modanisa indirim kodu

2011 yılında kurulan Modanisa sektöre oldukça hareketli bir giriş yaptı.  2016 yılında İstanbul’da olmak üzere sonraki dönem 2017 yılında Londra ve Dubai’de Mütevazi Moda Haftaları İngilizce tabiri ile Modest Fashion Week etkinlikleri düzenledi.  Dönemi takip eden  bir sonraki 2018 yılında Endonezya ‘da Jakarta Modest Fashion Week sponsorluğunu üstlenerek yoğun geçen bu çalışmalar neticesinde dünya çapında tanınan bir marka konumuna yükseldi. Artık onu hepimiz tanıyoruz.

Şu anda özellikle ülkemizde birçok kişinin bildiği ve alışveriş yaptığı önde gelen bir e-ticaret markası Modanisa. Büyük olasılıkla en az bir defa sizde alışveriş yaptınız. Modanisa ‘dan alışveriş yapmak keyifli bir süreç olmuştur kuşkusuz. Ancak Modanisa’dan İndirimli Alışveriş Yapmak elbette daha keyifli ve zevkli olacaktır. Biliyorsunuz Modanisa Bereketli Günler adı altında indirim zamanları düzenliyor.

blankblank

blank


Modanisa Ekstra %50 İndirim

Bu kapsamda şu anda hafta sonuna özel 150 TL ve üzeri alışverişlerde ferace hediyeli dahası ekstra %50 indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik kargo ücreti tüm ürünlerde sabit olarak sadece 1.90 TL. Peki bütün bu indirimlere ek bir indirim miktarı daha uygulayarak olabilecek en düşük fiyatla Modanisa ‘dan ürün almak istemezmisiniz?.  Peki bu nasıl olacak?. Tabiki Modanisa İndirim Kodu kullanarak.

Kuponburada.com bu hizmeti size sağlıyor biliyorsunuz. Modanisa İndirimleri ‘ne ek olarak sitemizden Modanisa İndirim Kodu alıp bu kodla siteye gidip alışverişiniz sırasında aldığınız indirim kodunu ilgili alana tanımladığınız takdirde fiyat kodunuzda indirim oranı miktarınca düşecek böylece ekstra indirimle modanisa alışverişi yapmış olacaksınız. 

Ekstra Modanisa İndirimleri İçin Aşağıdaki Bağlantıları Kullanabilirsiniz;


Modanisa İndirim Kodunuzu Aldıktan Sonra Modanisa.com web sitesine gidip alışverişiniz sırasında ilgili kutucuğa tanımlayarak ekstra indirimden faydalanmış olacaksınız.  

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
Efsane Cuma İndirimleri Trendyol'da başladı! %70'e Varan İndirimlere Ek İndirim Kodları İçinTIKLAYIN
+