Kış İndirimi

Duyduk duymadık demeyin! Kampanya devam ediyor! %86'a varan Divarese Kış...Devamı

Duyduk duymadık demeyin! Kampanya devam ediyor! %86’a varan Divarese Kış İndirimleri! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Divarese İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Divarese indirim kodu hakkında, öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Divarese indirim kodu; kadın ayakkabı, kadın çanta, kadın aksesuar, erkek ayakkabı, erkek çanta ve erkek aksesuar ürünleri ile ilgilenen birçok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Kupon Burada’da, müşterilerine alışverişlerinde indirim sağlamak amacı ile Divarese indirim kodu imkanı sunmaktadır.

Kupon Burada’da  Divarese indirim kodu, Divarese indirim kuponu, Divarese kupon kodu, Divarese indirim kodu 2020, Divarese  indirim kodu bedava, Divarese indirim kodu güncel  gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde müşterilerimiz, aldıkları ürünler üzerinden kupon aracılığı ile indirim elde ederler.

Divarese indirim kodu, üyelerin alışverişlerindeki toplam tutarlarında indirim elde etme olanaklarını sağladıkları kupondur. Divarese alışveriş sitesinde; erkek ve kadın ürün kategorilerinde ayakkabı, aksesuar ve çanta ürünlerini bulabileceksiniz. Divarese alışveriş sitesinde; kadın ürün kategorisinde ayakkabı, bot, çizme, terlik, sandalet ürünlerinden kadın aksesuarlarına kadar birçok ürün seçeneği mevcuttur. Ayrıca erkek ürün kategorisinde de bot, ayakkabı, terlik ürünlerinden erkek aksesuarlarına kadar pekçok ürün mevcuttur.

 

Divarese Müşteri Hizmetleri

Divarese alışveriş sitesinde; erkek ayakkabı, erkek aksesuar, kadın ayakkabı ve kadın aksesuar ürünlerine kadar birçok ürün bulunmaktadır. 1870 yılında Divarese’nin temelleri atılmıştır. İtalya’da Varese şehrinde bir ayakkabı üreticisi olan Santino Troli ve oğlu Luigi tarafından Divarese markası yaratılmıştır. Divarese, ayakkabı konusunda sektörde birçok ilke imza atan bir markadır. 19. yüzyıla kadar ayakkabı üretimi kişiye özel olarak sipariş üzerine hazırlanan bir işti. İtalya’da yaşayan Santino Troli ve oğlu Luigi tarafından yapılan bir ayakkabı dikim makinesi ile, ithal işine başlayan baba ve oğul bu işi büyütmüş, ayakkabı üretilmesi anlayışını sonsuza dek değiştirmişlerdir. Böylece ayakkabının seri üretilmesinin temelleri atılmış oldu.

Divarese Genel Müdürlük Adresi: Ay Marka Mağazacılık, Reşitpaşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, Windowist Tower No:26/59, 34467 Maslak Sarıyer/İstanbul. Divarese Telefon Numarası: 0 212 386 20 00. Bu telefon numaralarý üzerinden ürünler ile ilgili merak ettiklerinizi, yaþadýðýnýz sorunlarý, önerilerinizi, üyelik iþlemleri ile ilgili bilmek istediklerinizi ve daha pek çok þeyi öðrenebilirsiniz. Divarese Fax Numarası: 0 212 386 20 10. Divarese e-posta adresi: onlinedestek@aymarka.com.tr   7 gün 24 saat e-mail atabileceğiniz müşteri temsilcileri ile istediğiniz zaman bağlantı kurabilirsiniz. Divarese Destek Hattı Telefon Numarası: 444 3 662.

Divarese çağrı merkezi çalışma saatlerimiz, hafta içi ve hafta sonu için saat 09:00’dan saat 18:00’a kadardır. Divarese mağazalarının bulunduğu iller şunlardır: İstanbul, Sakarya, Bolu, Kocaeli, İzmir, Diyarbakır, Bursa, Antalya, Ankara ve Adana. Facebook, Twitter ve İnstagram sosyal medya adreslerinden Divarese markası ürünlerini takip edebilirsiniz.

