Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka

Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka  ‘yı konu ediniyoruz bu gün.  Amacımız indirim ve kampanya adına gözden kaçırdığınız hiçbir konunun olmaması. Alışverişlerini online olarak gerçekleştiren tüketicilerin büyük bir ilgi ile takip ettiği konuların en başında e-ticaret platformları tarafından oldukça sık bir şekilde yapılan indirimler ve kampanyalar geliyor.

Bu indirimleri takip ederek alışverişlerini daha ucuza getirmeye ve ihtiyaçlarını bütçelerine daha uygun bir şekilde tamamlamaya çalışıyorlar. Bu online alışverişlerde fazlasıyla önemli bir tasarruf aracı olarak özellikle son zamanlarda dikkat çekmeyi başaran İndirim Kodu ise müşterilerin sepette ekstra indirim kazanmalarını sağlıyor.

E-ticaret platformlarının hacmi genişledikçe ve online alışveriş müşterileride bu oranda arttıkça Kupon Kodu kullanımı da çok büyük bir artış göstermeye başladı. Bunun farkına varan online mağazalar ve çeşitli markalar da müşterilerine düzenli olarak indirim kodu sunuyor.  Şimdi Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka hangisi madde madde inceleyelim;

Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka

1 – Trendyol

Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka  ‘nın ilk sırasını Trendyol alıyor. Son yılların en çok alışveriş yapılan online alışveriş sitelerinin başında geliyor Trendyol. Giyimden aksesuara, ayakkabıdan çantaya, kozmetikten kişisel bakıma, ev eşyalarından elektronik ürünlere daha pek çok kategoride binlerce ürünü tüketicileri ile buluşturan Trendyol İndirim Kodu kampanyalarını da elbette en fazla sunan platformlardan bir tanesi haline geldi. İşte şu an popüler olan bazı indirim kodu ve kampanyaları;

   • 20 TL değerindeki İndirim Kodu ve Ücretsiz Kargo Kampanyası; 20 TL değerindeki bu indirim kodu ile alışverişinizi 20 TL daha ucuza getirebilir ve ücretsiz kargo imkânından da yararlanabilirsiniz.
   • %40 İndirime ek ekstra 20 TL İndirim Kodu imkânı; Trendyolmilla ve Trendyolmanürünlerinde geçerli olan %40’a varan indirime ek olarak 20 TL indirim kodu kazanma şansını kaçırmayın. Trendyolmilla ve Trendyolman ürünlerinden yapacağınız 100 TL ve üzerindeki alışverişler için geçerlidir.
   • Trendyol Kozmetik Alışverişlerinizde %50 İndirim Kodu; Trendyol online alışveriş sitesindeki birbirinden büyük kozmetik markaların ürünlerinde %50 indirim kazanma imkânı sizleri bekliyor.

2 – D&R

Kitap ve kırtasiye alışverişlerinde en sevilen marka D&R da müşterilerini memnu etmek için sık sık indirim kodu ve kampanyalar sunuyor. Hem kitap hem kırtasiye hem hobi hem de film/müzik kategorilerinde düzenli bir şekilde indirim kuponu imkânları sunan firmanın D&R Güncel İndirim Kodları  ‘ndan bazıları;

   • En fazla sevilen kitaplarda %50 İndirime ek 25 TL D&R İndirim Kodu kazanma imkânı; D&R mağazalarından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde %50 indirim ve 25 TL değerinde indirim kodu sizleri bekliyor.
   • D&R mağazalarında 60 TL İndirim Kodu kazanma imkânı; D&R’dan erçekleştireceğiniz 600 TL ve üzeri alışverişlerinizde 60 TL İndirim kodukazanacaksınız.
   • D&R 50 TL İndirim Kodu imkânı; D&R mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde 50 TL değerindeki indirim kodunu kaçırmayın.

3 – Gratis

Kozmetik ve kişisel bakım dendiği zaman akla ilk gelen mağaza elbette ki Gratis.  Dolayısı ile bizim Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka  listemizde de üçüncü sırayı alıyor. Ünlü markaların binlerce ürününü müşterileri ile en uygun fiyata buluşturan Gratis, sunduğu indirim kodları ile de tüketicilerin en çok tercih ettiği markalardan biri olmayı başardı. İşte bazı Güncel Gratis İndirim Kodları;

   • Gratis hijyen ürünlerinde %50 indirim imkânı; ihtiyaç duyduğunuz bütün hijyen ürünleriGratis’te şu an %50 indirimli.
   • Ücretsiz Kargo İmkânı; Gratis online alışveriş sitesi üzerinden yapacağınız 85 TL ve üzerinde alışverişlerinizde kargonuz bedava.

