%50 Tatil Sepeti Erken Rezervasyon İndirimi

%50'ye varan Tatil Sepeti Erken Rezervasyon İndirimleri devam ediyor!
Aktif Et
Belirsiz

%30 Tatil Sepeti Yurt Dışı İndirimi

Yurt dışı turlarında %30'a varan indirimler Tatil Sepeti'nde başladı!
Aktif Et
Belirsiz

Tatilsepeti’nden Fırsat Otelleri

Fırsat otellerini keşfetmek için tıkla!
Aktif Et
Belirsiz

Axess’e Özel 12 Aya Varan Taksit

Axess'lilere Tatil Sepeti'nde yurt içinde 12, yurt dışında 6 taksit...Devamı

Axess’lilere Tatil Sepeti’nde yurt içinde 12, yurt dışında 6 taksit imkanı! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

Vizesiz Uzak Doğu Turları 449€’dan!

499€'dan başlayan turları incelemek için tıkla!
Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Tatil Sepeti İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Tatil planları yaptığınız zaman dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bu noktada planlarınızı yapacağınız sırada seyahatinizi nasıl yapacağınıza, nerede kalacağınıza ve nasıl bir tatil istediğinize dikkat etmelisiniz. Bazı siteler ise sizlere tatil noktasında destek vermekte olan ve bütün planlarınızı en iyi şekilde yapabilmekte imkanı vermektedir. Tatil Sepeti sizlere bu noktada hizmet vermekte olan sitelerin arasında yer almaktadır. Tatil sepeti indirim kodu ise sizlere tatilinizi yaparken daha uygun fiyatlar üzerinden planlayabilme imkanını sunmaktadır. Tatil sepeti sitesinin genel anlamda özellikleri ise şu şekildedir:

  • Yolculuk türünüze göre bilet bulabilme: Tatil yapacağınız yere yolculuklarınızı gemi veya uçak ile yapacaksanız bunun için bilet araştırması yoluna giderek tatil sepeti üzerinden bilet alabilme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Otel rezervasyonu yaptırabilme: Tatil Sepeti sitesi üzerinden en büyük avantajlarınızdan birisi otel rezervasyonu yaptırabilmektedir. Sitede kalacağınız şehri ve tarihleri girdikten sonra karşınıza kalabileceğiniz oteller gelmektedir. Bu şekilde otel seçimlerinizi yaparken müsaitliğe göre rezervasyon da yapabilirsiniz.
  • Tatil kampanyaları: Tatil Sepeti sitesinin en güzel yanlarından birisi sizlere farklı tatil kampanyaları sunarak gerek yaz tatillerinde gerekse kış tatillerinde son derece iyi tatiller geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tatillerinizi planlarken bütçenizde zorlanmayacaktır.
  • Güvenilir tatil yapabilme: Bir tatil yapmak istediğiniz noktada mutlaka eğer internetten tatil alacaksanız çok fazla sorun yaşayabilme imkanınız bulunabilmektedir. Özellikle bilgilerinizi girdiğiniz ve ödeme yaptığınız için güvenilir tatil siteleri üzerinden tatillerinizi yapabilirsiniz.

Tatil Sepeti genel anlamda bu özelliklere sahip olan bir site olduğu için site üzerinden tatil planlarınızı çok rahat bir şekilde yaparak sitede rezervasyon gibi işlemlerinizi yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz. Tatil Sepeti sitesi bu noktada sorunsuz ve son derece kaliteli olan bir site olduğu gibi gerçekten iyi bir tatil geçirebilmeniz için bütün imkanları sunmaktadır.

Tatil Sepeti İndirim Çeki

Tatilinizi daha uygun fiyatlar üzerinden yaparak bütçenize dost bir tatil geçirebilme adına tatilinizde kullanabileceğiniz bütün indirimleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada yer almakta olan indirimlere baktığımız zaman sitelerin kendi indirimleri olduğu gibi ek olarak indirim çekleri de yer alabilmektedir. Tatil sepeti indirim çeki sizlere sahip olduğu tutar veya oran kadar alışverişlerinizde indirim yaptırabilme imkanı tanımaktadır. İndirim çeklerinin sahip olduğu bu özelliğin indirim kodlarıyla aynı olduğunu söyleyebiliriz. Almış olduğunuz bu indirim çekini siz kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda sevdiklerinize hediye ederek onların da indirimli bir şekilde alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Tatil sepeti bu noktada çok gelişmiş ve başarılı bir site konumundadır.

