299,90 TL Süvari Takım Elbise Kampanyası

Süvari takım elbiselerde tek fiyat: 299,90₺
Aktif Et
Belirsiz

Süvari İndirim Kampanyaları

Süvari'de indirim kampanyalarını görüntülemek için tıkla!
Aktif Et
Belirsiz

Süvari Gardrop Günleri

Süvari'de Gardrop Günleri! Tek fiyat fırsatlarından yararlanın!
Aktif Et
Belirsiz

Süvari Outlet

Süvari Outlet'de fiyatlar 24,90₺'den başlıyor!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Süvari İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Süvari indirim kodu hakkında, öğrenmek istedikleriniz ve merak ettiğiniz her türlü bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Süvari indirim kodu, gömlek, takım elbise, ceket, pantolon, damatlık, ayakkabı yani erkek giyim alışverişi hakkında en çok sorulan ve merak edilen konulardan biridir. Kupon Burada’da, müşterilerine alışverişlerinde indirim sağlamak amacı ile Süvari indirim kodu imkanı sunmaktadır.

Kupon Burada’da Süvari indirim kodu, Süvari indirim kuponu, Süvari kupon kodu, Süvari indirim kodu 2020, Süvari indirim kodu bedava, Süvari indirim kodu güncel gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde müşterilerimiz, aldıkları ürünler üzerinden kupon aracılığı ile indirim elde ederler.

Süvari indirim kodu, üyelerin alışverişlerindeki toplam tutarlarında indirim elde etmelerini sağlayan kupondur. Süvari alışveriş sitesinde; erkek giyimi adına istediğiniz tüm ürünleri bulabileceksiniz. Gömlek, takım elbise, pantolon, ceket, damatlık, kaban, mont, triko, ayakkabı ürünlerinden büyük beden gömlek, uzun kollu gömlek ürünlerine kadar birçok ürün Süvari alışveriş sitesinde ve mağazalarında bulunmaktadır.

Süvari Müşteri Hizmetleri

Süvari alışveriş sitesinde; erkek giyimi adına istediğiniz tüm ürünleri bulabileceksiniz. Gömlek, takım elbise, pantolon, ceket, damatlık, kaban, mont, triko, ayakkabı ürünlerinden büyük beden gömlek, uzun kollu gömlek, kısa kollu gömlek ürünlerine kadar birçok ürün Süvari alışveriş sitesinde ve mağazalarında bulunmaktadır. Erkek aksesuarları; çorap, kemer, papyon, parfüm, kravat, kol düğmesi, bileklik gibi aksesuar ürünleri de Süvari alışveriş sitesinde ve mağazalarında bulunmaktadır.

Süvari mağazalarının çalışma saatleri hafta içi 5 gündür ve mağazalar saat 08:00’da açılıp 18:00’da kapanmaktadır. Erkeklerin günlük hayatlarında ve iş hayatlarında, gittikleri davet ya da kutlamalarda şıklıklarını Süvari markası tamamlamaktadır. Süvari markası 160’dan fazla mağazasıyla 9 ülkede faaliyet göstermektedir. Süvari mağazaları, yurtiçinde marka yolculuğuna devam etmektedir. Yurtdışında da marka yolculuğuna devam eden Süvari, her geçen gün biraz daha global anlamda büyümeye devam etmektedir.

Süvari Genel Müdürlük Adresi: Atatürk Mahallesi, Bahariye Caddesi, Gül Sokak, No:11 İkitelli/İstanbul Süvari e-posta adresi:  musterihizmetleri@suvari.com.tr  mail adresi ile istediğiniz zaman Süvari markası hakkındaki her konuda Süvari sitesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Süvari Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 360 97 88. Bu numaralar üzerinden ürünler ile ilgili merak ettiklerinizi, yaþadýðýnýz sorunlarý, üyelik iþlemleri ile ilgili bilmek istediklerinizi ve daha pek çok þeyi öðrenebilirsiniz. Süvari Franchise Baþvuru Talebi: Franchise başvuru talepleriniz için Süvari markası sitesi ile franchising@suvari.com.tr  e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Süvari İade İşlemi Nasıl Yapılır

