Yemeksepeti Kupon – %50 İndirim Fırsatı!

Vodafone Freezone'lular %50'ye varan indirim avantajıyla yemeklerini söylüyor! İndirimden yararlanmak...Devamı

Vodafone Freezone’lular %50’ye varan indirim avantajıyla yemeklerini söylüyor! İndirimden yararlanmak için açılacak kodu SMS ile 6666’ya gönderin! Kısalt

Yemek Sepeti Bütün İndirim Fırsatları

Bugün ne yesek? Karar veremiyorsanız mevcut yemek indirimlerine bir göz...Devamı

Bugün ne yesek? Karar veremiyorsanız mevcut yemek indirimlerine bir göz atın! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

%10 Yemeksepeti Cüzdan İndirim Kampanyası

Yemeksepeti'nde 20 TL ve üzeri alışverişlerinizi Cüzdan ile ödeyin %10'u...Devamı

Yemeksepeti’nde 20 TL ve üzeri alışverişlerinizi Cüzdan ile ödeyin %10’u cüzdanınıza geri dönsün! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

Yemek Sepeti Kampüs İndirimi

Yemeğini üniversite kampüsüne özel indirimlerle söylemek için önce hangi üniversitede...Devamı

Yemeğini üniversite kampüsüne özel indirimlerle söylemek için önce hangi üniversitede olduğunu seçmen yetiyor! Sonra indirimli restoran ve menülerden birini seç hemen kampüsüne gelsin! Kısalt

Aktif Et
Belirsiz

Yemek Sepeti Hediye Kampanyası

Yemeksepeti'nden her hafta çeşitli hediyeler kazanan yüzlerce talihliden biri olabilirsiniz....Devamı

Yemeksepeti’nden her hafta çeşitli hediyeler kazanan yüzlerce talihliden biri olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey siparişinizi verdikten sonra istediğiniz hediyeyi seçmek. Kısalt

Aktif Et
Belirsiz
Diğer İndirim Kodu ve Kuponları

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti


Yemek Sepeti İndirim Kuponu ve Kampanyaları

Günümüzde insanlar hayatlarını daha fazla kolaylaştırabilmek için birçok işlemini internet üzerinden yapmaktadır. Yemek siparişi gibi işlemlerin de internet üzerinden rahatlıkla yerine getirilebildiğini görebiliyoruz. Yemek siparişi vermek isteyen kişiler siparişlerini verebilmek için genellikle Yemek Sepeti platformunu tercih etme yoluna gitmektedir. Yemek Sepeti platformu özellikle birçok restoranı bir arada sunması ve gelişmiş bir platform olmasıyla dikkat çekmektedir. Yemek sepeti indirim kodu ise vereceğiniz yemek siparişlerini daha indirimli fiyatlar üzerinden vermenizi sağlar. Yemek Sepeti’nin genel anlamda özellikleri şu şekildedir:

  • Size en yakın restoranları görebilmeniz: Yemek siparişlerinizi vereceğiniz sırada çevrenizde yer alan restoranları görerek bu restoranlardan sipariş verebilme imkanınız bulunmaktadır.
  • Yemek, restoran veya seçenek araması: Ne yiyeceğinize karar veremediğiniz zamanlarda tatlı mı yoksa daha farklı bir şey mi yemek istiyorsanız buna karar verebilme adına yemek sepetinin sunmuş olduğu arama butonunu kullanabilirsiniz.
  • Beğenmediğiniz işletmelere not verme: Eğer sizlere sunulan imkanlardan memnun değilseniz bu noktada nasıl bir sorun yaşadığınızı belirterek işletmeye not verebilme imkanına sahip olursunuz.
  • Puan biriktirme: Yemek Sepeti’nden vermiş olduğunuz siparişlerinize göre puan biriktirerek çeşitli rozetler elde edebilirsiniz. Bu şekilde siparişlerinizden yana daha avantajlı olduğunuzu görebilirsiniz.
  • Güvenilir sistem: Yemek Sepeti’nin sistemi son derece güvenilir bir şekilde sizlere sunulduğu için kart bilgilerinizi girerek veya adres gibi kişisel bilgilerinizi girdiğiniz noktada bir soru işareti yaşamanıza gerek kalmayacaktır.
  • Kampanyalar: özellikle uygun fiyatlar üzerinden yemek yemek isteyen kişiler Yemek Sepeti’nin bazen kendisinin sunduğu kampanyalardan faydalanabilir.

Yemek sepeti indirim kuponu kullandığınız takdirde sizlere sunulan bu imkanların hepsinden en iyi şekilde faydalanarak yemek siparişlerinizi sorunsuz şekilde yerine getirebilme imkanına sahip olursunuz. Yemek Sepeti bu noktada sorunsuz ve profesyonel şekilde hizmet vermeye özen gösteren platformların arasında yer almayı başarmaktadır.

Yemek Sepeti İndirim Alma

Yemek siparişlerinizi indirimli şekilde vermek istediğiniz zaman sipariş vereceğiniz platformdan indirim alma yoluna gitmek isteyebilirsiniz. Bu noktada Yemek Sepeti’nin müşterilerine çeşitli indirimler sunmakta olduğunu görebiliyoruz. Yemek sepeti indirim alma noktasında sizlere sunulan indirim saatlerini ve günlerini takip edebilirsiniz. Çünkü bu indirimler bazı zamanlarda ve günlerde verilebilmektedir.

