D&R 175 TL İndirim Kodu

D&R'dan yapacağınız 1750₺ ve üzeri alışverişinizi 1750 TL ucuzlatacak indirim...Devamı

D&R’dan yapacağınız 1750₺ ve üzeri alışverişinizi 1750 TL ucuzlatacak indirim kodu! Tüm ürünlerde geçerlidir. Kısalt

D&R 120 TL İndirim Kodu

D&R'dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 120 TL İndirim kodu! 1200 TL...Devamı

D&R’dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 120 TL İndirim kodu! 1200 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu kodu kullanmanız durumunda 120 TL indirim kazanacaksınız. Kısalt

D&R 80 TL İndirim Kodu

D&R'dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 80 TL İndirim kodu! 800 TL...Devamı

D&R’dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 80 TL İndirim kodu! 800 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu kodu kullanmanız durumunda 80 TL indirim kazanacaksınız. Kısalt

D&R 60 TL İndirim Kodu

D&R'dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 60 TL İndirim kodu! 600 TL...Devamı

D&R’dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 60 TL İndirim kodu! 600 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu kodu kullanmanız durumunda 60 TL indirim kazanacaksınız. Kısalt

D&R 40 TL İndirim Kodu

D&R'dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 60 TL İndirim kodu! 400 TL...Devamı

D&R’dan yapacağınız alışverişlerinizde geçerli 60 TL İndirim kodu! 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu kodu kullanmanız durumunda 40 TL indirim kazanacaksınız. Kısalt

Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


D&R İndirim Kodu

D&R İndirim Kodu kullanarak, kitap ve kırtasiye alışverişlerinizi çok daha ucuza getirebilme imkanına sahipsiniz. Peki D&R İndirim Kodları ‘na nasıl ve nereden ulaşabilirsiniz? D&R İndirim Kuponları, genel olarak D&R tarafından, belli zamanlarda piyasaya sürülen ve fazla talepten dolayı kısa bir süre içerisinde tükenen bir çeşit kampanya uygulaması. Bu indirim kodlarını takip etmek ve fırsatlarından yararlanmak için kuponburada.com web sitemizi ziyaret edebilir;  kuponlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

D&R İndirim Kuponu Nasıl Bulunur?

D&R İndirim Kuponu, kültür, sanat ve eğlence dünyasında başarılı bir konuma yükselerek bu alanda Türkiye’nin en iyi markalarından biri olmayı başaran D&R ’ın sunmakta olduğu bir tür indirim imkânıdır. Yalnızca kitap değil kırtasiye, hobi, hediyelik eşya gibi kategorilerde de yüzlerce ürün sunan D&R ile ilgili son zamanlarda normal olarak en merak edilen konulardan bir tanesi de D&R İndirim Kuponları.

D&R indirim kuponlarından yararlanabilmeniz, kuponlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilmeniz için kuponburada.com web sitemiz size gereken desteği fazlası ile sunacaktır. Yapmanız gereken tek şey kuponburada.com adresine giriş yapıp üst menüden D&R mağazasını bulmak ve sayfaya giriş yaparak karşınızda sıralanan bütün indirim kuponlarını dikkatli bir şekilde incelemek olacaktır. Sizin için en uygun olan kuponu, kuponların şartlarını dikkatli bir şekilde okuduktan sonra bulmuş olacaksınız.

D&R İndirim Kodu Nasıl Kullanılır

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, kuponu kullanmaya başlamadan önce kullanım şartlarını mutlaka gözden geçirmeniz gerekmektedir. İncelemenizi yaptıktan sonra adım adım;

 • Anında indirim kazanmanıza yardımcı olacak bu kuponların sağ tarafında yer almakta olan yer “Kodu Aç” butonuna tıkladığınız zaman D&R mağazası için kullanabileceğiniz kod ekranda gözükecektir.
 • Ekranda belirmiş olan kodu kopyalayın. Kodunuzu aldınız. Artık siteye git seçeneğine tıklayıp D&R internet sitesine gidebilirsiniz.
 • D&R web sitesinde alışverişinizi tamamlayıp sepet aşamasına geldiğinizde aldığınız indirim kodunu ekleyeceğiniz alanı göreceksiniz.
 • kuponburada.com web sitemizden aldığınız kodu bu alana yapıştırın.
 • Sayfanın kendi içinde yenilendiğini ve ödemeniz gereken ücretin düştüğünü göreceksiniz.

D&R Nasıl Sipariş Verilir?

