%10 Mango İndirim Kodu

Mango e-bültenine üye olana %10 indirim kodu!

%30 Mango İndirim Kampanyası

Tüm Mango ürünlerinde %30 indirim devam ediyor!
Aktif Et
Belirsiz

%10 Mango Hoşgeldin İndirim Kodu

Mango newsletter'a kaydolan herkese ilk alışverişe özel %10 indirim hediye!...Devamı

Mango newsletter’a kaydolan herkese ilk alışverişe özel %10 indirim hediye! Newslettera siteye üye olarak veya sitenin en alt tarafındaki kutucuğa e-posta adresinizi girerek kaydolabilirisiniz. Kısalt

Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Mango İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Mango İndirim Kodu hakkında merak edilenler için Kupon Burada yanınızda. Mango ilk mağazası Isak Andic ve Nahman Andic tarafından 1984 yılında Barselona’da açılmış olan bir aile şirketidir. Üretimde ağırlık olarak kadın giyim ön plana çıkmakla birlikte, erkek ve çocuk giyim ile moda aksesuarları da Mango’nun geniş yelpazesinde yerini bulmuştur. Mango 1992 yılında uluslararası pazara adımını atmıştır ve günümüzde 109 ülkede 2.236 mağaza ile faaliyet göstermektedir. Türkiye Mango için önemli pazarlardan bir tanesidir ve şirket ülkemizde 100’ün üzerinde mağazasıyla aktif bir şekilde rol oynamaktadır. Mango’nun temel hedefi kaliteli ürünleri ile sürdürülebilir, modern, özgün bir duruş sergilemek ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır. Bu hizmeti sunmada geniş alana yaydığı mağazalarıyla olduğu kadar Mango online internet mağazası ile de ülkemizin dört bir yanına başarılı bir şekilde hizmetini ulaştırmaktadır.

Mango 2007’den bu yana pek çok mağazasında özel koleksiyonlara da yer vermektedir, bunlar;

 • Mango Man
 • Mango Baby
 • Mango Kids
 • Mango Sports & Initimates

Üstelik Mango, Violate by Mango isimli koleksiyonu ile de 40-54 beden arası müşterilerinin ihtiyaçlarını da yetkin bir şekilde karşılayabilmektedir. Bu özel koleksiyonların yanı sıra müşterilerine başka önemli koleksiyonlar da sunmaktadır;

 • Wedding & Parties
 • Total Look
 • Hamile Giyimi
 • Ofis Görünümleri

Geniş ürün kategorisine ilaveten Mango aynı zamanda özel dikim ürünleriyle de müşterilerinin ihtiyaçlarına etkili bir şekilde yanıt verebilmektedir.

 

Mango Değişim ve İadeler

Online alışverişlerinizde ürününüzle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız yahut üründen hoşnut olmamanız halinde, en yakın Mango Mağazasına ücretsiz bir şekilde iade edebilir veya ürün değişimini isteyebilirsiniz. Bu işlemi ürününüzü teslim aldıktan sonra 30 gün içinde yapmanız gerekmektedir.

Ücretsiz evden alım veya Yurtiçi Kargo Şubelerine ücretsiz iadeler vasıtalarından biri ile de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz evden alımı seçmeniz halinde Yurtiçi Kargo’yu arayarak evden alım talebinde bulunmanız, faturanızı, iade formunu ve ürününüzü bir paket halinde kuryeye teslim etmeniz gerekmektedir. Bu işlemler ürünün size tesliminden itibaren 30 gün içinde yapılmalıdır. İade durumunda, ödenecek tutar 10 iş günü içerisinde ürünü alım yolunuzla ile aynı yolla size iade edilecektir. Değişim durumunda ise işlem yine 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. Evden alım hizmeti iPad ile verilen siparişlerde uygulanmamaktadır.

Bunlara ek olarak isterseniz cayma hakkınızı da kullanabilirsiniz. Bu durumda talebinizi 14 iş günü içinde satıcıya bildirmeniz gerekir, satıcı talebinizi aldıktan sonra iade edilecek ürünün bedelini ve iade kargo bedelini alıcıya yükletmeden en geç 10 gün içerisinde ödemekle mükelleftir.

Mango İletişim

Mango müşterilerine hizmetini etkin ulaştırmak ve hizmet kalitesini arttırmak için iletişimde birden çok yol sunmuştur.

Mango iletişim için kullanılabilecek yollardan bir tanesi site üzerinden gönderebileceğiniz e-postadır. Bir diğeri ise Mango müşteri hizmetleri aracılığıyla sağlanmaktadır. Mango müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 211 64 70’tir. Mango müşteri hizmetleri telefon çağrılarına Pazartesi-Cuma iş günleri içerisinde saat 08.00 ila 18.00 arasında yanıt vermektedir.

Dilerseniz Mango iletişim adresine de yazabilirsiniz.

Mango’nun iletişim adresi: Mango TR TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ. Katip Çelebi Mah. Hasnun Galip Sokak No:12 Kat:6 Beyoğlu- İstanbul’dur.

 

Mango ürünlerinin yer aldığı internet siteleri:

 • Trendyol
 • Boyner
 • N11
 • Gitti Gidiyor
 • Morhipo

 

Mango Teslimat

Ürünler için uygulanacak teslimat ücretleri ve teslimat tarihi seçilecek olan teslimat tipine göre değişim göstermektedir. Teslimat tipi olarak ise eve teslim ile Mango mağazasına teslim olarak iki çeşit teslimat tipi öngörülmüştür.

Mağazaya teslimat ücretsiz olup, teslim 2 ila 4 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Eve teslimatta ücretlendirme 5,90 Türk lirası olup, 150 Türk lirası ve üzerinde teslimat ücretsiz gerçekleştirilir, süre ise 2 ila 4 iş günüdür.

Bazı ürünlerde teslimat tarihi standart teslimat tarihinden farklı olabilecektir. Bu durumda ürün bilgisine tahmini teslim tarihi 8 ila 15 gün arasındadır ibaresi eklenir.

Mango.com üzerinden alınan ürünlerinin teslimatının yalnızca Türkiye içinde ve Yurtiçi Kargo ile yapıldığı, askeri üslere veya posta kutularına teslimat yapılmadığı unutulmamalıdır.

Mango İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kupon Burada’da Mango indirim kuponu güncel olarak her zaman bulunabilir. kuponburada.com’da yer alan Mango kupon kodu 2020 senesi için geçerlidir. Üstelik Mango indirim kodu bedava olarak hiçbir ödeme yapılmadan alınmaktadır. Mango indirim kodu nasıl kullanılır görmek için aşağıda sizin için sıraladığımız adımları uygulayın.

1. kuponburada.com’a girin ve Mango indirim kodu seçeneklerini inceleyerek size en uygun indirim kodunu seçin. Almak istediğiniz Mango indirim kodu altında yer alan ”Kodu Aç” butonuna basın.

2.  Sayfada açılan Mango indirim kodu kutusunun sağ tarafında bulunan ”Kopyala” bölümüne tıklayarak kodu kopyalayın. Daha sonra daha aşağıda yer alan kırmızı seçeneğe tıklayarak Mango sayfasına gidin.

3. Açılan Mango sayfasında seçtiğiniz Mango kupon kodu uyumlu ürünleri sepetinize ekleyin.

4.  Karşınıza çıkan ödeme ekranındaki kupon kutucuğuna kuponburada.com sitesinden kopyaladığınız Mango indirim kuponu yapıştırılır. Yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın. Mango indirim kuponu sepet tutarına yansıyacaktır. Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Mango İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Mango İndirim Kodu Siparişe Sonradan Eklenebilir Mi?