SSS olarak sitemizde yayına giren Sık Sorulan Sorular bölümünde İndirim Kodları, İndirimler ve Kampanyalar yada Markalar konusunda aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabileceksiniz.  Bu bölüm yeni oluşabilecek sorularla ilgili olarak sürekli güncellenecektir. Aklınıza takılan herhangi bir sorunun cevabını burada bulamadığınız takdirde İletişim sayfamız yada kuponburadaofficial@gmail.com mail adresimiz aracılığı ile bize ulaşıp çekinmeden sorabilirsiniz.

Keyifli ve bol indirimli alışverişler diliyoruz.

–Sık Sorulan Sorular–

İndirim kodları alışverişlerinizi ucuzlatmaya ve daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmaya yarar. Sınırlı sayıda, belli kullanım şartlarıyla sunulur. İndirim kodları alışverişlerinizi daha ucuza yapmanızı sağlarken cebinizden daha az para çıktığı için hesaplı alışveriş keyfini yaşarsınız.  
Markalara göre değişkenlik gösteren indirim kodu kullanımı genel hatları ile şöyledir: Sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme sayfasında “indirim kodu/kuponu kullan” kısmına ilgili kodu yazarak kullanabilirsiniz. Bu kullanım şekli mağazalara/markalara göre değişkenlik gösterebilir. Daha detaylı ve net bilgi için ilgili mağazanın kuponburada.com üzerindeki sayfasını ziyaret edin.  
+80 markanın güncel indirim kodları 'na kuponburada.com web sitesinde bulabilirsiniz. Kuponburada.com daima güncel ve en uygun indirim kodlarını paylaşır.
İndirim kodları yasaldır.
Türkiye’de +80 ’den fazla marka indirim kodu veriyor. Amerika ve Avrupa’da oldukça yaygın olan indirim kodu paylaşımı henüz ülkemizde çok yaygın değil. Kuponburada.com ’da mağazası olan markalar indirim kodu veren markalardır.  
Buna kesin yanıt vermek doğru olmaz. Kimi markalar kampanyalarda indirim kodlarının kullanımına izin verirken kimi markalar izin vermiyor. Bu aşamada kampanya ve indirim kodu koşullarını detaylıca okumak fayda sağlayacaktır.
Örneğin Amazon ’da 2 farklı indirim kodunu aynı anda kullanabilirsiniz. Trendyol ’da ise aynı anda 2 farklı indirim kodunu kullanamazsınız.  Bu konuda indirim kodu koşullarını okuyup, ona göre işlem yapmalısınız.
İndirim kodu şartlarını ve süresini tekrar gözden geçirin. Kullanım limiti, aktif değil gibi hatalar alırsanız İlgili mağazanın yorum kısmından “kod çalışmıyor” şeklinde bilgi vermeniz durumunda hızlıca güncellenecektir. İndirim kodları sürekli güncelleniyor ve süresi dolanlar kaldırılıyor.  
Örneğin Elektronik alışverişi yapacaksınız. Elektronik alışverişine indirim sağlayan bir indirim koduna ihtiyacınız var. Bu noktada ilgili mağazanın elektronik konusundaki indirim kuponlarını incelemelisiniz. Bir başka örnekte alışverişinizin tutarı yüksek ve yüksek oranda geçerli olan bir indirim koduna ihtiyacınız var. İndirim kuponu şartlarını inceleyerek sepet tutarına etkisi fazla olanı seçmelisiniz.  
Kuponburada.com bu alanda yenilikçi ve güncel bakış açısı ile alışverişinizi daha fazla ucuzlatmanıza fayda sağlar. Markalar ile yaptığı işbirlikleri sayesinde en uygun indirim kodlarını kullanıcılarına Kuponburada.com sunar.
Güncel indirim kodlarını mail listemize dahil olarak takip edebilirsiniz.  Yakında açılacak olan Telegram kanalımızın da linkleri sizinle paylaşılacak.
Markaların indirimlerine göre anlık olarak güncellenmektedir. Kod geçerlilik tarihi bitince web sitemizden kaldırılır.
Kuponburada.com Şubat 2019’da kuruldu. Yenilikçi, dinamik bir bakış açısıyla yayın hayatını sürdüren sitemiz, alanında en iyisi olmaktan da öteye geçip En iyisi ve en büyüğü olmayı hedeflemektedir.