D&R’dan sipariş verebilmek için Web sitesini ya da D&R mobil uygulamasını kullanabilmektesiniz. Siparişinizi vermeden öncesi D&R indirim kodu ile alışverişinizi çok daha ucuza getirebilme imkanına sahip olduğunuzu ise sakın unutmayın.

D&R Ödeme Yöntemleri

D&R ödeme yöntemleri arasında kredi kartı ve banka havalesi seçenekleri yer almaktadır. Ancak D&R kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Köklü ve bir o kadar güvenilir bir marka olan D&R’ın bütün işlemleri tıpkı ödeme yöntemlerinde olduğu gibi oldukça hızlı bir şekilde ilerlemekte, müşteriyi hiçbir koşulda mağdur etmemek için çalışılmaktadır.

D&R İade Ve Değişim Şartları

D&R iade ve değişim işlemlerini yerine getirebilmeniz için birtakım şartlara uyum sağlıyor olmanız beklenmektedir. Bu şartlar hem kitaplar hem de müzik, DVD, plak vd. bütün D&R ürünleri için geçerlidir;

 • 11146284 Yurtiçi kargo kodunu kullanarak ve W ile başlamakta olan D&R internet sitesi sipariş kodu ile beraber karşı ödemeli bir şekilde gönderebilmektesiniz.
 • Ürünü 14 gün içerisinde herhangi bir sebep sunmadan iade edebilme hakkına sahipsiniz.
 • İade edilecek ürünlerde mutlaka orijinal kutu ve ambalajı kullanılması gerekmektedir.
 • Ürün orijinal ambalajı, eğer varsa da promosyon ürünüyle beraber D&R’a gönderilmelidir. Eğer bulunuyorsa koruma bandının da herhangi bir şekilde zarar görmemiş ve çıkarılmamış olması, ürünün hem işleyişine hem teknik işlevlerine hem de kullanım talimatlarına uygun bir olarak kullanmış olması beklenmektedir.
 • Ne ambalajın ne de ürünün hiçbir şekilde zarar görmemiş olması beklenmektedir.
 • İade edeceğiniz D&R ürününü yalnızca anlaşmalı olduğuYurtiçi Kargo ile göndermelisiniz. Eğer başka bir kargo ile gönderecek olursanız ürünün ne iadesi ne de ulaşım bedeli kabul edilmemektedir.
 • Satın alınmış olan üründe bir arıza ya da kusur bulunmuyorsa, sitede başka herhangi bir ürün ile değişimi yapılmaz.
 • Yurtdışı teslimatlarında cayma hakkı kullanılması halinde kargo ücretinimüşteri ödemelidir.

D&R Hediye Kartı (Sanal Kart) Nedir?

Sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz için, D&R, D&R Hediye Kart  çıkarttı. Bu hediye kartı ile D&R’ın sunmakta olduğu kitap, film, müzik, elektronik ya da oyun gibi pek çok kategoriden beğendikleri ürünleri kendileri seçebilme imkanına sahip oluyorlar.

İşte D&R Hediye Kartın bazı şartları;

 • Hediye kartı ile alınan siparişlerde, aynı zamanda birden fazla hediye kartı kullanılmasına izin verilmemektedir.
 • Hediye kartları yalnıza tek bir kullanım için hazırlanmaktadır.
 • Hediye kartları ile sipariş verdiğiniz zaman en azından kart tutarı kadar sipariş oluşturulması ve bu siparişte karttaki bütün tutarın kullanılması önerilmektedir.
 • Fatura sadece onu kullanmakta olan müşteriye gönderilmektedir.

D&R Kart Nedir

D&R Kart ile D&R mağazalarından yapmış olduğunuz bütün alışverişlerinizde puan kazanma imkânını elde etmiş oluyorsunuz. Çeşitli kategorilerin içerisindeki yüzlerce ürüne özel olarak sunulan fırsatlardan yararlanma imkanına sahip oluyorsunuz. Bunların yanı sıra D&R indirimlerinden de ilk D&R Kart sahipleri haberdar oluyor.

Yapmanız gereken tek şey bir D&R mağazasına gitmek vekasadan üyelik kaydı oluşturmak olacaktır.Talebiniz doğrultusunda kart taşımanıza gerek kalmadan yalnızca cep telefon numarasıylada D&R Kart’a dahil olma şansına sahipsiniz.

