Fal Bahçem İndirim Kodu – İlk Üyelik

Fal Bahçem'de ilk üyelik ile baktıracağınız falda %20 indirim! Falınızı...Devamı

Fal Bahçem’de ilk üyelik ile baktıracağınız falda %20 indirim! Falınızı bu indirim kodu ile ucuzlatın. Kısalt

Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Fal Bahçem indirim kodu

Fal bahçem internet sitesi, fal seven herkesi bu konuda uzman falcılar ile buluşturmakta olan online bir platformdur. Fal bahçem; sanal kahve falları, tarot falları, yıldızname, el falı, durugörü, rüya yorumlama, katina aşk falı, su falı, iskambil şeklinde farklı konularda, bu alanda uzman yorumcularla oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Her bir insanın doğası ve kaderi bir başkasınınkinden farklıdır, bununla birlikte burçları ve gelecekteki yaşantıları da çeşit çeşittir. Bir burç yorumu genel anlamda yapılsa bile, esas dikkat edilmesi gereken nokta burçların bireyler üzerindeki etkileri ve kişinin bulunmakta olduğu durum içinde takınacağı tutuma ve sergileyeceği tavra yönelik farklılıklar göstermesidir. Fal bahçemdeki her bir falcı, genel olarak yapılan fal yorumlarının ve online fal uygulamalarının tam tersine, alanında uzman oldukları konuyla ilgili yorumlarıyla ziyaretçinin yorumlarını bu kriterler doğrultusunda kişiye ait gerçekleştirmektedirler. Bunun yanı sıra Fal bahçem indirim kodu sayesinde fallarınızı çok daha uygun fiyata baktırabileceğinizi unutmayın.

Fal bahçem aktif indirim kodu kullanarak ödemeniz sırasında ekstra indirimler kazanabilir ve çeşitli kampanyalar da kazanabilirsiniz.

Fal Bahçem indirim kodu nerden bulunabilir?

Fal bahçem indirim kuponu fırsatlarından yararlanmak için kuponburada.com web sitemizde yer almakta olan güncel indirim kuponlarını tercih edebilirsiniz. Her biri tamamen günceldir ve ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Baktırmak istediğiniz fala uygun bir kampanya ya da indirim kodu var mı kuponburada.com web sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Fal Bahçem indirim kodu nasıl kullanılır?

Fal bahçem indirim kodu 2021 kullanmak için oldukça basit bir işlem uygulamanız yeterlidir. Aşağıda sizlere adım adım anlatılan yönergeleri eksiksiz bir şekilde yerine getirin;

 • Kuponburada.com web adresimize girin. Arama kısmına Fal bahçem yazın ve fal bahçem web sitesinin sunduğu tüm kampanyaları ve indirim kodlarını görüntüleyin.
 • Hepsi güncel olan indirim kodlarının içlerinden bir tanesini seçin. Kullanım şartlarını da okumayı sakın unutmayın. Seçtiğiniz kodun yanında kırmızıyla işaretlenmiş kodu göster sekmesine tıklayın.
 • Açılan kodu kopyalayın ve fal bahçem web sitesine giriş yapın. Burada baktırmak istediğiniz falı, kupon kodunuz ile uyumlu olmasına dikkat ederek, seçin ve ödeme sayfasına gelin.
 • Bu sayfada kupon kodunuzu uygulayabileceğiniz bir alan olduğunu göreceksiniz. Kodu girin ve indirimli bir şekilde falınıza baktırın.

İşte fal bahçem indirim kuponu kullanmak bu kadar basit. Sizler de vakit kaybetmeden kuponburada.com web adresimize giriş yapın ve indirimlerden faydalanın.

Fal Bahçem indirim kodu çalışmıyor

Eğer indirim kodu çalışmıyorsa, bunun sebebi;

 • İndirim kodu, satın almak istediğiniz hizmet ile uyuşmuyor olabilir. Bunun için öncesinde kullanım şartlarını okumanız oldukça önemli.
 • İndirim kodunu kullanabilmeniz için belirli bir alt limit sürülmüş olabilir. Bu alt limite ulaşmadıysanız da indirim kodunuz gerektiği gibi çalışmayacaktır.
 • İndirim kuponunuz güncelliğini yitirmiş olabilir. İndirim kuponunun geçerli olduğu tarihleri tekrar kontrol etmenizde fayda var.

