%10 SuperStep İndirim Kodu – Yeni Üyelere Özel

SuperStep'den yeni üyelere özel %10 indirim kodu! Biz denedik, hem...Devamı

SuperStep’den yeni üyelere özel %10 indirim kodu! Biz denedik, hem indirimli hem indirimsiz ürünlerde çalışıyor! SuperStep’e üyeliğinizin ardından yapacağınız ilk alışverişte geçerlidir. Kısalt

Converse Ürünleri SuperStep’te!

Geleceğin klasikleri SuperStep'te! İncelemek için tıkla!
Aktif Et
Belirsiz

%25 SuperStep Skechers İndirim Kampanyası

SuperStep'de Skechers Koleksiyonunda Seçili Ürünlerde %25 İndirim Başladı!
Aktif Et
Belirsiz

%25 SuperStep Skechers İndirimi

Skechers ürünleri %25 indirimli!
Aktif Et
Belirsiz

%50 SuperStep İndirim Kampanyası

SuperStep İndirim Bölümü'nde oranlar %50'yi buluyor!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Super Step İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Super Step indirim kodu hakkında, öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Super Step indirim kodu; çocuk ayakkabı, çocuk aksesuar, erkek ayakkabı, erkek aksesuar, erkek giyim,kadın giyim, kadın ayakkabı ve kadın aksesuar ürün kategorilerinden alışveriş yapan kişilerin en çok sorduğu sorulardan biridir.Kupon Burada’da, müşterilerine alışverişlerinde indirim sağlamak amacı ile Super Step indirim kodu imkanı sunmaktadır.

Kupon Burada’da Super Step indirim kodu, Super Step indirim kuponu, Super Step kupon kodu, Super Step indirim kodu 2020, Super Step indirim kodu bedava, Super Step indirim kodu güncel gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde müşterilerimiz, aldıkları ürünler üzerinden kupon aracılığı ile indirim elde ederler.

Super Step indirim kodu, üyelerin alışverişlerindeki toplam tutarlarında indirim elde etmelerini sağlayan kupondur. Super Step online alışveriş sitesinde ve Super Step mağazalarında; erkek giyim, kadın giyim,kadın aksesuar, erkek aksesuar, kadın ayakkabı, erkek ayakkabı, çocuk ayakkabı ve çocuk aksesuar ürün kategorilerinde yer alan birçok ürün seçeneği bulunmaktadır.

 

Super Step Müşteri Hizmetleri

Super Step online alışveriş sitesinde ve Super Step mağazalarında; erkek giyim, kadın giyim,kadın aksesuar, erkek aksesuar, kadın ayakkabı, erkek ayakkabı, çocuk ayakkabı ve çocuk aksesuar ürün kategorilerinde yer alan birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. 2005 yılında markaları arasına Burberry’yi de ekleyen Eren Grubu, 2012 yılında Gant’in distribütörlük haklarını da alıp markalarını artırmış, dünya markalarıyla olan birlikteliğine devam etmiştir. 2012 yılında Eren Grubu, çok markası olan ayakkabı zinciri Super Step konseptini hayata geçirmiştir. Birçok markayı bünyesinde birleştiren Super Step, tüketicilere birçok dünya markasını aynı yerde bulma olanağı sağlayarak birçok tüketiciyi memnun etmiştir ve tüketicilere ulaşım kolaylığı sağlamıştır.

Super Step Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 3 736. Bu numara üzerinden ürünler ile ilgili merak ettiklerinizi, yaþadýðýnýz sorunlarý, üyelik iþlemleri ile ilgili bilmek istediklerinizi, önerilerinizi ve Super Step online alýþveriþ sitesi ve maðazalarý hakkýnda sormak istediklerinizi öðrenebilirsiniz. Super Step alýþveriþ sitesi ve maðazalarý ile ilgili iletiþime geçebileceðiniz e-posta adresi:  mh@superstep.com.tr  7 gün 24 saat e-mail atabileceğiniz bu adresle müşteri temsilcileri ile istediğiniz zaman bağlantı kurabilirsiniz.

Super Step İade İşlemi Nasıl Yapılır

Super Step online alışveriş sitesinde ve Super Step mağazalarında; erkek giyim, kadın giyim, kadın aksesuar, erkek aksesuar, kadın ayakkabı, erkek ayakkabı, çocuk ayakkabı ve çocuk aksesuar ürün kategorilerinde yer alan birçok ürün seçeneği bulunmaktadır. Müşteriler bazen ürün değişimi ya da ürün iadesi yapmak isteyebiliyorlar. Super Step iade değişim işlemleri nasıl oluyor konusuna açıklık getirelim. Super Step’ten aldığım ürün ya da ürünleri iade etmenin şartları:

  1. Super Step iade süresi, ürünü teslim aldıktan sonraki 30 gündür.
  2. Aldığınız ürünün iadesini ücretsiz gerçekleştirmek istiyorsanız Yurtiçi Kargo ile ürünü göndermeniz gerekmektedir. Bunun için kodu belirtmeniz yeterli olacaktır. Yurtiçi cari kod: 342041617.
  3. İade edeceğiniz ürünler; standart ambalaj ya da kutusunda standart bir şekilde aksesuarlarıyla birlikte teslim edilmelidir. Ürün eksiksiz bir şekilde iade edilmelidir. Ürün hasar ya da zarar görmemiş bir şekilde kargoya teslim edilmelidir. Bu şekilde ürünü paketlemeli ve kargoya vermelisiniz. Böylece kolay bir şekilde iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  4. Super Step’ten satın aldığınız ürün ya da ürünleri yıpranmış, kullanılmış, hasar görmüş ve yıkanmış bir şekilde iade etmeniz mümkün değildir. Bu şekilde gönderilen ürün ya da ürünlerin iade işlemi yapılmamaktadır.

Super Step’ten alınan hangi ürünün iadesi yapılmamaktadır? Super Step’ten aldığınız çorap ürünleri ve iç giyim ürünlerinde iade işlemi yapılmamaktadır.

Super Step İade Adresi: Occasion Mahmutbey- Mahmutbey Mahallesi, Ordu Caddesi, No:52 Bağcılar/İstanbul

Super Step İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kupon Burada’da Super Step indirim kuponu güncel olarak her zaman bulunabilir. kuponburada.com’da yer alan Super Step kupon kodu 2020 senesi için geçerlidir. Üstelik Super Step indirim kodu bedava olarak hiçbir ödeme yapılmadan alınmaktadır. Super Step indirim kodu nasıl kullanılır görmek için aşağıda sizin için sıraladığımız adımları uygulayın.

1. kuponburada.com’a girin ve Super Step indirim kodu seçeneklerini inceleyerek size en uygun indirim kodunu seçin. Almak istediğiniz Super Step indirim kodu altında yer alan ”Kodu Aç” butonuna basın.

2.  Sayfada açılan Super Step indirim kodu kutusunun sağ tarafında bulunan ”Kopyala” bölümüne tıklayarak kodu kopyalayın. Daha sonra daha aşağıda yer alan kırmızı seçeneğe tıklayarak Super Step sayfasına gidin.

3. Açılan Super Step sayfasında seçtiğiniz Super Step kupon kodu uyumlu ürünleri sepetinize ekleyin.

4.  Daha sonra sipariş özetinin altında bulunan “Kampanya Kodu” kısmına gidin. kuponburada.com sitesinden kopyaladığınız Super Step indirim kuponu bu kutuya yapıştırılır. Yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın. Super Step indirim kuponu sepet tutarına yansıyacaktır. Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Super Step İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Super Step İndirim Kodu Siparişe Sonradan Eklenebilir Mi?