40 TL Hummel İndirim Kodu

Sneakerlarda geçerli 40 TL indirim fırsatı!

%50 Hummel Sepet İndirimi

Hummel'de süper indirim fırsatı başladı! %50 NET indirim fırsatı!
Aktif Et
Belirsiz

30 TL Hummel İndirim Kampanyası

120 TL ve üzeri Hummel harcamalarınızda 30 TL indirim fırsatı!
Aktif Et
Belirsiz

%20 Hummel e-bülten Üyelik İndirimi

Hemen e-bültene üye ol, %20 indirim kazan!
Aktif Et
Belirsiz

Hummel Ücretsiz Kargo Kampanyası

Hummel'den yapacağınız alışverişlerinizde alt limitsiz harcamalarınızda kargo bedava!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Hummel İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Hummel indirim kodu hakkında öğrenmek istediğiniz her şey daha fazlasıyla birlikte Kupon Burada’da. 1923 yılında kurulan Hummel bugün dünyada pek çok ülkede kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Hummel’ın hikayesi 1923 yılında kurucusu Albert Messmer tarafından yağmurlu bir günde futbolcuların ayakları kaymasın diye üretilen bir çift krampon ile başladı. O günden beri müşterilerinin konforu için çalışan Hummel, spor ve yaşam tarzı içerikli ürün portföyüne sahip. Bugün 35’ten fazla ülkede Hummel ürünlerinin satışı yapılmakta. Hummel hangi ülke merkezli diye merak ediyorsanız cevap Danimarka. Danimarka merkezli firma, cesur renk kombinasyonları ve estetik çizgiler ile tasarlanır. Günümüz ile geçmişi harmanlayan moda anlayışı işe Hummel 7’den 70’e herkese hitap etmektedir.

Üstelik Hummel düzenlediği indirim dönemleri, kampanyalar ve Hummel indirim kodu aracılığıyla müşterilerine uygun fiyatlı alışveriş imkanı tanır. Siz de yapılan kampanyaları takip eder ve Hummel indirim kodu avantajından yararlanarak son derece uygun fiyatlara alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hummel Ürünlerinin Yer Aldığı Alışveriş Platformları

Bugün dünya çapında pek çok marka ürünlerinin kayda değer bir kısmını internet mağazaları aracılığı ile satmaktadır. Mağazalarda bulabileceğiniz her ürün stokları tükenmediği takdirde Hummel online mağazasında da Hummel bot, Hummel mont, Hummel eşofman altı ve Hummel ayakkabı yer alır. Mağazalarının yanı sıra Hummel da müşterilerine her marka gibi internet üzerinden online alışveriş imkanı tanımaktadır.

Hummel Müşteri Hizmetleri

Hummel, yaşadığı sorunlarda müşterilerine her türlü yardım için etkin bir müşteri temsilci hizmeti ağına sahiptir. Hummel müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 333 63 90’dır. Müşteri temsilcilerine hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hummel’ın müşterilerine sunduğu 7/24 mail atabilecekleri bir email adresi de bulunmaktadır. Hummel email adresi shop@hummel.com.tr’dir. Bununla birlikte kolay ve pratik bir şekilde doldurabileceğiniz Hummel iletişim formu da müşterilerin soru ve ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Hummel iletişim formu için https://hummel.com.tr/hummel-iletisim adresine girmeniz yeterli olacaktır.

Hummel online mağaza üzerinden verdiğiniz siparişler ile ilgili email + sms de alabilirsiniz. Otomatik olarak gönderilen bu email ve sms’i iptal etmek için Üyelik sekmesinden Hesabım bölümüne ve Kişisel Bilgilerim sayfasına giriş yapmanız gerekir. Kişisel Bilgilerim kısmından veri izinleriniz ile ilgili düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Hummel İade & Değişim İşlemleri

Hummel mağazalarından satın aldığınız ürünlerin iade ya da değişim süreçleri için mağaza ile iletişime geçin. Satın aldığınız ürünler belirlenen süre içerisinde iade edilmeli ya da değişim yapılmalı. Mağazanıza giderken faturanızı yanında götürmeyi unutmayın.

Hummel iade değişim işlemleri online mağaza üzerinden satın alınan ürünler için ise farklıdır. Uzak Mesafeli Satışlar Sözleşmesi gereğince online mağazadan aldığınız ürünler hiçbir gerekçe belirtilmeksizin iade edilebilir. Bunun için bazı şartları sağlamanız gerekir. Bu şartlar:

  1. Teslim alınan ürünler, teslim alındığı gün itibariyle 14 gün içerisinde iade talebi oluşturmalıdır.
  2. 30 iş günü içerisinde ürünleri Hummel tarafından belirtilen adrese göndermelisiniz.
  3. Gönderdiğiniz paketlerin içerisine e-fatura çıktınızı eklemeniz gerekir.
  4. İade edilecek ürünler orijinal paketlerinde, kullanılmadan, etiketleri çıkarılmadan ve tüm parçaları ile birlikte yollanmalı.
  5. İç çamaşırı gibi ürünlerin hijyen açısından değişimi yapılmamaktadır.

Kupon Burada’da Hummel İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Hummel’ın online mağazalarda satılan binlerce ürünü bulunmaktadır. Kupon Burada değerli müşterilerine alışverişlerinde indirim sağlamak amacıyla Hummel indirim kodu imkanı sunuyor. Hummel indirim kodu sayesinde aldığınız ürünlerde süper indirim fiyatları elde edersiniz. Bu indirim seçenekleri uygun fiyatlarla alışverişler yaparak tasarruf etmemizi sağlar.

Hummel online alışveriş sitesindeki indirim kuponlarınızı kuponburada.com vasıtasıyla şu şekilde kullanırsınız:

  1. kuponburada.com’a Hummel sayfasına girin. Sitede yer alan Hummel indirim kodu seçenekleri arasından size uygun olanı seçin ve sağ tarafta yer alan ”kodu aç” butonuna basın.
  2. Daha sonra karşınıza gelen ekrandaki Hummel kupon kodu kopyalanmalıdır. Kopyalama işleminden sonra aşağıda yer alan Hummel internet sitesine git ibaresine tıklayın.
  3. Ardından Hummel online mağaza açılacaktır. Siteyi gezerek binlerce ürün arasından almak istediklerini sepetinize ekleyin.
  4. Ürünleri sepetinize eklemeyi bitirdiğinizde ödeme ekranına gidin. Ödeme ekranında karşınıza gelen indirim kodu kutucuğuna kuponburada.com internet sitesinden kopyaladığınız Hummel kupon kodu yapıştırılmalıdır. Ardından ekle’ye basın ve Hummel indirim kuponu sepetinizdeki toplam tutardan düşsün.

Hummel İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hummel İndirim Kuponu İle Alışveriş Yaptığınızda, Kupon Tutarının Fiyattan Düştüğünü Nasıl Anlarsınız?