4 – Çiçek Sepeti

Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka listemizde Çiçek Sepetini es geçmedik. Zira Çiçek Sepeti, herkesin bütçesi için oldukça uygun fiyatları ile çiçek ve hediyelik eşya gönderimini sağlamak için kurulmuş ve çok kısa süre içerisinde de büyümeyi başarmış bir firmadır. Bunun yanı sıra düzenli bir şekilde sunduğu indirim kodları ile de en tercih edilir marka haline gelmiştir. Online alışveriş sitesindeki bütün kategorileri için ayrı ayrı indirim kuponları sunuyor Çiçek Sepeti Güncel Kuponları ‘ndan bazıları şöyle;

   • Çiçek Sepeti web sitesinde 10 TL İndirim Kodu kazanma imkânı; Çiçek Sepetindeki bütün indirimlere ek olarak 60 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde 10 TL değerinde indirim kodu kazanma imkânına sahipsiniz.
   • ÇiçekSepeti %70 İndirimi; Alışverişinizi daha keyifli hale getirecek %70’e varan indirim imkânları Çiçek Sepetinde.
   • Çiçek Sepeti Android Mobil Uygulaması üzerinden yapacağınız alışverişlerde %70’e varan İndirim imkânı; Çiçek Sepeti mobil uygulamasını indirin vekargolarınızı da bedavaya getirin.

5 – Boyner

Birbirinden ünlü giyim, ayakkabı, parfüm, kozmetik vb. markalarının binlerce ürününü tek bir çatı altında toplayan Boyner, sunduğu indirim kodlarıyla müşterilerinin bütçelerine destek oluyor.Bu yüzden Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka  listemize ekledik.  Güncel Boyner İndirim Kodları ‘ndan bazıları;

   • Boyner mağazalarında %50 indirime ek ekstra %30 İndirim kazanma imkânı; Sneaker ürünlerinde %50’ye varan indirimlerin yanında sepette %30 indirim kazanarak alışverişinizin keyfini çıkarın.
   • Boyner Outlet Ürünlerinde %40 İndirim; Seri Sonu ürünleri için geçerli %70’e varan indirimlerin yanındasepette %40 indirim kazandıran kod sizlerle.
   • Boyner %30 İndirim Kodu; Boyner mağazalarının binlerce ürününde geçerli sonbahar indirimleri ve ekstra %30 net indirim.

6 – İdefix

Ülkemizin en yenilikçi ve en büyük online Kitabevi olarak hizmetlerini sürdüren İdefix, büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Dönem dönem sunduğu kampanyaların yanında oldukça sık bir şekilde piyasaya sürdüğü indirim kodları ile de tercih edilirliğini daha fazla arttırıyor. Dolayısı ile Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka listemize girmeye hak kazanıyor.  İşte Güncel İdefix İndirim Kodları ile birlikte devam eden kampanyalar;

   • İdefix25 TL İndirim kodu kazanma imkânı; İdefix’tengerçekleştireceğiniz 250 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde 25 TL değerinde indirim kodu sizleri bekliyor.
   • 20 TL İdefix indirim kodu; İdefix online kitabevinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kodu.
   • İdefix 15 TL İndirim Kodu; 150 TL ve üzerindeki harcamalarınızda geçerli olan 15 TL indirim kodu sizleri bekliyor.

7 – LC Waikiki

Türkiye’nin uygun fiyatları ve zevkli ürünleri ile en çok tercih edilen mağazası olarak yıllardır hizmetlerini sürdüren LcWaikiki, kampanyalarına da hız kesmeden devam ediyor.  Dolayısı ile Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka  listemize 7. sıradan giriş yapıyor. Çocuk, genç, yetişkin ve yaşlı kategorilerinde binlerce ürün sunuyor. Bunlarda  LCwakiki Güncel İndirim Kodları ile birlikte devam eden LCwakiki Kampanyaları;

   • LC Waikiki’de %60’a varan İndirimler; LC Waikiki online alışveriş sitesinde sezon sonu fırsatları %60’a varan indirimler ilesizleri bekliyor.
   • %20Sepet İndirimi; LcWaikiki seçili ürünlerde sepette %20 indirim.
   • LC Waikiki %10 indirim kodu kazanma imkânı; sınırlı sayıda sunulmuş olan bu indirim kodu 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli.

8 – Defacto

Müşterilerine İndirim Kodu Veren 8 Marka  ‘ya Defacto ‘da dahil. Kaliteli giyim ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Defacto, modadaki bütün yenilikleri yakından takip eder. Tüketiciler tarafından sevilen bir marka olan Defacto İndirim Kodları ile de adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Güncel Defacto Kampanyaları;

   • Defacto ayakkabı ve çanta ürünlerinde %50 indirim; Ayakkabı ve çanta kategorilerinden yapacağınız alışverişleri %50 indirim ile tamamlayın.
   • Parfüm ürünlerinde %50 İndirim; Bütün parfümler %50 net indirimle sizleri bekliyor.
   • Defacto Bedava Kargo; bu kampanya ile Defacto ’dan gerçekleştireceğiniz bütün alışverişlerde kargonuz ücretsiz.

Sürekli İndirimli Alışveriş İçin Takipte Kalın

Klasik söylemimiz ancak hatırlatmak gerçekten fayda var. Zira yoğun iş temposu sebebiyle unutabiliyoruz. İndirim Kodları kullanarak sürekli indirimli alışveriş yapabilir, bunu bir alışveriş metodu haline getirebilirsiniz. Dolayısı ile güncel indirim kodları, güncel kampanyalar ve etkinliklerden haberdar olmak için kuponburada.com ‘u düzenli olarak takip etmeniz bu aşamada çok önemli.

Keyifli alışverişler diliyoruz.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*