Yemek Sepeti indirim kodu ise sizlere indirimde olmasa bile yemek siparişlerinizi çok rahat şekilde verebilme imkanını sunmaktadır. Yemek siparişlerinizi bu şekilde verdiğiniz takdirde sorun yaşamadan indirimli olarak yemek istediğiniz yiyecekler sizlere teslim edilecektir. Sitemizde farklı alanlarda kullanabileceğiniz en fazla indirim seçeneğini sizlere vermeye ve bu şekilde indirimlerden faydalanabilmenizi sağlamaya özen gösteriyoruz.

Yemek Sepeti İndirim Hesaplama

Yemek Sepeti’nde sizlere sunulan indirimler üzerinden veya kullanacağınız indirim kodlarıyla beraber yemeğiniz üzerinden ne kadarlık bir indirime gidileceğini merak edersiniz. Bu noktada indirimleri hesaplama yoluna gitmek isteyebilirsiniz. Yemek Sepeti indirim hesaplama sırasında sizlere sunulan indirim oranıyla beraber ne kadar indirim oranına sahip olduğunuz önem arz etmektedir. Bu unsurlar bilinmeden indirim hesaplama yoluna gidilemez.

Yemek Sepeti indirim kodu kullanmak isteyen kişiler kendilerine sunulan kod oranlarıyla beraber yemeğinin tutarını da baz alarak indirimlerden faydalanabilmektedir. Bu evrede sizlere her zaman en uygun fiyatlar üzerinden indirim elde edebilme imkanını ve bu şekilde indirimlerinizden faydalanabilmeyi sunuyoruz. Bir indirimden faydalandığınız sırada bu alanlara dikkat ederek hesaplamanızı yapabilir ve uygun fiyatlardan yemek siparişi verebilirsiniz.

Yemek Sepeti İndirim Kuponu

İndirim kuponları hangi sitede kullanacağınıza göre değişim gösterebilmektedir. Bu evrede tercih etmiş olduğunuz kuponun büyük bir önem arz etmekte olduğunu görebilirsiniz. İndirim kuponu kullanmak isteyen kişiler bir kupon kullanacağı sırada kendilerine sunulmakta olan kuponlara dikkat ederek kullanma yoluna gitmektedir. Yemek Sepeti indirim kodu bu noktada çok fazla tercih edilmekte olduğu gibi aynı zamanda indirim kodu kullanıldığı zaman sitemizden tercih eden kişilerin yüksek indirim kodları alabildiği görülmektedir. Yemek Sepeti indirim kodları noktasında sizlere sunmuş olduğumuz indirimlerden faydalanabilme adına her zaman indirim detaylarına dikkat edebilirsiniz. İndirim kuponlarımız genel anlamda bütün menüler için geçerli olduğu gibi bazı kupon kodlarının özellikleri değişim gösterebilmektedir.

Yemek Sepeti İndirimli Menüler

Yemek Sepeti’nden yemek baktığınız sırada bazı menülerin sizlere indirimli şekilde sunulduğunu görebilirsiniz. İndirimli menülerle beraber siparişlerinizi vereceğiniz sırada bu menülerin nasıl sunulduğuna ve menülerden nasıl faydalanabildiğinize özen göstermeniz gerekmektedir. Yemek Sepeti indirimli menüler araştırıldığı zaman restoranlara göre bu indirimli menülerin değişim göstermekte olduğunu görebiliyoruz. Sizin de tercih edeceğiniz restorana göre indirimli menüler değişim gösterir. Aynı zamanda Vodafone gibi firmalarla yapılan anlaşmalara bağlı olarak sizlere Vodafone indirimi şeklinde indirimlerde sunulmaktadır. Yemek sepeti indirim kuponu da bazen restoran ve menülere göre değişim gösterebilmektedir. Kuponların özellikleri bölümünde böyle bir durum varsa sizlere bildirilir.

Yemek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Yemek Sepeti’nde indirimli olarak yemek siparişi vermek istediğiniz zaman indirim kodlarını nasıl alacağınızı merak edersiniz. Peki, Yemek Sepeti indirim kodu nasıl kullanılır? İndirim kodunu sitemiz üzerinden alan kişilerin kulanım noktasında takip etmesi gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Yemek Sepeti siparişlerinizde takip etmeniz gereken adımlar ise şu şekildedir:

  • Eğer sitemizde mevcut olan kodlardan birisi sizlerin kullanımı için uygun durumdaysa kodda yer alan kampanyayı göster butonuna tıklamanız gerekir.
  • Kampanyayı göster seçeneğine tıkladıktan sonra ise kupon açılacaktır ve kodu kopyala yazısı yer alacaktır. Bu kodu kopyala butonuna tıklamanız gerekir.
  • Kodu kopyala butonuyla beraber Mağazaya git butonu da aktif hale gelmektedir. Bu butona da tıklayarak alışveriş sepetinize gidebilir ve kodu kullanabilirsiniz.

Yemek Sepeti siparişlerinizi verdiğiniz sırada bu adımları takip ederek Yemek Sepeti’nden rahatlıkla siparişlerinizi verebilirsiniz. İndirim kodu kullanma sırasında herhangi bir zorluk bulunmamaktadır. Yer alan kod girme bölümüne sizlere sunmuş olduğumuz kodu girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Bunu bütün kod ile indirim alacağınız alanlarda yerine getirebilme imkanınız bulunmaktadır.

Yemek Sepeti İndirim Kodu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Aynı Yemek Sepeti İndirim Kodu Farklı Yemek Siparişlerimde Kullanabilir Miyim?