İdefix’ten 25 TL İndirim Kuponu

İdefix'ten yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 25 TL...Devamı

İdefix’ten yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 25 TL indirim kuponu! Kısalt

İdefix 20 TL İndirim Kodu

İdefix'te geçerli 20 TL indirim kodu! 200 TL ve üzeri...Devamı

İdefix’te geçerli 20 TL indirim kodu! 200 TL ve üzeri sepetlerinize uygulayabilirsiniz. Kısalt

15 TL İdefix İndirim Kodu

150 TL ve üzeri harcamanızda geçerli 15 TL indirim kodu!

İdefix 20 TL İndirim Kodu

İdefix'ten yapacağınız alışverişlerinizi ucuzlatacak kod! 175 TL ve üzeri alışverişlerinizde...Devamı

İdefix’ten yapacağınız alışverişlerinizi ucuzlatacak kod! 175 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 20 TL İndirim kodu! Kısalt

Evde Vakit Geçirenlere 15 TL idefix İndirim Kodu

Evde Vakit Geçirenlere 15 TL idefix İndirim Kodu
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


İdefix İndirim Kuponu ve Kampanyaları

İdefix indirim kodu hakkında siz değerli alışveriş severlerin pek çok sorusu bulunur. Mayıs 1996’da kurulup ilk test yayınını 3 Mart 1999’da www.idefix.com adresinde yaparak Temmuz 1999’da satışa başlamıştır. Şu an sürekli gelişim ve değişim içerisinde, Türkiye’nin en büyük ve en yenilikçi İdefix Online Kitabevi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İdefix, çok bilinen NTV Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Can Yayınları ve İş Bankası Kültür Yayınları gibi alanında öncü yayın evinin web sitelerinin işletmesini de üstlenir. Ayrıca İdefix Online Kitabevi, kitaplar için kesilen ağaçları her yıl doğaya yeniden kazandırmak için çalışır. Hem her yaşın, her kesimin kitaplara ulaşabilmesi için İdefix İndirim Kodu ve düzenlenen çeşitli kampanyalar ile ekonomik hem de çevre dostudur.

İdefix’te Yer Alan Kategoriler;

  • Kitap
  • E-kitap
  • Kırtasiye
  • Hobi & Oyuncak
  • Elektronik
  • Oyun & Konsol
  • Müzik
  • Film

 

İdefix Online Kitabevi siz değerli okurlar için ‘ne okusam’ başlığı altında öneri ve kategorilerle daha sık, daha nitelikli ve daha kolay bir şekilde keşfetmeyi sağlamaktadır. Bu başlık editörün gör dediği, edebiyat ödülleri, en iyi 50 roman, yazarların favori kitapları gibi daha birçok kategori içermektedir. Sitedeki kırtasiye, hobi, oyuncak gibi seçeneklerin de olması müşterilerin sevdiklerine hediye seçeneklerini artırmakta ve site üzerinden her ihtiyacın kolaylıkla edinilmesini sağlamaktadır.

 

İdefix Sipariş Oluşturma ve İdefix İndirim Kodu

İdefix Online Kitabevi sitesinden satın almak istenilen ürün seçilerek sepete ekle butonuna basılır.

Sepetim sekmesinden ürünler kontrol edilir, ürün ekleme-çıkarma işlemleri de yapıldıktan sonra ‘SATIN AL’ butonuna basılarak ödeme işlemine geçilir.

Teslimat ve fatura adresi girildikten sonra İdefix İndirim Kodu var ise ‘indirim kodu kullan’ alanına yazılır. Sonra ödeme tipi seçilir ve sipariş tamamlanır.

Hesabım sekmesinden siparişlerim bölümünde yazan kargo takip numarası ile sipariş durumu kontrol edilebilir.

 

İdefix Teslimat ve Kargo

İdefix Teslimat; ‘standart teslimat’ seçeneği seçildiğinde 2-4 iş günü içerisinde, ‘hızlı teslimat’ seçeneği seçildiğinde siparişten 1 gün sonra, ‘aynı gün teslimat’ seçeneğinde ise siparişin verildiği günde belirtilen saatler içerisinde ürünü elinize ulaştırır. Fakat şu an için hızlı ve aynı gün teslimat seçenekleri İstanbul dışında hizmet vermemektedir.

İdefix Kargo firmaları Yurtiçi Kargo ve PTS Express firmalarıdır.

İdefix Online Kitabevi ‘standart teslimat’ seçeneğinde 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti vermektedir. 100 TL altı siparişlerde ise 7,99 TL kargo ücreti uygulanmaktadır.

