%20 Network İndirim Kuponu

Network'te geçerli %20 indirim! Tüm indirimlere ek sepet aşamasında %20...Devamı

Network’te geçerli %20 indirim! Tüm indirimlere ek sepet aşamasında %20 indirim kullanabilirsiniz. Sınırlı sayıdadır. Kod kullanılmalıdır. Kısalt

İlkbahar/Yaz Ürünlerinde Geçerli %20 İndirim

Network'ün İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında geçerli olan %20 indirim. 2 ve üzeri...Devamı

Network’ün İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında geçerli olan %20 indirim. 2 ve üzeri ürün alımında %20 net indirim Network’te! Kısalt

%20 Network İndirim Kodu

Yaz giyimde zarifliğin adresi Network'ten yapacağınız yeni sezon alışverişlerinde %20...Devamı

Yaz giyimde zarifliğin adresi Network’ten yapacağınız yeni sezon alışverişlerinde %20 indirim! Kısalt

%70 Network İndirim Kampanyası – Outlet

Seçili outlet ürünlerinde NET %70 indirim fırsatı!
Aktif Et
Belirsiz

Network Ücretsiz Kargo Kampanyası

Network sitesinden yapacağınız 50 TL ve üzeri bütün alışverişlerinizde kargo...Devamı

Network sitesinden yapacağınız 50 TL ve üzeri bütün alışverişlerinizde kargo ücretsiz! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Network İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Network indirim kodu hakkında, öğrenmek istedikleriniz ve merak ettiğiniz her türlü bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Network indirim kodu, giyim, ayakabı ve aksesuar alışverişi yapmayı seven kişiler tarafından en çok sorulan ve merak edilen konulardan biridir. Kupon Burada’da, müşterilerine alışverişlerinde indirim sağlamak amacı ile Network indirim kodu imkanı sunmaktadır.

Kupon Burada’da Network indirim kodu, Network indirim kuponu, Network kupon kodu, Network indirim kodu 2020, Network indirim kodu bedava, Network indirim kodu güncel gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde müşterilerimiz, aldıkları ürünler üzerinden kupon aracılığı ile indirim elde ederler.

Network indirim kodu, üyelerin alışverişlerindeki toplam tutarlarında indirim elde etmelerini sağlayan kupondur. Network sitesinde; üst giyim, alt giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ürün kategorilerinde hem erkek hem kadın ürünlerimiz bulunmaktadır.

Network Müşteri Hizmetleri

Network alışveriş sitesi, zamansız moda anlayışıyla hareket eden bir mağazadır. Türkiye’de özgünlük, kalite ve zamansız moda denilince akla gelen ilk marka olan Network alışveriş sitesi, bu hedef doğrultusunda ilerlemektedir. Network alışveriş sitesinde; üst giyim, alt giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ürün kategorilerinde hem erkek hem kadın ürünlerimiz bulunmaktadır. https://www.network.com.tr/  sitesine girerek tüm Network ürünlerini görebilirsiniz. Network alışveriş sitesinin mobil uygulaması da mevcuttur.  Sosyal medya adresleri Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube hesaplarından da Network alışveriş sitesini takip edebilirsiniz.

Network Genel Müdürlük Adresi: Ay Marka Maðazacýlýk, Reþitpaþa Mahallesi,  Eski Büyükdere Caddesi,  Windowist Tower No:26/59 34467 Maslak Sarýyer/Ýstanbul

Network müşteri hizmetleri telefon numarası  +90 212 386 20 00’dýr. Diðer bir Network müþteri hizmetleri numarasý ise 444 3 662’dir. Bu numaralar üzerinden ürünler ile ilgili merak ettiklerinizi, yaþadýðýnýz sorunlarý, üyelik iþlemleri ile ilgili bilmek istediklerinizi ve daha pek çok þeyi öðrenebilirsiniz. Network fax numarasý ise +90 212 386 20 10’dur. Aynı zamanda 7 gün 24 saat email atabileceğiniz Network e-Posta adresi ile onlinedestek@aymarka.com.tr müşteri temsilcileri ile bağlantı kurabilirsiniz.

