D&R 175 TL İndirim Kodu

D&R'dan yapacağınız 1750₺ ve üzeri alışverişinizi 1750 TL ucuzlatacak indirim...Devamı

D&R’dan yapacağınız 1750₺ ve üzeri alışverişinizi 1750 TL ucuzlatacak indirim kodu! Tüm ürünlerde geçerlidir. Kısalt

D&R 120 TL İndirim Kodu

D&R'dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 120 TL İndirim kodu! 1200 TL...Devamı

D&R’dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 120 TL İndirim kodu! 1200 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu kodu kullanmanız durumunda 120 TL indirim kazanacaksınız. Kısalt

D&R 80 TL İndirim Kodu

D&R'dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 80 TL İndirim kodu! 800 TL...Devamı

D&R’dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 80 TL İndirim kodu! 800 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu kodu kullanmanız durumunda 80 TL indirim kazanacaksınız. Kısalt

D&R 60 TL İndirim Kodu

D&R'dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 60 TL İndirim kodu! 600 TL...Devamı

D&R’dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 60 TL İndirim kodu! 600 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu kodu kullanmanız durumunda 60 TL indirim kazanacaksınız. Kısalt

D&R 40 TL İndirim Kodu

D&R'dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 60 TL İndirim kodu! 400 TL...Devamı

D&R’dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 60 TL İndirim kodu! 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu kodu kullanmanız durumunda 40 TL indirim kazanacaksınız. Kısalt

Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


D&R İndirim Kodu

D&R indirim kodu, D&R müşterilerinin indirimli alışveriş yapmasını sağlayan bir indirim aracıdır. DR indirim kodu ile D&R’dan yapacağınız alışverişi ucuzlatabilir, aynı ürünü çok daha ucuza satın alabilirsiniz. D&R indirim kodlarının kullanımı belirli kurallar, tarihler ile belirlenmiştir. Bu kuralları ve tarihleri sitemiz üzerinden aldığınız kodların ilgili kısmında görüntüleyebilirsiniz.

D&R İndirim Kuponu Nasıl Alınır?

D&R İndirim Kuponu, kültür, sanat ve eğlence dünyasında başarılı bir konuma yükselerek bu alanda Türkiye’nin en iyi markalarından biri olmayı başaran D&R ’ın sunmakta olduğu bir tür indirim imkânıdır. Yalnızca kitap değil kırtasiye, hobi, hediyelik eşya gibi kategorilerde de yüzlerce ürün sunan D&R ile ilgili son zamanlarda normal olarak en merak edilen konulardan bir tanesi de D&R İndirim Kuponları.

D&R indirim kuponlarından yararlanabilmeniz, kuponlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilmeniz için kuponburada.com web sitemiz size gereken desteği fazlası ile sunacaktır. Yapmanız gereken tek şey kuponburada.com adresine giriş yapıp üst menüden D&R mağazasını bulmak ve sayfaya giriş yaparak karşınızda sıralanan bütün indirim kuponlarını dikkatli bir şekilde incelemek olacaktır. Sizin için en uygun olan kuponu, kuponların şartlarını dikkatli bir şekilde okuduktan sonra bulmuş olacaksınız.

D&R İndirim Kodu Nasıl Kullanılır

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, kuponu kullanmaya başlamadan önce kullanım şartlarını mutlaka gözden geçirmeniz gerekmektedir. İncelemenizi yaptıktan sonra adım adım;

 • Anında indirim kazanmanıza yardımcı olacak bu kuponların sağ tarafında yer almakta olan yer “Kodu Aç” butonuna tıkladığınız zaman D&R mağazası için kullanabileceğiniz kod ekranda gözükecektir.
 • Ekranda belirmiş olan kodu kopyalayın. Kodunuzu aldınız. Artık siteye git seçeneğine tıklayıp D&R internet sitesine gidebilirsiniz.
 • D&R web sitesinde alışverişinizi tamamlayıp sepet aşamasına geldiğinizde aldığınız indirim kodunu ekleyeceğiniz alanı göreceksiniz.
 • kuponburada.com web sitemizden aldığınız kodu bu alana yapıştırın. Aşağıdaki görselde kodu yazacağınız alanı görebilirsiniz.
 • Sayfanın kendi içinde yenilendiğini ve ödemeniz gereken ücretin düştüğünü göreceksiniz.
D&R indirim Kodu Nasıl Kullanılır?
D&R indirim Kodu Nasıl Kullanılır?