Fal Bahçem güncel indirim kuponları

 • Fal Bahçem kredi paketleri için %30’a varan indirim avantajları sizleri bekliyor; Fal Bahçem web sitesinde kredi paketlerinde bol bol seçenek ve %30’a varan indirim avantajları mevcut. Vakit kaybetmeden fal bahçem web sitesini ziyaret edin ve seçiminizi yapın.
 • 100 kredi kazanma şansı sizleri bekliyor; Telefon numarasını doğrulamış olan tüm üyelere 100 kredi hediye. Hemen üye olun ve fırsatlardan faydalanmaya başlayın.
 • 500 kredi hediye avantajı; 2000 kredi almış olan herkese 500 kredi hediye kazanma şansını sakın kaçırmayın.
 • 200 kredi hediye kazanma şansı için fal bahçem web sitesini ziyaret edin; 1000 kredi almış olan tüm üyelere 200 kredi hediye kazanma şansı sizleri bekliyor.

Fal Bahçem ödeme seçenekleri

Fal bahçem web sitesinden bütün kredi ve banka kartlarını kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fal Bahçem sık sorulan sorular

Faş bahçem web sitesinden nasıl fal baktırırım?

Fal Bahçem web adresine giriş yapmanızın ardından satın almış olduğunuz krediler sayesinde fal baktırmak için ilk olarak bir yorumcu seçmeniz gerekir. Yorumcu seçebilmek için de menüde yer almakta olan tüm yorumcular alanına tıklayın ve listelenen yorumcuların isimlerinin yanlarında yer alan puanlarına göre, uzmanı oldukları fal alanına göre seçiminizi yapın. Sitede 2 adet farklı yöntem ile müşterilerin fallarına bakılmaktadır. Bunlardan bir tanesi, çevrimiçi olarak sitede bulunan falcılar ile canlı telefon görüşmesi gerçekleştirerek, bir diğeri ise mesaj ile sorularınızı falcıya göndererek. Mesaj ile fal baktırabilmeniz için, durumunuzu yazarken isminizi, burcunuzu, doğum tarihinizi, medeni halinizi belirtmeniz ve sormak istediğiniz her şeyi detaylandırarak sormanız gerekmektedir. Bu sayede yorumcular siz müşterilere çok daha net bir şekilde cevap vereceklerdir. Kahve falı baktırmayı istiyorsanız, kahveyi içtiğiniz fincanın ve tabağın fotoğrafını çekerek yorumculara iletmeniz gerekmektedir. Yorumcular tarafından cevaplanmış olan yazılı falınıza erişebilmeniz için Fal Bahçem hesabınızda yer almakta olan Mesajlar kısmına tıklamanız gerekmektedir.

Fal bahçem web sitesinden nasıl kredi alabilirim?

Fal Bahçem web adresine giriş yapmanızın ardından menüde görünmekte olan Paketler sekmesine tıklayarak kredi satın alma sayfasına yönlendirileceksiniz. Sizin için en uygun olan ve site tarafından sunulan en avantajlı paketi seçin, gereken tüm işlemleri eksiksiz yaparak kredilerinizi satın alın.

Mesaj ile fal baktırdım, gelen bu yoruma bir cevap verebilmem mümkün mü?

Mesaj ile iletmiş olduğunuz fal talebiniz karşısında sitenin falcısı sizlere tek bir mesaj aracılığıyla yorumu iletilecektir. Yorumcu ile yeniden iletişime geçmek istiyorsanız var olan kredilerinizi kullanabilir yeniden bir başka sorunuzu yöneltebilirsiniz. Gelmiş olan fal yorumu ile alakalı herhangi bir şikâyetiniz ya da bir öneriniz olursa bize ulaşın sayfasında yer almakta olan formu istenen bilgiler ile doldurarak, falbahcem@gmail.com mail hesabına gönderebilirsiniz.

