%60’a Varan LC Waikiki İndirimi

LC Waikiki'den sezon sonu fırsatı! %60'a varan indirimleri kaçırma!
Aktif Et
Belirsiz

%20 LC Waikiki Sepet İndirimi

Gideceğiniz sayfadaki ürünler sepette %20 indirimli!
Aktif Et
Belirsiz

LC Waikiki Çocuğum ve Ben Koleksiyonu

Aile boyu giyinmeniz için LC Waikiki'den çocuğum ve ben koleksiyonu!
Aktif Et
Belirsiz

%20 LC Waikiki Aksesuar İndirimi

Aksesuarlarda şimdi %20 net indirim fırsatı seni bekliyor!
Aktif Et
Belirsiz

%10 LC Waikiki Hijyen Kampanyası

Hijyen ürünleri ve kolonyalarda sepette %10 indirim!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


LC Waikiki İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Lcw indirim kodu hakkında detaylı bilgileri ve merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Ülkemizdeki giyim sektörünün önde gelen markalarından olan LC Waikiki, bugün yüzlerce mağazada müşterilerine hizmet etmektedir. Modayı yakalayan çizgi ve renkler ile farklı tasarımlara sahip ürünleri içeren LC Waikiki yıllardan beri kalitesinden ödün vermemektedir. Müşteri memnuniyetini ön plana koyan LC Waikiki tam 47 ülkede 992 mağazaya sahiptir. Uygun fiyatlı ürünleri ile ”iyi giyinmek herkesin hakkı” sloganıyla özveriyle çalışan LC Waikiki mağazalarının bulunduğu ülkelerden bazıları şunlardır: Rusya, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Belarus, Birleşik Arap Emirlikleri, Ukrayna ve Polonya.

LC Waikiki kadınlar, erkekler, genç kız ve genç oğlanlar, çocuklar ve bebekler olmak üzere her yaşa hitap etmektedir. Binlerce ürüne ev sahipliği yapan LC Waikiki farklı kategoriler ile hayatın her alanında müşterilerine yardımcı olmak için çalışır.

Lc Waikiki sosyal medya hesapları aracılığıyla yeni ürünleri ve kampanyaları takip edebilir, firmayla iletişim kurabilirsiniz.

Lcw facebook: https://www.facebook.com/lcwaikiki

Lcw twitter: https://twitter.com/lcwaikiki

Lcw instagram: https://www.instagram.com/lcwaikiki/

Lc Waikiki Ürünleri Satan Alışveriş Siteleri

Lc Waikiki, mağazalar dışında online platformlarda sıklıkla tercih edilen markalardandır. Bu alışveriş sitelerini takip ederek Lcw kampanyaları ve Lcw indirim kodu fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Lcw indirim kodu, sepetinize uygulandığında %60’lara varan indirimler ile size kazanç sağlayabilir. Lcw indirim kodu, farklı alt limitlere farklı miktarlarda uygulanır. Size de indirimli alışverişin tadını çıkarmak kalır.

LC Waikiki İade ve Değişim Uygulamaları

LC Waikiki iade ve değişim konusunda müşterilerine kolaylık sağlar. LC Waikiki online mağazasından satın aldığınız ürünler, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 30 gün içerisinde iade ya da değişim işlemlerine tabi tutulabilir. Lcw iade ve değişim işlemleri için satış fişi ya da fatura ibrazı gerekmektedir. Online siteden satın aldığınız ürünleri LC Waikiki mağazalarından değiştirilebilir. Değiştirmek istediğiniz ürünün bedeni, rengi ya da denk bir ürünü LC Waikiki mağazasında yoksa LC Waikiki online mağazadan değiştirilebilir.

Online olarak iade & değişim yapmak istenilen ürünleri, teslim aldığınız tüm parça ve aksesuarlarıyla birlikte yollanmalıdır. Ürünlerin kullanılmamış, kullanıcı tarafından deformeye uğramamış olması gerekmektedir. İade ya da değişim yapılmak istenen ürün indirime girmediği takdirde iade & değişim süresi 60 güne kadar çıkmaktadır. Ürünleri kargo ile tamamen ücretsiz bir şekilde yollayabilirsiniz. Lcw kargo ile ilgili sorularınızı Lcw müşteri hizmetleri aracılığıyla cevaplandırabilirsiniz.

LC Waikiki Müşteri Hizmetleri

LC Waikiki müşteri hizmetleri, müşterilerine maksimum memnuniyet sağlamak amacıyla kapsamlı bir iletişim ağına sahiptir. LC Waikiki müşteri hizmetlerine kargonuzun durumu, iade & değişim işlemlerinizin bilgisini, üyeliğinize dair değişiklikleri ve merak ettiklerinizi öğrenebilir. Ayrıca istek, görüş ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.  Lcw müşteri hizmetleri telefon numarası 44 44 529 (44 44 LCW)’dir. Lcw müşteri hizmetleri haftanın 7 günü saat 08:00 ile 24:00 arasında ulaşılabilir durumdadır. 7 gün 24 saat yazabileceğiniz Lcw email adresi musteri@lcwaikiki.com’dur. Bunlar ile birlikte Lcw iletişim formunu kullanarak kolay ve pratik bir şekilde müşteri temsilcilerine probleminizi iletebilirsiniz. Lcw iletişim formu https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/iletisim adresinden ulaşılabilir.

Lcw İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kupon Burada’da Lcw indirim kuponu güncel olarak her zaman bulunabilir. kuponburada.com’da yer alan Lcw kupon kodu 2020 senesi için geçerlidir. Üstelik Lcw indirim kodu bedava olarak hiçbir ödeme yapılmadan alınmaktadır. Lcw indirim kodu nasıl kullanılır görmek için aşağıda sizin için sıraladığımız adımları uygulayın.

1. kuponburada.com’a girin ve Lcw indirim kodu seçeneklerini inceleyerek size en uygun indirim kodunu seçin. Almak istediğiniz Lcw indirim kodu altında yer alan ”Kodu Aç” butonuna basın.

2.  Sayfada açılan Lcw indirim kodu kutusunun sağ tarafında bulunan ”Kopyala” bölümüne tıklayarak kodu kopyalayın. Daha sonra daha aşağıda yer alan kırmızı seçeneğe tıklayarak Lcw sayfasına gidin.

3. Açılan Lcw sayfasında seçtiğiniz Lcw kupon kodu uyumlu ürünleri sepetinize ekleyin.

4.  Daha sonra sipariş özetinin altında bulunan “Kampanya Kodu” kısmına gidin. kuponburada.com sitesinden kopyaladığınız Lcw indirim kuponu bu kutuya yapıştırılır. Yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın. Lcw indirim kuponu sepet tutarına yansıyacaktır. Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

LC Waikiki İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Lcw İndirim Kodu Siparişe Sonradan Eklenebilir Mi?