D&R Girdiğiniz kupon kodu bu sipariş için uygun değildir hatası

D&R Girdiğiniz kupon kodu bu sipariş için uygun değildir hatası
D&R Girdiğiniz kupon kodu bu sipariş için uygun değildir hatası

D&R indirim kodunu sorgula butonuna tıkladıktan sonra bu hatayı aldıysanız bunun birkaç nedeni olabilir:

 • D&R indirim kodunun kullanım kuralları ile alışverişinizin içeriği uyumsuzdur. Örneğin indirim kodu 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerliyken sizin alışveriş tutarınız 100 TL olabilir.
 • D&R indirim kodunun kullanım süresi dolmuştur.
 • D&R indirim kodunun kullanım limiti dolmuştur.
 • D&R indirim kodunun geçerli olduğu kategori ile sizin alışveriş yaptığınız kategori farklı olabilir.

Bu hata ile karşılaşmamak için indirim kodunu aldığınız sayfada yazan kuralları detaylıca inceleyip, okumanızı tavsiye ediyoruz.

D&R İndirim Kodu 2021

D&R indirim kodu 2021, güncel DR indirim kodlarına ulaşmanızı ve kullanmanızı sağlar. İçinde bulunduğumuz 2021 yılında D&R birçok indirim ve kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. D&R’ın 2021 yılında en çok kullanılan indirim kodu D&R 25 TL İndirim Kodudur. Bu kodu yazımızın devamında sizinle paylaşacağız.

D&R Kitap İndirim Kodu

D&R Türkiyenin önde gelen kitap satıcılarından biri. Kitap alışverişi denince akla D&R mağazaları geliyor. Öyle ki kitap tutkunları bir AVM’de dolaşırken D&R mağazasını ziyaret etmeden duramazlar. Kitap tutkunları arasında adeta bir gelenek: D&R gezmek. Hal böyle olunca D&R’dan çok sık kitap alışverişi yapılıyor. Kitap tutkunları kitaplarını daha uygun fiyatla almak için D&R kitap indirim kodu arıyor. Hali hazırda D&R’ın kitaplar için güncel bir indirim kodu yok. Fakat bazı dönemlerde DR mağazası ciddi oranda indirim sağlayan DR Kitap indirim kodu paylaşıyor. Bu indirim kodları D&R’ın online mağazası olan dr.com.tr‘de geçerli oluyor.

D&R Ürün Yorumla 15 TL İndirim Kodu Kazan

blank

D&R web sitesi üyelerine özel bir kampanya. D&R’da yer alan ürünlere yorum yaparak 15 TL indirim kodu kazanın. D&R web sitesinde istediğiniz bir ürüne/kitaba yorum yapın ve hemen ardından size özel hazırlanmış 15 TL indirim kodu kazanın! Alışverişinizi 15 TL ucuza getirin. Unutmayın size verilen 15 TL indirim kodu 140 TL ve üzeri alışverişte geçerli. Yorumunuz sonrası İndirim kodu ekranda şu şekilde çıkar:

blank

DR İndirim Kodu 10 TL

DR İndirim kodu 10 TL, D&R’dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli bir indirim kodudur. Bu kod sepet tutarınızın minimum 100 TL (teslimat ücreti hariç) olması durumunda kullanılabilir. D&R İndirim Kodu 10 TL: DR10TL