‘Hızlı teslimat’ seçeneği ile 11,99 TL hizmet bedeli, ‘aynı gün teslimat’ seçeneği ile ise 14,99 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

 

İdefix Fatura

İdefix Fatura, şirket adına oluşturulmak isteniyorsa ödeme sayfasında yer alan ‘fatura adresi’ bölümünden adres tipinin ‘kurumsal’ olarak seçilmesiyle halledilmektedir. Eğer siparişiniz için henüz fatura kesilmediyse fatura bilgilerinde değişiklik yapılabilir. ‘Kargo teslim adresi fatura adresiyle aynı’ seçeneği işaretlenirse ikisi de aynı adrese teslim edilmektedir.

İdefix İade İşlemleri

İdefix İade İşlemleri elinize ulaşan ürünün sizden kaynaklı kusuru, arızası veya bozukluğu olmadığı taktirde 14 gün içerisinde kabul edilerek iade gerçekleştirilir. Ürünler orijinal ve promosyon ile beraber geldiyse elinize ulaştığı haliyle gönderilmelidir. Fakat ürün geldiğinde hasarlı bir şekilde gelmişse ‘hasar tespit tutanağı’ ile belgelenmesi gerekmektedir.

Alınan ürün hasarlı, arızalı, bozuk geldiyse veya kullanım sonrası hasar, arıza ve bozukluk oluştuysa ‘bize yazın’ kısmında bulunmakta olan ‘arızalı ürünleriniz ile ilgili sorularınız’ başlığını seçerek İdefix müşteri temsilcilerine ulaşılmalıdır. Ürünün nereye gönderileceği konusunda gerekli yönlendirmeler en kısa zamanda yapılacaktır.

İdefix İade İşlemleri elektronik ve elektronik aksesuarları, kırtasiye, oyun ve hobi ürünlerini 407109562 gönderi koduyla; kitap, müzik, DVD ve diğer ürünleri ise 11146284 gönderi koduyla Yurtiçi Kargo’dan karşı ödemeli olarak gönderilerek sağlanır. Ürünler başka kargo şirketleriyle gönderilirse ödemesi ve iadesi mümkün değildir sadece Yurtiçi Kargo ile çalışılmaktadır. Gönderilen ürünler sevk irsaliyesi ve iade sebebinin yazılı olduğu bir not ile beraber gönderilmelidir.

 

İdefix İletişim

İdefix İletişim için müşterilerin pek çok kanaldan ulaşması mümkündür. Bunlardan biri İdefix Online Kitabevi sitesinde bulunan ‘bize yazın’ başlığındaki müşteri hizmetlerine mesaj seçeneğidir. bilgi@idefix.com adresine e-posta yoluyla 09:00 – 21:00 saatleri arasında ulaşabilir, İdefix Müşteri Hizmetleri ekibi tarafından hızlı cevap alabilirsiniz.

İdefix Müşteri Hizmetleri telefon numarası 0850 266 06 06’dır. İdefix Müşteri Hizmetleri telefon çağrılarınıza 09:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İdefix İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kupon Burada’da İdefix indirim kuponu güncel olarak her zaman bulunabilir. kuponburada.com’da yer alan İdefix kupon kodu 2020 senesi için geçerlidir. Üstelik İdefix indirim kodu bedava olarak hiçbir ödeme yapılmadan alınmaktadır. İdefix indirim kodu nasıl kullanılır görmek için aşağıda sizin için sıraladığımız adımları uygulayın.

1. kuponburada.com’a girin ve İdefix indirim kodu seçeneklerini inceleyerek size en uygun indirim kodunu seçin. Almak istediğiniz İdefix indirim kodu altında yer alan ”Kodu Aç” butonuna basın.

2.  Sayfada açılan İdefix indirim kodu kutusunun sağ tarafında bulunan ”Kopyala” bölümüne tıklayarak kodu kopyalayın. Daha sonra daha aşağıda yer alan kırmızı seçeneğe tıklayarak İdefix sayfasına gidin.

3. Açılan İdefix sayfasında seçtiğiniz İdefix kupon kodu uyumlu ürünleri sepetinize ekleyin.

4.  Daha sonra sipariş özetinin altında bulunan “Kampanya Kodu” kısmına gidin. kuponburada.com sitesinden kopyaladığınız İdefix indirim kuponu bu kutuya yapıştırılır. Yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın. İdefix indirim kuponu sepet tutarına yansıyacaktır. Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

İdefix İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İdefix İndirim Kodu Nedir?