$5-$20 GearBest İndirim Kuponları

$20 ve üzeri alışverişlerinize $5, $50 ve üzeri alışverişlerinize ise...Devamı

$20 ve üzeri alışverişlerinize $5, $50 ve üzeri alışverişlerinize ise $20 GearBest indirim kuponlarınız hazır! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

GearBest Flash Sale

%50'ye varan Flash Sale kampanyasına her gün yeni ürünler ekleniyor!...Devamı

%50’ye varan Flash Sale kampanyasına her gün yeni ürünler ekleniyor! Fırsatları inceleyin! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

GearBest İndirim Kuponları

Günün en avantajılı GearBest indirim kuponları bir tıkla karşınızda!
Aktif Et
Belirsiz

$0.99’dan başlayan fiyarlar GearBest’te!

Açılacak sayfadaki ürünleri $0.99'dan başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Gearbest İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Gearbest indirim kodu hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve sitemizle ilgili daha birçok konuyu yazımızın devamında bulabileceksiniz.  https://tr.gearbest.com/  sitemizde; sağlık, saç, cilt bakımından cep telefonu aksesuarlarına; akıllı elektronik aletlerden akıllı ev aletlerine kadar birçok ürünü bulabileceksiniz.  Ayrıca sitemizde; motosiklet aksesuarları, spor koruyucu giysiler, bisiklet aksesuarları, bebek bakım ürünleri, yenilikçi oyuncaklar, ayakkabılar, valizler, çantalar, piller, ampullar, şarjlar, 3B tarayıcılar, ofis ürünleri, bilgisayar araçları, sağlıklı yaşam ürünleri, temizlik araçları, cep telefonu yedek parçaları, tıraş bıçakları ve makyaj ürünlerine kadar birçok ürünü de bulabileceksiniz.

Sağlık, güzellik, telefon, ev aletleri, tüketici elektroniği, takı, oyuncak, bebek, çocuk, çanta, ayakkabı, valiz gibi birçok ürün seçeneğimiz bulunmaktadır. Hem bu ürün kategorilerimizi hem de Gearbest indirim kodu, Gearbest indirim kuponu, Gearbest kupon kodu, Gearbest indirim kodu 2020, Gearbest indirim kodu bedava, Gearbest indirim kodu güncel gibi pek çok merak ettiğiniz konuyu da bu yazımızda bulabileceksiniz.  Gearbest indirim kodu, sitemizin verdiği üyelerimizin alışverişlerindeki toplam tutarlarında indirim elde etmelerini sağlayan kupondur.

Gearbest sitemizde elektrikli aletler, tüketici elektroniği, bilgisayar – ofis malzemeleri, lamba – aydınlatma araçları, ev aletleri, sağlık – güzellik ürünleri, çocuk – bebek – oyuncak ürünleri ve cep telefonu aksesuarları ürünlerine kadar birçok farklı ürün kategorimiz bulunmaktadır.

Gearbest Ürün Kategorileri

Gearbest sitemizde sağlık ve bakım ürünlerinden motosiklet aksesuarlarına kadar birçok ürünü bulabileceksiniz. En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı amaçlarının zirvesine koyan sitemizin çok dilli destek ekibi de bulunmaktadır. Bu şekilde müşterilerimiz istedikleri dilde (İngilizce, Almanca, Farsça, Çince, İspanyolca ve daha birçok dil seçeneğimiz mevcuttur) iletişim kurabilecek, online alışverişlerini rahatça yapabilecek ve sitemizden çok memnun kalabileceklerdir. Bu da bize müşteri memnuniyeti olarak geri dönecektir. Birçok ürün seçeneğimizin olduğu sitemizde yer alan ürün kategorilerine bir bakalım.

Gearbest Hakkında

Gearbest sitemizde birçok ürün kategorisinin olduğundan söz etmiştik. Ayrıca sitemizde çok dilli destek ekibi de mevcuttur. İngilizce, Almanca, Farsça, İspanyolca, Çince, Yunanca, Latince, Fransızca ve daha birçok dil seçeneğimiz bulunmaktadır. Gearbest’in yani sitemizin misyonu; siz değerli müşterilerimize eşsiz ürün ve araçları satmak, kaliteli ve 7/24 destek veren müşteri hizmeti yapmak, rakipsiz bir online alışveriş tecrübesi yaşatmak, ücretsiz kargo olanağımızla çevrimiçi elektronik alet satışı yaptığımızı tüm dünyaya duyurmaktır.