D&R İndirim Kodu 15 TL

D&R 15 TL indirim kodu 150 TL ve üzeri sepette geçerlidir. 150/15 ucuzluk sağlar. D&R 15 TL indirim Kodu: PICODI15DR

D&R İndirim Kodu 20 TL

D&R 20 TL indirim kodu ile 200 TL ve üzeri alışverişinizi 20 TL ucuzlatabilirsiniz. DR 20 TL indirim kodu: DR20TL

D&R İndirim Kodu 25 TL

D&R 25 TL indirim kodu ile alışverişinizi 25 TL ucuzlatabilirsiniz. 250 TL ve üzeri alışverişinizi bu kodu kullanarak 25 TL ucuzlatın. D&R 25 TL indirim kodu: “PICODI25DR” İndirim Kupon kod uygula kısmına bu kodu yazın ve SORGULA butonuna tıklayın. Ardından alışverişiniz 25 TL ucuzlayacak. Bu indirim kodu sürekli aktif.

DR İndirim Kodu 50 TL

DR İndirim kodu 50 TL ile alışverişinizi 50 TL ucuzlatın. Bu indirim kodunu kullanabilmeniz için sepet tutarınız minimum 500 TL olmalı. 500 TL’lik alışverişinizi 50 TL ucuzlatır. D&R 50 TL indirim kodu: DR50TL

D&R İndirim Kodu 75 TL

D&R 75 TL indirim kodu ile 750 TL ve üzeri alışverişinizi 75 TL ucuzlatabilirsiniz. DR 75 TL indirim kodu: DR75TL

D&R İndirim Kodu 100 TL

D&R 100 TL indirim kodu tüm kategorilerde geçerlidir. Sepet tutarı minimum 1000 TL olmalı. D&R 100 TL indirim kodu: DR100TL

D&R İndirim Kodu 150 TL

D&R 150 TL indirim kodu 1500 TL ve üzeri tüm kategoriler için geçerlidir. Toptan alışveriş/suiistimal gibi durumlarda iptal işlemi uygulayabilir. D&R 150 TL indirim kodu: DR150TL

D&R İndirim Kodu Nisan 2021

Nisan ayında D&R online mağazasında geçerli 3 aktif indirim kodu var. Bu indirim kodları;

 • D&R 15 TL indirim kodu kazan, D&R’da yer alan ürünlerden birine yorum yaparak size özel indirim kodu kazanabilirsiniz. Herhangi bir ürüne yorum yaptıktan sonra ekranda belirecektir. Bu kod size özeldir. 140 TL ve üzeri alışverişte geçerlidir.
 • D&R 15 TL indirim kodu: “PICODI15DR” Bu kod 150 TL ve üzeri alışverişinizi 15 TL ucuzlatır. Nisan 2021 itibariyle aktif.
 • D&R indirim kodu 25 TL: “PICODI25DR” Bu kod 250 TL ve üzeri alışverişinizi 15 TL ucuzlatır. Nisan 2021 itibariyle aktif.

Zubizu D&R indirim kodu

Zubizu ve D&R ortaklığında yapılan kampanyada 10 TL, 20 TL, 50 TL ve 100 TL indirim kodu kazanabilirsiniz. Peki nasıl? Maddeler halinde aşağıda açıkladık:

 • zubizu.com’a girin veya Zubizu mobil uygulamasını indirin. Üye değilseniz üye olun.
 • Üyelik işlemini tamamladıktan sonra Zubizu arama sayfasına “D&R” yazın ve tıklayın.
 • Karşınıza Zubizu’nun D&R ile ortaklaşa düzenlediği kampanyalar çıkacak. En üstte çıkan “D&R’da 100 TL’ye Varan Süpriz İndirimler Kazanın” kampanyasına tıklayın.
 • Açılan sayfada “kampanyaya katıl” butonuna basın ve ardından Zubizu mobil uygulamasında Bana Özel kısmına geçin.
 • Bana Özel sayfasını yenileyin ve D&R’dan Zubizu aracılığı ile kazandığınız indirim kodu karşınıza çıkacak. Bu kod ile D&R’dan indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

D&R Kargo İndirim Kodu – DR Ücretsiz Kargo

D&R üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti ödemeden alışveriş yapmak mümkün. Nisan 2021 itibariyle 125 TL ve üzeri D&R alışverişleriniz de kargo ücretsiz.

