%30 KoraySpor Nike İndirimi

Seçili Nike ürünlerinde %30 indirim fırsatı KoraySpor'da devam ediyor!
Aktif Et
Belirsiz

%30 KoraySpor The North Face İndirimi

The North Face indirimi devam ediyor! Outdoor ürünlerinde %30 indirim!
Aktif Et
Belirsiz

KoraySpor – Hummel Yeni Sezon

2020 Hummel İlkbahar/Yaz Koleksiyonu satışa çıktı!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Korayspor İndirim Kodu

Korayspor İndirim Kodu  imkânlarından 2021 yılı itibariyle sitemizde güncel olarak faydalanabilirsiniz.   Spor ürünlerine ihtiyacınız olduğu zaman, genelde ilk aklınıza gelen pek çok markanın ve ürünün bir arada toplandığı bir mağazaya bakmak olacaktır. Ülkemizde bunu en başarılı şekilde yerine getiren mağazalardan bir tanesi Korayspor olmuştur. Ayrı ayrı kategorilerinde binlerce çeşit ürün ve marka barındıran Korayspor, düzenli bir şekilde yayınladığı kampanyalar ve Korayspor indirim kodu imkânları ile de tüketicilerin ilk tercihlerinden biri olmayı başarmıştır.

Birbirinden farklı spor markalarının binlerce ürününü bir araya getiren Korayspor,uygun fiyatta alışveriş yapabilmeleri için müşterilerine sık sık Korayspor indirim kuponu avantajları sağlamaktadır. Korayspor İndirim Kuponu sayesinde yalnızca sepette ekstra indirimler kazanmaz; aynı zamanda birbirinden muhteşem kampanyalardan yararlanma şansı da yakalayabilirsiniz.

Korayspor İndirim Kodu Nasıl Bulunur?

Korayspor indirim kodu kuponburada.com web adresimiz üzerinden güncel bir şekilde bulunabilir. Korayspor tarafından piyasaya sürülmüş olan bütün indirim kodlarını görüntüleyebilir ve kullanmak istediğiniz bütün indirim kodlarından ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Korayspor İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Korayspor Aktif İndirim Kodu kullanmak için oldukça basit bir işlem uygulamanız gerekmektedir. Aşağıda belirtilen adımları takip ettiğiniz takdirde hiçbir problem çıkmadan indirimli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz;

 • kuponburada.com web sitemize giriş yaptıktan sonra arama motoruna Korayspor yazın ve mağaza sayfasına giriş yapın,
 • Bu sayfada sizi pek çok indirim kodu ve çeşitli kampanyalar karşılayacaktır. Almayı istediğiniz ürünler ile uyumlu olan indirim kodunu seçin ve sağ tarafında bulunan kodu aç butonuna tıklayın,
 • Kodu aç seçeneğine tıklamanızın ardından zaten kod aktif hale gelecek ve karşınıza bir sayfa çıkartacaktır. Bu sayfada indirim kodunun yazdığını göreceksiniz. Sonrasında kullanmak için kodu kopyalayın ve mobil cihazınıza kaydedin,
 • Kopyalama işlemi sona erdikten sonra Korayspor online alışveriş sitesine giriş yapın ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek ödeme sayfasına geçin.
 • Ödeme sayfasında indirim kodunuzu yapıştıracağınız kutucuğu göreceksiniz. Buraya indirim kodunu girdikten sonra zaten sepetinizdeki tutar otomatik bir şekilde düşecektir. İndirimli alışverişinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Korayspor Ücretsiz Kargo Kodu

Şu an için Korayspor tarafından sunulmuş olan bir ücretsiz kargo kodu ne yazık ki bulunmamaktadır. Fakat bedava kargo fırsatlarından hemen haberdar olmak ve bunun gibi avantajlı kampanyalardan anında yararlanmak istiyorsanız, kuponburada.com web sitemizi takipte kalın. Firma tarafından piyasaya sürülen bütün kampanyalardan ilk siz haber alın.

Korayspor indirim kodunu kullanamıyorum?

Korayspor indirim kuponu kullanmak ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız, bunun birden fazla nedeni olabilir;

 • İndirim kuponunuzun geçerlilik süresi dolmuş olabilir. İndirim kodunu seçmeden önce mutlaka geçerlilik tarihlerine bakın. Bu kodlar belirli süreler içerisinde kullanılmaları için sunulmaktadırlar.
 • Sepetinizde yer alan ürünler, indirim koduna dahil olan ürünlerden olmayabilir. İndirim kodunun şartlarını okuyun ve hangi ürünler için geçerli tekrar teyit edin. İndirim kodu mağazadaki bütün ürünler için değil seçili ürünler için piyasaya sürülmüş olabilir.
 • Sepetinizin tutarı, indirim kodunu kullanabileceğiniz limite gelmemiş olabilir. İndirim kuponu belirli bir alışveriş tutarı karşılığında kullanılabilmektedir. Bunun için sepetinize ürün eklemesi yapabilirsiniz.

