Binlerce Udemy kursu %90’a varan indirimli!

50 saat online İngilizce kursu, Photoshop, Excel, Phyton ile Programlama......Devamı

50 saat online İngilizce kursu, Photoshop, Excel, Phyton ile Programlama… En çok satılan kurslar %90’a varan indirim fırsatıyla! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Udemy İndirim Kodu

Son zamanların sıklıkla tercih edilen eğitim programları olan online eğitimler, herkes için fazlasıyla pratik bir hale gelmeye başladı. Bu online eğitimleri sunan siteler arasında ise en yaygın olan site Udemy. Google tarafından kurulmuş olan bir online eğitim servisi olarak insanlara hizmet sunan Udemy, oldukça güvenilirdir.

Udemy üzerinden online eğitim veren insanlar ise alanlarında tam anlamıyla profesyonel olan kişilerdir. Bu nedenle almak istediğiniz eğitimi, Udemy ile profesyonel eğitmenlerden alabilme imkânınız bulunmaktadır.

Ayrıca Udemy online eğitim sisteminden almak istediğiniz dersleri daha uygun fiyatlardan alabilme imkânınız da bulunmaktadır. Udemy indirim kodu sayesinde profesyonel eğitmenler tarafından verilmekte olan dersleri daha ucuza satın alabilir, pratik ve uygun fiyatlı bir şekilde ders görmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sizler de vakit kaybetmeden Udemy aktif indirim kodu  imkânlarını araştırın ve kendinizi geliştirmek istediğiniz alandaki eğitiminizi daha fazla geciktirmeyin.  Udemy indirim kodu imkânlarına kuponburada.com web sitemiz üzerinden ulaşabilme durumuna sahipsiniz.

Udemy indirim kodunu nereden bulabilirim? Nasıl kullanabilirim?

Udemy indirim kodu kampanyalarından yararlanmak için kuponburada.com web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Kuponburada.com web adresimiz üzerinden tamamen güncel ve aktif indirim kodlarına ve kampanyalara ulaşabilir; bu kampanya ve kodları herhangi bir ücret ödemen kullanabilirsiniz. Peki ama indirim kodu nasıl kullanılır? İndirim kodunu kullanmak için takip etmeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir;

  • Web sitemize giriş yaptıktan sonra arama bölümüne Udemy yazarak eğitim sitesinin sayfasına giriş yapın,
  • Açılan sayfadaki güncel indirim kodlarını, kampanyaları, promosyonları tek tek inceleyin, kullanım tarihlerini gözden geçirin ve kullanım şartlarını okuyun. İçlerinde sizin için en uygun olan indirim kodunu bulduktan sonra yanındaki kodu aç sekmesine tıklayarak açılacak olan sayfayı bekleyin,
  • Karşınıza gelecek olan sayfada yer alan kodu kopyala seçeneğine tıklayarak kaydedin ve Udemy online eğitim sitesine yönelin,
  • Burada almak istediğiniz eğitimi seçtikten sonra ödeme sayfasına geçin ve kupon kodunuzu yapıştırmanız için ayrılmış olan kutucuğa kupon kodunuzu yapıştırarak kalan ödeme işlemlerinizi tamamlayın,
  • Sepetteki eğitim tutarı otomatik olarak düşecektir. İndirimli online dersinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Udemy indirim kodu neden çalışmıyor?

İndirim kodlarının çalışmamasında belli başlı sebepler vardır. Bu sebepler ise;

  • İndirim kodunuzun geçerlilik tarihi sona ermiş ve artık kullanılamaz duruma gelmiş olabilir. Bu nedenle indirim kuponunuzu kaydetmeden önce güncelliğini mutlaka kontrol edin.
  • Seçtiğiniz indirim kodu sepetinizdeki dersleri kapsayan bir indirim kodu olmayabilir. Udemy aktif indirim kodu fırsatları genel olarak belirli dersler için müşterilere sunulmaktadır. Bu yüzden indirim kodunun kullanım koşullarını dikkatli bir şekilde okumayı ihmal etmeyin.
  • Udemy indirim kodunuzu kullanabilmeniz için sepetinizdeki derslerin tutarı yeterli limite ulaşmamış olabilir. Seçtiğiniz ders ya da dersler belirli bir ücret limitine gelmelidir; indirim kuponunuzu ancak bu şekilde kullanabilme imkanına sahipsiniz.

Udemy aktif ve güncel indirim kodları ve kampanyaları

Şu an Udemy online eğitim sistemi tarafından müşterilerine sunulan yalnızca bir adet kampanya mevcuttur;

  • Udemy online eğitim sitesinde sunulan binlerceonline ders şimdi %90’a varan indirimlerle sizleri bekliyor; 50 saatlik online İngilizce dersi, Photoshop, Excel, Phyton ile Programlama dersleri,en fazla tercih edilen online dersler şu an %90’a varan indirim fırsatı ile müşterilerini bekliyor. Acele edin ve bu dev kampanyayı kaçırmayın.