D&R ücretsiz kargo kodu Nisan 2021 itibariyle aktif olarak yok. İlerleyen dönemde D&R’ın kargo konusunda ücretsiz kod paylaşması durumunda yazımızı güncelleyeceğiz.

D&R İndirim Kodu Turkcell Platinum

Turkcell Platinum üyelerine özel D&R mağazalarında kullanabilecekleri 25 TL indirim kodu veriyor. Turkcell Platinum’un hafta sonu düzenlediği kampanyaya ilk katılan 2000 kişi bu kodu alabilir. Turkcell D&R indirim kodunu aldıktan sonra 2 hafta içerisinde kullanmalısınız. D&R’dan yapacağınız 25 TL alışverişinizi ücretsiz, 25 TL ve üzeri alışverişinizde ise 25 TL net indirim alırsınız. Daha fazla detay için Turkcell’in ilgili kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://www.turkcell.com.tr/platinum/ayricaliklar/drda-hediye-kitap

D&R İndirim Kuponu Türk Telekom

Türk Telekom ile D&R’ın ortak düzenlediği bir kampanya veya indirim kodu yok.

D&R İndirim Kodu Vodafone

Vodafone ile D&R arasında ortak düzenlenen bir kampanya yok. İki firmanın ortak düzenlediği bir kampanya olması durumunda bu alanda bunu belirteceğiz.

Bazı D&R Kampanyaları

 • En fazla sevilen kitaplarda %50 İndirim ve üstüne 25 TL D&R İndirim Kodu kazanma şansını yakalayabilirsiniz; 30 Ekim tarihine kadar geçerli.
 • D&R 100 TL İndirim Kodu kazanma; geçerlilik süresi belli değil
 • D&R 60 TL’lik İndirim Kodunu 600 TL ve üzeri alışverişlerinizde kazanma şansına sahipsiniz; geçerlilik süresi belli değil
 • D&R’dan yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL İndirim Kodu kazanma; geçerlilik süresi belli değil
 • 350 TL ve üzerine alışverişlerinizde 35 TL İndirim Kodu kazanma; geçerlilik süresi belli değil.

D&R Black Friday 2021

İndirim, kampanya denince akla D&R markası geliyor. Ve indirimlerin en büyüğü, en sevileni en çok bekleneni Black Friday denince nabızlar yükseliyor. D&R, Black Friday günlerinde ciddi kampanyalar yapan markalardan biri. 2020 yılında yaptığı Black Friday kampanyası ile müşteri akınına uğrayan D&R 2021 yılında da Black Friday kampanyası yapacak. 26 Kasım 2021 tarihine denk gelen Efsane Cuma günü DR’da indirimlerle karşılanacak.

D&R Siber Pazartesi -D&R Cyber Monday İndirimleri

Cyber Monday Türkçe adıyla Siber Pazartesi 2020 yılında D&R’da indirimler ile karşılandı. 2021 yılında 29 Kasım Pazartesi gününe denk gelen indirim günü, D&R’dan uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak için uygun bir gün.

D&R Markası Hakkında

1996 yılının Kasım ayında Doğan Grubu ve RAKS grubu ortaklığında kurulan D&R her iki şirketin baş harflerini alarak D&R ismi ile kuruldu. İlk D&R dükkânı 1997 yılında Kadıköy, Erenköy’de açıldı. dr.com.tr web sitesi 1996 yılından beri hizmet veriyor. 2018 yılından beri D&R Turkuvaz Medya yönetimindedir.

D&R Hediye Kartı (Sanal Kart) Nedir?

Sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için, D&R, D&R Hediye Kart  çıkarttı. Bu hediye kartı ile D&R’ın sunmakta olduğu kitap, film, müzik, elektronik ya da oyun gibi pek çok kategoriden beğendikleri ürünleri kendileri seçebilme imkanına sahip oluyorlar.

İşte D&R Hediye Kartın bazı şartları;

 • Hediye kartı ile alınan siparişlerde, aynı zamanda birden fazla hediye kartı kullanılmasına izin verilmemektedir.
 • Hediye kartları yalnıza tek bir kullanım için hazırlanmaktadır.
 • Hediye kartları ile sipariş verdiğiniz zaman en azından kart tutarı kadar sipariş oluşturulması ve bu siparişte karttaki bütün tutarın kullanılması önerilmektedir.
 • Fatura sadece onu kullanmakta olan müşteriye gönderilmektedir.

D&R Kart Nedir?

D&R Kart ile D&R mağazalarından yapmış olduğunuz bütün alışverişlerinizde puan kazanma imkânını elde etmiş oluyorsunuz. Çeşitli kategorilerin içerisindeki yüzlerce ürüne özel olarak sunulan fırsatlardan yararlanma imkanına sahip oluyorsunuz. Bunların yanı sıra D&R indirimlerinden de ilk D&R Kart sahipleri haberdar oluyor.

Yapmanız gereken tek şey bir D&R mağazasına gitmek vekasadan üyelik kaydı oluşturmak olacaktır.Talebiniz doğrultusunda kart taşımanıza gerek kalmadan yalnızca cep telefon numarasıylada D&R Kart’a dahil olma şansına sahipsiniz.

D&R’da Yer Alan Ürünler

D&R mağazaları ve web sitesinde Kitap, Elektronik, hobi oyuncak, kırtasiye, oyun & konsol, albüm ve hediyelik eşyalar yer alıyor. D&R denince akla kitap ve albümler gelse de marka çok çeşitli ürünlere yer veriyor.

D&R Kargolama ve Teslim süresi, D&R Hangi Kargo Firmasını Kullanıyor?

D&R kargolama süresi satın aldığınız ürüne göre değişiklik gösterir. Bazı kitaplar/ürünler aynı gün kargolanırken bazıları birkaç gün sonra kargolanır. D&R tarafından ürün kargolandıktan sonra ortalama 2-4 gün içerisinde size ulaşır. D&R kargo gönderimlerini Yurtiçi Kargo ile yapmaktadır.

DR Kargo Takibi

DR alışverişiniz kargoya verildiğinde size mail ile bilgilendirme gelir. Mail ile bilgilendirme geldikten sonra D&R sitesinden sipariş geçmişi > kargo takibi adımlarını takip ederek kargonuzu takip edebilirsiniz. Kargo Takip numarasını alarak Yurtiçi Kargo resmi sitesinden de kargonuzu takip edebilirsiniz.

D&R İade Ve Değişim Şartları

D&R iade ve değişim işlemlerini yerine getirebilmeniz için birtakım şartlara uyum sağlıyor olmanız beklenmektedir. Bu şartlar hem kitaplar hem de müzik, DVD, plak vd. bütün D&R ürünleri için geçerlidir;

 • 11146284 Yurtiçi kargo kodunu kullanarak ve W ile başlamakta olan D&R internet sitesi sipariş kodu ile beraber karşı ödemeli bir şekilde gönderebilmektesiniz.
 • Ürünü 14 gün içerisinde herhangi bir sebep sunmadan iade edebilme hakkına sahipsiniz.
 • İade edilecek ürünlerde mutlaka orijinal kutu ve ambalajı kullanılması gerekmektedir.
 • Ürün orijinal ambalajı, eğer varsa da promosyon ürünüyle beraber D&R’a gönderilmelidir. Eğer bulunuyorsa koruma bandının da herhangi bir şekilde zarar görmemiş ve çıkarılmamış olması, ürünün hem işleyişine hem teknik işlevlerine hem de kullanım talimatlarına uygun bir olarak kullanmış olması beklenmektedir.
 • Ne ambalajın ne de ürünün hiçbir şekilde zarar görmemiş olması beklenmektedir.
 • İade edeceğiniz D&R ürününü yalnızca anlaşmalı olduğuYurtiçi Kargo ile göndermelisiniz. Eğer başka bir kargo ile gönderecek olursanız ürünün ne iadesi ne de ulaşım bedeli kabul edilmemektedir.
 • Satın alınmış olan üründe bir arıza ya da kusur bulunmuyorsa, sitede başka herhangi bir ürün ile değişimi yapılmaz.
 • Yurtdışı teslimatlarında cayma hakkı kullanılması halinde kargo ücretinimüşteri ödemelidir.