Kampanyalar ile indirim kodları birleştirilebilir mi?

Hayır, Korayspor indirim kodu herhangi bir kampanya ile birleştirilerek kullanılamamaktadır. İndirim kodundan kampanya harici durumlarda yararlanabilme imkanına sahipsiniz.

Popüler Korayspor İndirim Kodları ve Kampanyalar

 • KoraySpor %30’a varanNikeindirimleri; Korayspor’da seçili Nike ürünlerinde %30’a varan dev indirimler devam ediyor.
 • KoraySpor%30’a varan The North Faceindirim fırsatları; The North Faceindirimi Korayspor online alışveriş sitesinde hala devam ediyor ve müşterilerini bekliyor. Seçili Outdoor ürünlerinde %30’a varan büyük indirim.
 • Hummel Yeni Sezon ürünlerinde kampanyalar; 2020 Hummel İlkbahar ve Yaz Koleksiyonunda büyük kampanyalar sizleri bekliyor.

Korayspor kapıda ödeme var mı?

Korayspor online alışveriş sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde; kapıda ödeme,kredi ve banka kartı, havale yöntemlerini kullanabilmektesiniz.Kapıda ödeme yöntemini seçerseniz herhangi bir ek hizmet ücreti talep edilmemektedir.

Kapıda ödeme yöntemi ile verilmiş olan siparişlerde, gelen kargo yetkilisine ilk olarak ödemenizi yapmanız gerekmektedir.Ödeme gerçekleştirilmeden herhangi bir ürün teslimatı yapılmayacaktır.

Korayspor iade ve değişim şartları

Korayspor değişim işlemi yapmak için;

 • Korayspor online alışveriş sitesi üzerinden satın almış olduğunuz bir ürün ya da ürünler ile alakalı değişim isteğinizi, siparişinizi teslim almış olduğunuzgündenbaşlayarak 30 gün içindeyetkililere iletme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürün ya da ürünlerde değişim işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yürümesi için aşağıda yer alan adımları yerine getirmeniz gerekmektedir;
 • Size gönderilmiş olan faturanın en alt bölümündeyer alan Değişim/İade talep kısmı (Değişimini yapmayı talep ettiğiniz ürünün rengini, bedenini ve numara bilgileri belirterek ve imzalı bir şekilde) hiçbir eksik olmadan doldurmalısınız.
 • Ürün ya da ürünler, nasıl teslim aldıysanız o şekildeki hali ile orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve faturası ile beraber göndermeniz gerekmektedir.
 • Ürününüzün değişimini yapmak için ilk olarak stoklardaki son durumu öğrenmeniz daha iyi olacaktır. Stoklardaki durumu öğrenebilmek ve doğruluğunu test etmek için korayspor online alışveriş sitesindeki iletişim bölümünden bilgi alabilir ya da 444 28 41 numaralı telefonu tuşlayarak müşteri hizmetleri yetkililerinden saat 09:30 ile 18:30 arasında destek alabilirsiniz.
 • Gönderimini yapmış olduğunuz ürünlerin faturalarının arka bölümlerinde herhangi bir istekbelirtilmemişseya da yukarıda yazdığı gibi ürünün veya ürünlerin stokları bulunmuyorsa, siparişinizen fazla. 1-5 iş günü içinde müşteri hizmetleri ekibi tarafından aranırya dasmsyollanarakbilgilendirilirsiniz.
 • Değişimini talep ettiğiniz ürününüzün işlemleri içinherhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Korayspor online alışveriş sitesinde yer almakta olan adrese gönderimini yapmanız yeterli olacaktır.

Korayspor iade işlemi yapmak için;

