ETS Tur Rezervasyonlarınız 60 TL İndirimli

ETS Tur'dan yapacağınız Rezervasyonlarınızda sınırlı sayıda geçerli olan indirim koduyla...Devamı

ETS Tur’dan yapacağınız Rezervasyonlarınızda sınırlı sayıda geçerli olan indirim koduyla 60 TL indirim kazanabilirsiniz. Kısalt

Etstur Kampanyalar

Etstur'da indirimler, kuponlar ve daha fazlası bir tık ile karşınızda!
Aktif Et
Belirsiz

Etstur ile Disneyland Maceranız %20 İndirimli!

Disneyland® Paris'in sihirli dünyasını Etstur avantajlarıyla keşfedin! Kampanya devam ediyor!...Devamı

Disneyland® Paris’in sihirli dünyasını Etstur avantajlarıyla keşfedin! Kampanya devam ediyor! Keşfetmek için tıkla! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

%5 Etstur İndirim Kampanyası

Gideceğiniz sayfada oteller Bonus ve Shop&Fly'e EKSTRA %5 indirim fırsatı...Devamı

Gideceğiniz sayfada oteller Bonus ve Shop&Fly’e EKSTRA %5 indirim fırsatı Etstur’da! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Ets Tur İndirim Kodu

Ets Tur İndirim Kodu 2021 yılı itibariyle her zamanki gibi güncel olarak sitemizde mevcut. Herkes yılın yalnızca belli bir zamanında tatile gidebildiği için bu süreyi en güzel ve bütçesine en uygun şekilde değerlendirmek ister. Etstur hem fiyatları hem de güvenli ve kaliteli bir tatil anlayışı ile sunduğu hizmeti ile Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil acentelerinden biridir. Bu nedenle de Ets Tur İndirim Kuponu imkânlarını kovalayan kişilerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ets Tur İndirim kodu kullandığınız takdirde tatillerinizi çok daha uygun fiyatlara getirebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Etstur siz müşterilerine hemtatil planlama hem de ulaşımınızı sağlama gibi tatilinizin en önemli noktalarında yardımcı olmakta,pek çok avantaj sağlamaktadır. Etstur Aktif İndirim Kodu  kampanyalarını düzenli bir şekilde takip eden tüketiciler ise tatil planlarını çok daha uygun fiyatlar üzerinden yapma imkanına sahip olabilmektedirler. Eğer sizler de onlar gibi bu indirim kodu imkânlarından yararlanma isterseniz, kuponburada.com web sitemizi takipte kalın.

Ets Tur İndirim Kodu Nasıl Bulunur?

Ets Tur indirim kodu güncel olarak kuponburada.com web sitemiz üzerinden bulunabilmektedir. Adresimizi ziyaret ederek Ets Tur tatil acentesi sayfasına giriş yaptığınız zaman karşınıza çeşitli indirim kodları ve kampanyalar çıkacaktır. Bu kodları ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ets Tur İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Ets Tur indirim kodunu kullanabilmek için;

 • Her zamanki gibi önce web sitemize giriş yapın ve Ets Tur sayfasına yönelin,
 • Bu sayfada Ets Tur tarafından piyasaya sürülmüş çeşitli indirim kodlarını göreceksiniz,
 • İndirim kodlarının şartlarını okuyun ve tatil planınızı daha uygun fiyata getirecek kodu açın,
 • Kodu açtıktan sonra aktif hale gelecektir. Kodu aktifleştirdikten sonra da kopyalayarak Ets Tur web sitesine gidin,
 • Burada tatil rezervasyonunuzu tamamlamak için ödeme aşamasına geçtiğiniz zaman karşınıza indirim kodunu girebileceğiniz bir alan çıkacaktır,
 • İlgili alanın içerisine kodu girdiğiniz takdirde sepetinizdeki indirimin otomatik olarak uygulandığını göreceksiniz. İndirimli tatil rezervasyonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

ETS Tur İndirim Kodu Kullanım Sınırı

Kuponburada.com web sitemizden almış olduğunuz indirim kodunu yalnızca bir alışverişiniz için kullanabilirsiniz. Yani her indirim kuponu aynı hesap için sadece bir kezkullanılabilmektedir.

Ets Tur indirim kodunu kullanamıyorum?

Ets Tur indirim kodunu kullanamıyorsanız;

 • Tercih ettiğiniz indirim kodunun geçerlilik tarihi son bulmuş olabilir. İndirim kodunuzu aktif hale getirmeden önce mutlaka son kullanma tarihlerini kontrol edin.
 • Seçmiş olduğunuz indirim kodu, yaptığınız tatil rezervasyonunu kapsamakta olan bir kampanya olmayabilir. İndirim kodunun şartlarını dikkatli bir şekilde gözden geçirin ve hangi tatil/tur programları için sunulduğuna dikkat edin.