Divarese İade İşlemi Nasıl Yapılır

Divarese alışveriş sitesinde; erkek ve kadın ürün kategorilerinde ayakkabı, aksesuar ve çanta ürünlerini bulabileceksiniz. Divarese alışveriş sitesinde; kadın ürün kategorisinde ayakkabı, bot, çizme, terlik, sandalet ürünlerinden kadın aksesuarlarına kadar birçok ürün seçeneği mevcuttur. Ayrıca erkek ürün kategorisinde de bot, ayakkabı, terlik ürünlerinden erkek aksesuarlarına kadar pekçok ürün mevcuttur. Ancak bazı durumlarda bazı sebeplerden dolayı aldıkları ürünü iade etmek isteyen müşteriler çıkabiliyor. Aldığınız ürünü iade edecekseniz, bu durumda ne yapılması gerekir, şimdi bu konuyu açıklayalım. Ürün iadesinde yapmanız gerekenler, iade şartları şunlardır:

  1. Aldığınız ürünü iade edecekseniz, ürünü teslim aldıktan sonraki 30 gün içinde iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu durumda ürünü standart aksesuarlarıyla birlikte iade etmeniz gerekir. Ayrıca ürün zarar ve hasar görmemiş olmalıdır.
  2. Aldığınız ürün hediye verilen promosyonlu ise ya da kampanyalı bir ürünse bu durumda iade yapacağınız zaman hepsini birden iade etmeniz gerekir.
  3. Aldığınız ürünü iade ederken, faturayı ve faturanın arka yüzünü tamamen doldurup bu şekilde göndermelisiniz.
  4. Yapılan tüm iadeli ürünlerde dikkat edilen en önemli nokta, ürünlerin orijinal ambalajı veya kutusu ile birlikte iade işlemi için gönderilmesidir.
  5. Yapılan ürün iadelerinde dikkat edilen hususlar: orijinal kutuda ürünün olması, ürünün ambalajının bozulmamış olması, ürün kutusunun üzerinde kargo etiketinin yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış olmaması, ürünün tekrar satılabilirlik özelliğinin korunmuş olması, ürünün hasar görmemiş olması. Bu hususların olduğu ürünler kolay bir şekilde iade edilebilmektedir.

Divarese ürün iadesi yaptığımda ürünü hangi adrese gönderecem? Divarese Ürün İade Adresi: Boyner Grup Yonca Tesisi, Ýnönü Mahallesi, Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi (G.G.O.S.B), Farabi Caddesi No:1 Gebze/Kocaeli. Bu adresten ürün iadesini yapabilirsiniz.

Divarese İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kupon Burada’da Divarese indirim kuponu güncel olarak her zaman bulunabilir. kuponburada.com’da yer alan Divarese kupon kodu 2020 senesi için geçerlidir. Üstelik Divarese indirim kodu bedava olarak hiçbir ödeme yapılmadan alınmaktadır. Divarese indirim kodu nasıl kullanılır görmek için aşağıda sizin için sıraladığımız adımları uygulayın.

1. kuponburada.com’a girin ve Divarese indirim kodu seçeneklerini inceleyerek size en uygun indirim kodunu seçin. Almak istediğiniz Divarese indirim kodu altında yer alan ”Kodu Aç” butonuna basın.

2.  Sayfada açılan Divarese indirim kodu kutusunun sağ tarafında bulunan ”Kopyala” bölümüne tıklayarak kodu kopyalayın. Daha sonra daha aşağıda yer alan kırmızı seçeneğe tıklayarak Divarese sayfasına gidin.

3. Açılan Divarese sayfasında seçtiğiniz Divarese kupon kodu uyumlu ürünleri sepetinize ekleyin.

4.  Daha sonra sipariş özetinin altında bulunan “Kampanya Kodu” kısmına gidin. kuponburada.com sitesinden kopyaladığınız Divarese indirim kuponu bu kutuya yapıştırılır. Yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın. Divarese indirim kuponu sepet tutarına yansıyacaktır. Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Divarese İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Divarese İndirim Kuponu Kaç Alışverişte Kullanılabilir?