N11 Moda İndirimleri

Giyim, ayakkabı ve aksesuarlar %50'ye varan indirimlerle!
Aktif Et
Belirsiz

Sony n11’de!

Her türlü Sony ürünlerini n11 mağazasından hem ucuza hem de...Devamı

Her türlü Sony ürünlerini n11 mağazasından hem ucuza hem de çeşitli başka fırsatlardan da faydalanarak satın alabileceğinizi biliyor musunuz? Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

%80 n11 Telefon&Aksesuar İndirimi

n11'de cep telefonları ve aksesuarlarında %80'e varan indirimler başladı!
Aktif Et
Belirsiz

EVDEKAL – %60 n11 İndirim Kampanyası

Kampanya uzatıldı! Evde nasıl zaman geçer diye kara kara düşününlerin...Devamı

Kampanya uzatıldı! Evde nasıl zaman geçer diye kara kara düşününlerin imdadına n11 yetişti! Kitaplardan oyun konsollarına ve oyunlara, telefonlardan televizyon ve ses sistemlerine birçok üründe %60’a varan indirimler n11’de! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


N11 İndirim Kuponu ve Kampanyaları

N11 indirim kodu hakkında tüm sorularınızın cevaplandığı ve N11’de alışveriş ile ilgili tüm detayları öğreneceğiniz yazımıza göz atmadan alışveriş yapmamanızı öneririz. Alışverişin uğurlu adresi N11, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin e-ticaret devlerinden SK Group’un ortaklığı ile kurulmuştur. Müşterilerine geniş ürün portföyü ile hizmet eden N11’de kıyafetten markete, traş bıçaklarından nevresim takımlarına, cep telefonlarından masa sandalyelere hayatın her alanında ihtiyacınız olan ürünlere ev sahipliği yapar.

N11 İade Nasıl Yapılır

N11’in müşterilerine sağladığı internette güvenli alışveriş hizmeti ile ürünleriniz hatalı, arızalı, eksik gelirse ya da yalnızca beğenmezseniz kolaylıkla değişim sağlayabilirsiniz. Tüketici Hakları Kanunu kapsamınca ürününüz elinize ulaştıktan itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. N11 iade nasıl yapılır sorunuzun cevabı sıraladığımız adımlarda yer almaktadır. İade etmek istediğiniz ürün için öncelikle yapmanız gereken bir iade talebi oluşturmak. N11 iade talebini n11.com internet sitesi ve mobil uygulamasındaki ”Hesabım” sayfasının ”Siparişlerim” bölümündeki ”İade Et” seçeneğine bastıktan sonra karşınıza gelecek olan İade Talep Formunu oluşturarak oluşturabilirsiniz.

Formu oluşturduktan sonra 3 gün içerisinde ürünü mağazaya anlaşmalı kargo aracılığıyla gönderin. Ürününüzü kargoladıktan sonra 3 iş günü + 24 saat içerisinde mağaza N11 iade talebinize yanıt verecektir. N11 iade talebiniz onayladıktan sonra ortalama 3 gün içerisinde paranız kredi kartına aktarılır.

N11 Değişim & İptal Nasıl Yapılır

N11 değişim talebi için N11 internet sitesi ya da mobil uygulamasında yer alan Hesabım sayfasının ”Siparişlerim” bölümünden Ürünü Değiştir butonuna tıklayın. N11 değişim talep formunu doldurun ve değişim adresini alın. Değişim talebinizden 3 gün içerisinde ürünü mağazaya geri yollayın. Kargo kampanya kodu aracılığıyla ürünü ücretsiz olarak kargo ile yollayabilirsiniz. Mağaza, siz ürünü kargoladıktan 3 gün + 24 saat içerisinde iade değişim cevap verir. Ürünün değişimi onaylandıktan sonra mağaza size yeni ürünü yollar.

N11 ürün iptali için mağazanızın ürünü onaylayıp onaylamadığına bakın. Mağaza ürünü onaylamadıysa N11 ürün iptali son derece kolaydır. Hesabım sayfasından Mevcut Sipariş bölümüne gidin ve İptal Et butonuna basın. Siparişinizin iptalinin ardından 3 gün içerisinde para iadeniz yapılacaktır. Mağaza ürüne onay verdiyse Hesabım sayfasının Mevcut Sipariş bölümünden İptal Talep Et butonuna basın. Mağaza ürününüzü kargolamadıysa iptal edecektir. Eğer ürünü kargoladıysa ürünü iade etmeniz gerekir.