Kampanya ve indirim kodları birleştirilebilir mi?

Hayır, ne yazık ki herhangi bir kampanyayı indirim kodu ile birleştirmeniz mümkün değildir. İndirim kodlarını kampanyalar dışında kullanabilme hakkına sahipsiniz.

Popüler Ets Tur İndirim Kodları ve Kampanyalar

 • Ets Tur üzerinden yapacağınız bütün rezervasyonlarda 60 TL indirim kodu kazanma imkânı sizlerle; ETS Tur web sitesi üzerinden yapacağınız Rezervasyonlarınızda sınırlı olaraksunulan indirim kodu ile 60 TL indirim kazanabilme şansına sahipsiniz.
 • Ets Tur ile Disneylandgeziniz şimdi %20 indirimli;Disneyland Paris’in büyülü dünyasını Ets Turimkânları ile keşfetmenin şimdi tam zamanı.
 • Etstur’da %5 İndirim Kampanyası; Konaklayacağınız oteller için Bonus ve Shop&Fly’eözel sepette ekstra %5 indirim kazanma şansı Ets Tur’da.

Ets Tur ödeme yöntemleri

Ets Tur ödeme işlemlerinizi; Kredi Kartı, Havale ve BKM Express yöntemleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ets Tur Hediye Kart Nedir

Etstur Hediye Kart; istediğiniz zaman sevdiklerinize, muhteşem bir tatilin keyfini çıkarabilmeleri için hediye edebileceğiniz bir uygulamadır.Etstur Hediye Kart, birbirinden şık tasarımları ile sevdiklerinize, müşterilerinize, belki de çalışanlarınıza; kısacası özel hissettirmek isteyeceğiniz herkese sunabileceğiniz ayrıcalıklı bir karttır. İstediğiniz miktara karar verdikten sonra online satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.

250, 500, 750, 1.000 ve 1.500 TL şeklinde sunulan kartlar, oldukça pratik hediye kartlarıdır. Etstur Hediye Kart’a, online bir şekilde anında sahip olmak için;

 • İlkolarak karta yüklemek istediğiniz miktarı belirliyorsunuz.
 • Ardından kişisel bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi sisteme kaydediyorsunuz. Bu kısımdavermiş olduğunuz adres bilgileri ile fatura bilginiz farklıysa fatura bilgilerinizi de ayrıca girmeniz gerekmektedir.
 • Son olarak ise ödeme yönteminizi belirleyerek ve kredi kartı bilgilerinizi de sisteme girerek satın alma işlemlerinizi tamamlamış oluyorsunuz. Ets Tur Hediye Kartı en geç 3 işgünü içinde kurye ile sizlere teslim ediliyor.

—  Ets Tur İşlem Rehberi —

Yurt İçi Otel Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

 • Bölgenin Seçimi: Ana sayfada yer almakta olan menüden Otel sekmesine tıklayın ve Yurt İçi Oteller başlığında gitmeyi istediğiniz bölgenin seçimini liste üzerinden yapın. Ardından seçmiş olduğunuz bölgeye ait otel listesi sizi karşılayacaktır.
 • Otelin Seçimi: Bölge seçiminizi yaptıktan hemen sonra sizi otel listesi karşılayacaktır. Size için en uygun olan otelin de seçimini yaptıktan sonra Bilgiler ve Fiyatlar sekmesi üzerinden otelle alakalı bilgiye detaylı olarak ulaşabilirsiniz.
 • Satın Alma: Konaklamanızı satın almak için de yine aynı menüde bulunan “Seç” butonuna tıklayın ve satın alma işlemlerinizi başlatın.
 • Konaklayacak Kişilere Ait Bilgiler: Ödeme işlemlerinizi de bitirdikten sonra işleminize “kişisel bilgiler” sayfası ile devam edeceksiniz. Konaklayacak olan kişilerin hepsinin isim ve soy isimleri, TC kimlik numaraları ve doğum tarihleri sisteme eksiksiz olarak girildikten sonra işlemlere devam edebilirsiniz.

Yurt Dışı Otel Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

 • Bölgeninseçilmesi: Ana sayfada yer almakta olan menüye girerek “Otel”sekmesi altındaki Yurt Dışı Otelleri başlığına girerek, gitmek istediğiniz bölgeyi buradan seçebilmektesiniz.
 • Otel Görüntüleme: Bölgeyi seçtikten sonra sizi karşılayacak Otel Listesi arasından dasizin için en uygun olan otelin seçimini yapabilir ardından da Bilgiler, Koşullar ve Trustyou sekmelerinden otel ile alakalı detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
 • Satın Alma: Beğendiğiniz konaklamayı satın alabilmek için de yine aynı menü içerisindebulunmakta olan “SEÇ”sekmesinetıklayın ve satın alma işlemlerinizi buradan başlatın.
 • Otelde konaklayacak olan bireylere ait bilgiler:Ödeme şeklinize karar verdikten sonra satın alma işlemlerinizi tamamlayıp ilerle butonunu işaretleyerek işleminize kişisel bilgilerinizi girmeniz için karşınıza çıkacak olan ekran ile devam edebilirsiniz.