Bazı D&R Kampanyaları

 • En fazla sevilen kitaplarda %50 İndirim ve üstüne 25 TL D&R İndirim Kodu kazanma şansını yakalayabilirsiniz; 30 Ekim tarihine kadar geçerli.
 • D&R 100 TL İndirim Kodu kazanma; geçerlilik süresi belli değil
 • D&R 60 TL’lik İndirim Kodunu 600 TL ve üzeri alışverişlerinizde kazanma şansına sahipsiniz; geçerlilik süresi belli değil
 • D&R’dan yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL İndirim Kodu kazanma; geçerlilik süresi belli değil
 • 350 TL ve üzerine alışverişlerinizde 35 TL İndirim Kodu kazanma; geçerlilik süresi belli değil.

D&R İndirim Kodu Kullanımı

D&R İndirim Kodu sayesinde anında indirimler ve avantajlar kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Bedava kargo hizmetleri, bir alana ikincisi bedava kampanyaları, ikinci ürün yarı fiyatına gibi fırsatlarla dolu olan bu kodları da kuponburada.com internet sitemizden temin edebilirsiniz. İndirim kupon kodlarını, bu kodları takip eden ve güncel olarak hepsini bir araya getiren kuponbuarada.com ‘dan ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz. Peki D&R kupon kodu nasıl kullanılmaktadır?

 • İlk yapmanız gereken işlem kuponburada.com ’a giriş yapmak.
 • Siteye girdiğiniz zaman zaten karşınıza pek çok indirim kodu çıkacaktır. Ancak siz sağ üst menüdeki mağazalar linkine tıklayıp D&R ‘a ulaşabilirsiniz.  Kısaca şuradan da > https://www.kuponburada.com/magaza/dr-indirim-kodu D&R mağaza sayfasına gidebilirsiniz.  Açılan sayfada D&R İndirim Kodları Ve Kampanyaları  ile karşılaşacaksınız.
 • D&R indirim kodu güncel kampanyalarından sizler için en doğru olan kodu seçtikten sonra sağ tarafta yer alan kırmızı kutudaki “kod” yazısına tıklayın.
 • Ardından karşınıza gelen D&R Kupon Kodu, hemen yanında yer alan kopyala seçeneğine bastığınız takdirde cihazınıza kopyalanacaktır.
 • Alt bölümde bulunan “D&R sitesine git” seçeneğine tıklayarak da D&R online mağazasına yönlendirileceksiniz.
 • D&R sitesine giriş yaptıktan sonra alışverişlerinizi, indirim kodunuza uygun olarak tamamlayıp ödeme sayfasına gidebilirsiniz.
 • D&R indirim kodu yazmakta olan bölüme kuponburada.com adresinden kopyalamış olduğunuz D&R indirim kodunu yapıştırın.

Şimdi indirimli alışverişinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

D&R indirim kuponu en fazla talep edilen kuponlardan bir tanesi olduğu için kuponburada.com sitemizi sık sık ziyaret etmeyi ve kampanyaların detaylarını dikkatli bir şekilde incelemeyi ihmal etmeyin.

D&R indirim koduyla ilgili sıkça sorulan sorular

D&R İndirim kodu nasıl kazanılır?

D&R indirim kodunu kuponburada.com adresinden alabilirsiniz. Burada farklı ürünler için farklı zamanlarda indirim kodları tüketiciler ile buluşturulmaktadır.

D&R ne aralıklarla indirim kodu paylaşır?

D&R oldukça sık bir şekilde kupon kodunu tüketiciler ile buluşturmaktadır.

D&R indirim kodları birbiriyle aynı anda kullanılır mı?

Aynı anda birden fazla kod kullanılamamaktadır.

D&R’ın ücretsiz kargo kodu var mı?

Evet, D&R ücretsiz kargo kodu sunmaktadır.

D&R indirim kodu şartlarını nereden öğrenebilirim?

D&R indirim kodu koşullarını öğrenmekiçin D&R indirim sitesinden veya D&R mobil uygulamasındaki Hesabım kısmından yararlanabilirsiniz.Bunun yanı sıra kuponburada.com adresi de sunmakta olduğu kupon kodlarının şartlarını paylaşmaktadır.

D&R indirim kuponu geçerlilik süresini öğrenme?

İndirim kuponlarının geçerlilik süreleri hemen kuponların altında yazmaktadır.

D&R indirim kodunun hangi ürünlerde geçerli olduğunu nasıl öğrenebilirim?

D&R indirim kodu, birbirinden farklı ürünler için geçerli olabilmektedirler. Bunu öğrenebilmek için kuponların üzerlerine tıklamanız gerekmektedir.

D&R İndirim kuponunu hangi aşamada kullanmalıyım?

İndirim kuponunu sipariş aşamasında kullanmanız gerekmektedir.