Udemy ücretsiz ders nedir?

Udemy’de yer almakta olan ücretsiz dersler, öğrencilere sade bir öğrenim tecrübesi sunmaktadır. Bu sadeleştirilmiş eğitimler, ücretli bir kurs ile kıyaslandığı zaman pek çok özellik sınırlandırılmış halde olur. Örnek vermek gerekirse; ücretsiz kurslarda bir bitirme sertifikası sahibi olamazsınız ve ücretsiz kurslarda, Soru ve Cevap ya da doğrudan mesajlaşma gibi ek eğitim özellikleri yer almamaktadır.

Anca yukarıda belirtilmiş olan özelliklerin hepsi, ücretli derslerde öğrencilere sunulmaktadır. Bu ek özelliklere erişim sağlayarak bir ders almak istiyorsanız ücretli bir online eğitime kayıt yaptırmanızı tavsiye ederiz. (Promosyon kodları, hediye seçenekleri ya da Udemy kredisi yolu ile de ücretli derslere kaydolmuş öğrenciler de bütün ders özelliklerine erişim sağlayabilmektedirler).

17 Mart 2020 tarihinden önce ücretsiz bir dersekayıt yaptırdıysanızsadece bu ücretsiz derslerin Soru-Cevap kısmında ve bitirme sertifikasınaerişim sağlamaya devam edebilme imkanına sahipsiniz. 17 Mart 2020 tarihinden sonra ücretsiz bir derseyapılmış olan yeni kayıtların hiçbiri, ek özelliklere erişim sağlayamamaktadırlar.

Udemy’de Ödeme Yöntemleri nelerdir?

Udemy, hesabınızın yer almakta olduğu ülkeye ve konuma bağlı bir şekildebirden fazla ödeme seçeneğini sizlere sunmaktadır. Bu ödeme yöntemleri ise;

  • Uluslararası kredi-banka kartları ve hesap kartları,
  • PayPal,
  • Nakit ödeme seçenekleri ve Banka havale yöntemi,
  • Apple AppStore ve Google Play,

Aracılığı ile online eğitimlerinizin ödemelerini gerçekleştirebilmektesiniz.

Udemy kurs geri ödemesi nedir?

Satın almış olduğunuz online derslerden memnun kalmanızı isteyen Udemy,bütün kursları 30 gün içerisinde iade etme hakkını sizlere sunuyor. Sebebi ne olursa olsun eğer bir dersten memnun kalmazsanız, geri ödeme politikası yönergesinde yer alan koşulları karşıladığı müddetçe, geri ödeme isteğinde bulunabilmektesiniz.

  • Pek çok geri ödeme orijinal ödeme yöntemi ilegerçekleştirilmektedir. Bazı kısıtlamaların uygulanabildiği ve bazı satın alma işlemlerinde sadece kredi olarak geri ödenebilme imkanının olduğunu da unutmamanız gerekir.
  • Geri ödeme istekleri, Udemy mobil uygulaması üzerinden gönderilememektedir.

3 adet geri ödeme talep etme yönteminiz bulunmaktadır. Bunlar;

  • Kurs oynatıcısı üzerinden geri ödeme talep etme yöntemi,
  • Satın alma geçmişi üzerinden geri ödeme talep etme yöntemi,
  • Mobil cihazlardan geri ödeme talep etme yöntemi.

Geri ödeme durumuzun hangi aşamada olduğunu takip etmek için de satın alma geçmişiniz üzerinden kontrol etme imkanına sahipsiniz. Geri ödeme talebinizin onaylanıp işleme alındığı zaman size e-mail üzerinden bir bilgilendirme postası gönderilmektedir.

Udemy bitirme sertifikası nasıl indirilir?

  • Her bir dersinbütün müfredat öğelerinitamamladığınız zaman kurs oynatıcısının üst kısmında yeşil bir kupa ortaya çıkmaktadır ve bitirme sertifikasının hazır olduğuna dair site tarafından pek çok bildirim gönderilmektedir.
  • Sertifikayı görüntüleyebilmek için bu yeşil kupanın üzerine basın.
  • Sertifika karşınıza çıkacaktır. Sertifikayı indirebilmek için sayfanı sağ alt bölümünde yer almakta olan İndir öğesine basın.
  • Sertifikalar, başarılarınızı daha kolay bir şekilde paylaşabilmeniz açısında; .pdfya da .jpg dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedilmektedir. Sertifikalar bunun yanı sıra eğer talep ederseniz Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal medya hesaplarında da doğrudan paylaşılmaktadır.