D&R İade ve Değişim işlemlerinde süreç nasıl işliyor?

D&R alışverişlerinizde iadenizi kolayca yapabilirsiniz. D&R’dan satın aldığınız ürün zarar görmemiş, tahrip edilmemiş olmalı. Ürünü teslim aldıktan 7 gün içerisinde dr.com.tr ya da mobil uygulaması üzerinden iade talebi oluşturup, size verilen kargo kodu ile en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim etmeniz yeterli.

D&R indirim kodu kullanılan alışveriş iade

D&R’dan alışveriş yaptınız ve indirim kodu kullandınız. Fakat memnun kalmadınız ve iade etmek istiyorsunuz. Burada süreç nasıl işler? Ürün iadenizi aynı şekilde yaparsınız, ödediğiniz tutar kadarını iade alırsınız. İndirim sağlanan tutar (ödemediğiniz tutar) size ödenmez.

D&R İndirim kodu kurallarında aksi yazmıyorsa ve kullanım süresi geçmediyse farklı D&R alışverişlerinizde aynı indirim kodunu kullanabilirsiniz.

D&R indirim koduyla ilgili sıkça sorulan sorular

D&R İndirim kodu nasıl kazanılır?

D&R indirim kodunu kuponburada.com adresinden alabilirsiniz. Burada farklı ürünler için farklı zamanlarda indirim kodları tüketiciler ile buluşturulmaktadır.

D&R ne aralıklarla indirim kodu paylaşır?

D&R oldukça sık bir şekilde kupon kodunu tüketiciler ile buluşturmaktadır.

D&R indirim kodları birbiriyle aynı anda kullanılır mı?

Aynı anda birden fazla kod kullanılamamaktadır.

D&R’ın ücretsiz kargo kodu var mı?

Evet, D&R ücretsiz kargo kodu sunmaktadır.

D&R indirim kodu şartlarını nereden öğrenebilirim?

D&R indirim kodu koşullarını öğrenmekiçin D&R indirim sitesinden veya D&R mobil uygulamasındaki Hesabım kısmından yararlanabilirsiniz.Bunun yanı sıra kuponburada.com adresi de sunmakta olduğu kupon kodlarının şartlarını paylaşmaktadır.

D&R indirim kuponu geçerlilik süresini öğrenme?

İndirim kuponlarının geçerlilik süreleri hemen kuponların altında yazmaktadır.

D&R indirim kodunun hangi ürünlerde geçerli olduğunu nasıl öğrenebilirim?

D&R indirim kodu, birbirinden farklı ürünler için geçerli olabilmektedirler. Bunu öğrenebilmek için kuponların üzerlerine tıklamanız gerekmektedir.

D&R İndirim kuponunu hangi aşamada kullanmalıyım?

İndirim kuponunu sipariş aşamasında kullanmanız gerekmektedir.

D&R Müşteri Hizmetleri

D&R müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri sabah 09.00 ile 21.00’dır. D&R müşteri hizmetlerine ulaşmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz:

D&R müşteri hizmetleri telefon numarası: 0 850 266 3737

D&R müşteri hizmetleri mail adresi: bilgi@dr.com.tr

D&R resmi web site adresi: https://www.dr.com.tr/