Süvari online alışveriş sitesinde ve mağazalarında erkek giyimi, erkek ayakkabısı ve erkek aksesuar ürünlerine dair birçok ürünü bulabilirsiniz. Erkeklerin günlük hayatlarında ve iş hayatlarında, gittikleri davet ya da kutlamalarda şıklıklarını Süvari markası tamamlamaktadır. Ancak bazı durumlarda ürün iade etmek isteyen müşterilerimiz olabiliyor. Süvari iade işlemi hakkında en çok sorulan sorular şunlardır:

  1. Süvari markasının iade politikası nedir? Süvari online alışveriş sitesinden ürün ya da birden fazla ürün aldınız. Aldığınız ürünü ya da ürünleri iade etmek istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken, satın aldığınız ürünü teslim tarihinden sonraki 14 gün içinde iade etme ya da farklı bir ürünle değişimini yapmaktır.
  2. Süvari iade koşulları nelerdir? Süvari ürünü ya da ürünlerini satın aldınız. Ancak aldığınız ürünü iade etmek isterseniz bazı koşullara uymanız gerekmektedir. Bu koşullar; ürünün orijinal ambalajı bozulmamış olmalı, ürün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalı, ürün zarar görmemeli, ürün hasara uğramış bir durumda olmamalıdır. Bu koşulların hiçbiri gerçekleşmemişse, ürünün orijinal ambalajı iyi bir durumda, ürün tekrar satılabilir özellikte ise ayrıca ürün zarar görmedi ve hasara uğramadıysa kolay bir şekilde ürün iadesi yapma hakkınız bulunmaktadır.
  3. Süvari fiziksel mağazadan bir ürün satın aldım. Mağazadan aldığım ürünün iade ya da değişimi Süvari online alışveriş sitesi üzerinden yapılabilir mi? Hayır, Süvari fiziksel mağazadan satın aldığınız bir ürünün iade ya da değişimi Süvari online alışveriş sitesi üzerinden yapılamaz.
  4. Süvari iade işlemleriyle ilgili kargo ücretleri hakkında bilgi verir misiniz? Satın aldığınız ürünü iade ederken Süvari sitesinin anlaşma yaptığı MNG Kargo ile ürünü iade ederseniz herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. Kargo ücreti Süvari sitesi tarafından ödenir. MNG Kargo dışında bir şirketle ürünü gönderirseniz bu durumda kargo ücretini müşteri karşılar. Ayrıca farklı bir kargo şirketiyle iade edilecek ürünü gönderdiğinizde alıcı ödemeli olarak yollarsanız kargo ücretiniz iade ücretinden düşecektir. Türkiye dışından bir ülkeden yapılan iade işlemlerinde kargo ücreti müşterinin sorumluluğundadır, müşteri kargo masrafını karşılar.

Süvari İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Kupon Burada’da Süvari indirim kuponu güncel olarak her zaman bulunabilir. kuponburada.com’da yer alan Süvari kupon kodu 2020 senesi için geçerlidir. Üstelik Süvari indirim kodu bedava olarak hiçbir ödeme yapılmadan alınmaktadır. Süvari indirim kodu nasıl kullanılır görmek için aşağıda sizin için sıraladığımız adımları uygulayın.

1. kuponburada.com’a girin ve Süvari indirim kodu seçeneklerini inceleyerek size en uygun indirim kodunu seçin. Almak istediğiniz Süvari indirim kodu altında yer alan ”Kodu Aç” butonuna basın.

2.  Sayfada açılan Süvari indirim kodu kutusunun sağ tarafında bulunan ”Kopyala” bölümüne tıklayarak kodu kopyalayın. Daha sonra daha aşağıda yer alan kırmızı seçeneğe tıklayarak Süvari sayfasına gidin.

3. Açılan Süvari sayfasında seçtiğiniz Süvari kupon kodu uyumlu ürünleri sepetinize ekleyin.

4.  Daha sonra sipariş özetinin altında bulunan “Kampanya Kodu” kısmına gidin. kuponburada.com sitesinden kopyaladığınız Süvari indirim kuponu bu kutuya yapıştırılır. Yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın. Süvari indirim kuponu sepet tutarına yansıyacaktır. Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Süvari İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Süvari İndirim Kodu Siparişe Sonradan Eklenebilir Mi?