Yurt İçi Tur Nasıl Alınır?

 • Bölgeninseçimi: Ana sayfada yer alanmenü üzerinden Turlar seçeneğinetıklayın, Kültür Turları başlığında yer alan bölgelerden istediğinizi seçin. Bölgeye ait olan turların listesi karşınıza çıkacaktır; buradan turları inceleyerek ulaşım türünü, kaç gün konaklayacağınız, kalkış tarihleriniseçin.
 • Tur ile ilgili detayları görüntüleme: Liste üzerindensizin için en uygun turu seçmenizinardından Tur Programı sekmesinden tur ile alakalı detaylı bilgilereulaşabilmektesiniz.
 • Satın alma: Turu almak için de aynı menüde bulunan Online Satış butonuna tıklayarak satın alma işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
 • Müzekart: Turda müze ve ören yerlerini gezebilmeniz için girişinizi sağlayacak Müzekart başvurusunu da yapabilirsiniz.
 • Otelin seçilmesi: Katılmak istediğiniz turda eğer otel alternatifleri varsa Otel / Oda seçimleriniziyapabilirsiniz.

Yurt Dışı Turları Nasıl Alınmaktadır?

 • Bölgenin seçilmesi: Ana sayfada yer almakta olanmenü üzerinden “Turlar”seçeneğine tıklayarak, Yurt Dışı Turları başlığı kısmında gitmeyi dilediğiniz bölgeyi seçin. Ardından karşınıza gelecek olan ekranda seçmiş olduğunuz bu bölgeye ait turların listesi sizi karşılayacaktır.
 • Tur ile ilgili detayları görüntüleme: Listeden sizin için en uygun olan turu seçmenizin ardından Tur Programı, Bölgeler, Fotoğraf ve Video, Oteller ve Otel Fiyatları, Genel Koşullar seçenekleri üzerinden tur ile alakalı gereken bütün detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • Satın Alma: Turu satın alabilmeniz için de yine aynı menü üzerinden Online Satış ya da Satın Al seçeneklerindenbir tanesinetıklayın ve satın alma işlemlerinizi başlatın. Satın Al butonuyanında bulunan liste üzerinde yer alan takvimden sizin için en uygun tarihi belirleyerek, tura gidecek olan yetişkin ve çocuk sayılarını işaretleyin. Henüz 13 yaşından gün almayanlar çocuk misafir olarak kabul edilmektedirler.
 • Konaklanacak otelin seçilmesi: Seçtiğiniz turda çeşitli otel seçenekleri mevcutsa Otel / Oda seçiminizi bu doğrultuda yapın.
 • Vize hizmetleri: Tura katılacak olanbireylerin vizeye ihtiyaçlarının olması halinde Etstur’un kişi başı gerekli olan ücret karşılığında bu hizmeti yerine getirebilmesi için,adına vize başvurusu yapılması gereken kişiler için “İstiyorum”butonunu işaretlenmesi gerekmektedir.

Ets Tur Araç Kiralama

 • Kiralanacak olan aracı seçeceğiniz esnada eğer adrese teslim opsiyonu mevcutsa, bunu işaretleyerek hizmetten ücretsiz bir şekilde yararlanabilmektesiniz. Ödeme sayfasından sonra karşınıza çıkacak olan düşünceler ekranından açık adresgirebilmektesiniz.
 • Adrese teslim opsiyonu bulunmayan illerde Ets Tur’un bu hizmeti ücret karşılığında bile verilmemektedir.
 • Rezervasyon yapmanızın ardından 48 saat öncesine kadar iptal edebilme imkanına sahipsiniz. Eğer aksi bir durum olursa, 1 günlük araç kiralama ücreti hesabınızdan tahsil edilir ve kalan bedel ise hesabınıza iade edilir.
 • Değişiklik yapabilmek için de çağrı merkezi ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.
 • Araçların gruplarına ve modellerine göre en azından 21 yaş ve2 yıl ehliyet koşulu aranmaktadır.
 • Aracı kullanacak kişinin yaşı ve ehliyetigerekli kurallara uyması ve bununla birlikte mutlaka kişinin kendisine ait olan aktif bir kredi kartına sahip olması gerekmektedir.
 • Kiralamış olduğunuz aracı yalnızca Yurt İçinde kullanabilme imkanına sahipsiniz. Araç ile yurtdışına çıkışınız mümkün değildir.