Önem verdiğimiz ilkemiz: ‘’ Müşteri daima haklıdır. ‘’En önemli misyonumuz, tüm dünyaya ücretsiz kargo olanağıyla akla ilk gelen çevrimiçi elektronik satıcısı olduğumuzu duyurmak. Sizlere olan bağlılığımız bizi sizlere hep yakınlaştırmıştır. Ne zaman bizden alışveriş yaparsanız, siparişiniz teslim olana kadar bunu tamamlanmamış kabul ederiz, eğer ki sizi etkilemeyi başaramadıysak bu bizim için yine tamamlanmayan bir sipariş deneyimi olur. Müşterilerimiz bizim için daima öncelikli olmuştur ve her zaman için siz değerli müşterilerimiz bizim için çok önemli olacaksınız.

 

Kupon Burada Gearbest İndirim Kupon Kodu Nasıl Kullanılır

Gearbest sitemizde bilgisayar araçları, ev aletleri, cep telefonu aksesuarları ve motosiklet aksesuarları olmak üzere birçok ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Gearbest indirim kupon kodunun nasıl kullanılacağını sizlere kısaca anlatalım. Kupon Burada’da Gearbest indirim kupon kodu şöyle kullanılır: satın aldığımız ürünleri sepetimize ekleriz, online alışverişinizi bitirip sepetinizi doldurursunuz, sepetim sayfasındaki sipariş özeti bölümüne gelirsiniz, sipariş özeti bölümünün hemen aşağısında yer alan ‘’ İndirim kupon kodu kullan’’ seçeneğine tıklarsınız. Sonrasında Gearbest indirim kupon kodu ekrana yazılır ve böylece alışverişinizi bitirmiş olursunuz.

https://tr.gearbest.com sitemiz siz değerli müşterilerimize alışverişlerinde indirim sağlamak amacıyla Gearbest indirim kupon kodu olanağı sunuyor.  Gearbest indirim kupon kodu sayesinde aldığınız ürünlerde süper indirim fiyatları elde ediyorsunuz. Bu indirim seçenekleri, süper fiyatlarla alışverişler yaparak tasarruf etmemizi sağlıyor.  Böylece süper fiyatlarla ve indirim kuponlarıyla alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz. En önemli misyonumuz, tüm dünyaya ücretsiz kargo olanağıyla akla ilk gelen çevrimiçi elektronik satıcısı olduğumuzu duyurmak. Bu süper fırsattan yani ücretsiz kargo olanağı ile kaliteli elektronik ürünler satın almak fırsatımızdan hemen yararlanın ve sitemizde beğendiğiniz elektronik eşyaları sepetinize ekleyin.

Gearbest sitemizin verdiği Gearbest indirim kuponu için eğer beklemek istemiyorsanız ve başladığınız alışverişi hemen bitirmek isterseniz kuponburada.com sitesi her zaman sizin yanınızdadır. Bu fırsat sayesinde istediğiniz elektronik eşyaları satın alabileceksiniz.

Gearbes İade Nasıl Yapılır

Gearbest sitemizden bir ürün aldığınızda ve bu ürünü iade etmek istediğinizde neler yapmalısınız, iade etme işlemi hakkında bilmeniz gerekenleri anlatalım:

  1. Gearbest siparişinizi aldınız ve ürününüz taşıyıcı firmaya verildi, ürün alımı işlemini iptal edeceksiniz, ne yapmanız gerekir? Siparişi taşıyıcı firma aldığı günden itibaren 14 gün içinde iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Bu iptal işlemini yaptığınızda herhangi bir gerekçe sunmanıza gerek yoktur. Bu 14 gün içinde siparişinizi iptal etmeye karar verirseniz herhangi bir yasal yükümlülüğünüz olmayacaktır yani ceza ödemezsiniz. Bunun için yapılacak işlem: Gearbest sitesinden ürün aldınız, taşıyıcı firmaya ürününüz verildi ve size daha ulaşmadı, taşıyıcı firmaya teslim tarihinden sonraki 14 gün içinde iptal işlemini gerçekleştirin, 14 gün süresi dolmadan mesajınızı gönderin, mesaj göndermek işlemin gerçekleşmesi için yeterli olacaktır.
  2. Gearbest sitemizden aldığınız ürünlerden hangileri iade edilebilecek (30 gün içinde) ürünlerdir? Size varışı sırasında hasar gören, kırılan veya lekelenmiş olan hatalı ürünlerin iadesi yapılır. Size gönderilen ürün yanlış renkte gönderilmişse iadesi yapılır. Size gönderilen ürün yanlış boyutta gönderildiyse iadesi yapılır. Aldığınız ürün beklentilerinizi karşılamadıysa, ürünün iadesi yapılır ancak ürünü yıkamayıp, kullanmayıp, temiz bir şekilde bize göndermeniz gerekmektedir.

Gearbest İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Gearbest İndirim Kodunu Nasıl Alabilirim?