35 TL In Street İndirim Kodu

200 TL ve üzeri alışverişlerinizde bize özel 35 TL indirim...Devamı

200 TL ve üzeri alışverişlerinizde bize özel 35 TL indirim fırsatından yararlanmak için tıkayın ve koda gidin! Kısalt

75 TL INstreet İndirim Kodu

INstreet mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde...Devamı

INstreet mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde 75 TL indirim sağlar. Kısalt

10 TL INstreet İndirim Kodu

INstreet mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde...Devamı

INstreet mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL indirim sağlar. Kısalt

30 TL INstreet İndirim Kodu

INstreet mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde...Devamı

INstreet mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL indirim sağlar. Kısalt

50 TL INstreet İndirim Kodu

INstreet mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde...Devamı

INstreet mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim sağlar. Kısalt

Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Instreet İndirim Kuponu ve Kampanyaları

In Street indirim kuponu hakkında tüm bilgileri öğrenebilmeniz için Kupon Burada sizlerle. In Street ilk mağazasını 15 Ağustos 2014’te Flo’nun bünyesi altında Mall of İstanbul alışveriş merkezinde açmıştır. Faaliyete başladığı tarihten günümüze dek mağaza sayısını başarıyla arttıran ve kalitesini ortaya koyan In Street bugün 50’yi aşkın mağazası ile müşterilerine güçlü bir hizmet sağlamaktadır. In Street bünyesinde pek çok ünlü sneaker ayakkabı markasını barındırarak yeni bir mağaza konseptiyle de farkını ortaya koymaktadır. Bünyesinde çok sayıda ünlü markaya yer veren In Street’in başlıca hedeflerinden bir tanesi de ülkenin her bir köşesine yayılarak müşterilerine daha efektif, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmektir. In Street sadece ünlü ve kaliteli sneaker ayakkabıları biraraya getirmekle kalmamış dahası müşterilerine yararlanabilecekleri ek kategoriler de sunmuştur.

In Street İade ve Değişim

Online alışverişlerinizin ardından ürünü beğenmemeniz veya ürünle ilgili sorunlarınızın olması gibi sebeplerle ürünün iadesini veya değişimini talep edebilirsiniz. Bu işlemleri ürünü teslim aldığınız günden itibaren 30 gün içinde gerçekleştirmelisiniz. Ürün iadesi In Street’in anlaşmalı bulunduğu Yurtiçi Kargo veya MNG kargo ile ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Unutulmamalıdır ki iade talep ettiğiniz ürünlerin kullanılmış, eskimiş yahut yıkanmış olmaları hallerinde bu ürünler size geri gönderilecek ve bu durumda sizlere herhangi bir ücret iadesi yapılması söz konusu olmayacaktır.

In Street İade Gönderim Adresi: Balçık Mahallesi, Balçık Köyü, 3254 Sok No:70, 41400 Gebze/Kocaeli

Online olarak alınan ürünlerin iadesi yahut değişimi mağazalar üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Ürünün iade veya değişim talebi ile başvurulması halinde bunun sevk irsaliyesi ya da fatura ile yapılması zorunludur. Bu gerekliliğe ek olarak, ürünün tüm aksesuarları ile bir bütün olarak ve kullanılmamış şekilde teslim edilmelidir.

Dikkat edilmelidir ki In Street mağazalarından bir gün içinde tek bir sipariş için iade veya değişim yapılabilecek ürün sayısı 20’yi geçemeyecektir.

İade talep edilmesi durumunda, ilk önce iade talebinin şartları sağlayıp sağlamadığı kontrol edilecek sağladığı takdirde ise ücret iadesi 2 ila 14 iş günü içinde alıcıya yapılacak olup, alıcı ayrıca sms ya da mail yoluyla ücret iadesinin tamamlandığı hakkında bilgilendirilecektir. Şartların sağlanmamış olması halinde ürün alıcıya geri gönderilir.

In Street İletişim

In Street müşteri hizmetleri numarası 0850 290 0 747 olup, temsilciler çağrıları haftanın 7 günü 09.00 ila 19.00 arasında cevaplamaktadır. Buna ek olarak In Street müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat mesajlarınızı ileterek bu yol ile de destek alabilirsiniz.

Ayrıca In Street müşteri hizmetleri musteriiliskileri@instreet.com.tr e-posta adresi kullanılarak iletişim sağlanabilir.

In Street Kargo Takibi ve Teslimat

In street’te online alışverişinizin ardından kargo takibinizi kolayca yapmanız mümkündür. Kargonuzun nerede olduğunu hesabınız üzerinden kontrol edebilir veya sizlere bildirilen linkten takibini sağlayabilirsiniz. Teslimat tarihi ürünlere göre farklılık gösterebilecek olup bu bilgi ürün sayfasında yer alacaktır. In Street ile alışverişlerinizde 175 Türk lirası ve üzeri teslimat ücretsizken, 175 Türk lirası ve altı için teslimat ücreti 8,49 Türk lirası olarak uygulanır. Kapıda Ödeme seçeneği mevcut olup bu seçenek için uygulanacak olan teslimat ücreti 9,00 Türk lirasıdır. Siparişler PTT kargo yahut MNG kargo ile gönderilir ve ürünlerin dağıtıma çıkması bu kargolar tarafından alıcıya sms ile bildirilir.

Ürünlerinizi teslim almamanız durumunda iade işlemleri 3 gün içerisinde başlatılır. Siparişinizin 10 günden fazla bir süre geçmesine rağmen size ulaşmaması halinde ise belirtilen iletişim bilgileri vasıtasıyla In Street ile iletişime geçebilirsiniz.

In Street İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kupon Burada’da In Street indirim kuponu güncel olarak her zaman bulunabilir. kuponburada.com’da yer alan In Street kupon kodu 2020 senesi için geçerlidir. Üstelik In Street indirim kodu bedava olarak hiçbir ödeme yapılmadan alınmaktadır. In Street indirim kodu nasıl kullanılır görmek için aşağıda sizin için sıraladığımız adımları uygulayın.

1. kuponburada.com’a girin ve In Street indirim kodu seçeneklerini inceleyerek size en uygun indirim kodunu seçin. Almak istediğiniz In Street indirim kodu altında yer alan ”Kodu Aç” butonuna basın.

2.  Sayfada açılan In Street indirim kodu kutusunun sağ tarafında bulunan ”Kopyala” bölümüne tıklayarak kodu kopyalayın. Daha sonra daha aşağıda yer alan kırmızı seçeneğe tıklayarak In Street sayfasına gidin.

3. Açılan In Street sayfasında seçtiğiniz In Street kupon kodu uyumlu ürünleri sepetinize ekleyin.

4.  Karşınıza çıkan ödeme ekranındaki kupon kutucuğuna kuponburada.com sitesinden kopyaladığınız In Street indirim kuponu yapıştırılır. Yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın. In Street indirim kuponu sepet tutarına yansıyacaktır. Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Instreet İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

In Street İndirim Kodu Siparişe Sonradan Eklenebilir Mi?