N11 İndirim Kodu Nedir

N11 indirim kodu N11 tarafından müşterilerine belirli zamanlarda, farklı miktarlarda, farklı mağazalarda uygulanmak üzere indirimli alışveriş yapılması için verilmektedir. N11 indirim kuponu çeşitleri 4 tanedir.

N11 indirim kodu çeşitleri şunlardır:

Tık Hızında Kuponlar

n11.com tarafından belirli zaman aralıklarında farklı miktar, alt limit ve ürünler için verilir. N1 üyelerinin tek tıkla otomatik olarak N11 hesaplarına tanımlanan kupon türüdür.

Kampanya Kuponları

N11’in belirli kampanya dönemlerinde verdiği “anne66, baba22” gibi kupon kodları ya da anlaşmalı markalar tarafından verilen 16 haneden oluşan kupon kodlarının üyelerin N11 hesaplarına tanımlanan kuponlardır.

Zincir Kuponlar

N11 üyelerinin belirli tarihlerde yaptıkları alışverişlerden, harcadıkları para ve aldıkları ürünlere göre tanımlanan farklı miktarlardaki indirim kuponlarıdır. Farklı ödeme miktarınca alışveriş yaparak birden çok zincir kupon kazanılabilir.

11.11 Kuponları

Her sene 11 Kasım’da N11 tarafından düzenlenen 11.11 kampanyasına özel ekim ayından itibaren N11 online alışveriş sitesi ve N11 mobil uygulaması üzerinden tanımlanan kuponlardır.

N11 Kuponmatik Nedir

N11 kuponmatik, N11 indirim kuponu kazanacağınız bir N11 oyunudur. N11 kuponmatik oyununu oynamak için N11 mobil uygulamasını indirmeniz gerekir. N11 üyeleri, yalnızca N11 mobil uygulama platformunda bulunan Kuponmatik’te çarkı çevirerek farklı ürünlerde geçerli farklı indirim tutarlarında bir ya da birden fazla N11 indirim kuponu kazanır. Kuponmatik’i kullanmak için N11 tarafından belirlenen saatlerde Kuponmatik çarkını çevirin ve N11 indirim kuponu kazanın. Kazandığınız N11 indirim kuponu ya da kuponlar otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir. Kuponlarınızı ödeme aşamasında karşınıza gelen Kupon Seç bölümünden seçerek kullanabilirsiniz.

Kupon Burada N11 İndirim Kupon Kodu Nasıl Kullanılır

Kuponburada.com aracılığıyla N11 indirim kodu bedava olarak elde edilir. N11 indirim kodu güncel bir şekilde sitede kullanılabilir. N11 indirim kodu 2020 yılında geçerli olanlar kuponburada.com sitesinden seçilebilir. N11 indirim kuponu nasıl kullanılır uygulamalı olarak öğrenmek için yazımızın kalanından yararlanabilirsiniz.

  1. kuponburada.com’a girin ve N11 indirim kodu seçeneklerini inceleyerek size en uygun indirim kodunu seçin. Almak istediğiniz indirim kodunun altında yer alan ”Kodu Aç” butonuna basın.
  2. Sayfada açılan N11 kupon kodu kutusunun sağ tarafında bulunan ”Kopyala” bölümüne tıklayarak kodu kopyalayın. Daha sonra daha aşağıda yer alan kırmızı seçeneğe tıklayarak N11 sayfasına gidin.
  3. Açılan N11.com sayfasında seçtiğiniz N11 kupon kodu uyumlu ürünleri sepetinize ekleyin.
  4. Ödemeye geçmeden önce Kupon Kullan bölümünde yer alan Kuponları Gör seçeneğine tıklayın. Kupon Ekle yazan kutuya kuponburada.com’dan kopyaladığınız N1 kupon kodu için yapıştır deyin ve sağ taraftaki ”Ekle” butonuna basın. N11 kupon kodu sepetinizdeki toplam tutardan düşecektir, ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

N11 İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

N11 Kupon Kodu Kullanarak Alınan Ürün İade Ya Da İptal Edildiğinde Kuponumu Geri Alabilir Miyim?