Morhipo Bünyesindeki 14 Marka

Morhipo Bünyesindeki 14 Marka  tanınmış ve bilinen markalar.  Morhipo ise bir Boyner markası. Uzun yıllardır Boyner Holding çatısı altında hizmet vermekte olan Morhipo; ülkemizde markaların yeni sezon ürünlerini ve birbirinden avantajlı kampanyalarını tek bir site içerisinde toplayarak müşterilerine sunmaktadır.

Morhipo 2011’de Boyner Holding ‘e bağlı olarak kuruldu. O dönem yeni sezon ürünlerle birlikte birçok kampanyayayıda uygulamaya başlayan firma bütün bu çalışmalarla Türkiye ‘de bir ilki başlattığını beyan eder. Yeni Sezon alanında bünyesindeki markalara binlerce ürünü sunarken aynı zamanda, değişik konseptteki kampanyalarınıda üyeleri ile bir araya getirir. Morhipo kısaca kadın, erkek, çanta, çocuk, ev ve yaşam kategorilerinde birbirinden farklı ürünler sunuyor. Her zevke her bütçeye uygun ürün çeşitliliği ile aynı zamanda indirim ve kampanyaları ile müşterileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Morhipo; online alışveriş sitesinde yer almakta olan Yeni Sezon Bölümü kategorisindeyüzlerce seçkin markanın ürünlerini sunmaya özen gösterirken,%90’a varan indirimler ile kaçırılmayacak fırsatları üyeleri ile buluşturmaktadır.  Müşterilerine kadın, erkek, ayakkabı ve çanta, çocuk, ev ve yaşam kategorileri içerisinde birbirinden özel ürünleri sunmaya da dikkat etmektedir. Morhipo, her zevk ve her bütçe için uygun ürün çeşitliliğini, ayrıcalıklar ile dolu bir alışveriş tecrübesini müşterilerine yaşatmak için çaba göstermektedir.

Morhipo Markaları ve Düzenledikleri Kampanyalar

 • People by Fabrika; People by Fabrika markasının Kadın ve Erkek kategorilerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL indirim ve ücretsiz kargo kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Hala güncel olan kampanya sona ermeden bu büyük avantajdan yararlanın.
 • Nike;Morhipo online alışveriş sitesinin en çok sevilen markalarından bir tanesi olan Nike, dev indirimini müşterileri ile buluşturuyor. Nike ürünlerinin tamamında %50’ye varan indirimler Morhipo’da sizleri bekliyor. Kampanyanın sona ermesine son 2 gün kaldı, acele edin ve bu büyük fırsatı kaçırmayın.
 • Adidas; Dünyanın en büyük spor markalarından bir tanesi olan Adidas, Morhipo’da %50’ye varan indirimlerle müşterilerini bekliyor. Kampanya 3 gün sonra sona eriyor.
 • Skechers;Morhipo’da de bir kampanya daha. Skechers marka ürünler sepette %60’a varan indirimlerle. Ayrıca hızlı gönderi hizmeti de kampanya dahilinde. Acele edin ve bu büyük indirimleri kaçırmayın.
 • Penti;Penti marka ürünler sepette %50’ye varan indirimlerle Morhipo’da. Erkek ve kadın pijamalarında, iç giyim ürünlerinde, çoraplarda, taytlarda ve Penti’nin binlerce ürününde dev indirim sizleri bekliyor.
 • İpekyol Twist; İpekyol Twist 2020 sonbahar ve kış ürünlerinde sepette net %50 indirim Morhipo’da. Seçili yeni sezon ürünlerinde geçerli olan indirim sona ermeden Morhipo’yu ziyaret edin.
 • NGSTYLE; NGSTYLE ürünlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL indirim ve ücretsiz kargo avantajı Morhipo’da. Ayrıca hızlı gönderi hizmeti de kampanya dahilinde. Kampanyanın sona ermesine az bir zaman kaldı, bitmeden Morhipo NGSTYLE sayfasını ziyaret edin.
 • Jack&Jones;Jack&Jones markasın geçerli olan sepette %70’e varan dev indirim Morhipo’da sizleri bekliyor. Kampanya 3 gün sonra sona eriyor, acele edin ve MorhipoJack&Jones mağazasını ziyaret edin.
 • Beymen;Morhipo’nun kampanya sunan bir başka markası olarak Beymen; Beymen çanta ürünlerinde sepette %60’a varan indirimlerle sizleri bekliyor. Beymen’in birbirinden şık çantalarından satın almak için mükemmel bir fırsat.
 • Hummel; Dünyanın en sevilen ve en çok tercih edilen spor markalarından olan Hummel, yine harika indirimlerle Morhipo’da sizleri bekliyor. Sepette %30’a varan indirim sunan Hummel’ın hızlı gönderi hizmeti de kampanyaya dahil.
 • Dockers;Dockers marka ürünlerde sepette %50’ye varan dev indirim Morhipo’da müşterilerini bekliyor.
 • Koton; Koton marka ürünlerde sepette %50’ye varan indirim fırsatları Morhipo’da. Sonbahar ve kış ürünlerinde geçerli olan dev kampanyayı kaçırmayın.
 • Mavi;Morhipo Mavi marka ürünlerden yapacağınız 350 TL ve üzeri indirimsiz yeni sezon ürünleri alışverişlerinizde 50 TL indirim kazanma şansı sizleri bekliyor. Mavi’nin yeni sezon ürünlerinden alışveriş yapmak için muhteşem bir fırsat.
 • Reebok; Özellikle son dönemlerin en çok tercih edilen markalarından olan Reebok, sepette %0’ye varan indirimler ile Morhipo’da. Kampanya 3 gün sonra sona eriyor.

Morhipo İndirim Kodları

Morhipo için alışveriş planlaması kurguluyorsanız size tavsiyemiz kesinlikle web sitemizden Morhipo İndirim Kodu ‘nuzuda alarak alışverişlerinize başlamanız yönünde. Zira bu durumda her bir alışverişinizde olası mevcut indirimlere ek olarak  daha fazla daha çok indirimler elde ediyor olacak ve bütün alış verişlerinizi çok daha ucuza getirmenin sevinçli keyfini yaşayacaksınız. Dahası web sitemizi sitemizi mutlaka sık kullanılan siteler listenize eklemeyi ve yeni etkinliklerden, kampanyalardan haberdar olmak için devamlı takip etmeyi unutmayın.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*