Network İade İşlemi Nasıl Yapılır

Network alışveriş sitesinde; üst giyim, alt giyim, dış giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ürün kategorilerinde hem erkek hem kadın ürünlerimiz bulunmaktadır. Ancak bazen bazı sebeplerden dolayı aldığı ürün ya da ürünleri iade etmek isteyen müşterilerimiz olabiliyor. Network iade işlemleri ile ilgili en çok sorulan sorular bunlardır:

  1. Network iade işlemi nasıl yapılır? Aldığınız ürünler kullanılmış ya da hasar görmüşse ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Aldığınız ürünü iade edecekseniz, 30 gün içinde teslim aldığınız ürünü, olduğu gibi size geldiği şekilde aksesuarları ile birlikte eksiksiz bir şekilde hasar görmemiş olarak bize teslim ederseniz ürün iadesini kolayca yapabilirsiniz.
  2. Network iade edeceğiniz ürünün sevk irsaliyesini (sevk edilen ürünün listesi, gönderme listesi)göndermemiz gerekir mi? Evet, iade edeceğiniz ürünü gönderirken sevk irsaliyesini de göndermeniz gerekir.
  3. Network siparişini iptal ettirebilir miyiz? Eğer yanlış verdiğiniz bir sipariş ise ya da siparişinizden vazgeçerseniz siparişinizi iptal ettirmeniz mümkündür.
  4. Network siparişinizi verdiniz, ardından siparişinizi iptal ettirdiniz. Ürünün ücret iadesi olacak mıdır? Eğer iptal ettirdiğiniz ürün kargoya verilmediyse bu durumda ücretin tamamı size iade edilir. Eğer iptal ettirdiğiniz ürün kargoya verilmiş ise bu durumda kargo ücreti kesilir, kalan ücret miktarı size iade edilir.

Network İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kupon Burada, müşterilerine alışverişlerinde indirim sağlamak amacı ile Network indirim kodu imkanı sunmaktadır. kuponburada.com sitesinde Network indirim kodu, Network indirim kuponu, Network kupon kodu, Network indirim kodu 2020, Network indirim kodu bedava, Network indirim kodu güncel gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde müşterilerimiz, aldıkları ürünler üzerinden kupon aracılığı ile indirim elde ederler.

Network indirim kodu, Kupon Burada tarafından verilen üyelerin alışverişlerindeki toplam tutarda indirim elde etmelerini sağlayan kupondur. Siz de Network indirim kuponu, Network indirim kodu, Network kupon kodu gibi seçeneklerini kullanarak geçerli ürünlerde alışveriş maliyetinizi düşürerek uygun fiyatlar ile alışverişler yapabilirsiniz.

Network online alışveriş sitesindeki indirim kuponlarınızı kuponburada.com vasıtasıyla şu şekilde kullanırsınız:

  1. kuponburada.com’a Network sayfasına girin. Sitede yer alan Network indirim kodu seçenekleri arasından size uygun olanı seçin ve sağ tarafta yer alan ”kodu aç” butonuna basın.
  2. Daha sonra karşınıza gelen ekrandaki Network kupon kodu kopyalanmalıdır. Kopyalama işleminden sonra aşağıda yer alan Network internet sitesine git ibaresine tıklayın.
  3. Ardından Network online mağaza açılacaktır. Siteyi gezerek binlerce ürün arasından almak istediklerini sepetinize ekleyin.
  4. Ürünleri sepetinize eklemeyi bitirdiğinizde ödeme ekranına gidin. Ödeme ekranında karşınıza gelen indirim kodu kutucuğuna kuponburada.com internet sitesinden kopyaladığınız Network kupon kodu yapıştırılmalıdır. Ardından ekle’ye basın ve Network indirim kuponu sepetinizdeki toplam tutardan düşsün.

Network İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Network İndirim Kodu Siparişe Sonradan Eklenebilir Mi?