Telefon aracılığıyla nasıl fal baktırırım?

Telefon ile canlı bir şekilde fal baktırmak istiyorsanız seçmiş olduğunuz falcının, fal baktırma sırasında çevrimiçi olması ve yorumcu kartında yer almakta olan telefon işaretinin yeşil renkte olması gerekir. Giriş yapmanızın ardından, kredilerinizi satın alın ve sonra seçmiş olduğunuz herhangi bir falcının profilinde yer almakta olan Hemen Aran sekmesine tıklayın. Karşınıza çıkacak olan formda Aranmak İstediğiniz Numara kısmına da kendi telefon numaranızı yazın. Ara sekmesine bastığınız zaman 0850 888 50 46 numaralı telefon numarasından aranacaksınız, telefonun diğer ucunda ise seçmiş olduğunuz falcı sizleri bekliyor olacak.

Telefonla canlı fal yaptığım esnada numaram görünür olacak mı?

Hayır, tamamen güvenli bir görüşme yapabilmeniz açısından telefon ile fal baktırmayı talep ettiğiniz esnada hem sizin telefon numaranız hem de görüşme yaptığınız falcının telefon numarası gizlenmiş şekilde olacak. Her iki taraf da birbirlerinin telefon numarasına erişemiyor olacak.

Fal baktırdım, baktırmış olduğum faldan artan fazla kredileri yeniden kullanabilmem mümkün mü?

Evet, telefon ile yapmış olduğunuz fal yorumlarında telefonda falcı ile konuşmuş olduğunuz dakikaya göre ücretlendirilmektesiniz. Görüşmenizin bitmesinin ardından artmış olan tüm kredileriniz yeniden isterseniz yine aynı yorumcuda ya da bir başka yorumcuda kullanabilirsiniz.

Falım ne zaman yorumlanmaktadır?

Fal bahçem web sitesinde yazılı bir fal isteğinde bulunduğunuz zaman, talebiniz SMS ve e-mail aracılığı ile falcılara bildirilmektedir. Falcılar ise sırada beklemekte olan fallara göre en kısa süre içerisinde detaylı bir şekilde yorumlarını sizlere iletmektedirler. Sitenin ve yorumcunun yoğunluğu doğrultusunda cevap gelme süresinde bazı değişiklikler ortaya çıkabilmektedir.

Randevu ile nasıl fal baktırırım?

Randevu al sekmesine tıkladığınız zaman falcının müsait olduğu saatler karşınıza çıkacaktır. Kredi kartı, banka kartı ya da hesabınızda eğer yeterli miktarda krediniz bulunuyor ise bu krediyle randevu satın alma imkanına sahipsiniz. Randevunuzu almanızın ardından yorumcuya onay maili yollanmaktadır, eğer onaylanırsa randevu saatinde yorumcu ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Almış olduğum randevuyu yorumcu iptal etti, ne yapmam gerekiyor?

Yorumcu uygun olduğu saatleri belirtmiş olsa bile, olası bir yorumcu iptalinde sizlere yeniden bir randevu hakkı verilmektedir.

Fal ücretleri ne kadardır?

Sitede fal fiyatları falın türlerine ve falcılara göre değişiklikler gösterebilmektedir. Yazılı bakışmış olan fallar için her bir yorumcunun fal türüne göre bazı değişiklikler gösteren kredileri falcıların profillerinde de görüntüleyebilmektesiniz.

Telefon ile bakılmakta olan fallarda ise konuşulmuş olan dakika doğrultusunda hesabınıza ücret yazar. Dakika başına uygulanmakta olan ücret ise yine her yorumcuda değişiklik göstermektedir.

Fal Bahçem web sitesine nasıl üye olurum?

Bilgisayardan giriyorsanız menüde yer almakta olan, mobil cihazınızdan giriyorsanız da sağ üst kısımda hamburger menüde bulunmakta olan Üye Ol kısmından kolay bir şekilde siteye üye olabilirsiniz.