 • Satın almış olduğunuz günden başlayarak toplamda 14 iş günü içerisinde, satın alınan ürün ya da ürünlerin iadesi, aşağıda yer alan şartlar sağlandıktan ve belirtilen aşamalar uygulandıktan sonra gerçekleştirilebilir;
 • Ürün ile beraber size gönderilmiş olan faturanın alt bölümündeyer alan Değişim/İade talep formu (İade nedeni de belirterek ve imzanızıtaşıyor olmasışartı ile) herhangi bir eksik olmadan doldurulmalıdır.
 • Ürünün ya da ürünlerin üzerlerindeki etiketleri ve bilgilendirme yapışkanları yerlerinden koparılmamışolması ve ürüne hiçbir şekilde bir zarar verilmeden denenmiş olması gerekmektedir.
 • Ürünün ya da ürünlerin, tüm aksesuarları yerinde olması, kutusu ve ambalajı ile beraber yollanması,hiçbir eksik olmaması kaydı ile herhangi bir şekilde zarar görmemiş, kullanılmamış ve kesinlikletekrar satılabilecek haldeolması beklenmektedir.
 • Hijyenik sebepler dolayısıyla tozluk, mayo – bikini, tozluk vb. ürünlerin iadeleri ve değişimleri kesinlikle kabul edilmemektedir.
 • Ürün ya da ürünler, teslim alınmış olduğu zamanolduğu gibi orijinal paketi içerisinde ve de orijinal faturası ile beraber gönderime hazır bulunmalıdır.(Ürün paketininüstünde, koli bandı ya da herhangi bir yazı yazarak zarar görmemişolmalıdır. Eğer kargo herhangi bir şekilde zarar gördüyse, ürünün iadesi kabul edilmeyecektir.)
 • Kargolarınızı, MNG kargo aracılığı ile göndermelisiniz. Bu kargo firmasının haricinde başka herhangi bir kargo ile gönderimini gerçekleştirirseniz ürün kabul edilmeyecektir.
 • Yukarıda yazıldığı gibi işlemlerin hepsitamamlandıktan sonra ürünün ya da ürünleriniadelerinibedava kargo ile Korayspor online alışveriş sitesinde yer almakta olan adrese gönderebilirsiniz.
 • İade edilmiş olan kargo paketleriningerekli kontrolleri yapıldıktan sonra, hizmet bedeli ücretidışında ürün bedelininücreti hesabınıza yapılacaktır.

Kapıda ödeme yöntemi ile alınan siparişlerde iade işlemi için;

 • Kapıda nakit ödeme yöntemi ile almış olduğunuzbirürünün iade işlemi için iban numaranızı, numaranın hangi bankaya ait olduğunu ve banka hesap sahibininadını faturada belirtilmekte olanbölgeyeyazmanız gerekmektedir. İade işlemi ödeme yönteminiz doğrultusundaen fazla 10 iş günü içerisindeyapılacaktır.

Korayspor Efsane Cuma indirimleri (Black Friday)

İlk olarak Amerika’da kendisini göstermiş, ardından bütün dünyayı etkisi altına almış olan Black Friday indirimleri, uzun bir süredir ülkemizde de popülerliğini sürdürüyor. Black Friday indirim günlerinde yayınladığı kampanyalar ve sepette %50’ye varan indirimleri ile Korayspor da en çok takip edilen firmalar arasında yerini alıyor. Adidas, Puma, Nike, Reebok, Lacoste, New Blance, Hummel ve daha pek çok dünyaca ünlü markanın ayakkabı ve giyim ürünlerine Black Friday indirim günlerinde en uygun fiyata Korayspor online alışveriş sitesinden sahip olun.

–Korayspor Sık Sorulan Sorular–

 • Korayspor web sitesinin sol üst kısmında bulunmakta olan "Üye ol" butonuna tıklayarak karşınıza gelecek olan üyelik formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilir ve üyelik işlemlerinizi kolay bir şekilde başlatabilirsiniz.
 • Sisteme girmiş olduğunuz e-mail adresinizebir Aktivasyon Maili gönderilecektir; bu maile tıklamanız gerekmektedir.
 • Ardından web adresinin sol üst kısmındaki "Üye giriş" butonuna tıklayarak e-mail adresiniz ve şifreniz ile beraber giriş yapabilirsiniz.
Korayspor web sitesine giriş yapmanızın ardından “siparişlerim” başlıklı sekmeye girerek bütün siparişlerinizin ne durumda olduğunugörüntüleyebilme imkanına sahipsiniz. Eğer durumda “tedarik ediliyor” yazıyorsa bu siparişin hazırlanma sürecinde olduğunu, “tamamlandı” yazıyorsa da siparişin kargoya teslim edilmiş olduğu anlamına gelmektedir. Sipariş ilealakalı bütünbilgiler ayrıca e-mail adresinize de gönderilmektedir.
Korayspor online alışveriş sitesi üzerinden yapmış olduğunuz 149 TL ve üzeri harcamalarınızda Mng Kargo ile gerçekleştirilen bütün gönderimler ücretsizdir.
Müşteri hizmetleri yetkililerindendestek almak; herhangi bir soru ya da sorununuz bildirmek isterseniz pazargünleri ve resmî tatil günleri dışında, saat 09:30-20:30 arasında irtibat kurabilirsiniz. Korayspor Müşteri Hizmetleri ‘nden destek alabilmek için 444 28 41 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitede yer almakta olan Bize Ulaşın başlıklı sayfadaki İletişim Formunu doldurarak da yetkililer ile iletişim kurma imkanına sahipsiniz.