Tatil Sepeti İndirim Kampanyaları

Yaz ayları için de kış ayları için de tatil planlarınız olabilir. Bu evrede en fazla dikkat edeceğiniz nokta ise; tatillerinizi en iyi yerde en uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirebilmek olacaktır. Birçok kişi bu tarz bir tatil gerçekleştirememekten yana şikayet ediyoruz. Tatil sepeti ise sizlere tatil yapmak istediğiniz zaman tam olarak hayalinizdeki tatili gerçekleştirebilme imkanı sunmaktadır. Tatil Sepeti indirim kodu kullanarak siteden tatillerinizi planlarken son derece indirimli fiyatlar üzerinden tatillerinizi de planlarsınız. Bu şekilde indirimli fiyatlar üzerinden tatillerinizi planlayacağınız için tatiliniz süreci boyunca hem eğlenirsiniz hem de bütçenize dost bir tatil gerçekleştirdiğiniz için sonrasında sorun yaşama gibi bir ihtimaliniz olmadan tatil yapmış olursunuz.

Tatil Sepeti İndirim Kuponları

Tatillerinizi ayarlarken tatil sepeti sitesini tercih etmenizin sizlere sağlayacağı en güzel avantajlardan birisi; sadece kendi bünyesinde bulunan indirimlerle beraber birbirinden farklı kodlarla daha iyi indirimler yaptırabilmenizi sizlere sunabilmesidir. Tatil sepeti indirim kuponları çok fazla olduğu için sitede bir tatil planladığınız zaman bu tatiller içerisinden sizin için en uygun olanını seçerek tatilinizi yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz. Tatil sepeti indirim kodu kullandığınız zaman tatilinizin ana fiyatı üzerinden belli bir miktarda düşüş olur. Bu miktar sizin kullanacağınız kupon ile doğru orantılıdır. Ek olarak eğer alacağınız tatil fırsatında zaten kampanya bulunuyorsa bu tatil fırsatında indirim gerçekleşmeyecektir. Çünkü indirimli tatillerle indirim kodu kullanılamamaktadır.

Tatil Sepeti İndirim Şikayetleri

İndirimler sırasında her site farklı bir yol izler ve bazı sitelerin gerek indirimlerinde gerekse indirim kodlarını kullandığınız sırada çeşitli problemler meydana gelmekte olduğunu görebilirsiniz. Tatil sepeti sitesinden tatil planlarını gerçekleştirmek isteyen kişiler bu noktada da bir şikayetin yer alıp almadığını özellikle merak edebilmektedir. Tatil Sepeti indirim şikayetleri incelenmiş olduğu sırada ise sitede indirimlerde herhangi bir sorun çıkarılmadığı için indirimlerden yana bir şikayetin yer almadığını görebiliyoruz. Ek olarak indirim kuponlarının girilmesinde de bir sorun yoktur. Tatil Sepeti indirim kodu sayesinde indirimlerinizi çok rahat bir şekilde indirebilir ve siteden yapacağınız indirimlerle ile daha indirimli şekilde ve bütçenize uygun olarak tatillerinizi yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz.

Tatil Sepeti İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

İndirim kodu kullanarak tatillerinizi alacağınız sırada nasıl kullanacağınızı da merak etmeniz son derece doğaldır. Tatil sepeti indirim kodu nasıl kullanılır? Sorusu bu yüzden siteden tatil almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Siteden tatil alacağınız sırada eğer bir paket sizlere indirimli şekilde sunulmuşsa bu paketi herhangi bir kod girmenize gerek kalmadan direk alabilirsiniz. Aynı zamanda sitede ödeme sayfasındaki hesabınıza da bu yansıyacaktır. Sitemiz üzerinden tatil sepeti indirim kodu alarak indirimlerinizi yerine getireceğiniz sırada ise şu adımları takip etmelisiniz:

  • İlk olarak kullanmak istediğiniz kampanyaya gelerek Kampanyayı Gör butonuna tıklamanız gerekmektedir.
  • Kampanyayı gör butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada bir kod yer alacaktır. Burada kodu kopyala diyebilirsiniz.
  • Kodu kopyala dedikten sonra Tatil Sepeti hesabınızda sepetinize giderek kodu yaptırabilirsiniz.

Belirtmiş olduğumuz bu adımları takip ettiğiniz takdirde indirimlerinizi son derece kısa süre içerisinde yerine getirebilir ve sizlere sunulan tatil paketlerinden birisini seçebilme imkanına sahip olursunuz. Neredeyse her alanda tatil paketi olduğu için tatiliniz daha rahat geçecektir.

Tatil Sepeti İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

İki Farklı Tatil Sepeti İndirim Kuponu Bir Arada Kullanılabilir Mi?